Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1942 Desert Combat Mod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 09.12.2003 10:01:37 Battlefield 1942 Desert Combat Mod vasta tsitaadiga

link :: DesertCombat Mod.

Mure järgmine, peale arvuti formattimist, Battlefieldi 1942(hääl olemas koos saba ja karvadega) aga Desertil hääl kadunud, olemas tausta muusika, oma käsklused nagu Go-Go-Go, olemas, ülejäänud jutt nagu pardi prääksumine. Kogu kupatust olen nüüd neli kord installinud, ei midagi. On äkki keegi varem kokku puutunud sellise probleemiga ???
Teab keegi lahendust ???
Olen külastanud erinevaid foorumeid, kuid kuna inglise keele oskus on ka nagu alla igasugu arvestust siis vastust pole leidnud:(
Leidsin veel sellise jutu nvidia v52.16 draivereid ei tohi DC mängijad kasutada hetkel kuna need põhjustavad tekstuurides probleeme, vahetasin ka draiverid, kuna peale formattimist sai kogemata just need draiverid pandud, kuid abi ei miskit:(

Arvutiks on;
Pentium 4 , 2,04 GHz
XP pro- enne formattimist oli XP Home
1,00 GB of RAM

Tänud kõigile juba ette

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2003 10:14:17 vasta tsitaadiga

... tavaliselt oleks sellise teema kinni pannud, kuna BF1942 jaoks on olemas juba päris mitu teemat, kuid kuna tegemist populaarseima Mod'iga BF1942'le, siis jääb see teema siia ainult DC Mod.'i probleemide lahkamiseks !

... olen DC Mod.'i mänginud juba ajast, kui selle esimene alge päevavalgust nägi ja häälega pole kordagi põhimängust erinevaid probleeme olnud. Soovitan üle vaadata helikaardidraiverid, endal on olnud SB seeria kaartidega probleeme, et kohati kipub krõbisema (SB128) või tekib lambist kaja (SBLive!), SB Audigy ja Audigy 2 puhul pole midagi ebameeldivat täheldanud, nagu ka nVidia SoundStorm'iga ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 09.12.2003 10:32:33 vasta tsitaadiga

Kõigepealt, Tänud vastamast

Kahjuks on kurb reaalsus see, et selle sama isendi peal on Battlefield töötanud tõrgeteta üle pooleteise aasta, draivereid olen nüüd ka vahetanud palju- palju, kuid küsimus veel selline, kas on teoreetiline võimalus, et Desert combati v0,5l on ise vigane, kuna enne arvuti formattimist sai seda ühelt kõvakettalt teisele liigutatud, äkki ei meeldi XP pro. ????

Kuid ikkagi on imelik see, et hääl on POOLIKULT kadunud, taustamuusika on OK, ka jutt, mis tuleb sinu lähedalt on korras, teiste jutt, mis kostub eemalt või käsklused, abipalved kostuvad väga naljakalt, samas on ka helikopteri hääl paigast ära, samas automootor töötab hästi ???????????

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2003 11:01:26 vasta tsitaadiga

... mis kõlarisüsteemi kasutad ? Vaata, et nii helikaardi kontrollpaneelis kui ka mängu seadetes, oleks õige süsteem määratud ja kõik kõlarid häät teevad, ning vajadusel, vähenda kasutatavate kanalite arvu.
Loomulikult võib ka DC Mod. kalada (ikkagi alpha), kuid kui varem töötas, siis süüdistaks pigem süsteemi kala või mõnda näpukat, kuna omadest kogemustest, peale windooza puhast installi, töötas eelmise süsteemiga installitud BF koos Mod'iga korralikult ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.12.2003 13:22:04 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka seda DC proovida, kuid mida tähendab see?

DesertCombat 0.5 Dedicated Server Install - Windows
(Requires BattleField1942 1.45, 1.5)


Ja mis vahe on sellel sellega?

