Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2003 00:57:03 Paypal & eBay üldteema vasta tsitaadiga

ebay
paypal

Maksmisest:

Ostmiseks on vaja krediitkaarti, sobib ka virtuaalne krediitkaart, mida saavad teha SEB Ühispangas kontot omavad inimesed. Kui konto puudub, minge lähimasse kontorisse ja avage tasuta arveldusarve - deebetkaarti pole vaja. Lisaks on soovitatav paypali konto, see on tunduvalt turvalisem ja osa müüjaid aktsepteerivad maksevahendina ainult seda. Siduge krediitkaart paypali kontoga ja paypali konto omakorda ebayga.


Saatmiskuludest:

Kui müüja pole müügikuulutuses märkinud saatekulusid Eestisse, peab kindlasti enne ostu sooritamist temaga kontakteeruma ja need kindlaks tegema. Paljud müüjad polegi nõus Eestisse saatma või on seda nõus tegema jaburalt kõrge hinna eest.

Euroopa Liidu liikmesriigist tellimine on maksuvaba!

Kui 31. detsembrini saab Euroopa Liidu välistest riikidest tellida kaupa käibemaksuvabalt 150€ (2347 krooni) ulatuses, siis uuest aastast (2010) on uus piir 22€ (344 krooni). See tähendab, et kui ühendusevälisest riigist Eestisse saadetud kaubasaadetise väärtus ületab 22€ (344 krooni), tuleb esitada kaubasaadetise kohta tollideklaratsioon ja tasuda käibemaks. Eraisikult eraisikule saadetava mittekaubandusliku eseme käibemaksuvaba piir jääb endiselt 45€ (704 kroonile).
Lisamaksudest:

Kui mittekaubandusliku kaubasaadetise väärtus ületab 45 eurot (704 krooni) , tuleb esitada tollideklaratsioon ja tasuda käibemaks ning tollimaksuga maksustatavate kaupade korral ka tollimaks.

tonyx kirjutas:
väljastpoolt euroopa liitu ostmisest.

toll lähtub järgmisest reeglist: "Maksustamisele kuulub kaubanduslikul eesmärgil üle tollipiiri toimetatav kaup, mille väärtus ületab imporditollimaksuvabastuste süsteemis sätestatud maksuvaba väärtuselise piiri 22 eurot. Kui kaup on saadetud posti teel füüsiliselt isikult füüsilisele isikule, siis on imporditollimaksuvabastuste süsteemis sätestatud maksuvabaks piiriks 150 eurot."

niisiis kui saatja aadressreal on mõne füüsilise isiku isiklik nimi (Yan Wong Yin), siis arvestatakse, et tegemist on füüsilise isiku saadetud kaubaga ning kui pakile märgitud kauba väärtus + postmarkidelt nähtav saatekulu ületavad 150 eurot ning kauba pakendil pole märget, et see on "gift", tahab toll maksu saada. kui aadressreal on märgitud mingi firma (SuperCheapStuff Inc.), tahab toll maksu saada juba alates 22 eurose koguväärtusega saadetise pealt. kui saadetisele pole väärtust märgitud ning pole ka märget, et see on "gift", samas saadetise olemusest jääb mulje, et tegemist on ikkagi kommerts-saadetisega, mille väärtus võib ületada 22 eurot (näiteks suuremat sorti pakk, mitte niisama mulliümbrik), siis teeb toll paki lahti ning otsib seest tshekki, mille põhjal tollimaksu määrata. kui toll ka pakendi seest mingit tshekki ei leia, saadab ta sulle teate, et sa edastaksid neile arve, kust selguks, palju sa asja eest maksid, mille põhjal nad saavad siis tollimaksu arvutada. teoreetiliselt on tollil ka võimalik kahtluse korral, et pakendile märgitud asja väärtus ei vasta tõele, saata pakendi sisu ekspertiisi, kus määratakse saadetise tegeliku maksustatav väärtus, mille põhjal arvutatakse ka tollimaks. näiteks tellid endale läpaka ning pakendil on märge, et kauba väärtus "$20", siis see võib küll teatud kahtlusi tekitada. samas ühestki konkreetsest juhtumist pole kuulnud, kus tollimaks oleks määratud mitte märgitud hinna, vaid ekspertiishinnagu põhjal, kuid see teoreetiline võimalus on alati olemas.

