Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1716, 1717, 1718 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 00:51:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jägaja kirjutas:
indrekp, sa ikka ajad oma joru. See, et klient ei taha raha kopikatki kulutada uuema seadme peale uuendamiseks, ei taha sulle pähe mahtuda. Väiksem või kiirem või bling-bling ruuter ei mängi suurema osa tarbijate juures mingit rolli.


ärgu siis kulutagu.
mina ostan uusima teleri, uusima telefoni, vahel uusima auto, uusima külmkapi ja arvuti... tõsi pliiti ei vaheta nii tihti.

Ostku TG784 ja saab kondekate lõpuni tarbida, sobib isegi GPON võrku icon_smile.gif

Mul on see 301 juba .....2-3 aastat äkki, see on küll asi mida ma ei vaheta vahetamise pärast icon_biggrin.gif
Seniks kuni telekat ja netti läbi tuleb, las olla kasvõi 10 aastat.

nende asjadega ongi nii, et kui asjal on vaid 1 ülesanne ja rohkem sinna talle asju peale ei sunni, siis töötab ta laitmatult kaua kaua thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 00:51:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Statistika räägib, et pikas plaanis on odavam seadmeid üürida.
Ah käi ära, TG784 tiksub juba ma ei tea mis ajast kui kunagi aastaid aastaid tagasi hüperkiiret pakkuma hakati. Rendi puhul oleks selle käki eest juba Ma ei tea mitme x summa maksnud. Telia muidugi plaksutaks käsi, stabiilselt money tuleb.

indrekp kirjutas:

Poest ostes garantii 2a aga vahepeal võib tulla palju asisem seade või siis sureb seade või selle komponent täpselt peale pret aja lõppu.
Seda pole telial veel vist juhtunud icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.11.2017 02:38:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Toon näiteID.
klient oleks üürinud endale 3 aastat tagasi DG301. Sellega oleks tekkinud wifi mure, või mõni muu katkemine mida nendel seadmetel võib ju ette tulla. Tehnik oleks jooksnud ja probleemi lahendanud.
aasta hiljem tuli DG200.. pole probleemi, ilusam väiksem seade klient tagastab ja võtab uue.
aasta hiljem tuli DG400, pole probleemi, kliendil kiire välisühendus või siis vajalik kiirem sisevõrgu wifi, tagastab vana ja võtab uue üürile.

See näide ei päde lihtsalt.
Omal peab ka ikka mingit oidu ja kogemust olema.
DG301 ja Arris olid kolm aastat tagasi suht uued seadmed ja oli neid riskivaba võtta tasuta või soodushinnaga.
DG200 ei ole märkimisväärselt väiksem ega ilusam kuskil kapis ega riiuli peal. See on jura.
DG400 ilmus siis, kui DG301 leping oli ammu lõppenud juba.

indrekp kirjutas:
täna, läheb poodi ostab omale 169€ maksva DG400 ja 99€ maksva arrise digiboksi.....
uue aasta alguses peaks laiemalt käiku minema Prime koos kiirema VDSL2 ühendusega (oletame, et klient oli selle levialas)
müü vana ruuter maha ehk 80€ eest, kahju 89€ selle asemel, et oleks üürinud näiteks 6 kuud hinnaga 4.99

osta täna arris 99€, eeldatavasti on järgmisel aastal see aeg kui uus boks väljas on. arvutage ise sama tulem mis eelmisega.
ps. uus boks on ootamist väärt.

See näide pädeb, sest peaks jällegi mõtlemisvõimetu idioot olema kui täna hakata neid seadmeid täishinnaga ostma.
Kõik ju teavad et lähiajal tuleb uus ruuter ja millalgi varsti ka digibox.
Ja need uued võib siis jälle vabalt kohe välja osta kes tahab ja kui on isu Telia klient edasi olla mõned aastad.
(garantiiaeg on seadmetel nagunii)
Nüüd kasutan tõepoolest oma üle kolme aasta vanuse Inteno301 ära viimase kondekani või siis tulevase uue ruuterini icon_lol.gif
Mis mõte oleks olnud üüri maksimest selle eest? icon_smile.gif