DesertCombat Beta 0.5 Full Install (544 mb)
(Requires BattleField1942 1.45, 1.5)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2003 13:26:10 vasta tsitaadiga

... kui Sa just mängu serverit ei taha jooksutama hakata, siis pole Dedicated Server'iga midagi teha, õige asi on see teine. Mäng peab ka kindlasti olema uuendatud (patch) ja Mod.'i suuruse pärast ei maksa üllatuda, kuna praktiliselt kõik skin'id (ja mitte ainult) on vahetatud ja suurema detailsusega, kui originaalmängu omad, seega vajab ka korralikku masinat, et max. detaile normaalse reso juures mängitavalt kuvada ...

Mõned kungi tehtud näidispildid, mis jäänud hot'i kontole rippuma:

BF1942
http://www.hot.ee/maxxam2000/bf1942.JPG
http://www.hot.ee/maxxam2000/bf2.JPG

DC Mod.
http://www.hot.ee/maxxam2000/DC1.jpg
http://www.hot.ee/maxxam2000/DC2.jpg
http://www.hot.ee/maxxam2000/DC3.jpg
http://www.hot.ee/maxxam2000/DC4.jpg
http://www.hot.ee/maxxam2000/H1.jpg

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 09.12.2003 13:50:19 vasta tsitaadiga

Tänud Teile
Kaldun arvama, et viga ikkagi helikaardi draiveris, ning nüüdseks suutsin asja niikaugele viia, et Format C abiks icon_biggrin.gif
Eks homme annan siis teada kas oli abi, kuna vähemalt nüüd tean, mis draivereid ei tohi vist kasutada


Kas võib olla probleem DIRECTX 9.0B `s ?

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2003 13:56:31 vasta tsitaadiga

... mõnda aega tagasi oleks võinud DX9b'd kahtlustada, aga nüüdseks paistavad draiverid juba DX'ile järgi jõudnud olevat ja pole nagu enam probleeme täheldanud, ilmselt ikka heli draiveritega miskine kamm, kuid sellepärast nüüd kohe format c: icon_rolleyes.gif võiksid oma konfi, nagu juba tavaks saanud, korralikult lahtiki kirjutada ja profiili alla üles riputada ehk kannatab sealt mõni idee välja võluda. Samas, kas peale windooza installi tegid sellele kõik, vähemalt kriitilised, uuendused ära (SP1) ?
_________________


viimati muutis DigeBeni 09.12.2003 14:01:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 09.12.2003 13:57:12 vasta tsitaadiga

To DigeBeni: Tänud!
DC sai tõmmatud, panin peale ja WO-HO-HOOOUUU!!!! Mäng on ülikõva thumbs_up.gif

probus kirjutas:
Tänud Teile
Kaldun arvama, et viga ikkagi helikaardi draiveris, ning nüüdseks suutsin asja niikaugele viia, et Format C abiks icon_biggrin.gif
Eks homme annan siis teada kas oli abi, kuna vähemalt nüüd tean, mis draivereid ei tohi vist kasutada
Kas võib olla probleem DIRECTX 9.0B `s ?

Helikaardi draivereid saab minu meelest ka ju ilma formaatimiseta vahetada.
Endal kah hetkel peal DX9.0b, eks näis, kas hakkab tööle.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2003 18:08:14 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
To DigeBeni: Tänud!
DC sai tõmmatud, panin peale ja WO-HO-HOOOUUU!!!! Mäng on ülikõva thumbs_up.gif
... tean icon_biggrin.gif minu reaktsioon oli umbes sama, kui selle mod'iga esimest korda tutvust tegin - lisaks veel üks unetu nädalavahetus icon_redface.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 12.12.2003 09:31:08 vasta tsitaadiga

Tere !!!!

