Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1918, 1919, 1920 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 15.12.2018 18:29:25 vasta tsitaadiga

indrpo, kuidas ruuterid ei mõjuta. Vägagi mõjutavad. Nädal tagasi proovitud Zyxel PLA5206V2 Thomson TG784, TG789 ja DG200A-ga.
Thomsonitega punased tulukesed ja signaal läbi ei lähe. DG200A ruuteriga töötavad nagu siidi igast asendist ja igast pistikust.

Kui erinevad on tehnoloogiliselt DG301 ja DG200A?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2018 18:37:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kaua see uus boks siis olnud on...1,5 kuud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Pult on selle 1,5 kuu jooksul vaid kapi otsas seisnud, no 1p võibolla kasutuses olnud icon_lol.gif

Sama siin, andis juba ~nädal või rohkem tagasi teada, et kohe saavad tühjaks. Nüüd olen veel aeg-ajalt teadet näinud. Vahetama kohe ei kipu, kuni reageerib veel. Tutikas pult, tutikad patareid. Box toodud kohe esimesel päeval.
Vana Arrise ja puldiga pidi heal juhul kord aastas patareisid vahetama.
Üleüldse on selle uue boksiga muret ja miinuseid rohkem kui vanaga, ainuke pluss on kiirem menüü (mis võib ka tulla PiP kadumise ja muu nudimise arvelt).
Miinused:
Pulti õpetada ei saa
PiP puudub
Kerimine salvestustel on korralikult p****s (hakkan juba harjuma, aga õiget kohta tabada on endiselt enamasti võimatu). Vahel ei keri üldse, ainult nuppu all hoides töötab.
....
Plussid:
Kiirem menüü, veidi.
Viin vist rendiboksi tagasi ja kasutan vana Arrise boksi edasi, aasta pärast proovin uuesti, kuigi nii lühikese silmapilguga ilmselt vead ei parane (iroonia).
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2018 18:55:10 vasta tsitaadiga

timok, sa kasutad orikat pulti?
Kui jah, siis on suht vanad patakad kaasa visatud või softis on mingi kala, mis patakaid sööb

Ma tõin boksi nädal hiljem kui sina icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 15.12.2018 19:03:45 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:
indrpo, kuidas ruuterid ei mõjuta. Vägagi mõjutavad. Nädal tagasi proovitud Zyxel PLA5206V2 Thomson TG784, TG789 ja DG200A-ga.
Thomsonitega punased tulukesed ja signaal läbi ei lähe. DG200A ruuteriga töötavad nagu siidi igast asendist ja igast pistikust.

Kui erinevad on tehnoloogiliselt DG301 ja DG200A?


Ma ootaks reaalselt kasutajate kogemusi, mitte telioni erakonna poliitilist populismi juttu icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2018 19:26:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
timok, sa kasutad orikat pulti?
Kui jah, siis on suht vanad patakad kaasa visatud või softis on mingi kala, mis patakaid sööb

Ma tõin boksi nädal hiljem kui sina icon_biggrin.gif


Kasutasin algul originaalpulti, aga kuna seda õpetada ei saanud (lisaks oli seal mõttetuid mittemidagi tegevaid nuppe icon_razz.gif jne.) ja vanal puldil said patareid just tühjaks, viskasin need "uued" patareid vanasse pulti ja kasutan seda uue boksiga, IR kaudu juhtides (kuna uus box ju RF ei võimalda). Siiski ei tohiks kuu ajaga 2032 patareid tühjaks saada. Isegi taustavalgustusega ja eraldi ekraaniga Logitechi universaalpult peab kauem vastu.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.12.2018 22:08:56 vasta tsitaadiga

Huvitav anomaalia on selle uue hokilitriga tekkinud. Muidu on kõik hea, boks lülitab telekat sisse, lülitab telekat välja. Telekas lülitab boksi sisse. Nüüd aga lülitades digiboksi puldist välja, lülituvad boks ja telekas välja. Mõne ajapärast aga lülitab boks ennast ise sisse. Üle viie minuti pole viitsinud passida, ei lülitu sisse. Kui aga hiljem tuled põleb digiboksil roheline tuluke ja kui teleka telekapuldist sisse lülitad siis on pilt olemas. kellelgi veel ise käima läheb ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2018 22:17:54 vasta tsitaadiga

