Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 04.01.2004 16:25:14 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
hpHDD kirjutas:

ee 360 - Eeku olenemata kui suur pakk on ???


Seeon ülekande teenustasu pangas. Mis see paki suurus siia puutub ? icon_eek.gif


sry sain valesti aru icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2004 16:05:22 vasta tsitaadiga

Keegi ehk oskab öelda mida money order all mõeldakse. Palju sääne makseviis maksma läheb? Nt. USA'sse.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2004 22:05:06 vasta tsitaadiga

MOney Order ehk Bank Check ehk Cashier's Check - oled reaalselt juba raha maksnud asja eest. Eestis on selle asja nimi pangatsekk mida saad pangast osta. Võti just selles et niikui sulle antakse Money Order, oled sa automaatselt juba seal näidatud summa + teenustasu selle väljastajale ära maksnud. Check ehk Personal Check - selle väljastaja maksab sellel kujutatud summa alles siis, kui see, kelle nimele on tsekk kirjutatud seda oam pangast läheb nõudma.

Paralleele võid tõmmata deebet ja krediitkaardiga. Money Order on nagu deebetkaart - sooritad tehingu ja KOHE maksad asja eest. Check on nagu krediitkaart - maksad siis kui papp sisse nõutakse.

Oh, ei oska täpsemalt seletada.. kui jäi ebaselgeks siis sorry.

EDIT: säärane makseviis läheb maksma 50 EEK (hansapanga tseki väljastamise tasu) ja kui summa yletab 1000 EEK siis vist mingi protsent ka aga see on ysna odav lõbu.. Mingi 450 USD Hansapanga tsekk (sisuliselt money order) läks mul 2 suve tagasi maksma ca 130 EEKU. (NB taala kurss oli siis mingi 14,7 vms)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 06.01.2004 12:38:53 vasta tsitaadiga

ise olen ka uurinud bay värki, kas kellegagi diili ei saaks teha et keegi ostab ja ma kannan kõik papid talle....ise liiga n00b selle asja jaox
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ats
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.01.2004 15:52:54 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
MOney Order ehk Bank Check ehk Cashier's Check - oled reaalselt juba raha maksnud asja eest. Eestis on selle asja nimi pangatsekk mida saad pangast osta. Võti just selles et niikui sulle antakse Money Order, oled sa automaatselt juba seal näidatud summa + teenustasu selle väljastajale ära maksnud. Check ehk Personal Check - selle väljastaja maksab sellel kujutatud summa alles siis, kui see, kelle nimele on tsekk kirjutatud seda oam pangast läheb nõudma.

Paralleele võid tõmmata deebet ja krediitkaardiga. Money Order on nagu deebetkaart - sooritad tehingu ja KOHE maksad asja eest. Check on nagu krediitkaart - maksad siis kui papp sisse nõutakse.

Oh, ei oska täpsemalt seletada.. kui jäi ebaselgeks siis sorry.

EDIT: säärane makseviis läheb maksma 50 EEK (hansapanga tseki väljastamise tasu) ja kui summa yletab 1000 EEK siis vist mingi protsent ka aga see on ysna odav lõbu.. Mingi 450 USD Hansapanga tsekk (sisuliselt money order) läks mul 2 suve tagasi maksma ca 130 EEKU. (NB taala kurss oli siis mingi 14,7 vms)


Pangatšekk
Pangatšekk on Hansapanga poolt garanteeritud tšekk, mida saab kasutada nii kommertsoperatsioonide tegemiseks kui ka teisele isikule raha maksmiseks. Pangatšekiga on väga mugav ja soodne maksta näiteks välismaal ilmuvate ajalehtede ja ajakirjade tellimise makseid, välismaal peetavate kursuste või messide osavõtumakse. Samuti on see mugav maksevahend juhul, kui Te ei tea makse saaja pangarekvisiite. Kui võrrelda omavahel pangtšekki ja välisülekannet, siis väiksemaid summasid on üldjuhul odavam pangatšekiga maksta.

Kuidas pangatšekke Hansapangast osta?

