Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2027, 2028, 2029 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2019 23:24:28 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
….Ei oleks mingi probleem lasta Arrisel karp komplekteerida kvaliteetsema kaabliga, mis laiemat riba ka korralikult toetab.
...
Väike kahju rahakotile, aga korvamatu kahju mainele.


Sa arvad või tead faktina, et väike kahju? Mind alati hämmastab, kuidas inimesed nagu alati teaksid kui palju või vähe mingi asi firmale maksma läheb. Ja mis iroonia adumisse puutub, siis anna andeks kuid internetis puhtast tekstist ei tule see iroonia mitte kuidagi välja sõltumata kui palju sa trükkides seda sinna panid.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 30.12.2019 01:18:51 vasta tsitaadiga

Millegipärast on Telia e-poes kõik toodete juures olnud kommentaarid, kus Telia töötajad klientide küsimustele teenusseadmete kohta vastasid, maha võetud.
Tahtsin Telias müüdavate HDMI kaablite kohta kasutajate arvamust lugeda.... aga vist siis 0% probleeme.
Nii et ostke HDMI 2.0 kaabel Telia e-poest.

Teisel teemal
Telia on TV3 -s eile olnud Jaak Madissoni aastalõputervituse saatelt lõpu ära lõiganud.
Ka järgneva saate alguses seda lõppu ei ole.
Huvitav mis seal nii õudset oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raisum
HV vaatleja
Raisum

liitunud: 12.02.2011




sõnum 30.12.2019 10:43:23 vasta tsitaadiga

Pidin samuti "parema" HDMI kaabli Arrise ja TV vahele panema, kuna orginaal kaabliga tekkisid imelikud heli probleemid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 13:17:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ideed:
2 telekat lähestiku kuid eri tubades, vahel uks aga see suurem osa ajast lahti. Kui ühes toas pulti vajutada siis mõjub ka loomulikul teisele ka. Mõlemad VIP1113 boxiga ja S5 puldiga.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 30.12.2019 13:33:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab lôpuks teha selgeks sellise asja.Vaatan telekat kõik tip TOP Panen teleka kinni,teen lahti pilt sitt mis sitt hakkab see kaabli jama pihta.Võtan digiboksilvoolukaabli tagant ära,panen tagasi digiboks laeb tarkvara telekas hakkab tööle pilt korras ime ilus.Kaabli mis oli digiboksiga kaasas vahetasin parema vastu.Töötab nii kaua ilusasti kuni lõpetan teleka vaatamise.Uuesti telekat vaatama hakkates mõnikord on korras mõnikord ei ole,enam jaolt ei ole aitab ainult voolujuhe dikiboksilt tagant ära ja asi korras.Telekas on Sony 9 seeria oma.Ärgu keegi arvagu,et süüdistan otseselt Teliat. Aga kui vool täielikult digiboksist väljas ja digiboks uuesti vooluvõrku ühendada siis minu arust. Digiboks laeb uuesti tarkvara täieliku peale. Minu arvamus on,ehk on ikka mingi väikekala tarkvaras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 30.12.2019 13:52:29 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Kas kellelgi on ideed:
2 telekat lähestiku kuid eri tubades, vahel uks aga see suurem osa ajast lahti. Kui ühes toas pulti vajutada siis mõjub ka loomulikul teisele ka. Mõlemad VIP1113 boxiga ja S5 puldiga.



Seo S5 pult korrektselt digiboksi menüü kaudu ära. Puldi seaded tehnilisete seadete all.

Las keegi oskab lôpuks teha selgeks sellise asja.Vaatan telekat kõik tip TOP Panen teleka kinni,teen lahti pilt sitt mis sitt hakkab see kaabli jama pihta.Võtan digiboksilvoolukaabli tagant ära,panen tagasi digiboks laeb tarkvara telekas hakkab tööle pilt korras ime ilus.Kaabli mis oli digiboksiga kaasas vahetasin parema vastu.Töötab nii kaua ilusasti kuni lõpetan teleka vaatamise.Uuesti telekat vaatama hakkates mõnikord on korras mõnikord ei ole,enam jaolt ei ole aitab ainult voolujuhe dikiboksilt tagant ära ja asi korras.Telekas on Sony 9 seeria oma.Ärgu keegi arvagu,et süüdistan otseselt Teliat. Aga kui vool täielikult digiboksist väljas ja digiboks uuesti vooluvõrku ühendada siis minu arust. Digiboks laeb uuesti tarkvara täieliku peale. Minu arvamus on,ehk on ikka mingi väikekala tarkvaras.


