Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1688, 1689, 1690 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.09.2017 15:53:27 vasta tsitaadiga

Seda ma räägingi, et selle sama asja pärast ei julge. Mis siin veel seletada.
Kuid kevadel ju asjapulgad nii targutasid, kuidas sügisel kõik vana kinni pannakse ja mitte miski ei pidanud enam morjendama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.09.2017 17:30:51 vasta tsitaadiga

seeru, anna nüüd natuke aru, egas kõike ei saa ka ette näha.
Asi lükkub natuke edasi, sa ise ju ka vana menüü kasutaja pigem. Seega pole probleemi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.09.2017 18:59:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
seeru, anna nüüd natuke aru, egas kõike ei saa ka ette näha.
Asi lükkub natuke edasi, sa ise ju ka vana menüü kasutaja pigem. Seega pole probleemi.

Jajah.
Loodame siis ka edaspidi neid põhjuseid.
icon_smile.gif
Ma ei oota mitte vana menüü sulgemist vaid pigem Amino boxi kadu (koos ADSL tehnoloogiaga), kuna see nagunii kaduma peab.
Siis saaks ehk Telia televisiooni kanalite pildikvaliteeti ka natuke paremaks hakata aretama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004




sõnum 11.09.2017 19:31:54 vasta tsitaadiga

Zuumi, Binge, Viasat ja vabalevi pakette järele proovinuna on Telia TV pilt kindlasti parim mida eesti valikus minule kätte on sattunud (va. DVB-T2 kanalid). Kuid eks alati saab paremini ja seni kuni eelpoolnimetatud teenusepakkujad ei hakka kvaliteeti panustama ei liiguta ka Telia ilmselt just üleliia selles vallas.

viimati muutis marli1 11.09.2017 20:09:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2017 20:00:54 vasta tsitaadiga

Ehk siis 5 kohal? Ega langeda pole enam kusagile
Stv-st ees icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.09.2017 20:28:12 vasta tsitaadiga

marli1 kirjutas:
Zuumi, Binge, Viasat ja vabalevi pakette järele proovinuna on Telia TV pilt kindlasti parim mida eesti valikus minule kätte on sattunud (va. DVB-T2 kanalid). Kuid eks alati saab paremini ja seni kuni eelpoolnimetatud teenusepakkujad ei hakka kvaliteeti panustama ei liiguta ka Telia ilmselt just üleliia selles vallas.

Jah, aga just vana tehnoloogi käigushoidmisega Telia ongi põhjendanud, miks pildikvaliteeti ja tv teenust ei ole võimalik parendada.
HD pilt on praegu ikka nii ära nuditud kui vähegi võimalik. Ja Teliat pole erilist mõtet pildi osas teiste Eesti säästuoperaatoritega võrrelda. Kõige kallim teenus on ikkagi Telial.
Samas, kui nad ei plaanigi enam arengut, siis võiks Amino muidugi veel 11 aastat elada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.09.2017 21:41:46 vasta tsitaadiga

seeru, mille krdi pärast sa arvad, et Amino käigushoidmine pildikvaliteeti muudab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.09.2017 23:02:39 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
seeru, mille krdi pärast sa arvad, et Amino käigushoidmine pildikvaliteeti muudab? icon_rolleyes.gif

Kus krdi kohas ma sedasi arvanud olen?
Ma arvan, et Amino kadumine võiks anda võimaluse pildikvaliteeti muutma hakata. (Eriti kui adsl ka lõpuks kadunud on)
Ja seda on varasemalt ka Telia tarkpead teada andnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 12.09.2017 12:54:31 vasta tsitaadiga

Kas samsa äpiga seotud vead "on töös"? Salvestuste vaatamine on ikka aeg-ajalt pekkis: ca veerand tundi mängib, siis hakib veidi ja viskab algusesse tagasi. Pigem on vist käega löödud thumbs_down.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 12.09.2017 13:14:08 vasta tsitaadiga

Ma olen pikemat aega juba ainult LG äppi kasutanud, aga üsna hiljuti hakkasin uuesti proovima Samsungi oma ja siiani ei ole veel ükski salvestus pange pannud (pole küll palju kasutanud ka seda). Seega mulle tundub et see ajamarkerite probleem on lahenduse leidnud kuidagi. Jutt siis sellest probleemist kus konkreetne salvestus alati ühes kindlas kohas katkes ja ainuke variant sealt edasi saada oli sellest kohast üle kerida.

Muid suvalisel hetkel pange panemisi ei ole ma juba aastaid kohanud, mulle tundub et see on pigem liiga lahjade telerite probleem. Mul kõik Samsungi kas 8 või 9 seeria. Endiselt imestan kui sujuvalt ja kiiresti see äpp HU8500 peal toimib, lausa tore on kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 12.09.2017 15:27:32 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
olafsand kirjutas:
seeru, mille krdi pärast sa arvad, et Amino käigushoidmine pildikvaliteeti muudab? icon_rolleyes.gif

Kus krdi kohas ma sedasi arvanud olen?
Ma arvan, et Amino kadumine võiks anda võimaluse pildikvaliteeti muutma hakata. (Eriti kui adsl ka lõpuks kadunud on)
Ja seda on varasemalt ka Telia tarkpead teada andnud.