Pank kirjutab maksja nimel ja avalduse alusel välja tšeki kindlale summale ja saajale. Maksja edastab tšeki posti teel saajale. Tšekk kehtib üldjuhul kõige rohkem 6 kuud alates väljaandmise kuupäevast.
Hansapank müüb pangatšekke kolmes vääringus: USD, GBP, EUR.
Raha kättesaamiseks esitab saaja tšeki oma panka inkassoks.
Kuidas pangatšekke Hansapangas rahaks vahetada?
Hansapangas saab rahaks vahetada tšekke ainult neis vääringutes, mida pank noteerib.
Pangatšekke ei saa üldjuhul kohe rahaks vahetada, sest ilma tšekki välispanka lähetamata ei ole võimalik kindlaks teha, kas tšekil on kate. Tšeki rahaks vahetamine võtab aega umbes kaks kuni neli nädalat.
Raha tšeki eest saab kätte siis, kui summa on laekunud Hansapanga kontole vastavas välispangas. Kuna tsekkide edastamisel välispanka kasutatakse postiteenuseid, laekub raha nende eest aeglasemalt kui tavaliste ülekannete puhul.
Tšekkide rahaks vahetamisel võib Hansapanga teenustasule lisanduda ka välispanga teenustasu.

Tegin copy-paste Hanzanetist, kuna linki ei saanud anda. Aga ma ei saa aru ikkagi mis moodi saab raha kanda välismaale, ma saan osta pangast tseki ja siis panen selle posti ja tema saab selle ette näitamisel oma pangast raha kätte, nagu mina sain aru ???
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2004 13:34:32 vasta tsitaadiga

jah said õigesti aru. sina maksad raha hansapanka. pank kirjutab tseki, sina saadad tseki teisele iskule, tema läheb sellega oma panka. tema pank kontakteerub hansapangaga. hansapank teatab tema pangale et yes, selline tsekk on väljastatud => kannab raha teise panka. kui teises pangas saabub raha, makstakse see saaja kontole välja. Kogu kirjeldatud protsess võtab aega USA puhul umbes 20 päeva. 10 päeva posti liikumine, 10 päeva tseki inkasseerimine sihtkohas. kui oluline kiirus ja müüja aktsepteerib võid saata ka western unioniga, raha on momentaanselt üle kantud, aga see maksab oioi kui palju (mingi 4500 eeki vääringus ülekandmine maksab ca 600 EEKU). Või võin hansanetis ylekande teha. olenevalt makse tüübist 400-900 eek.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2004 18:09:43 vasta tsitaadiga

deusexum kirjutas:
Ja siis ka maksmine. Paypali nimekirjas Eestit ei tohiks olla, ja siis kasutad sellist asja nagu Bidpay. Nad võtavad ka mingi väiksese summa iga makse pealt


Niih..tahan kah usa e-bayst osta aga see Bidpay nagu aru saan võimaldanb maksta ainult e-bay UK-lehelt ostetule.Või saan valesti aru.Ehk keegi siis selgitaks pisut....
Samas pole tõesti Paypal-iga võimalik tasuda.Võib küll kasutada mingeid alternatiive nagu Western Union jne aga need tahavad jälle mingeid 5$+2,25% summast vahendustasusid.
Nimelt on plaanis maksta kaardiga.Kuidas siis ikkagi USA E-Bay-le oleks kõige soodsam variant,kui tahaks tasuda krediitkaardiga?
beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 08.01.2004 23:15:01 vasta tsitaadiga

sumo kirjutas:

Niih..tahan kah usa e-bayst osta aga see Bidpay nagu aru saan võimaldanb maksta ainult e-bay UK-lehelt ostetule.Või saan valesti aru.Ehk keegi siis selgitaks pisut....


Teenuse eest võtab ka bidpay tasu. Samuti ka mingi protsendi summast .
Maksta peaks temaga saama aga kõigi oksjonite eest. Tähtis on ainult, et ka müüja seda aktsepteerib.
Ostul Kanadast näteks mees nõudiski maksmist ainult läbi PayPali. Kui selgitasin, et seal eestit pole, siis leidis ta ise alternatiiviks bidbay.
Mees ütles otse välja, et oma kontonumbri saatmine üle interneti pole turvaline ja ammugi veel endise NL aladele.
Ostetud lõpuks ikka sai, pani kauba kohe teele, kui bidBayst makse kohta kinnituse sai. Tegeliku raha saab alles mitu nädalat hiljem.
Korra maksin ka saksamaale läbi BidPay, aga seal tuleb müüjal maksta pangale veel vahendustasu tseki lunastamise eest. Konkreetsel juhul oli 40 eur pealt summa 5 eur.

