Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 661, 662, 663 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.10.2017 06:46:58 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mõlemal juhul üritasid sama(pika) telefoninumbriga?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9178601#9178601
 


jah, sama lühikesed numbrid mõlemad.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002




sõnum 13.10.2017 09:10:09 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Itella on minu paki kellegi teise kätte andnud icon_lol.gif ei oska isegi vihastada. Eks näis mis edasi saab.


Siiani mitte midagi. Loodetavasti leiavad ikka üles, kelle kätte pakk anti. Klienditugi ei oska mitte midagi muud öelda kui et "edastasime päringu sinna ja sinna osakonda".
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 17:37:03 vasta tsitaadiga

Siuke loll küsimus, et kui firma alt hiinast tellida kas siis kehtivad samad reeglid? Tuleb ikka kauba eest 20% käibemaksu maksta ja siis hiljem kauba müümisel uuesti 20% juurde arata?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 17:43:58 vasta tsitaadiga

Topelt maksustamine ei ole vajalik.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 14:14:02 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Siuke loll küsimus, et kui firma alt hiinast tellida kas siis kehtivad samad reeglid? Tuleb ikka kauba eest 20% käibemaksu maksta ja siis hiljem kauba müümisel uuesti 20% juurde arata?


Kui oled KM kohuslane, siis lõppkokkuvõttes ei pea. Aga seda pead nüüd oma raamatupidaja käest uurima, kuidas sellega täpselt on, kas ei peagi maksma või maksad ära ja saad pärast tagasi küsida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002




sõnum 16.10.2017 19:04:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ilmselt võin sellest pakist und näha. Täna prooviti hetkeks mulle selgeks teha, et pakk on ju minuni toimetatud. Saatsid isegi vastuvõtu akti allkirjaga. Peale seda, kui saatsin oma ID kaardi koopia kus on ka allkiri peal, tuli jälle standard vastus. Edastasime päringu sinna ja sinna. Ilmselt esitan nädala keskel kahjunõude. Summa on küll olematu, aga ma ei näe põhjust miks peaksin nende vea tõttu kasvõi eurot kaotama. Nii igaks juhuks esitas saatja ka saksa DHL-le päringu. Õnneks on seoses tööga võimalik ära tõestada, et mina ei ole seda pakki vastu võtnud.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 13:06:38 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, täpselt nii. Ebay ise maksab maksud ja deklareerib sinu eest. Amazon pakub ka samasugust teenust.
http://pages.ebay.com/help/sell/shipping-globally.html

jeesus188 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Gsp puhul ma kardan et eesti riik ei saa sentigi.
Kui muidu läheks km ja toll otse tuludesse. Siis gsp puhul asi imporditakse kuhugi logisitikasse, uk, holland vms ja sealt tuleb juba edasi nagu tavaline eu sisene kaup.

Kes teab täpsemalt võib parandada.

Mul ses suhtes kama2, muud ei pakuta. Mind huvitab pigem see, et ma topelt ei peaks käristama

UPS tõi paki ära, mult keegi raha juurde ei küsinud thumbs_up.gif

E:

UK-sse vaja vist pakk tagasi saata (saadeti vale ese). Odavaim saatmine tuleb 21€ (ja ma ei saa aru kas träking nr ei antagi?).
Kas mulle tagastatakse ka postikulud mis kaasnesid ostmisega?
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui ei tagastata, siis nagu mõttetu tagasi saata? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 13:56:37 vasta tsitaadiga

niihh...jälle üks küsimus...müüsin ühele prantslasele ühe jubina maha ..tracking info siin... ja nüüd tuli temalt sellise sisuga kiri sophanarith has started a return request, *******

Küsimus siis selline et kas olen kohustatud tagasi ostma või mitte? kuigi jahh ebay juba on bronninud minu kontolt selle summa icon_evil.gif aga siiski ma ei näe põhjust miks ma peaksin tagasi ostma mis see minu asi peaks olema et keegi juhuslikult ümber mõtles...mul ju igas müügiteemas punaselt selline info üleval ja sellises kohas samuti sama infotekst üleval Additional return policy details: Before you bid or buy item, please make sure that selected part fits your lcd tv, check twice make/part/serial numbers of your broken part and auction item.
We dont buy back or refund items you bought by 'mistake'.
Please if you are not sure what 's wrong with TV Please do not buy.
If you have any question, please contact us by message or email, we will reply you within 12 hours.