tollimaksu enda arvutamise skeem on järgmine (et teaks juba ette ennustada, palju tollis veel makse juurde läheb). kokku tuleb maksta kaks erinevat tollimaksu pluss deklaratsioonitasu 100 krooni. tollimaks 1 on euroopa liidu tollimaks kõikidelt väljastpoolt EL piirde eurotsooni sisenevatelt kaupadelt, mis arvutatakse kauba hinnalt koos saatekuluga ning see on 6.7%. tollimaks 2 on kohalik käibemaks kõikidelt eestisse sisenevatelt väljastpoolt euroliitu tellitud kaupadelt ning see arvutatakse kauba hinnalt koos saatekuluga, millele on juba lisatud euroliidu tollimaks 6.7% (ehk siis see käibekas tuleb tuntavalt suurem, kui seda oleks üksnes kauba enda hinnalt koos saatekuluga arvutatud käibekas).

koos kauba tollist kättesaamisega saab kauba oletusliku lõpliku hinna kõige lihtsamini kätte järgmise valemiga: (kauba maksumus + saatekulu) x 1.067 x 1.20 + 100

keda huvitavad konkreetselt tollis makstavad maksud, siis valemid on järgmised:

alghind: kauba maksumus + saatekulu
tollimaks 1 = 6.7% alghinnast. (alghind x 1.067) - alghind
tollimaks 2 = 20% alghinna ja EL tollimaksu summast. valem (võibolla on ka elegantsemaid valemeid, ma pole suurem asi matemaatik): [(alghind + tollimaks 1) x 1.20] - (alghind + tollimaks 1)

lõplikult tollis maksmisele kuuluvad summad: tollimaks 1 + tollimaks 2 + deklaratsioonitasu (100 krooni)

põhimõtteliselt on muidugi võimalik paluda pakendile "gift" märge teha ja eraisikutel tavaliselt pole selles osas ka probleeme, aga firmadega see nii lihtne alati ei ole. osa keeldub sellest otsesõnu, sest see olevat nende kohalike tollireeglite vastane. osa keeldub sellel põhjusel, et nad saavad oma kohalikes postkontorites soodustust ainult mitte-gift pakkide saatmise pealt. lisaks pole ma sugugi kindel, kuivõrd väljaspoolt EL piire mingilt firmalt "gift" märkega saabunud pakend seda tolli kõrgendatud huvi eest ikkagi kaitseb. olen kuulnud juhtumitest, kus tolli küsitakse "gift" märkest sõltumata ning seda kas pakendile märgitud kauba väärtuse või paki seest leitud tsheki põhjal. iseasi kuivõrd see küsimine seaduslik on olnud, sest eeskiri ütleb, et maksu küsitakse ainult kommerts-saadetise eest (mida "gift" märkega saadetis ju ilmselgelt ei ole) ning eeskiri on tolliametnikule täitmiseks, mitte vabalt interpreteerimiseks - ehk siis eeskätt peab tolliametnik juhinduma pakendile tehtud "gift" märkest, mitte mingitest iseenda oletustest. samas kui vastupidiselt pakendile tehtud märkele leiti pakendi seest ikkagi maksmisele viitav arve, siis ilmselt on inimesed pidanud paremaks see mõnisada krooni protsessimise asemel kasvõi lihtsalt aja kokkuhoiu mõttes ära maksta.

teisest küljest on käibemaks juba oma olemuselt ühekordne maks, mis makstakse ära ainult kaupa esimest korda uuena ostes. selles mõttes tundub mulle absurdne käibemaksu küsimine kasutatud asjade ostmise eest (olgu siis väljastpoolt EL piire või mitte). kui sa oma sõbrale mobiili müüd, mille eest sa poest ostes kunagi ka käibemaksu maksid, siis selle teistkordse müümise eest riik ju enam käibemaksu ei küsi. samuti on kõikide kasutatud kaupade eest keegi kunagi seda kaupa ostes korra juba käibemaksu tasunud, seega sama asja eest teistkordne käibemaksu küsimine ei tundu küll millegagi põhjendatud olevat. aga see maksunduspoliitiline jutt kisub mul juba vist kergelt OT peale:)


Mida teha, kui kaup on defektne või vale:

Kui tellitud kaup on vigane või ei vasta kirjeldatule, kontakteerute müüjaga ja lepite kokku lahenduse - tihti kantakse teile raha tagasi, sest (eriti) väiksemate summade pärast ei hakka müüjad riskima oma hinnangu (reitingu) langusega, mille põhjustab teie antud negatiivne kommentaar. Kui müüjaga kompromissi ei leita, teete ebaysse ja paypali avaldused ning jätate neutraalse või negatiivse kommentaari. Suurema (korduva) rikkumise korral kehtestab sanktsoonid müüjale ebay, kuid raha võib saada tagasi ainult paypali esitatud avalduse kaudu.