Niisiis probleem lahendatud uue helikaardi paigaldusega. Tuleb välja, et Desert Combati versioonile ei meeldi Intel 82801BA/BAM AC97 Audio Contoller. Samas oli naljakas, et arvuti ei lase ka seda draiverit vahetada, vähemalt meie ei suutnud seda teha. Paljudel pidi integreeritud saundiga jama olema.
Samas enne töötas Desert ilusasti:(


Tänud kõigile:)

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2003 17:55:00 vasta tsitaadiga

kas sellele desert combatil on mingi selline võimalus olemas, et kui ma helikopterit juhtides nooleklahvid lahti lasen läeb kopter ise 0' asendisse tagasi(väga raske on klahvidega õhus kopterit otseks panna, ja joystikki ka ple icon_sad.gif )
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 13.12.2003 18:38:55 vasta tsitaadiga

Az® kirjutas:
kas sellele desert combatil on mingi selline võimalus olemas, et kui ma helikopterit juhtides nooleklahvid lahti lasen läeb kopter ise 0' asendisse tagasi(väga raske on klahvidega õhus kopterit otseks panna, ja joystikki ka ple icon_sad.gif )

Heh, helikaga seal võimatu sõita ongi, isegi arvuti ise ei suuda sellega hakkama saada. Vaatan üsna sageli mõnda arvutipoolt juhitud tegelast, kes helikasse ronib ja seda juhtima hakkab, tõuseb õhku, tiirutab veidi, siis sealt alla ka sajab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2003 02:40:02 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Heh, helikaga seal võimatu sõita ongi, isegi arvuti ise ei suuda sellega hakkama saada. Vaatan üsna sageli mõnda arvutipoolt juhitud tegelast, kes helikasse ronib ja seda juhtima hakkab, tõuseb õhku, tiirutab veidi, siis sealt alla ka sajab icon_biggrin.gif
a tahaks teada kuda ned 1337 mängijad nendega lendavad? nägin seal desert combati foorumis kuda vennad maanduvad apachega selle suure herculesi tiibadele ja selga, mulle valmistab probleeme isegi õhuspüsimine rääkimata maandumisest icon_confused.gif
kuigi jah helikoperid ja harrierid olid ühed esimesed asjad mis mind selle modi poole tõmbasid icon_cry.gif

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2003 14:36:05 vasta tsitaadiga

Az®, muretse endale JoyStick, hoopis teine tera lennata ! Tundlikkuse pead kah endale vastavaks reguleerima ja ikka tiba harjutama, kuna helikopteriga lendamine on seal pea-aegu lennusimudega võrreldavale tasemele viidud (mõnes mõttes hea, et pakub lennunduse huvilistele midagi, aga tavalise mängija jaoks tiba raske, et hoobilt asjale pihta saada). Olen ise kah proovinud nuppude ja hiirega, kuid heal juhul suudan nii vaid punktist A - punkti B kulgeda, mingist lahingutegevusest ei saa suurt rääkida. JoyStick'uga, aga saab ka muuga suht hästi hakkama. Lennukid on seevastu aga liialt arcade ja nendega peaks saama hakkama ka kõige algajam. Lennukid meeldisid mulle tavalises BF tiba rohkem, kuna nad polnud nii kiired ja lendamine vajas ikka tiba keskendumist, samas ka mitte liiga palju, kuna mäng ju ikka 3D shooter ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 14.12.2003 15:17:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Az®, muretse endale JoyStick, hoopis teine tera lennata ! Tundlikkuse pead kah endale vastavaks reguleerima ja ikka tiba harjutama, kuna helikopteriga lendamine on seal pea-aegu lennusimudega võrreldavale tasemele viidud (mõnes mõttes hea, et pakub lennunduse huvilistele midagi, aga tavalise mängija jaoks tiba raske, et hoobilt asjale pihta saada). Olen ise kah proovinud nuppude ja hiirega, kuid heal juhul suudan nii vaid punktist A - punkti B kulgeda, mingist lahingutegevusest ei saa suurt rääkida. JoyStick'uga, aga saab ka muuga suht hästi hakkama. Lennukid on seevastu aga liialt arcade ja nendega peaks saama hakkama ka kõige algajam. Lennukid meeldisid mulle tavalises BF tiba rohkem, kuna nad polnud nii kiired ja lendamine vajas ikka tiba keskendumist, samas ka mitte liiga palju, kuna mäng ju ikka 3D shooter ...