Üür saab olema suht hea lahendus neile kes hakkavad tihti teenusepakkujate vahet jooksma ja viitsivad oma seadmeid esinduste vahet tassida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 11:14:21 vasta tsitaadiga

Üür on hea ka nendele, kes sageli mööda üürikortereid jooksevad, sest järgmises kohas ju ei tea, mis ees ootamas on.
Kui inimene plaanib ühes kohas olla klient pikki aastaid, siis on seadmete rent väga suur rumalus, mis lõppkokkuvõttes rahakoti pihta valusa laksu annab.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 12:04:19 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Üür on hea ka nendele, kes sageli mööda üürikortereid jooksevad, sest järgmises kohas ju ei tea, mis ees ootamas on.
Kui inimene plaanib ühes kohas olla klient pikki aastaid, siis on seadmete rent väga suur rumalus, mis lõppkokkuvõttes rahakoti pihta valusa laksu annab.
 


Intenosoga suri täpselt peale aastat maha. Esimene tuli garantiiga uus, teine oli lihtsalt maha kanda, kuna esimese ostust veidi üle kahe aasta möödas. Rent oleks odavam olnud ja alati saaks kõige uuemat mudelit kasutada.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 13:14:47 vasta tsitaadiga

Eks erandeid on muidugi alati, see paraku ei tähenda, et kõigil kogu tehnika aasta möödudes otsad annab. Kuigi Teliale see ilmselt rõõmu muidugi valmistaks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 13:53:36 vasta tsitaadiga

See variant mida vahepeal pakuti, et 3a renti ja siis seade kliendile oli nagu kõige mõistlikum.
Omal sel viisil saadud Inteno 301 ja Arris.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.11.2017 14:46:26 vasta tsitaadiga

Kusjuures tuli selle 3. aastase rendiperioodiga hind isegi väiksem, kui see oleks kohe välja ostes.

See garantiiaja löppedes seadme purunemine on ka hea lugu, samas, kui oleksid seadet rentinud, oleks seade 10 aastat kestnud . Ehk siis tee kodukindlustus, mis peab igal kodul ikka olema ja saad kindlustusega oma purunenud seadme kulud kaetud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.11.2017 15:11:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kusjuures tuli selle 3. aastase rendiperioodiga hind isegi väiksem, kui see oleks kohe välja ostes.

Ei tea, kas päris tuli väiksem. Minul saab detsembris selle 3 aasta periood läbi. Peale seda enam ei pea renti maksma.
Kui ma arvutan natukene, siis tuleb see nii:
3,5 eur x 36 kuud = 126 eurot
1,99 eur x 36 kuud = 71,64
Spoiler Spoiler Spoiler

Minu arust on see ka kõige mõistlikum variant olnud, et maksad 3 aastat renti nii öelda ja pärast seadmed sinu.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.11.2017 15:22:27 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kusjuures tuli selle 3. aastase rendiperioodiga hind isegi väiksem, kui see oleks kohe välja ostes.

Ei tea, kas päris tuli väiksem. Minul saab detsembris selle 3 aasta periood läbi. Peale seda enam ei pea renti maksma.
Kui ma arvutan natukene, siis tuleb see nii:
3,5 eur x 36 kuud = 126 eurot
1,99 eur x 36 kuud = 71,64
Spoiler Spoiler Spoiler

Minu arust on see ka kõige mõistlikum variant olnud, et maksad 3 aastat renti nii öelda ja pärast seadmed sinu.

Kuidas kellelgi. Minul oli kõige soodsam võtta 2+1 lepinguga Inteno 19.- euri eest. Seade on nüüd ammu minu ja töötab edukalt.
Selle üle 3 aastase perioodi jooksul ei ole veel ühegi äikesega seda välja ka lülitanud. Kui uue ruuteri jõuab ära oodata, siis müün mingi 20 euriga maha võibolla.
icon_lol.gif
Saab Valkast kaks kohvit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.11.2017 15:32:29 vasta tsitaadiga

Eks vaatab, et mis hinnaga see uus digibox tuleb. Kui üldse tuleb. Neid lubadusi võivad siin anda järgmise aasta lõpuni.
Kui uus tuleb, siis saab laps ka oma tuppa teleri ja boxi. Tegin lapsele ikka selgeks, et kui head onud Teliast uue toote müüki panevad, siis saad enda tuppa teleri. icon_lol.gif

