Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1491, 1492, 1493 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.04.2016 17:13:38 vasta tsitaadiga

Kõlab lihtsa strateegiana, nii vana kui uue hind ühtlustatakse mis kiirendab omakorda veel viimaste vana nuti kasutajate üleminekut uuele ja ühtsele teenusele. Hiljem saab vana serveripargi seinast välja tõmmata.
Tänaseks on juba 2/3 klientidest uue peal. Põhipaketi hinnamuudatus puudutab vaid neid kliente kes täna ei kasutanud kordusTVd.
Üksikud noppekanalid pealekauba.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2016 17:16:53 vasta tsitaadiga

Telia ametlikud vastused:

tsitaat:

Küsimus nüüd kas vanad lisakanalite tellimused ka tühistatakse? St uue all pead uuesti kokku laduma. Saan aru, et hetkel tõuseks hind 2.- kordus tv arvelt.
Mulle jääb vägisi mulje, et halvemal juhul tuleb otsa 5-6.-

Kui klient otsustab vana nutiTV pealt uue Telia TV peale kolida, tuleb tal oma lisakanalite pakett ja noppekanalite valik soovi korral uuesti komplekteerida. Kui klient aga otsustab vana nutiTV kasutajaks jääda, siis juunis jõustuv muudatus olemasolevate kanalite valikut ei mõjuta.


tsitaat:
Kah kasutanud kõige lihtsamat vana NutiTV paketti. Ilmselt siis polekski mõtet vana nutiTV juurde jääda kui hind samaks jääb?
Omalt poolt soovitame kindlasti uue Telia TV kasuks otsustada, kuna sama põhipaketi hinna eest saab tunduvalt laiema teenuste valiku: 26 populaarsemat telekanalit, moodsa telekava, tasuta Filmiriiuli, lisatasuta FOXplay keskkonna


tsitaat:
Kui on otsus, et uut pulti ei osta, siis mis funktsioonid kasutamata jäävad?
Uue keskkonna vaatamiseks on vajalik uus pult. Sellekohast nõu ja infot saab küsida Telia klienditeenindusest

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2016 17:39:19 vasta tsitaadiga

Saaks arrise, motorolaga ei pes närvid vastu icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 28.04.2016 17:39:32 vasta tsitaadiga

Azex kirjutas:
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.


Kuidas teistel? Peab olema nähtav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 28.04.2016 18:12:58 vasta tsitaadiga

6. hooaja 1. osa pakub nii Motorola kui ka LG äpp.
Samsungiga võib panni lakkuda.

armjan kirjutas:
Azex kirjutas:
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.


Kuidas teistel? Peab olema nähtav.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 28.04.2016 18:22:09 vasta tsitaadiga

Monopol laseb täie hooga, alguses reklaamiti suurelt "vabadus valida" nüüd taandareng 10 aastat et olla mingi mõttetute seebikate sisutootja. Millal siis 300gb "andmeplaan" ja siis 50€ piiramatu "andmeplaan" tuleb kui keegi enam seda mõttetut TVd ei vaata? Comcast ees Telia järgi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 18:23:49 vasta tsitaadiga

Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2016 18:26:12 vasta tsitaadiga

kevku, kuule kuule, comast tõstis just data capi 1 tera peale icon_lol.gif
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 28.04.2016 18:27:00 vasta tsitaadiga

Kui kasutad Samsa või LG äpiga S3, S4, S5 pulti siis NutiTV nupp avab sisendite valiku.
Digiboksiga pead ikka teleri enda pulti kasutama.

S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


viimati muutis Six 28.04.2016 18:27:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.04.2016 18:27:06 vasta tsitaadiga

S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 28.04.2016 18:31:48 vasta tsitaadiga

See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.


Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 18:47:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.


Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.

See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.04.2016 19:52:34 vasta tsitaadiga

S.W.A.T. kirjutas:
Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)

Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.

Peab selle programmeerimise peale mõtlema, äpi jaoks on mul liiga uus samsa telekas. Mõtlen ka mingi kallima universaalpuldi peale - käiks veidi raha välja, aga saaks selle segaduse vähemalt koomale.
See hinnatõus nüüd ilmselt lükkab mindki uue teenuse peale, enne küll erilist huvi ei olnud.


Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks icon_wink.gif
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1

viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes

Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 20:23:22 vasta tsitaadiga

Äkki saab tulevikus 1 hdmi pordiga telekat ka osta. Aga tänan soovituste eest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 28.04.2016 20:38:50 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
See Motorola HDMI-CEC toimetab ju kuidas jumal juhatab.
Kui tahab lülitab ilusti välja, kui tahab lülitab lambist teleri sisse tagasi.


Pailaps kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Kas uuemad vähenupulised puldid võimaldavad kuidagi teleka hdmi sisendi vahetamist? (hetkel kasutan vana teenust S2 puldiga)


Mul on TV nupu alla sisendivahetus progetud. Teleri lülitab sisse-välja tänu HDMI-CEC funktsioonile.