Mina sikutaks alustuseks saba seinast, rahuneb ehk maha, võib ju poolpidune opsüsteem pikapeale lihtsalt lolliks minna. Kui ei aita, siis tõmbaks prooviks võrgukaabli välja, kas siis ka sisse lülitub.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.12.2018 22:37:39 vasta tsitaadiga

Miks seda boksi üldse vaja välja lülitada....see on teine küsimus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2018 23:24:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks seda boksi üldse vaja välja lülitada....see on teine küsimus


Vasepaar.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 16.12.2018 10:05:29 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Huvitav anomaalia on selle uue hokilitriga tekkinud. Muidu on kõik hea, boks lülitab telekat sisse, lülitab telekat välja. Telekas lülitab boksi sisse. Nüüd aga lülitades digiboksi puldist välja, lülituvad boks ja telekas välja. Mõne ajapärast aga lülitab boks ennast ise sisse. Üle viie minuti pole viitsinud passida, ei lülitu sisse. Kui aga hiljem tuled põleb digiboksil roheline tuluke ja kui teleka telekapuldist sisse lülitad siis on pilt olemas. kellelgi veel ise käima läheb ? icon_rolleyes.gif

Hokilitri roheline tuli on ühtlasi ka sisse-välja nupp. Ega sul mõni kass või muu elukas selle peal ei jaluta? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 16.12.2018 10:14:54 vasta tsitaadiga

Misasja? See tuli pole küll nupp, on/off ikka pealmisel küljel.
Aga endalgi viimasel ajal sama probleem, kui puldist kogu kupatus välja lülitada (TV/box/ress) siis ca 30 sekundi pärast lülitub box ja seejärel ress uuesti sisse. Mõne aja pärast aga lülituvad taas välja, ca minut võib-olla läheb selleks.
Alguses sellist probleemi ei olnud, tekkis siis ca 2-3 nädalat tagasi see “feature”
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2018 11:13:33 vasta tsitaadiga

Kontrollitakse või installitakse uuemat tarkvara?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.12.2018 11:36:33 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Miks seda boksi üldse vaja välja lülitada....see on teine küsimus


Vasepaar.


Ei ole vasepaar. Mugavus. Ei pea koguaeg kahe puldiga mööbeldama. Võiks ju saada ühe puldi ühe klahvi vajutusega mõlemad sisse ja välja lülitada. Alguses töötas ilusti. Tegin boksile restardi, vaatame.

A.S. kirjutas:
Kontrollitakse või installitakse uuemat tarkvara?


Iga päev ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2018 11:56:30 vasta tsitaadiga

See on vaid suvaline oletus. Tegelikult boks igal käivitamisel kontrollib tarkvara/FW uuendusi, puhkeolekut (puldist välja, reaalselt jääb boks tööle) ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2018 12:12:26 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Kellelgi veel uus digiboks jamab? Mõnikord kaob pilt ära ja tekivad väiksed ruudukesed ekraanile ning siis annab telekas teada, et HDMI side kadus. Kasutan telia antud hdmi, resa tehtud ja teist hdmi pesa proovitud, tegemist uue LG telekaga ka...


Enam ei ole kaks päeva teinud kui võtsin ULTRA HD Deep color mode välja...
Muidu muu kõik tip-top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2018 13:25:03 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
slax kirjutas:
Kellelgi veel uus digiboks jamab? Mõnikord kaob pilt ära ja tekivad väiksed ruudukesed ekraanile ning siis annab telekas teada, et HDMI side kadus. Kasutan telia antud hdmi, resa tehtud ja teist hdmi pesa proovitud, tegemist uue LG telekaga ka...


Enam ei ole kaks päeva teinud kui võtsin ULTRA HD Deep color mode välja...
Muidu muu kõik tip-top thumbs_up.gif

Mingi kala selle UHD DC sättega ja LG telekatega igatahes on vs uus boks. Minul samuti uus LG telekas ja uus boks ja kui UHD DC sisse lülitan, siis paari päeva pärast enam pilti pole ja pean teise HDMI porti tõstma. Vähemalt sinul kaob ära nii, et on näha. Minul kaob signaal ära mingil hetkel kui boks on ooterežiimis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 16.12.2018 14:08:50 vasta tsitaadiga

Mul LG C8 flashis aeg-ajalt kui oli UHD DC sees. Kaabel oli korralik, 1,5 m pikk.
Proovisin ka boksiga kaasas olnud kaablit, 2 m - ikka flashis.
Siis leidsin ühe hästi lühikese HDMI kaabli (70-80 cm umbes) ja sellega on kõik OK.