Kui mul rent ära kaob, siis 5.5 eurot rohkem käes ja ligemale 1 kohvri raha olemas. beer_yum.gif beer_yum.gif

Neid lisakanaleid, mis lubatud jaanuari lõpuni 0 hinnaga, siis neid ei saa ikka aktiveerida. Tänan Telia! icon_cry.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.11.2017 15:49:46 vasta tsitaadiga

Ilmselt on tegu sama digiboksiga, mis skandinaaviamaadeski.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 15:57:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ilmselt on tegu sama digiboksiga, mis skandinaaviamaadeski.

Kaua neil see olnud juba "uus"?

Ses suhtes oleks loogiline kui sama asja pakutakse, siis kasutataks ka sama riistvara

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 16:18:12 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Ei tea, kas päris tuli väiksem. Minul saab detsembris selle 3 aasta periood läbi. Peale seda enam ei pea renti maksma.

Kas uued lepingud pole mitte tähtajatud, et siis maksad kasvõi elu lõpuni?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 16:21:08 vasta tsitaadiga

A.S., nii on.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.11.2017 16:52:22 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mirc kirjutas:
Ei tea, kas päris tuli väiksem. Minul saab detsembris selle 3 aasta periood läbi. Peale seda enam ei pea renti maksma.

Kas uued lepingud pole mitte tähtajatud, et siis maksad kasvõi elu lõpuni?

Iseteeninduses kirjas ka, et mingisugune detsembri keskel lõpevad nende lepingud ära. Tol ajal(2014) vähemalt nii räägitud ja kui iseteeninduseson mingi kuupäev, siis lähtun sellest.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 16:54:47 vasta tsitaadiga

Mirc, siis sul jah veel vana versioon
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 17:22:18 vasta tsitaadiga

Varem oli rent tõesti üks reaalselt kõne alla tulev võimalus, seadme hinnast praktiliselt rohkem ei maksnud (või siis hästi natukene vaid), nüüd pead sisuliselt ka "surnud hobuse" eest maksma.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.11.2017 17:47:02 vasta tsitaadiga

Ma vist õnnesärgis sündinud- kui miski paaraastat tagasi pakuti et kas ei taha uuenuti peale üle minna ja pakuti tasuta 1 arris , vastasin et mul 3 vaatajakohta ja siis anti 3arrist tasuta ( sai isegi pulti valida kas nuppudega või ilma) . Inteno ostsin ennem seda pakkumist välja kuna thompson viskas lusika nurka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2017 19:34:39 vasta tsitaadiga

kui tahab keegi tähtajalist renti siis järelmaksule on küllaltki palju kliente seadme soetanud.
kindlasti oli aegu kus tuli ennast turule sisse süüa soodsalt antavate seadmetega, sujuvalt on see aeg läbi.

üüri kasuks räägib mitu argumenti.
1. alati uusim seade
2. ei ole tähtaega, alati saad kolida, peatada, lõpetada teenuseid.
3. seadmele kehtib kogu perioodi kestel garantii mis on tõsise rikke korral ONSITE, ehk Tehnik tuleb kohale, registreerib probleemi ja vahetab seadme.
4. Telia saab kokkuvõttes üüriseadmetelt pisut kahjugi, nende majandamine on üsna resursikulukas, tagastamine, kontroll, pakendamine, uute kaablitega ja pultidega väljastamine ja lõpuks siis nende õnnetute garantiijuhtumitega väljasõit.

ostad seadme.
2a garantii
ka siis käiakse kohal
1 päev üle kahe aasta ja seade rikneb, viska seade minema. (üüri korral oled sama raha eest saanud kolm aastat garantiid.)
tuleb uus tehnoloogia nagu näiteks 35b siis osta aga jälle uus.

hetkel ma näen lähitulevikus, et 3 aasta tagant võib hakata seade või tehnoloogia muutuma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 19:41:11 vasta tsitaadiga