Teleri soft lepib kokku pildiparameetrites, mitte ei tehta viimast digiboksis. Teleri softi uuenda, kui võimalik. Variant on minna Arris VIP 1113 boksi peale, mis on max fullHD mitte 4K võimeline boks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.12.2019 14:01:31 vasta tsitaadiga

agox57, varem väitsid et teleka Deep Color sees/väljas ei oma mingit tähtsust ja asi kaablis, aga oled nüüd peale kaabli vahetust Deep Color-iga katsetanud?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 30.12.2019 14:19:30 vasta tsitaadiga

Teleka sätteid ei ole puutunud Ruuter kogu aeg voolu all.Samuti telekas ja digiboks kui ei vaata oote resiimis nii et vool on kõikidel asjadel kogu aeg sees.

viimati muutis agox57 30.12.2019 14:39:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.12.2019 14:33:52 vasta tsitaadiga

agox57,
Ruuter on koguaeg voolu all või paned koos digiboksiga vooluvõrku?
Pilt kehv on siis vasakus kanalite nimekirjas on kanalitel HD/SD märk olemas?
Vahel võib nii olla, et kui korraga seadmed voolu paned, ja kui nett lõpuks tuleb, laeb digiboks peale OTT softi ja on üle õhu tv teenus, digiboksi uuesti reastardid, laetakse kaabliteenuse digiboksi soft.

Meenutab justkui midagi sellist ja see pole hdmi teema.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 30.12.2019 14:34:34 vasta tsitaadiga

Veel teadmiseks vahetasin telekatel digiboksid ära mõlemad on uued arised.Ainult üks telekas on vana Sony ostetud kuskil kümmekond aastat tagasi.Nüüd ole katsendanud jupp aega esialgu töötab näis kui telekas ja digiboks on kauem aega välja lülitatud,näis mis siis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 30.12.2019 14:38:29 vasta tsitaadiga

Mul viskavad ka Samsung telerid Arrise mõne aja möödudes 720p peale. Ma üldiselt usun et korraliku teleri upscale to 4k on nagunii parem kui selle Arrise karbi, seega see mind nagu ei häiri, aga panin siia kirja nö statistika mõttes. Tundube et samal hetkel läheb ka HDMI-CEC katki, see häirib rohkem.
LG teleriga ei ole ma seda probleemi märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 14:39:36 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Mul viskavad ka Samsung telerid Arrise mõne aja möödudes 720p peale. Ma üldiselt usun et korraliku teleri upscale to 4k on nagunii parem kui selle Arrise karbi, seega see mind nagu ei häiri, aga panin siia kirja nö statistika mõttes. Tundube t samal hetkel läheb ka HDMI_CEC katki, see häirib rohkem.
LG teleriga ei ole ma seda probleemi märganud.
deep color/UHD color seadistust muuda (ei mäleta nüüd kas on või off). Siis kaob see mure ära ja pildi kvaliteet on ka parem. Vähemalt minu KS7000 aitas see.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 30.12.2019 14:40:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
JazZ kirjutas:
Mul viskavad ka Samsung telerid Arrise mõne aja möödudes 720p peale. Ma üldiselt usun et korraliku teleri upscale to 4k on nagunii parem kui selle Arrise karbi, seega see mind nagu ei häiri, aga panin siia kirja nö statistika mõttes. Tundube t samal hetkel läheb ka HDMI_CEC katki, see häirib rohkem.
LG teleriga ei ole ma seda probleemi märganud.
deep color/UHD color seadistust muuda (ei mäleta nüüd kas on või off). Siis kaob see mure ära ja pildi kvaliteet on ka parem.

Ma oma arust kunagi proovisin ja ei märganud mingit vahet, ei pildis ega probleemis. Jääb ka arusaamatuks kuidas see pildi paremaks peaks tegema, Arris ei tea ju deep color/UHD color'st mitte midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 14:43:38 vasta tsitaadiga

JazZ, no minu telekal oli vahe. Ühes asendis oli pildil miskit film graini moodi muster sees (mitte päris film grain küll). Teises asendis tuli normaalne pilt nagu peaks tulema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 14:48:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
JazZ kirjutas:
Mul viskavad ka Samsung telerid Arrise mõne aja möödudes 720p peale. Ma üldiselt usun et korraliku teleri upscale to 4k on nagunii parem kui selle Arrise karbi, seega see mind nagu ei häiri, aga panin siia kirja nö statistika mõttes. Tundube t samal hetkel läheb ka HDMI_CEC katki, see häirib rohkem.
LG teleriga ei ole ma seda probleemi märganud.
deep color/UHD color seadistust muuda (ei mäleta nüüd kas on või off). Siis kaob see mure ära ja pildi kvaliteet on ka parem. Vähemalt minu KS7000 aitas see.