Tundub , et siin mingi ebakõla telerite mudelite vahel. Arris toimib ideaalselt. Motorolaga osatakse ainult telerit CEC abiga käima panna. A noh parem , kui mitte midagi. icon_biggrin.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 28.04.2016 20:43:45 vasta tsitaadiga

Minu meelest on see arris ka uimane, nii palju, kui ma näinud olen. Millal arrise mõtteline eluiga telia jaoks läbi saab - veel mitu aastat?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 28.04.2016 21:35:19 vasta tsitaadiga

Pailaps, ebakõla on vast jah ja päris suur. Mul ka Arris majandab Philipsiga ideaalselt.

S.W.A.T., nõustun icon_sad.gif . Kunagi kui Arris välja tuli, siis oli nagu ilus ja kiire kõik. Aga aasta või rohkem on nüüd olnud uimane thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 29.04.2016 00:38:47 vasta tsitaadiga

Ei saa mainimata jätta, et see post võtab kokku Telia suhtumise klienti: s***agi te ei tea ja ei oska asju kasutada ja peate tegema seda mida meie ütleme.

Olen ka võrrelnud praegust olukorda ja olukorda peale Uue nutile üleminekut. Asi pole 2 euris. Asi on ikka hulka rohkemates eurides. Ma olen nõus kohe uue võtma kui jäetakse minu praegused kanalid.Olen isegi nõus kasvõi 3 euri peale maksma. Hetkel on müügimeeste ja muidumeeste kõlavad sloganid ja reaalsusest targalt vaikitakse.



indrekp kirjutas:


Point ongi see, et TeliaTV uue puldiga pole sul vaja sisendit vahetada, seal on piisavalt sisu 5€ eest olemas. Küsimuse püstitus peaks sul olema selline, et kui tahan midagi muud vaadata kui TeliaTV teenust, siis vot seda muu pulti kasutagi sisendi vahetamiseks icon_wink.gif
Universaalpuldiks soovitaksin Logitech Harmony mõnda versiooni kui rahakott kannatab. Soovitan ükskõik millist aga kindlasti ekraaniga, nii saad iga seadme kogu originaalpuldi nuppude valiku ekraanilt alati kätte kui vaja peaks olema.
odavaim:
http://www.amazon.de/Logitech-Harmony-650-Fernbedienung-CE/dp/B00IRUS6K6?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony&qid=1461861817&ref_=sr_1_5&s=ce-accessories&sr=1-5
parim väheste nuppudega ja RF senderiga mis võimaldab ka nutitelefoniga süsteemi juhtida:
link
uusim mudel, mis kalleim ja pult lahmakam:
http://www.amazon.de/Logitech-915-000257-Harmony-Elite-Blau/dp/B014GXQOJ2?ie=UTF8&keywords=logitech%20harmony%20elite&qid=1461862108&ref_=sr_1_1&sr=8-1

viimaseid on saada ka ilma RF saatjata ehk ainult IR pult.
Miks amazoni pakkumised, sest seal on kõikidest poodidest odavaim, isegi tootja enda kodulehest odavam.
http://www.logitech.com/fi-fi/harmony-remotes

Telli universaalpult ära, siis ei pea seda Telia uut pulti ostma. Harmony puldil häälestad kas arrise või motorola seaded ja vajutad GUIDE nuppu, tulebki motorola digiboksi uus menüü.
Samas julgeks taskust mõned rahad leida, et ikkagi Arrise digiboks võtta, menüü kiirem, boks pisem, originaalpuldiga töötab ka RF.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.04.2016 07:42:21 vasta tsitaadiga

ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.

Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.

Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 07:53:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa

Täpsuse huvides, millisest pressikonverentsist jutt?
Viimasel, kuhu mind kutsuti (20. aprillil), räägiti Telia finantstulemustest ja Telia TV tulevikuplaanidest (muuhulgas 4K oli presentatsioonis konkreetselt maha kriipsutatud), aga mitte sõnagi hinnatõusust.
Vastav pressiteade icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=674371

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.04.2016 08:01:24 vasta tsitaadiga

Tanel, pressiteade=pressikonverents
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 08:04:16 vasta tsitaadiga

indrekp, mis sa nüüd öelda tahtsid?
Pressiteade ei võrdu pressikonverents.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 29.04.2016 08:41:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.

Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.

Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.

Mul pole isegi kuskilt võimalik võrrelda vana põhipakett + lisakanalid vs uus põhipakett + lisakanalid. Ma arvan, et see võrdlus ei ole väga ilus, sellepärast seda polegi kuskil välja toodud.
Pealegi ma olen üsna kindel, et kui viimased vana Nuti TV kasutajad uue peale üle kolitakse tehakse poole aasta jooksul väga rasvane hinnatõus uues paketis.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.04.2016 08:57:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
indrekp, mis sa nüüd öelda tahtsid?
Pressiteade ei võrdu pressikonverents.

no jään siis sõnastuse pressiteade juurde, teine oleks pressi kokku kutsumine, esimene pressile teate edastamine.
eile oli siis avalikkuse teavitus (pressiteade, kodulehe uudis, kliendikirjad)
Siiski mitte pisike kiri arvel, et 1.jun tõuseb hind.

Uue ja vana hinnad on hinnakirjades olemas, eilne muudatus on uudises kirjas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2016 09:02:51 vasta tsitaadiga

Kas motorola peal on uus nutiTV keskkond ka kuidagimoodi aeglasem/kiirem kui vana?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1491, 1492, 1493 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.