Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2077, 2078, 2079 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.07.2020 18:09:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Mina olen muidugi arvamust avaldanud ja teie vaade sellega kattub

icon_eek.gif thumbs_up.gif

Mingit testseltskonda siis seal pole kes avaldaks arvamust?
Hetkel nii, et kes valmis vorbib, siis nii see ka jääb ja edasikaebamisele ei kuulu?


Edasi võib kaevata ka juba praegu, selleks on 123 olemas. Kinnitan, et tagasiside jõuab sealt TV tiimi lauale.
Seda kes mida seal välja mõtleb, ei tea.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.07.2020 00:49:04 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Selle rituaali saab jah ammu ka eestis teha, universaalpuldi seadistus ja Samsungi puhul "Telia Eesti" märksõnad. Teemas mitte vähe räägitud. LG puhul arhailisem aga "Motorola" ja "pult 15"

Minu arust LG (Magic remote puldiga) on ka lihtsalt "Telia Eesti" või siis "Telia".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.07.2020 13:04:41 vasta tsitaadiga

seeru, ei ole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.07.2020 13:25:24 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
seeru, ei ole.

On küll. Variandid on
Telia
Telia Eesti
TeliaSonera
Telia (OTT)
Telia Sonera (OTT)


viimati muutis seeru 22.07.2020 13:33:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2020 13:28:55 vasta tsitaadiga

Oleneb äkki aasta mudelist?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.07.2020 13:34:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oleneb äkki aasta mudelist?

Võibolla.
2019 a mudelid, millega olen häälestanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 22.07.2020 17:29:54 vasta tsitaadiga

Ega see sisuleidja nüüd nii keeruline ka pole. Lihtsalt vanasti lisasid saated salvestusse ja nüüd lemmikuks. Sisuleidja pea menüüs on esimesel kohal kõik sinu lemmikud/salvestused. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 22.07.2020 19:22:31 vasta tsitaadiga

Nii keeruline võib-olla ei ole, aga midagi normaalset ka pole
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 23.07.2020 10:12:13 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Ega see sisuleidja nüüd nii keeruline ka pole. Lihtsalt vanasti lisasid saated salvestusse ja nüüd lemmikuks. Sisuleidja pea menüüs on esimesel kohal kõik sinu lemmikud/salvestused. thumbs_up.gif
tsitaat:
Ei ole esimesel kohal mingid lemmikud, on soovitused, tuleb alla liikuda, siis on lemmikud ja seal liikumine on väga vaevaline, salvestuses vajutad üles või alla, liigub sujuvalt, lemmikutes see nii ei lähe ja saadete järjekord on ka seal segane, nii et head seal küll midagi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2020 21:22:28 vasta tsitaadiga

Kui on ainult 1 lemmik, siis jah pole hullu. Kui on aga rohkem saateid salvestatud, siis ikka paras hullumaja puhvet. Saa nüüd aru, mis vaadatud, mis päeva saade on jne
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2020 10:01:19 vasta tsitaadiga

Panin tööle vana Arrise peal. Menüüde kiirus tundub olevat nagu vanasti. Ehk siis endiselt samamoodi aeglasevõitu. Aga õnneks pole läinud see Motorola menüü aeglusega võrreldavaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005




sõnum 25.07.2020 11:39:17 vasta tsitaadiga

kes laenaks vaatajakohta, tänaseks, (pärimusa striimi ajaks, 15- 02.00), et näeks Inspira kanalit, kulu kataks..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 02.08.2020 20:31:23 vasta tsitaadiga

Sai oma vana Motorola lõpuks Arrise (VIP 5305) vastu vahetatud. Aga mingil põhjusel ei taha mu teler (Sony KDL-46HX850) selle hokilitri pilti korralikult näidata - teler teatab "Toetuseta signaal. Kontrolli seadme väljundit.". Samas heli on olemas. HDMI signaal liigub marsruudil Arris - HDMI splitter - Sony kodukinoressiiver - teler. HDMI splitteri sisendeid 2...3 korda ümber lülitades ilmub pilt ja jääbki püsima. Kui ühendan Arrise kaasasoleva kaabliga teleri külge, ei aita mingi nõkutamine, pilti ette ei tule. Splitteri sisendis on ka meediamängija (HX96 max), sellega probleeme pole. Samuti polnud probleeme vana Motorolaga. Olen katsetanud erinevaid Arrise, kodukinoressiiveri ja teleri videoseadeid, kasu 0. On kellelgi samalaadne probleem olnud ja lahendus pakkuda?