Tomorrow kirjutas:
slax kirjutas:
slax kirjutas:
Kellelgi veel uus digiboks jamab? Mõnikord kaob pilt ära ja tekivad väiksed ruudukesed ekraanile ning siis annab telekas teada, et HDMI side kadus. Kasutan telia antud hdmi, resa tehtud ja teist hdmi pesa proovitud, tegemist uue LG telekaga ka...


Enam ei ole kaks päeva teinud kui võtsin ULTRA HD Deep color mode välja...
Muidu muu kõik tip-top thumbs_up.gif

Mingi kala selle UHD DC sättega ja LG telekatega igatahes on vs uus boks. Minul samuti uus LG telekas ja uus boks ja kui UHD DC sisse lülitan, siis paari päeva pärast enam pilti pole ja pean teise HDMI porti tõstma. Vähemalt sinul kaob ära nii, et on näha. Minul kaob signaal ära mingil hetkel kui boks on ooterežiimis.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kauposss
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2005




sõnum 17.12.2018 09:22:24 vasta tsitaadiga

siis pole ma vähemalt ainuke, kelle lg c8 ja uus boks omavahel kooskõla ei leia. Ma ei saa ka ultra deep colorit sisse lülitada, sest pilti näitab ainult hetkeks mõned korrad ja siis on ekraanil vaid digimüra. Eks lepin sellega, et telepilt on sitt mis sitt. Nagu varem kirjutasin, siis eriti snooker. Samuti NBA kanal. Täiesti jube. Jah, terevisiooni kannatab hommikul vaadata, samuti AK, ka eurosport on üsna ok. Kui ongi asi juhtme pikkuses, siis kuna mul juhtmed seina sees, siis ei saa alla 3m juhtmega hakkama. Ja ikkagi küsimus - kas on võimalik panna digiboksi seadetest HD? Mul pakub UHD ja seda muuta ei saa. Mina arvan, et kala ongi just seal peidus. Igal juhul olen ülimalt pettunud. Uus teler, uus digiboks (kaks tükki teleka taga), kõik uued juhtmed ja ka uus ruuter. Ja tulemus - pilt on jube. Enne oli samsungi es8000 ja telia app. Pilt super. Kuna olen suur snookri sõber, siis silm lausa puhkas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kosmovant
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2002




sõnum 17.12.2018 10:06:48 vasta tsitaadiga

Kooslus LG TV, Yamaha Receiver ja Telia uus box.
Telia puldist välja lülitades digiboksi, lülituvad välja ka telekas ja receiver mis on ok. ( HDMI-CEC )
Peale mingit aega ( 10 sekundit - 10 minutit) aga lülituvad kõik seadmed uuesti ise sisse .
Aitab vaid digiboksi toitejuhtme eemaldamine. Selliselt käitunud ca nädala. ennemalt nagu ei olnud sellist jama.
Ei oska nagu midagi arvatagi enam. Digiboksi, teleka või receiveri viga ?
Nõme nagu pidevalt digiboksi juhet sisse ja välja katkuda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statistik
HV vaatleja
statistik

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 10:24:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Taun0 kirjutas:
Kas keegi omab kogemust Telia puldi integreerimisega LG Magic Remote sisse? Vaatan, et Telia digiboxi tootja on Arris ja vastav tootja on ka LG menüüs olemas aga integratsiooni ei toimu.

https://pood.telia.ee/productInfo/57/telia-tv-pult-s5/2955M-ELION
https://www.costco.com/LG-Magic-Remote-Control.product.100432782.html


Motorola boks nr 15


Sellele inimesele, kes "Motorola boks nr 15" info siia rahva ette tõi, peaks suure ausamba püstitama.
Telia klienditeenindaja oleks võinud muidugi ise selle info mulle öelda, kui mulle helistas ja rääkima hakkas, et vana moodi teleka äpi kaudu varsti enam ei saa ja uut arrise hokilitrit koos eraldi puldiga tasuta kasutada pakkuma hakkas. Ma jõudsin juba algatada korteriühistus meie kortermajja muude firmade võrkude laiendamise, et see eraldi-puldiga-telia kollektiivselt kukele saata.

_________________
statistika on maailma suurim legaalne pettus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.12.2018 10:48:10 vasta tsitaadiga

kauposss kirjutas:
siis pole ma vähemalt ainuke, kelle lg c8 ja uus boks omavahel kooskõla ei leia....Eks lepin sellega, et telepilt on sitt mis sitt. ...