Ma arvan, et see on helesinine unistus ainult, et peale Amino kadumist pilti paremaks hakatakse ajama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.09.2017 15:37:33 vasta tsitaadiga

Eile õhtul vaatasin mingit filmi AMC kanalilt läbi salvestusteenuse ja Arrise. Pani poole filmi pealt pange. Ei mäletagi millal viimati varem juhtus.

olafsand kirjutas:
seeru kirjutas:
olafsand kirjutas:
seeru, mille krdi pärast sa arvad, et Amino käigushoidmine pildikvaliteeti muudab? icon_rolleyes.gif

Kus krdi kohas ma sedasi arvanud olen?
Ma arvan, et Amino kadumine võiks anda võimaluse pildikvaliteeti muutma hakata. (Eriti kui adsl ka lõpuks kadunud on)
Ja seda on varasemalt ka Telia tarkpead teada andnud.


Ma arvan, et see on helesinine unistus ainult, et peale Amino kadumist pilti paremaks hakatakse ajama.

HD pilti annaks kruttida küll, sest varem oli parem icon_smile.gif. Praegu peab HD igast kehvapoolsest adsl ühendusest läbi mahtuma koos teiste teenustega.
Saaks näiteks kasutada uuemaid koodekeid ja ka striimi bitreiti tõsta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 12.09.2017 16:36:55 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
HD pilti annaks kruttida küll, sest varem oli parem icon_smile.gif. Praegu peab HD igast kehvapoolsest adsl ühendusest läbi mahtuma koos teiste teenustega.
Saaks näiteks kasutada uuemaid koodekeid ja ka striimi bitreiti tõsta.


Amino pole kunagi HD kanaleid näidanud. Ja Aminol on varemgi kanaleid kadunud kui edastaja on koodekeid vms muutnud mida Amino ei toeta
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2017 19:07:20 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kas samsa äpiga seotud vead "on töös"? Salvestuste vaatamine on ikka aeg-ajalt pekkis: ca veerand tundi mängib, siis hakib veidi ja viskab algusesse tagasi. Pigem on vist käega löödud thumbs_down.gif


Minuteada nii ja naa ehk Samsa ja LG probleemide korral antakse lahenduseks Arrise digiboks 36 kuud 0 üüriga.
Nagu lehekülgede kaupa on räägitud, Telia poolt enam midagi teha ei saa. Striimid, markerid jms. on paigas ning töötavad kõikidel seadmetel nii nagu player seda oskab.
Samsungite tarkvaras on mitmetel seeriatel oma player erinevate asjade näitamiseks ja nagu varem teemas räägitud, sellele Samsungi supporti enam pole.

On teleri seeriad mis töötavad laitmatult nagu eelnevalt ka üks kommentaar lisati, on neid mis ei tööta salvestustega vms. ning pausile pannes on võimatu jätkata jms.

Minuteada on teleri äpi teema on sisuliselt "closed" kui ei ole midagi kardinaalselt vaja muuta ja see mis töötab, see töötab. Loomulikult ei puuduta see sisu muutmist vajadusel.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.09.2017 21:18:38 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
seeru kirjutas:
HD pilti annaks kruttida küll, sest varem oli parem icon_smile.gif. Praegu peab HD igast kehvapoolsest adsl ühendusest läbi mahtuma koos teiste teenustega.
Saaks näiteks kasutada uuemaid koodekeid ja ka striimi bitreiti tõsta.


Amino pole kunagi HD kanaleid näidanud. Ja Aminol on varemgi kanaleid kadunud kui edastaja on koodekeid vms muutnud mida Amino ei toeta

Jeerum küll, ei oska selle peale enam midagi muud kosta.

Mõned ehk mäletavad, kui mõni aasta tagasi tulid Elioni esimesed HD kanalid HD paketina. Milline oli siis HD kanalite pildi kvaliteet. Kahjuks see optimeeriti üsna kiirest ära, põhjuseks ADSL liinide piiratud kiirus.
Lisaks peab Telia nüüd osadest HD kanalitest SD-d tegema, et Amino omanikud ka neid kanaleid näeks.
Loomulikult pole Amino kunagi HD-näidanud ega ka Mpeg4 kodeeringus SD kanaleid.
Amino on nii vananenud kui üldse olla saab veel käigus oleva boksi kohta. Samas ega Amino pilt läbi komponent liidse kaudu väiksema teleka peal nii väga hull ei ole, aga Amino on pidur.


viimati muutis seeru 12.09.2017 21:28:50, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 12.09.2017 21:25:06 vasta tsitaadiga

Natuke vingu: Lükkasin suveks tv välja, sest keegi seda ei vaadanud. Suvel sai ainult 1080p kraami netist vaadatud. Täna panin tv Läti - Sloveenia mängu ajaks sisse ja no täitsa õudne ruudumeri tuleb TV 6. Kui Subaru Forresteri reklaami kannatab veel kuidagi vaadata, siis korvpall oleks küll nagu 240p netistriim. Täiesti kohutav saast.

