Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1778, 1779, 1780 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.03.2018 14:08:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Vana ei toonud taas välja sest see rong on läinud, palun seda siiski rohkem mitte korrata.

Noppisin välja ja kordame üle.

Vana menüü on sujuv ja hea kiirusega ja inimeste jaoks tehtud loogikaga.
Tehtud mugavaks TV kanalite vaatamiseks ja saatekavast ja saadete infost kiire ülevaate saamiseks.

Uuel on see kõik praegu puudu.

P.S. Paluda saab kirikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 14:12:48 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Noppisin välja:
timok kirjutas:
lapsed nõuavad Kidzone'i ja tütar Eesti seebikaid, "teenus" töötab. HD pilt on hea.


Sa võid ju pajatada "hakkivast" menüüst aga kas sa oleksid nõus eelnevat arvestades maksma siis poole rohkem, et see menüü oleks sujuv?
OK, oletame, et sina oled, mina ja kindlasti paljud tehnikategelased veel kuid enamik tavakasutajaid ei maksaks seadmete eest rohkem. Õigemini omal ajal ei oleks maksnud, nüüd tuleb uus boks tõenäoliselt sama hinnaga mis lahendab selle mure.
See mida kohvinurgas räägitakse on reaalselt teenus mida tarbitakse. Alternatiivi puudumise välja toomine on siin meelevaldne, Telia teenus on maapiirkonnas konkurentidest kallim.
Paraku siiski kliendile see komplektsus meeldib.
Tõsi FOXinurk võiks ka minu arvates seal olemata olla, tasuta küll aga isegi nii ei soovi mida seda näha.
reklaamideta kordusest mina nõus loobuma pole ning filmiriiul on nendele kes pole harjunud uusi filme kalli tükihinnaga ostma, samal ajal on mõlema valik olemas ning subtiitrid eesti keeles.
Ehk kõik taandub kompromissidele, see pisut aeglase võitu menüü ja läägiv pildiseeria ekraanil ei ole mingi probleem sobiva sisu kõrval.

Vana ei toonud taas välja sest see rong on läinud, palun seda siiski rohkem mitte korrata.


Tänan, ise olen loll (koos töökaaslaste, sugulaste ja lastega), et ei meeldi. Kõigil teistel on ok ja 100% rahul.

Justnimelt seda sobivat sisu sealt menüüst ongi s**t otsida, kui iga vajutuse järgi peab J. Ratast vahtima.

Et siis menüü jaoks on vaja 4x kallimat võimsamat boksi? HD kanalid mängivad edukalt ju Motorolal ka. Naahui mulle sellist menüüd vaja. Andke siis sätetes valik - lihtne ja kiire menüü (vana hea, mille kallal keegi ei vingunud) või hakkiv haadee menüü Telia fännidele (pensionärid või kes iganes). Polekski uut 4k boksi vaja, kanaleid niikuinii enne 5-10a ei tule, selle aja peale saate 12 core 16GB RAM 8k menüüga boksi välja anda, 8x kallim ka. Entusiastidele, menüüfännidele.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 22.03.2018 15:12:05 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo kirjutas:
Sa võid ju pajatada "hakkivast" menüüst aga kas sa oleksid nõus eelnevat arvestades maksma siis poole rohkem, et see menüü oleks sujuv?
Mis vabandus see siis nüüd on?

Krt mul võttis ka see esimene lause sealt tekstist kohe sita keema. Mis kuradi poole kallim? Kas läks juba jälle vana menüü meelest? Kas me maksime vanasti poole rohkem, kui kõik said seda menüüd kasutada? Miks ei või olla seadistatav kasutaja poolt see, et ka uues saab kogu tilulilu välja lülitada, mis sujuvat kasutajakogemust ilmselgelt pärsib. Või ütlesin nüüd valesti jälle, et tegelikult on kõik sujuv aga lihtsalt aeglasemale inimesele disainitud vms vabandus. See teema oleks ilmselgelt poole "õhem", kui poleks seda Indrekp pidevat Telia õigustamist.
a' la - te (tädi Maali) ei suuda rohkem maksta, uuega tuleb harjuda (loe: õppida kannatama), valige siis teine operaator või et nuppudeta pult on parim asi, mis eales välja mõeldud (loe: ise kasutab millegipärast ikkagi Harmony't) jne, jne.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 15:15:49 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
start_post ja max_pos peaks siis ikkagi alguse/lõpu eest vastutama

Vana kasutajaliides/menüü ei tohiks nendest markeritest vist aru saada, hakkab faili algusest mängima, kuni võiduka lõpuni?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 22.03.2018 15:25:13 vasta tsitaadiga

Mulle jääb mulje, et peaksime kõik igapäevaselt teliasse helistama kuna aeglane, võib-olla siis hakkavad lõpuks mõtlema selle peale.. Mul Motorola digibox ja 12/1mbps kiirus (kiiremat ei anta veel) ja omajagu peab ootama enne kui menüüs midagi muutub nupuvajutuse peale.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.03.2018 15:26:24 vasta tsitaadiga