Ära lepi.
Hangi Arris VIP1113 boksid.

oodati oodati uusi bokse aga saadi pettumus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 10:52:45 vasta tsitaadiga

statistik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Taun0 kirjutas:
Kas keegi omab kogemust Telia puldi integreerimisega LG Magic Remote sisse? Vaatan, et Telia digiboxi tootja on Arris ja vastav tootja on ka LG menüüs olemas aga integratsiooni ei toimu.

https://pood.telia.ee/productInfo/57/telia-tv-pult-s5/2955M-ELION
https://www.costco.com/LG-Magic-Remote-Control.product.100432782.html


Motorola boks nr 15


Sellele inimesele, kes "Motorola boks nr 15" info siia rahva ette tõi, peaks suure ausamba püstitama.
Telia klienditeenindaja oleks võinud muidugi ise selle info mulle öelda, kui mulle helistas ja rääkima hakkas, et vana moodi teleka äpi kaudu varsti enam ei saa ja uut arrise hokilitrit koos eraldi puldiga tasuta kasutada pakkuma hakkas. Ma jõudsin juba algatada korteriühistus meie kortermajja muude firmade võrkude laiendamise, et see eraldi-puldiga-telia kollektiivselt kukele saata.



Lisa kommentaariks - integreerimise ajal kui oled valinud nimekirjast õige boksi siis test ei käi mitte nii et vajutad konkreetseid nuppe - number "1", kanal üles, "home" puldil vaid tuleb lihtsalt keskmise OK nupuga (rullik) nende nuppude peal vajutama telekas ja ongi asi korras.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 10:56:41 vasta tsitaadiga

Kosmovant, proovi digiboksist TV juhtimine välja lülitada üle HDMI-CEC ja samas luba TV-l digiboksi juhtida ning õpeta boksi puldile TV juhtimine selgeks. Nüüd kui puldil TV nuppu pressida peaks tööle minema TV, mis käivitab nii ressiiveri kui läbi tolle ka digiboksi. Vähemalt mu Denonil selline kooslus töötab.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statistik
HV vaatleja
statistik

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 11:10:08 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
statistik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Taun0 kirjutas:
Kas keegi omab kogemust Telia puldi integreerimisega LG Magic Remote sisse? Vaatan, et Telia digiboxi tootja on Arris ja vastav tootja on ka LG menüüs olemas aga integratsiooni ei toimu.

https://pood.telia.ee/productInfo/57/telia-tv-pult-s5/2955M-ELION
https://www.costco.com/LG-Magic-Remote-Control.product.100432782.html


Motorola boks nr 15


Sellele inimesele, kes "Motorola boks nr 15" info siia rahva ette tõi, peaks suure ausamba püstitama.
Telia klienditeenindaja oleks võinud muidugi ise selle info mulle öelda, kui mulle helistas ja rääkima hakkas, et vana moodi teleka äpi kaudu varsti enam ei saa ja uut arrise hokilitrit koos eraldi puldiga tasuta kasutada pakkuma hakkas. Ma jõudsin juba algatada korteriühistus meie kortermajja muude firmade võrkude laiendamise, et see eraldi-puldiga-telia kollektiivselt kukele saata.



Lisa kommentaariks - integreerimise ajal kui oled valinud nimekirjast õige boksi siis test ei käi mitte nii et vajutad konkreetseid nuppe - number "1", kanal üles, "home" puldil vaid tuleb lihtsalt keskmise OK nupuga (rullik) nende nuppude peal vajutama telekas ja ongi asi korras.

Ma märkasin seda, et seal integreerimise ekraani peal on väike boksi videopilt ka ja seal on siis juba eelvaatena näha, kuidas boks reageerib puldile.

Aga mida see "home"-nupp peaks Arrise boksiga integreerimise puhul seal Arrises tegema hakkama? Ma seda nuppu ei vajutanud seal integreerimisaknas. Mul puldi nooled ja numbrid ja OK-nupp toimivad Arrise boksile nii nagu vaja ning puldi "home" toob ekraani alla serva need teleka WebOS valikud nagu vanasti.

_________________
statistika on maailma suurim legaalne pettus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2018 11:23:22 vasta tsitaadiga

statistik, tundub et kõik ongi nii nagu peab.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1918, 1919, 1920 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.