Muu jutt icon_lol.gif
tsitaat:

hetkel ma näen lähitulevikus, et 3 aasta tagant võib hakata seade või tehnoloogia muutuma.
_________________

ma näen ka palju asju seoses tehnoloogia muutumisega, paraku millegipärast näen neid vaid füüsiliselt arvutis ja telekas, mitte teenusepakkuja poolelt thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2017 20:15:36 vasta tsitaadiga

2004, 2008, 2012, 2016, 2017 ostsin uue teleri.
2006 amino, 2008 suur motorola, 2009 väike motorola (tõsi eelnevast erinevus vaid suurus), 2012 samsa äpp, 2013 arris?, 2013, 2014 samsa äpp, 2015 lg äpp, pikk paus ja 2018 uus digiboks.
ps. numbrid ligikaudsed.
ruuter võib tõesti vajada vähem vahetust sest adsl läks vdsl peale suht valutult ja fiibri kmi majad suudaks täna ka veel esimese speedtouch 546 ruuteriga tomida ja pigem on vajadused kliendi põhised. wifid värgid särgid.

mina ei mõista hukka seadmete ostmist, nagu korduvalt mainisin, ka mulle ei meeldi püsikulud. siin ei vastandu minuga ilmselt keegi.
samas tundes kliente on paljudel pidev korterite ja asukohtade vahetamine elustiiliks, on mõistlik rentida. samas mõni võib mõelda rendile kui kindlustusele kui teenusepakkuja abile, et siis laheneb probleem soodsamalt ja mugavamalt kui see peaks tekkima.

seda on ka kõvaketta kohta öeldud aga iga tehnika teemaga haakub, küsimus ei ole kas probleem tekib, küsimus on millal tekib icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2017 20:26:08 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
2004, 2008, 2012, 2016, 2017 ostsin uue teleri.
2006 amino, 2008 suur motorola, 2009 väike motorola (tõsi eelnevast erinevus vaid suurus), 2012 samsa äpp, 2013 arris?, 2013, 2014 samsa äpp, 2015 lg äpp, pikk paus ja 2018 uus digiboks.
ps. numbrid ligikaudsed.
ruuter võib tõesti vajada vähem vahetust sest adsl läks vdsl peale suht valutult ja fiibri kmi majad suudaks täna ka veel esimese speedtouch 546 ruuteriga tomida ja pigem on vajadused kliendi põhised. wifid värgid särgid.

mina ei mõista hukka seadmete ostmist, nagu korduvalt mainisin, ka mulle ei meeldi püsikulud. siin ei vastandu minuga ilmselt keegi.
samas tundes kliente on paljudel pidev korterite ja asukohtade vahetamine elustiiliks, on mõistlik rentida. samas mõni võib mõelda rendile kui kindlustusele kui teenusepakkuja abile, et siis laheneb probleem soodsamalt ja mugavamalt kui see peaks tekkima.

seda on ka kõvaketta kohta öeldud aga iga tehnika teemaga haakub, küsimus ei ole kas probleem tekib, küsimus on millal tekib icon_smile.gif

Selliseid tehnikapede kliente on vähe, heal juhul 1%. Ma nii pede pole, telekas pea 7 aastat vana. Boks 4-5 vms ruuter 3. Samas ma tehnikapedena saaks uuendada vaid telekat hetkel (seda plaanis ka järgmine aasta teha) muul juhul on areng suht null või tagasiminek. Kuna mul tehnikapedel jookseb kõik läbi pc (seal on asi väga heas korras), siis telekas siiani pole takistuseks olnud v.a suurus ((see viga saab järg.aasta parandatud) icon_smile.gif
Ruuterit ma kindlasti ei uuenda.....boksi võtan kohe kui pakutaks (telia ka võidaks digitv icon_arrow.gif nutitv icon_arrow.gif teliatv uuenduse vms )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.11.2017 20:32:20 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka neid plastmasskarpe üürima, räägitagu mistahes mesijuttu juurde.
Lisaks on see Teliale ka veel kahjulik. No ma ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2017 20:36:20 vasta tsitaadiga

ei hakka siis seisukohta võtma, olgu siis rikkuses või vaesuses, alati koos. icon_smile.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1716, 1717, 1718 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.