Panin eile tähele, et pilt jäi mitu korda täiesti seisma ja uuesti hakkas liikuma alles kanali vahetuse peale. Ja esmasne laadimine on ka aeglasemaks läinud.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 15:30:37 vasta tsitaadiga

Viimased 8 postitust, kõik erinevad kasutajad, 6 inimest kaheksast kurdab teenuse üle - aga probleemi pole. Ühed ja samad kasutajad virisevad icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 22.03.2018 15:33:42 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
Mulle jääb mulje, et peaksime kõik igapäevaselt teliasse helistama kuna aeglane, võib-olla siis hakkavad lõpuks mõtlema selle peale.. Mul Motorola digibox ja 12/1mbps kiirus (kiiremat ei anta veel) ja omajagu peab ootama enne kui menüüs midagi muutub nupuvajutuse peale.

Kui sa oled 3 korda üritanud tehnilisele toele oma probleemi ära seletada ja ainuke vastus iga kord on, et me anname tasuta boxi, siis ühel hetkel ei viitsi enam.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 22.03.2018 16:16:21 vasta tsitaadiga

Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla? Seda jama paar kuud tagasi Arrise boksiga ei olnud. Midagi on kava laadimisel muudetud?

Seda 576P jama enam eriti näha pole, nüüd muudab Arris vähemalt korra nädalas ise 720p peale. Ikka pole seda resolutsioon värki päris korda saadud! Loodame et uuel boksil seda resolutsiooni jama enam pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 22.03.2018 16:27:06 vasta tsitaadiga

Mina ei ole tähele pannud, et Arris oleks viimasel ajal aeglasemaks muutunud. Seda mäletan küll, et vase otsas oli kõik aeglasem. Mitte et ta praegu nii kiire oleks kui võiks, aga kasutamist ka otseselt ei sega.

Mis ma olen tähele pannud on see, et enam ei suuda teler HDMI-CEC kaudu Arrist sisse lülitada. Ehk siis kui mõlemad on väljas (teler Arrise sisendi peal) ja lülitad teleri puldiga teleri tööle, siis Arris ei lähe enam tööle. Veel umbes kuu tagasi see toimis. Testitud kahe erineva Samsung teleriga. Kumbki teler ei ole ennast vahepeal uuendanud (vanad mudelid juba, ei tule enam iga kuu uuendusi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.03.2018 16:43:32 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla? Seda jama paar kuud tagasi Arrise boksiga ei olnud. Midagi on kava laadimisel muudetud?

Seda 576P jama enam eriti näha pole, nüüd muudab Arris vähemalt korra nädalas ise 720p peale. Ikka pole seda resolutsioon värki päris korda saadud! Loodame et uuel boksil seda resolutsiooni jama enam pole.


Kogu aeg olnud. Muutusi pole tehtud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.03.2018 16:52:05 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla? Seda jama paar kuud tagasi Arrise boksiga ei olnud. Midagi on kava laadimisel muudetud?

Võin lisada, et ka Samsungi apis on kava ning saateinfo laadimine täiesti märgatavalt aeglasemaks muutunud (loe: kui enne reageeris menüü praktiliselt kohe, siis nüüd on seal täiesti tuntav viivitus). Ühendus ei tohiks probleemiks olla, optika. Backendi serverid ei jaksa enam?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 18:09:40 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?

Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon26
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2010




sõnum 22.03.2018 19:10:17 vasta tsitaadiga

Mul on kaks telekat ja kaks box-i, see milles on Arris on üldiselt ok, aga see milles on Motorola on hullult aeglane, neti kiiruseks on 20/5
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.03.2018 19:31:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?

Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
 


Peale rebooti, refreshi laeb esimesel korral kauem edaspidi juba korraks, et teha kiire check kanali kavale.
Katsetasin Arrisel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 22.03.2018 19:38:25 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla? Seda jama paar kuud tagasi Arrise boksiga ei olnud. Midagi on kava laadimisel muudetud?

Seda 576P jama enam eriti näha pole, nüüd muudab Arris vähemalt korra nädalas ise 720p peale. Ikka pole seda resolutsioon värki päris korda saadud! Loodame et uuel boksil seda resolutsiooni jama enam pole.


Kogu aeg olnud. Muutusi pole tehtud.