Kusjuures tasub meeles pidada, et kõige selle tegemiseks on aega 45 päeva peale ostu sooritamist (ebays 60 päeva).

pacho kirjutas:
Mul pandi PayPali konto piiratud ligipääsuga staatusesse. Põhjuseks asjaolu, et kasutan kontot riigis kus krediitkaart pole välja antud. Kirjas mis mulle saadeti, anti mõista, et antud tegevus on võrdne kadunud üheteistkümnenda surmapatuga. Päris kindlalt piiratakse konto ligipääsu kui 2-3 ostu võõras riigis teha. Ligipääsu taastamine pidi olema üldjuhul keerukas.
Õnneks läks mul see libedalt. Kui kellelgi sama probleem tekib, siis paar vihjet.
Rõhuda Euroopa Liidu direktiivile 2004/38/EC, mis reguleerib inimeste vaba liikumist EÜ piireis. Kuna direktiivil pole erilist seadusandliku jõudu, tasub väja otsida ka sama teemat käsitlevad kohalikud seadused. Seda nii kohas kus elad, kui ka kohas kus krediitkaart on välja antud. Antud direktiivil põhinevad seadused on vastu võetud enamikes EÜ riikides.
Ka tasub kirjas juhtida tähelepanu kasutajanõuete antud punkti vastuolule kohalikele seadustele ja anda mõista, et ükski Euroopa kohus ei sea Ameerika korporatsiooni kasutajatingimusi kõrgemaks kohalikest seadustest.
Kiri peab olema teravas vormis, kuid selline kus isik, kes kirja loeb, ei tunneks ennast ähvardatuna.

Eks näeb, millal nad uuest piirama hakkavad.


Kuidas saada Paypalist raha kätte?

SiMka kirjutas:
No siin see ju mitmeid-mitmeid kordi läbi käinud: Aadressilt https://www.paypal.com/businessexp/money/add/bank paned oma Eesti pangakonto, kinnitad ära ja kannad palju raha tahad - endal juba päris mitmeid kuid kasutusel ja pole veel probleeme esinenud.
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002
sõnum 24.10.2003 07:11:14 vasta tsitaadiga

Müüja annab ebayle obrokit teatud protsendi.
Ostja ei pea midagi maksma, peale kauba hinna ja saatmiskulude, kui ei ole märgitud teisiti.
Kõik toimib, tuleb ainult automaatpakkumis programmi rentida, muidu ei pruugi häid pakkumisi omale saada. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2003 08:44:05 vasta tsitaadiga

enne kui pakkuma midagi hakkad seal siis kindlasti kirjuta mail kauba omanikule,kas ta ikka on nõus seda eestisse saatma,palju saatmine maksab,ja kas ta ka sinu poolt pakutavat makseviisi tunnistab.üldse tuleb kõigis detailides enne kokku leppida sest peale oksjoni võitmist oled sa juba kohustatud ostma ja siis on hilja loobuda.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
sõnum 24.10.2003 09:13:53 vasta tsitaadiga

Ja siis ka maksmine. Paypali nimekirjas Eestit ei tohiks olla, ja siis kasutad sellist asja nagu Bidpay. Nad võtavad ka mingi väiksese summa iga makse pealt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001
sõnum 24.10.2003 11:16:31 vasta tsitaadiga

Olen Saksa / UK E-Bayst ostnud küll üht-teist suuremat, maksnud olen rahvusvahelise ülekandega (360.- teenustasu paraku icon_sad.gif ).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002
sõnum 24.10.2003 15:24:30 vasta tsitaadiga