Enne kindlat ostu on aga mõttekam müüjaga ise ühendust võtta. Ebays selline süsteem, kust saad pärast sisse logimist teisele kirja meilile saata.

Muide saksamaal on meiliservereid, millel hot.ee kirjad keelatud.
Seega oleks kasulikum anda võimalusel mõni teine aadress, kui see spämmiserver.
Registreerimisel sama lugu. Tehes seda näiteks mingist firma virtuaalserverist, saab ebay-d ka kohe kasutama hakata.
Hotist registreerides saadetakse parool aga näiteks Saksamaalt kirjaga. Tigupost teadagi, 3 päevane oksjon saab enne kindlasti läbi.
Kanada aga ei võtnud mind registreerimiseks esimest korda ülse jutule. Siis saigi ebay.de proovitud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2004 23:31:43 vasta tsitaadiga

ma sain ilusti vastuse müüjalt usast,et tahab eestisse saatmise eest 15$ (asi ise umbes 50$ ja kaaluga tsipa alla 1kg) aga nüüd jah maksmisega tekkisid mõned küsimused.Muide hot.ee mailiserverit tunnistas regamisel USA e-bay ilusti,ja ka mailid on kiiresti ja ilusti siiani läbi tulnud/läinud.
Eks siis pean küsima tema käest alternatiivse võimaluse kohta.....krt kui kurb et peame ikka nagu mingis kiviajas siin elama...ja asju jube keeruliselt ajama.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2004 01:33:16 vasta tsitaadiga

sumo kirjutas:
krt kui kurb et peame ikka nagu mingis kiviajas siin elama...ja asju jube keeruliselt ajama.


icon_biggrin.gif Jah ekstaole. PayPal võiks ju tõesti eestis kui EU peatsel liikmel ju olemas olla, aga rääkides kiviajast siis juhuse tahtel kolis mu õe perekond rooti elama ja sealne internetipangandus (riigisisene) seisneb selles, et lähed www panka, prindid tseki välja, saadad selle teisele isikule, see viib selle panka ja saab raha oma kontole. Ja pangakontoris on stiilsed tsekkide hoidmise nöelad (mäletate - sellised alusel pysti olevad sukavardasugused moodustised mille otsa hea igast dokumente ja kontse lyya..)

Ja see poel väljamõeldud vaid selline olukord on Stocholmist vaid 60 km kaugusel 23 000 elanikuga väikelinnakeses.. D
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 09.01.2004 02:49:58 vasta tsitaadiga

sumo kirjutas:
.....krt kui kurb et peame ikka nagu mingis kiviajas siin elama...ja asju jube keeruliselt ajama.


Minu ülekanded tehakse Berliinist. Suur ja uhke pangahoone, pidi veel internetipanganduses üks paremaid olema!?

Aga internetipank on sellisel taseme, et saad kas eelmise päeva või kolme kuu väljavõtte võtta, või ei saa üldse mitte midagi.
Pealegi ei ole seal koodikaart plastikust vaid paberist. 50 koodi peal. Teed ülekande ära ja tõmbad maha. Kui annab mingi errori, siis tõmbad ka maha.
Errori puhul ei tea kunagi, kas ülekanne läheb või mitte. Enne järgmist päeva ei näe nagunii tehtud ülekannet, et kas nad ka ära läksid. Igat ülekannet kontrollitakse pangas umbes ööpäev, enne kui üldse kuskile saadetakse.