Parema noolega kava avamine varem kindlasti nii kaua aega ei võtnud. Kui boksis muudatusi pole tehtud, siis server kust info tuleb on aeglasem?
Kas ei ole võimalik kava taustal alla laadida? Boks laeb iga tunni tagant taustal kava alla ja hoiab seda mälus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 22.03.2018 19:54:20 vasta tsitaadiga

Keskmine juuser, kes teliat kasutab on jäänud seda kasutama sellest ajast kui elion neti otsast telekapilti pakkuma hakkas. On kahte sorti inimesi: 1. inimesed kes otsivad odavaimat hinda (st nagu mina, kes ma vahetan iga 2 aasta tagant moblalevi pakkujat). 2. need inimesed, kes ei viitsi jännata selliste asjadega.

mul kodus telia, sest mul oli see juba sisse veetud eelmise omaniku poolt. Võiks ju vahetada ka, aga siis peab mingi tehniku kutsuma ja seadmed ära viima jne. Lepinguid lõpetama ja alustama. Tundub kohutavalt tüütu tegevus. Otseselt mingeid probleeme pole ka, Samsungis Telia äpp funkib ja teises toas motorola vana menüü ja puldiga.
Mobiiliopetaatorit on tunduvalt lihtsam vahetada.

Telia müügiargument tundub olema, et meil on natuke parem sitt, kui konkurentidel

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 22.03.2018 21:21:33 vasta tsitaadiga

Mul on vana menüü taga 1 vana motorola ja 2 uuemat motorolat , nett 10/2. Olen kasutanud ka kiireimat võimalikku kiirust. Teleteenus on toiminud hästi aga nett on läbi aegade olnud ebastabiilse võitu. Ka 1 telekas ja 1 arvuti juhtmega kombinatsioonis Ei tea kas viga liinis või Thomsoni ruuterites või seadistustes. Olen kunagi ka kaks järjestikust ruuteri mudelit täishinnaga välja ostnud lootuses et midagi muutub. Seal hulgas ka läinud vabatahtlikult ADSL pealt VDSL peale üle. Enam seda viga ei korda ning kasutan vanimaid toimivaid seadmeid mida ostan järelturult või korjan prügimäelt üles icon_lol.gif sest vahet ei ole.
Ja kokku hoitud rahaga ostan veel suurema O Led teleka icon_lol.gif
PS. Ärge indrekp-le öelge et ma boikotin uusi seadmeid ja lahendusi icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 22.03.2018 21:41:41 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Telia müügiargument tundub olema, et meil on natuke parem sitt, kui konkurentidel

Nii on jah icon_exclaim.gif kopp.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2018 21:44:34 vasta tsitaadiga

Siits saaks uue tunnuslause Teliale thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.03.2018 22:57:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Siits saaks uue tunnuslause Teliale thumbs_up.gif icon_lol.gif

Jah... sest - Vabadus valida - kaob ajaloo prügikasti siis kui kaob vana menüü.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 22.03.2018 23:14:01 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?

Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
 


Peale rebooti, refreshi laeb esimesel korral kauem edaspidi juba korraks, et teha kiire check kanali kavale.
Katsetasin Arrisel.


Täna just kirusin. Oli vaja kanali listid tagant poolt ette poole tulla. Paremale klahviga kava lahti ja hakkasin noolega alla liikuma, No kurat, iga kanali vahetuse peale pidin ootama kuni Arris oma graafika liigutamise ja kava laadimise ära teeb ja siis sain alles järgmise varjutuste teha, ilgelt tüütu, varasemast sellist jama ei mäleta, viimase aja teema. Optika otsas olen.

Pole väga siin varem viitsinud hädaldada aga nüüd on asjad ikka jamad juba, järjest hullemaks läheb see asi, kopp hakkab ette saama sellest asjast. Eriti kui siin mõni mees käib ja üritab tõestada, et nii peabki olema ja harjuge ära. kopp.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 23.03.2018 13:09:10 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
A.S. kirjutas:
Tompa kirjutas:
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?

Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
 


Peale rebooti, refreshi laeb esimesel korral kauem edaspidi juba korraks, et teha kiire check kanali kavale.
Katsetasin Arrisel.

Nagu ma juba kirjutasin, siis miks ei võiks seda kava taustal alla laadida ja mälus hoida? Paned boksi hommikul tööle ja kava laetakse kohe alla. Milleks seda checki vaja teha on? Kava ju ei muutu nii tihti? Kui muutubki siis võiks boks ise taustal seda kava alla laadida kas või iga kümne minuti tagant ja mälus hoida. Midagi peab ju saama teha et seda tüütut viivitust ja ratast ei oleks? Mõelge midagi välja Armjan! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 13:34:57 vasta tsitaadiga

mälu on animatsioone täis
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 23.03.2018 16:26:07 vasta tsitaadiga

Huvitav kombel kiilub mul asi mõneks sekundiks kinni, kui teen nii...
Puldil parem klikk, kerin nüüd duck tv peale, siis et edasi saada, siis peab nati ootama. Kui teiste kanalite vahel sõeluda, siis on ka kerge viivitus, aga duck tv peale minna, siis asi kuidagi hapu.

Ma ilmselt ainukene? No see asi mind ei häiri, aga lihtsalt jäi kuidagi silma.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1778, 1779, 1780 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.