Krediitkaardid on võlusõna. icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001
sõnum 24.10.2003 15:36:19 vasta tsitaadiga

kahju et paypal (www.paypal.com) eestisse ei ulatu - olen neile mitu korda maili saatnud, aga vastus on suht yhene, kliente oleks nii väha et ei ol emõtet;
bidpay peaks olema hea variant, aga isiklukult niipalju kui olen seda kasutada pyydnud, on peale orderi saatmist asi alati kokku jooksnud - võibolla halb õnn;
veel on palju rahavahendamise teenusepakkujaid nagu nochex, c2it jne, igal yhel omad kiiksud. money tranferiga on jah 360.- kui müüja ei soostu endapoolseid kulutsi katma, kui soostub, peaks u 160 siin maksma, 200 seal, st müüja.
transport on see, mille pealt sageli kirvest väänatakse. nt inglise ebays on palju hää hinnaga videokaarte, aga siia nõustutakse sageli saatma vahemikus £10-15, seega päris kallis, kui just väga kallist kaarti ei jahi. tegelikult saab ka £5 hakkama inglismaalt siia saatmisega.

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karamel
Kreisi kasutaja
karamel

liitunud: 01.07.2003
sõnum 25.10.2003 23:09:17 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kõik toimib, tuleb ainult automaatpakkumis programmi rentida, muidu ei pruugi häid pakkumisi omale saada. icon_wink.gif

räägi sellest automaatpakkumise programmi rendist lähemalt. viskaksid ehk mõne lingi.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003
sõnum 25.10.2003 23:11:59 vasta tsitaadiga

www.ebay.de kui tahad eestisse kah asju tellida, ning kah www.ebay.uk ...ameerikast et vaevalt saadetakse sulle midagi
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002
sõnum 25.10.2003 23:57:29 vasta tsitaadiga

hah, usa'st saab asju palju lihtsamalt kätte kui saksast näiteks, inglismaalt saab kah suht kergesti, kuid sealne hinnatase on way to high võrreldes usa ja saksaga. usa'st tellimisega pole mingit probleemi kui vaid müüja saadab pakke ka euroopasse. krediitkaart on igalt poolt tellides abiks. jah.

ja ebay jaoks on stx tehtud igasuguseid programme (automaatpakkumised, otsingud jms), kasuta googlit selle jaoks. aitäh.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2003 23:58:29 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ameerikast et vaevalt saadetakse sulle midagi


seda, kas saadetakse või ei, saad ju näha oksjoni andmetest. Kui on kirjas, et US and Canada only, siis muidugi tuleb uus odav maiuspala leida. Kui aga Australasia (algul imestasin, mis loom see veel on... Veidi hiljem jõudis pärale, et Austraalia + teatud osa Aasiast, mõistagi) ja muude taoliste kõrvalt ka meie kodukandi "Europe" leiad, siis palju õnne - mõnekümne dollari eest toimetatakse pakk pärale.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003
sõnum 26.10.2003 00:03:01 vasta tsitaadiga

jajah see mõnikümmend dollarit...ma ise uurisin ebay.de st asja. kohaletoimetamistasu arvutikomplekti eest (mingi xp2400+, 80gb hdd jne) oli 60 euri.....no krt selle tonni eest saad eestis ju nt cd kribaja osta. parem osta kuskilt sign computersist endale kui telli välismaalt....kergem ja vähe jamamist. aga mnjah kui juppi pole ju siis jääb jah foreign lands ainukeseks võimaluseks
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2003 00:42:00 vasta tsitaadiga

oma otsingutel ebay's spetsialiseerusin ma pihuarvutitele, mis on märksa väiksemad ning kergemad kui muu tehnika. Sellest siis ka hinnaerinevused transpordis... icon_smile.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2003 01:57:56 vasta tsitaadiga

horn of jerico kirjutas:
Hiid kirjutas:
Kõik toimib, tuleb ainult automaatpakkumis programmi rentida, muidu ei pruugi häid pakkumisi omale saada. icon_wink.gif

räägi sellest automaatpakkumise programmi rendist lähemalt. viskaksid ehk mõne lingi.

ära siis mingil juhul limiiti peale pane. Saad omale nt tooriku 10paki nii 2k eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002
sõnum 26.10.2003 02:04:54 vasta tsitaadiga

haha, erilahedad tüübid olete, kui mõtlete arvutikomplektide tellimisest usa'st. l33t.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002
sõnum 26.10.2003 08:08:57 vasta tsitaadiga

horn of jerico kirjutas:
Hiid kirjutas:
Kõik toimib, tuleb ainult automaatpakkumis programmi rentida, muidu ei pruugi häid pakkumisi omale saada. icon_wink.gif

räägi sellest automaatpakkumise programmi rendist lähemalt. viskaksid ehk mõne lingi.