OK ma saan aru, et see ei ole tõenäoliselt Telia süü, aga nemad mulle siiski arve kirjutavad.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 21:28:25 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Natuke vingu: Lükkasin suveks tv välja, sest keegi seda ei vaadanud. Suvel sai ainult 1080p kraami netist vaadatud. Täna panin tv Läti - Sloveenia mängu ajaks sisse ja no täitsa õudne ruudumeri tuleb TV 6. Kui Subaru Forresteri reklaami kannatab veel kuidagi vaadata, siis korvpall oleks küll nagu 240p netistriim. Täiesti kohutav saast.

OK ma saan aru, et see ei ole tõenäoliselt Telia süü, aga nemad mulle siiski arve kirjutavad.

Vsb striim kipub parem olema,.....hetkel kahjuks võrrelda ei saa.
Samas kui nad selle pildi teevad HD-st icon_arrow.gif St, siis sealt edasi tv6-le SD icon_arrow.gif mida iganes...ega järgi midagi ei jää jah icon_rolleyes.gif

Tv6 kiituseks võib äelda, et kohaliku korvpalli pilt oli parem icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2017 21:35:52 vasta tsitaadiga

TV6 ja korvpall on eriti hea näide.
Eesti saalides on Telia fiiber ülekande jaoks olemas. Ülekannet teeb kolmas ettevõte HDs (vahel näeb ka Delfis)
võimalik, et TV6 kasutam mingit oma filmigruppi ja sat ülekannet stuudiosse kuid samal ajal käib pilt TV6 solgivabrikust läbi pakitakse mingisse SD striimi ja paisatakse erinevatesse väljunditesse.

Kuigi TV3 ja TV6 müük peaks olema jõustunud, ei näe vist midagi hd laadset enne kui viasat ka oma klientidele ja hd'le mõtlema hakkab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 12.09.2017 21:54:16 vasta tsitaadiga

seeru, SD-ks on vaja ka edaspidi konvertida, mitte ainult Amino pärast. Uues menüüs ju SD/HD valik olemas (Adsl ja vanemate telekate jaoks). Jah MPEG2 kaoks ära, aga MPEG4 HD on praegugi suurema mahuga kui MPEG2 SD. Nii et HD striimi timmimist on takistanud pigem Adsl kui Amino
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.09.2017 21:57:17 vasta tsitaadiga

kõik on omavahel seoses, dekoodrid mpeg2 ja 4 ja hd ja lõpuks veel minutv hls. samuti tähendab erinevate dubleeritavate striimimine tuumikule head koormust, mitte, et puudu oleks aga saaks siiski resursse mõistlikumalt jagada.
mida vähem erisusi seda parem, näis mis tulevikus, tehnoloogia mehed on selles osas kindlasti nutikamad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 21:58:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lõpuks veel minutv hls

Vabandust, aga selle shita võiks üldse eraldada kogu kompotist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 13.09.2017 07:57:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

lõpuks veel minutv hls

Vabandust, aga selle shita võiks üldse eraldada kogu kompotist


Täpsusta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ints45
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2015




sõnum 13.09.2017 09:43:38 vasta tsitaadiga

Motorolale mingi softi uuendus ka tulemas on?Äkki keegi parandaks menüü venimise ära,või ei suudeta enam üldse koodi optimeerida.
Mis tingimustel oleks võimalik vana menüü tagasi saada,helpdesk saatis küll viisakalt pikalt. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.09.2017 11:41:30 vasta tsitaadiga

ints45 kirjutas:
Motorolale mingi softi uuendus ka tulemas on?Äkki keegi parandaks menüü venimise ära,või ei suudeta enam üldse koodi optimeerida.
Mis tingimustel oleks võimalik vana menüü tagasi saada,helpdesk saatis küll viisakalt pikalt. icon_evil.gif


mis sa tast uuendad, saada utiliseerimisele, see boks on sama vana kui esimene iPhone (loeb aastaid) icon_biggrin.gif
võta arris renti, saad pisut kiirema menüü ja kui see põmakas ära käib ning "quadcore 4K" boks turul on, saad välja vahetada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2017 11:44:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

võta arris renti, saad pisut kiirema menüü ja kui see põmakas ära käib ning "quadcore 4K" boks turul on, saad välja vahetada

Ennem tehakse Põhja-koreale põmakas ära kui uus boks jõuab saabuda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1688, 1689, 1690 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.