Kui koodikaart otsa saab, peab panka teavitama ja 2 päeva kuni nädala pärast saadavad nad siis uue. Bank ise on aga umbes 5 bussipeatuse kaugusel icon_wink.gif
Kuna kontoomanik aga keelt õppinud eriti pole ja ülbed sakslased (suur rahvus ikka - enamus täpselt nagu venelased) inglise keeles rääkida ei taha eriti, siis kontorist ise seda lipakat võtta ei saa. Ja ega vist ei antaks ka, ainult postiga saadetakse.

Sularaha panka panemine on ka omaette ooper ja 500 eurost rahatähte vaatab pangatädi nii, nagu oleks see kuskil kodus trükitud icon_razz1.gif

Kui tegin eestist SAMPO pangast sakslasele ülekande (kiirülekanne oli ja saatsin üsna suure summa ) siis oli sakslane väga imestunud, et raha nii kähku tuli.
Tunnistas ausalt, et tema teise saksamaa otsa raha nii kiiresti saadetud poleks saanud thumbs_up.gif
Nii palju siis kiviajast meil ja mujal. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2004 11:24:15 vasta tsitaadiga

Sa, Tupsu, peaksid oma asukohaks panema Tallinn-Keila-Berlin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 09.01.2004 11:46:42 vasta tsitaadiga

räme OT: eestis on nordea panga netipank samal tasemel nagu tupsu kirjeldab:P
sõber tegi sinna millegipärast arve:)
nüüd käib oma koodipaberiga ringi.
lisaks tuleb makse tegemisel makse ka kinnitada
selle jaoks on koodipaberil eraldi koodid:D
sick sick sick

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 15.01.2004 16:18:22 vasta tsitaadiga

Kui ostate ebay vaatage kasutajate kommentaare, kui on üle 20-50 siis ok muidu ma ei raatsiks, ise tegelesin selle ebay rohkem Saksamaal ja pole kunagi probleemi olnud, kuid te peate enne kokkuleppima palju need postikulud Eestisse on. Kui Teil pole krediitkaarti ei tähenda see seda , et osta ei saa.On olemas peale paypal ka teisi vahendid , näiteks Euroopas just Saksamaal läheb populaarsemaks Moneybookers.com, seal ei kasuta paypal eriti.! Kui keegi tahab osta midagi saksa ebay.de pöörduge minu poole, Teen seda väike vahendustasu eest.Mull on Saksamaal nii ebay kui Saksa panka konto)))
_________________
pakun siin reklaami pinda!


viimati muutis Oskar 17.01.2004 13:40:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2004 17:22:42 vasta tsitaadiga

Oskar, ma teen seda ka tasuta, seni kuni asi massiliseks ei lähe. icon_smile.gif juba nii mõnigi inimene minu poole pöördunud HV-st nimet sooviga. ja aitan ikka, seni kui endal aega ja viitsimist on.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 17.01.2004 13:39:11 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Oskar, ma teen seda ka tasuta, seni kuni asi massiliseks ei lähe. icon_smile.gif juba nii mõnigi inimene minu poole pöördunud HV-st nimet sooviga. ja aitan ikka, seni kui endal aega ja viitsimist on.
Vot asi on gi selles , et asi massiliseks ei läheks ja rahaülekanne maksab ju ka raha)))
_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 17.01.2004 23:38:29 vasta tsitaadiga

Oskar kirjutas:
...... ja rahaülekanne maksab ju ka raha)))


pole mõtet meile valetada.
Ise kirjutadsiinsamas, et Sul on ka saksa pangas arve.
Ütle üks pank saksamaal, kellel internetipanga ülekanne tasuline oleks ?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 18.01.2004 16:09:01 vasta tsitaadiga

Ma ei räägi et pankaülenne midagi maksab, seal ei maksa ka raha väljavõtmine midagi ja minu pankas "Postbank" ei ole isegi kuutasu, aga moneybookers.com(rahatransfereerimine) ülekanne maksab 0,50€ ja selle moneybookers.com raha väljavõtmine maksab Saksamaal näiteks 1,80€! Kuid sellegi poolest parimat alternatiivi ma ei näe aga üks jama on võtab kokku palju aega :2-3 päeva kuni kannad raha eesti moneybookers.com kontole siis laed seda kohe sinu saksa moneybookers.com kontole sealt teet raha väljavõttet oma saksa pankale veel 3 päeva ja oma pankast teise saksa kontole veel 3 päeva nii et võtab kokku 10 päeva.Juhul aga kui teisel isikul on ka moneybookers.com siis asi võtab 4 päeva ja juhul kui sul raha moneybookers.com kontol juba peal on siis mõned minutid! thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 18.01.2004 22:34:45 vasta tsitaadiga