Teine asi, mida võiks kontrollida, on HDMI pesa telekal - osadel on digiboksi jaoks eraldi HDMI pesa.
Tasub ka seda lugeda: https://digitark.ee/nipid-oige-digiboksi-seadistamine-tagab-kvaliteetse-pildi-teleris/
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.12.2019 14:52:51 vasta tsitaadiga

arc ja mhl on loogilised aga kas stb liitega hdmi pesal on mingi tehniline point ka?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 14:58:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
arc ja mhl on loogilised aga kas stb liitega hdmi pesal on mingi tehniline point ka?

Kahtlen selles

Mul ju kõik töötab normaalselt arc pesa taga ja eraldi mingit stb pesa polegi (deep color sees)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vass72
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2019




sõnum 30.12.2019 16:08:47 vasta tsitaadiga

Sekundeerin seerule, kasutajate kommentaaride äravõtmine e-poest on väiklane. Negatiivse tagasisidega võiks ikkagi kuidagi teisiti hakkama saada, vähemalt proovida lahendada. See oli muidu koht, kust sai infot näiteks HDMI kaabli mittesobivuse, LG Magic Remote´ga digiboksi juhtimise või Zyxeli wifi probleemide kohta. Kindlasti võib see info ka siin teemas või mujal olla, aga seal oli see lihtsasti leitav iga konkreetse toote juures. Minul aitas see probleeme lahendada olukorras, kus Telia klienditeenindus või "pädevad" tehnikud ei teadnud asjast absoluutselt mitte midagi.
Aga mis siin ikka, ega Telia siis ometi mingi IT-ettevõte ole... kes teda sellisena võtab, on ikka haledalt petta saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 30.12.2019 17:46:29 vasta tsitaadiga

Nüüd on telekas ja digiboks olnud tund aega oote resiimis ,hakkasin vaatama telekas nàitab 720. Kui lähed digiboksi seadetes näitab seal videoväljundi seaded 2160P50.aga pilt on vilets.Ega muud üle ei jäà kui digiboksil voolujuhe tagant ära ja uuesti tagasi.Digiboks käivitab näitab ,et laadib tarkvara pilt telekal ees näitab ekraanil 3840x2160p.See oleks ju nagu 4k.Pilt imeilus.Vana arise digiboksiga proovisin pilt võrreldes uuega vilets.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.12.2019 20:57:14 vasta tsitaadiga

agox57 kirjutas:
Nüüd on telekas ja digiboks olnud tund aega oote resiimis ,hakkasin vaatama telekas nàitab 720. Kui lähed digiboksi seadetes näitab seal videoväljundi seaded 2160P50.aga pilt on vilets.Ega muud üle ei jäà kui digiboksil voolujuhe tagant ära ja uuesti tagasi.Digiboks käivitab näitab ,et laadib tarkvara pilt telekal ees näitab ekraanil 3840x2160p.See oleks ju nagu 4k.Pilt imeilus.Vana arise digiboksiga proovisin pilt võrreldes uuega vilets.


Boks saadab "täislaksu" välja, aga su telku ei taha seda kuvada.

LG telkul mul, kui deep color OFF panna, siis boks ei paku enam väljundisse 2160p. Mingi seos selle 4k reso ja deepcolor vahel on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.12.2019 21:23:23 vasta tsitaadiga

lg deep color settingu toimimine natukene varieerub aga sisuliselt lülitab see sisse-välja chroma subsamplingut (4:2:2/4:2:0 ja 4:4:4) ning seonduvalt rohkem kui 8-bit värvide võimekust (10/12-bit värvid).
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 22:26:51 vasta tsitaadiga

Volitatud esindaja https://www.teliatv.ee/ lehelt vaadata ei saagi kui oma smart/mobiil id-ga sisse üritab logida?
Viskab, et teenust pole tellitud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.12.2019 23:20:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, küllap jah. Volitatud esindaja ei saa su teenust ka kinni panna ju? Mõnes mõttes mõistlik. Tahad kaasale ekraani jagada, siis las sisestab sinu numbri ja sa paned oma telfust m-id pin`i icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2019 00:06:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, küllap jah. Volitatud esindaja ei saa su teenust ka kinni panna ju? Mõnes mõttes mõistlik. Tahad kaasale ekraani jagada, siis las sisestab sinu numbri ja sa paned oma telfust m-id pin`i icon_wink.gif

Pm saab teenust vist kinni ka panna, kõik volitused on kodulehel talle antud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 31.12.2019 00:11:16 vasta tsitaadiga

jeesus188, siis jääb mu viimasena pakutud variant, et telku pilti muus seadmes näha icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2027, 2028, 2029 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.