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 19.10.2017 14:05:55 vasta tsitaadiga

See kiri ei loe. Ebay on ostja poole kaldu alati
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 14:29:27 vasta tsitaadiga

EU puhul peaks ju see 14 päevane tagastusõigus olema, sellest ei saa mööda hiilida. Aga las siis saadab oma kuludega tagasi ja sina hüvitad talle ainult kauba maksumuse, mõlemas suunas transport jääb ostja kanda. Kui talle nii kirjutadki, siis mõtleb võibolla ümber ja ei tahagi tagastada(oleneb muidugi kauba maksumusest). Hetkel võib ostja loota, et sa ei viitsi tagastamise teemaga jamada ja teed kohe refundi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 14:40:42 vasta tsitaadiga

kas see 14 päeva ka eraisikute vahel kehtib? minuteada peaks olema et kui inimene ostab firmalt eseme et siis ainult icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 15:08:20 vasta tsitaadiga

Hea küsimus. See taganemisõigus on kirjas võlaõigusseaduses mitte tarbijakaitseseaduses. Samas on seal kohati kasutatud termineid tarbija ja ettevõtja. Ei viitsi hetkel näpuga rida ajada, kas see nüüd eraisikute vahelistele tehingtele laieneb.
Samas nagu siit teemast ennegi lugenud oled, on ebay osused suht ostja poole kaldu ja nendega vaidlemine äärmisel keeruline ja aeganõudev. Seega mina soovitaks, et lase tal siis asi tagasi saata ja tagasta ainult asja enda hind kui see asi pole just mingi eritellimus vms., millega sul midagi peale pole hakata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 15:31:05 vasta tsitaadiga

Eks paistab mis vastatakse, igatahes hetkel saatsin kirja et sorry ei ole tagasi nõus ostma kuna vastavad märked ka punaselt ja suurte tähtedega müügiteemas sees olemas samuti ka tagastamistingimustes sama märge olemas et ...by mistake... ostetud asju tagasi ei võeta...urrhhh..on ikka trastunud tyype olemas kes lugeda ei mõista..zita ajavad keema tööpäeva lõpus krt....
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2017 17:39:19 vasta tsitaadiga

green, enne kui teisi idikaks sõimama hakkad, võiks oma return policy ära muuta. Võtsin su suvalise kuulutuse lahti ja seal kirjas et võtad asjad tagasi 14 päeva jooksul, maksad raha tagasi ja ostja maksab tagasi posti.

See prantsuse tüüp ilmselt ostis enda kohalikust ebay'st selle, temale on see asi tõlgitud prantsuse keelde.

See on mingi umbluu jutt hetkel mis sa sinna alla kirjutanud oled, kui oled kuulutusest tehes süsteemi märkinud et võtad asjad tagasi.




Pilt kuulutusest, mis on nii sisestatud et returns not accepted.


_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 09:53:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, milleks siis see Return policy details mõeldud on? Arvan et ikka selleks milleks ka mina seda kasutasin ja selgelt kirja panin mis tingimustel tagasi ei võeta ja tüüp ise ka ju keissi avades on kirjutanud et mõtles ümber....aga eks vaatame mida ebay ise kostab....ja sõimatud on ikka asja eest..võiks ju ikka enne lugeda punaselt kirjutatud teksti ja kui keelt ei mõista siis selleks ju olemas igast translate jubinad...
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 10:06:02 vasta tsitaadiga

green, miks sa oled oma kuulutused sisestanud nii, et võtad tagasi 14 päeva jooksul? Valik on ju olemas et returns not accepted.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 10:17:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, 14 päeva jooksul sellistel juhtudel mis minupoolt kirja pandud punktide alla ei satu..ehk kui näiteks ese ei tööta...on katki vms... aga mul ju kirjas et by mistake ning see peaks et ostja ümber mõtles peaks ju antud punkti alla minema...
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 10:33:01 vasta tsitaadiga