Loodetavasti sai õigesse teemasse.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 03.08.2020 14:48:20 vasta tsitaadiga

Võid proovida teleri softi uuendada, kuid kahtlustan, et asi on HDMI splitteris. Tõenäoliselt kolid Arris VIP 1113 peale, mis ei oska 4k reziime.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 03.08.2020 15:25:05 vasta tsitaadiga

Kuidas saab splitteris olla kui: Kui ühendan Arrise kaasasoleva kaabliga teleri külge, ei aita mingi nõkutamine, pilti ette ei tule.
Konkreetne telekas peaks olema FHD, seega peaks veenduma, et boksist tuleb 1080p ja siis proovima erinevaid 1080p reziime, mida boks valida lasi. Peast ei mäleta.

Pailaps kirjutas:
Võid proovida teleri softi uuendada, kuid kahtlustan, et asi on HDMI splitteris. Tõenäoliselt kolid Arris VIP 1113 peale, mis ei oska 4k reziime.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 15:57:09 vasta tsitaadiga

endal oli arrisega vahest sama probleem, 'unknown signal', telekaks miskine sharp...algul vahetasin hdmi pesasid ja peale jamamist sain ka pildi ette aga nüüd, kui panen arrise enne tööle ja alles siis teleka, pole nagu probleeme olnud. telekas nagu ei taha jah arrisest tulevat signaali alati ära tunda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 03.08.2020 20:07:00 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Konkreetne telekas peaks olema FHD, seega peaks veenduma, et boksist tuleb 1080p ja siis proovima erinevaid 1080p reziime, mida boks valida lasi. Peast ei mäleta.

Antud Arrisel on valikutes 1080p/50 ja 1080p/24. Kummagi seadega asi ei toimi. Teleris ei tohiks probleem olla, siiani on ta mul kõiki resosi ja fps-e söönud, meediatangist ette antud 4K pildiga pole kah probleeme. Kas võib olla, et see konkreetne Arrise isend on kiiksuga? Seade on rendis, tea, kas annavad uut litrit proovida?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 03.08.2020 20:23:47 vasta tsitaadiga

Kas 720p ei võta ka pilti ette?
Su esimesest postist ma ei loe välja, et sa oleksid proovinud vahetada HDMI kaablit.
Proovi muud kaablit, soovitavalt lühikest.
Kui see ka midagi ei muuda, siis vaheta boks välja. Rendikaga ei tohiks probleem olla.

salusoft kirjutas:
Six kirjutas:
Konkreetne telekas peaks olema FHD, seega peaks veenduma, et boksist tuleb 1080p ja siis proovima erinevaid 1080p reziime, mida boks valida lasi. Peast ei mäleta.

Antud Arrisel on valikutes 1080p/50 ja 1080p/24. Kummagi seadega asi ei toimi. Teleris ei tohiks probleem olla, siiani on ta mul kõiki resosi ja fps-e söönud, meediatangist ette antud 4K pildiga pole kah probleeme. Kas võib olla, et see konkreetne Arrise isend on kiiksuga? Seade on rendis, tea, kas annavad uut litrit proovida?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salusoft
HV vaatleja
salusoft

liitunud: 11.12.2002




sõnum 03.08.2020 21:52:20 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kas 720p ei võta ka pilti ette?
Su esimesest postist ma ei loe välja, et sa oleksid proovinud vahetada HDMI kaablit.
Proovi muud kaablit, soovitavalt lühikest.
Kui see ka midagi ei muuda, siis vaheta boks välja. Rendikaga ei tohiks probleem olla.