No Ebay lehel on see, mida ma mõtlesin.
Vaata SIIT.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deusexum
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
sõnum 26.10.2003 08:41:48 vasta tsitaadiga

USA-st tulevad pakid ikka kohale. Sa võid ju enne müüja ratingut vaadata. Ainult minul oli väike sops sees, kuna kohaletoimetamise piir oli 2 nädalat ja võttis täpselt 2 nädalat (mõtlesin juba, et ei tule).
Bidpayga maksin ilusti ja mingeid probleeme polnud (kasutasin seda 2 nädalast Ühispanga kaarti).
Kui paki juures on märgitud, et ainult USA vms. siis võid alati küsida, minu küsitud müüjad olid küll nõus igale poole saatma.
Transpordikulud on muidugi Eestisse suuremad kui mujale Europasse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkoort
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2003
sõnum 06.11.2003 19:05:29 vasta tsitaadiga

vaata ka kindlalt myya tausta.. ku iplaju tehinguid ta on teinud jne.... niii et sa tynga ei saaks
_________________
Karl
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konzy
HV vaatleja


liitunud: 14.04.2003
sõnum 16.11.2003 19:59:48 regamine vasta tsitaadiga

mina ei saa aru mis valemiga te ennast sinna registreerite. Minul ta millegi pärast ei aktsepteerinud kaardi numbrit... mai te kas asi on minus v6i mis icon_redface.gif
_________________
mnjah....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002
sõnum 16.11.2003 20:10:05 Re: regamine vasta tsitaadiga

konzy kirjutas:
mina ei saa aru mis valemiga te ennast sinna registreerite. Minul ta millegi pärast ei aktsepteerinud kaardi numbrit... mai te kas asi on minus v6i mis icon_redface.gif

mis kaardi?
Regamiseks ei olnud minu arust mingit kaarti vaja.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001
sõnum 16.11.2003 20:19:33 Re: regamine vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
konzy kirjutas:
mina ei saa aru mis valemiga te ennast sinna registreerite. Minul ta millegi pärast ei aktsepteerinud kaardi numbrit... mai te kas asi on minus v6i mis icon_redface.gif

mis kaardi?
Regamiseks ei olnud minu arust mingit kaarti vaja.


jep, kui müüa midagi seal tahad, siis vaja krediitkaardi andmeid.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konzy
HV vaatleja


liitunud: 14.04.2003
sõnum 16.11.2003 20:23:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis kaardi?
Regamiseks ei olnud minu arust mingit kaarti vaja

No kui tahan sellerilt midagi kysida siis ta vajab registreerimisel minu kaardi numbrit

_________________
mnjah....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001
sõnum 16.11.2003 20:24:31 vasta tsitaadiga

konzy kirjutas:
tsitaat:

mis kaardi?
Regamiseks ei olnud minu arust mingit kaarti vaja

No kui tahan sellerilt midagi kysida siis ta vajab registreerimisel minu kaardi numbrit


mis jama see siis nüüd on icon_eek.gif , minuteada peaks piisama nagu kasutajanimest ja paroolist.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konzy
HV vaatleja


liitunud: 14.04.2003
sõnum 16.11.2003 20:26:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis jama see siis nüüd on , minuteada peaks piisama nagu kasutajanimest ja paroolist


kui tahan kysida kysimust , siis peab ennast selleks registreerima ja registreerimisel on vaja krediit kaardi numbrit

_________________
mnjah....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001
sõnum 16.11.2003 20:39:46 vasta tsitaadiga

konzy kirjutas:
tsitaat:

mis jama see siis nüüd on , minuteada peaks piisama nagu kasutajanimest ja paroolist


kui tahan kysida kysimust icon_question.gif


Kas sa registreerunud oled ennast üldse seal?
Krediitkaardi andmeid vaja ainult siis kui müüa midagi soovid seal, ostes pole neid andmeid vaja.
Müüjalt küsimuse esitades (kui sa pole ennem sisse loginud), tuleb selline leht ette nagu pildil näha.

Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele 1, 2, 3 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumisHinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.