green, kui oled vigase või vale eseme saatnud, pead selle niikui nii tagasi võtma, lisaks on sellisel juhul tagasi post ka sinu kanda. Olenemata kas sul on kirjas returns not accepted või mitte. Soovitan tutvuta ebay reeglitega.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 11:21:09 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, No teeme siis ka sulle puust ja punaselt..minu arusaama kohaselt on asi nii...teeme lahti suvalise minu oksjoni..seekord prantsuskeelsel lehel...avaneb selline pilt... ..seal siis kiri Retours : 14 derniers jours remboursement, l'acheteur paie les frais de retour | Détails <<< mille lõpus siis selline sõna/link ja millele klikates avaneb järgmine aken ehk selline leht >>> ja seal siis selline tekst mille punasega ära märkisin ja mis tõlkes tähendab ''Tagastamistingimuste üksikasjad'' ehk on ju selgelt öeldud seal milliste tingimuste eiramisel asju tagasi ei võeta...kui see lahter seal selleks pole mõeldud siis milleks veel? pole ju mina süüdi et prantsuskeelne leht seda teksti seal prantsuskeelde pole tõlkinud..mina panin ju oma oksjoni ülesse ingliskeelse lehe kaudu..seega....
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 11:46:43 vasta tsitaadiga

green, lühidalt on nii, et oled ise süüdi.
Oled märkinud süsteemi, et võtad asjad tagasi 14 päeva jooksu. Sinu jutt seal all et tglt ei võta, ei huvita kedagi, sest süsteemis on kirjas et võtad tagasi 14 päeva jooksul.
Kirjutasid enne, et panind selleks returns accepted, kui asi on katki. Nagu juba enne mainisin, siis selleks ei pea olema return accepted. Valid et ei võta mingeid tagastusi.
Katkised ja valed asjad mis oled välja saatnud, nende tagastamine ei ole 14 day return teema. Need pead sa igaljuhul tagasi võtma/kinni maksma.


Ühesõnaga, muuda oma kuulutused ära, returns not accepted, sest sa ei paku tagasivõtmise varianti. Kuna see on sinu puhul ebavajalik, sul pole mingi riidepood, kus inimene vaatab, et talle see värv ikka ei meeldi ja saadab tagasi.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002




sõnum 24.10.2017 11:18:22 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ilmselt võin sellest pakist und näha. Täna prooviti hetkeks mulle selgeks teha, et pakk on ju minuni toimetatud. Saatsid isegi vastuvõtu akti allkirjaga. Peale seda, kui saatsin oma ID kaardi koopia kus on ka allkiri peal, tuli jälle standard vastus. Edastasime päringu sinna ja sinna. Ilmselt esitan nädala keskel kahjunõude. Summa on küll olematu, aga ma ei näe põhjust miks peaksin nende vea tõttu kasvõi eurot kaotama. Nii igaks juhuks esitas saatja ka saksa DHL-le päringu. Õnneks on seoses tööga võimalik ära tõestada, et mina ei ole seda pakki vastu võtnud.


Minu pakk loeti Itella poolt kadunuks ja müüja tegi refundi. Kahjuks pole aimugi, kelle kätte kuller paki toimetas.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 26.10.2017 16:00:14 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus. Erinevatest kohtadest on jäänud silma erinevad numbrid, aga mis on Paypali tasu, kui eraisikult Eestist eraisikule USA-sse näiteks 1000 euri kanda? Ning kas on vahet, kas ise kanda või teine inimene teeb invoice. Ühest kohast jäi justkui silma 0.5% ja teisest üle 3%..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 26.10.2017 16:35:16 vasta tsitaadiga

Fisher, kui teine inimene sulle invoice saadab, siis maksad selle summa mis seal kirjas.
Kui ise ülekande teed, siis saad valida; kas PP tasud maksad sina või see, kellele ülekande teed.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 26.10.2017 16:54:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Fisher, kui teine inimene sulle invoice saadab, siis maksad selle summa mis seal kirjas.
Kui ise ülekande teed, siis saad valida; kas PP tasud maksad sina või see, kellele ülekande teed.


Mind huvitabki, et palju see tasu protsent on.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2017 17:33:03 vasta tsitaadiga

0 peaks olema kui kasutad paypal kontol olevat raha või kannad sinna pangalingiga enne raha. Kui kavatsed seda teha kauba eest tasumiseks siis paypal kaitse ei kehti.
~3% kui raha võetakse su kaardilt.
Vastuvõtja maksab tavalist, aga saab ka ise maksta.

https://www.paypal.com/ee/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 661, 662, 663 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.