Oskar kirjutas:
Ma ei räägi et pankaülenne midagi maksab, seal ei maksa ka raha väljavõtmine midagi ja minu pankas "Postbank" ei ole isegi kuutasu, aga moneybookers.com(rahatransfereerimine) ülekanne maksab 0,50€ ja selle moneybookers.com raha väljavõtmine maksab Saksamaal näiteks 1,80€! Kuid sellegi poolest parimat alternatiivi ma ei näe aga üks jama on võtab kokku palju aega :2-3 päeva kuni kannad raha eesti moneybookers.com kontole siis laed seda kohe sinu saksa moneybookers.com kontole sealt teet raha väljavõttet oma saksa pankale veel 3 päeva ja oma pankast teise saksa kontole veel 3 päeva nii et võtab kokku 10 päeva.Juhul aga kui teisel isikul on ka moneybookers.com siis asi võtab 4 päeva ja juhul kui sul raha moneybookers.com kontol juba peal on siis mõned minutid! thumbs_up.gif icon_wink.gif



Ara nüüd ütle, et Sina asjast midagi kasu ei saa, kui seda ka tasuta teeks. icon_biggrin.gif
Saad ju ühe positiivse kommentaari juurde. Kui ka müügiga tegeled seal, siis see ju mõjutab ka Sinu müüki usaldusväärsuse suunas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 19.01.2004 09:58:33 vasta tsitaadiga

Taed ma viimasel ajal ebay oksjonitel midagi ei müü ja kui ma midagi ostan siis on üks kama palju mull kommentaari on ja ilma kasuta üldse ei tee keegi ja mitte midagi)
_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 01.10.2002




sõnum 19.01.2004 15:46:40 vasta tsitaadiga

Oskar kirjutas:
......ilma kasuta üldse ei tee keegi ja mitte midagi)


Selle kapitalisti tarkusetera võiksid oma allkirjaks panna . icon_razz1.gif
Muide , mina küll vahel teen ka ilma igasuguse kasumita.
Kõik oleneb viitsimisest ja tujust.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 19.01.2004 19:30:34 vasta tsitaadiga

ja mina teen ka sõpradele, aga mina olen vähemalt nii aus, et ma tunnistan seda, et kui ma midagi teen, loodan ka midagi tagasi saada.Vaata isegi kui sina teed midagi sõbradele kogu aeg mingit teenust aga tema sulle midagi ei tee ja ei taha teha siis pole sulle sellist sõbra vaja aga see on offtopic lõpetame seda arutamist! :lol:Oder wenn du willst kann ich mit dir weiter auf Deutsch diskutieren?! beer_yum.gif Trink das Bier und bleib sauber! thumbs_up.gif
_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2004 17:00:32 vasta tsitaadiga

teadjad...ütlelge ,kaua tuleb keskmiselt usast väljasaadetud pakk siis? Kasvõi umbeski..eks mingi ligikaudne aeg ikka on ju tavaliselt kui asi meil postkontoris? beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jupiter
Kreisi kasutaja
jupiter

liitunud: 02.04.2003




sõnum 25.01.2004 17:21:22 vasta tsitaadiga

Oskar kirjutas:
Vot asi ongi selles , et asi massiliseks ei läheks ja rahaülekanne maksab ju ka raha)))
Iga ettevõtja sellest ainult unistabki, et tema teenus aina massiliseks läheks icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2004 20:56:41 vasta tsitaadiga

sumo kirjutas:
teadjad...ütlelge ,kaua tuleb keskmiselt usast väljasaadetud pakk siis? Kasvõi umbeski..eks mingi ligikaudne aeg ikka on ju tavaliselt kui asi meil postkontoris? beer_yum.gif



on`s siis teadjaid.....juba nädal vaikust kaigub vastu icon_cry.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.