720p on sama tulemus. Testisin ka erinevaid HDMI kaableid, neid on mul elamises paarkümmend, sealhulgas 50cm pikkuseid, millel on HDMI 2.1 tugi.
Eks ma siis üritan boksi välja vahetada, loodetavasti Telia ei hakka lonti põristama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 23:28:49 vasta tsitaadiga

Rendiseadmega pole mul kunagi ringivahetamisega probleeme olnud kui on kahtlus et seadmel mingi rike/anomaalia.
Selles suhtes saab Teliat ainult kiita.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2020 23:38:12 vasta tsitaadiga

Teeb mul ka see viimane arris aegajalt tundmatu signaali nalja, ei aita muu kui vool korra tagant võtta thumbs_down.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 05.08.2020 01:48:58 vasta tsitaadiga

Oehh.No paneb ohkama mida jama(minu silmis) kokku ikka keeratakse.Läheks siis paremaks - mugavamaks aga ei lihtsalt muudetakse kõik käkiks ja keegi ei taha vastutada. Täiskasvanute paketi nässu keeramine, nüüd siis salvestus. Helistati ja vabandati selle täiskasvanute asja pärast.Tõdeti et asi on halvasti aga muutumise lootust paremaks ei lubatud. Mis firma ja mis töötajad...Nii kuradi keeruline oleks asi lihtne ja selge hoida. On ju korralik kaust salvestused.Tee siis oma otsing eraldi.Kõik ei pea segamini olema nagu pudru ja kapsad.Tõesti kahju...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 05.08.2020 21:04:08 vasta tsitaadiga

Pärast optikale üleminekut kipub telepilt vahepeal sekundiks-kaheks hanguma, heliga ok. Kasutusel zyxelid, pole kahjuks hetkel olnud piisavalt vaba aega, et otsida pikk kaabel ruuterist ja proovida otse. Varasemalt vase peal olles seda polnud. Kas kellelgil on ideid?

Uuel hokilitrit vist eraldi restart nuppu pole, et kui juhuslikult mingi vigane update peale jooksis vms..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.08.2020 21:32:17 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Pärast optikale üleminekut kipub telepilt vahepeal sekundiks-kaheks hanguma, heliga ok. Kasutusel zyxelid, pole kahjuks hetkel olnud piisavalt vaba aega, et otsida pikk kaabel ruuterist ja proovida otse. Varasemalt vase peal olles seda polnud. Kas kellelgil on ideid?
Uuel hokilitrit vist eraldi restart nuppu pole, et kui juhuslikult mingi vigane update peale jooksis vms..


Vigane update? Peaegu võimatu, igal toitega restardil käiakse küsimas mis uut.

Viga võib olla nii optikas kui plc adapterites. Ideaalis võiks muidugi pika kaabliga ära proovida ja siis vastavalt kas kõne 123 või tulebki kaablit kuidagi kasutama hakata.
Samas võibki olla ka optika otsastuse puhastamise küsimus või veel midagi. 123 näeb teoreetiliselt ka vigu, kus vahemikus miski jookseb. Kui neid vigu on väga vähe, ei pruugi näha olla. Tasub uurimist.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 06.08.2020 07:58:35 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Oehh.No paneb ohkama mida jama(minu silmis) kokku ikka keeratakse.Läheks siis paremaks - mugavamaks aga ei lihtsalt muudetakse kõik käkiks ja keegi ei taha vastutada. Täiskasvanute paketi nässu keeramine, nüüd siis salvestus. Helistati ja vabandati selle täiskasvanute asja pärast.Tõdeti et asi on halvasti aga muutumise lootust paremaks ei lubatud. Mis firma ja mis töötajad...Nii kuradi keeruline oleks asi lihtne ja selge hoida. On ju korralik kaust salvestused.Tee siis oma otsing eraldi.Kõik ei pea segamini olema nagu pudru ja kapsad.Tõesti kahju...
tsitaat:
Tundub et kellelgi ei ole lihtsalt enam midagi teha, kui igasugust jama kokku keerata. Minu otsus on küll selline, et kui salvestuse kaust lõplikult ära kaob, olen mina ka Teliast kadunud, meil siin Saaremaal on üks firma kes ka pakub televisiooni, vaatasin on odavamgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2077, 2078, 2079 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.