Kui nii siis peab ka endale JoySticku muretsema thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003




sõnum 14.12.2003 15:20:03 vasta tsitaadiga

hehh ma juba 4 kuud copteriga harjutand ja ... päris normaalne mitte mingit probla .. juhitavus juba nii selge et ..... maandumine on kõige kergem .. tankide ja sõidukite mahavõtmine ka kerge agaa minu nõrkus on teise copteriga sõdida ... jumala raske pihta saada ... arvan et oleks kerge agaa ... kuna mul selline ühendus et kõikides servudes on laggg .. siis se suht võimatu .... muidu ühendus on atlas adsl kodu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 14.12.2003 16:06:39 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
hehh ma juba 4 kuud copteriga harjutand ja ... päris normaalne mitte mingit probla .. juhitavus juba nii selge et ..... maandumine on kõige kergem .. tankide ja sõidukite mahavõtmine ka kerge agaa minu nõrkus on teise copteriga sõdida ... jumala raske pihta saada ... arvan et oleks kerge agaa ... kuna mul selline ühendus et kõikides servudes on laggg .. siis se suht võimatu .... muidu ühendus on atlas adsl kodu thumbs_down.gif

Sa paned siis puhta klaveriga ve? Või sul ka joystick?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
probus
HV vaatleja


liitunud: 02.02.2003




sõnum 14.12.2003 22:29:45 vasta tsitaadiga

Arvan jah, et helikaga suht raske sõitma õppida, mul kulus selleks, et korralikult lahingus helikaga esineda ikka kuu aega unetuid õhtuid ja harjutamist, kuid käppa selle sai, nii et head harjutamist. Siit ka veel soovitus, joystick peaks olema kindlasti see millega saab keerata ka. Helikopteri valitsemine tunduvalt lõbusam:)


Eks serverites kohtume:)
SL[EST]

_________________
LIVE AS IF YOU WERE TO DIE TOMORROW.
LEARN AS IF YOU WERE TO LIVE FOREVER.
-Gandhi-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 14.12.2003 22:41:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni, mul ka bf i ja desert combatiga 1 probla, vaata need käsklused, mul ei näita neid texte seal, ei BF is ega DC..aga BF i demos olid nad täitsa olemas...reso on 800x600 ja medium detailid...
EDIT: mul sõber harjutas helikaga ca 1 nädal käppa, ja oli 1337 mis 1337, tangid läksid , maandus praktiliselt igale poole. Lanis tegime siukseid dropoffe et sõbrad kah imestasid, nagu filmis juba icon_biggrin.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.


viimati muutis painkillah 14.12.2003 22:45:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 14.12.2003 22:42:45 vasta tsitaadiga

Sry et siin seda küsin, ei hakanud uut teemat tegema, kuid kas keegi teab veel häid mod'e sellele mängule peale selle ja galactic-conquest'i? Muide viimane ei hakanud korralikult tööle.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2003 03:12:56 vasta tsitaadiga

täitsa imelik, peale selle 0.6beta pealepanekut on äkki kõik kopterid lennatavad icon_biggrin.gif , isegi blackhawkiga saab kenasti kitsastesse kohtadesse maanduda thumbs_up.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003




sõnum 27.12.2003 17:38:31 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
gansta kirjutas:
hehh ma juba 4 kuud copteriga harjutand ja ... päris normaalne mitte mingit probla .. juhitavus juba nii selge et ..... maandumine on kõige kergem .. tankide ja sõidukite mahavõtmine ka kerge agaa minu nõrkus on teise copteriga sõdida ... jumala raske pihta saada ... arvan et oleks kerge agaa ... kuna mul selline ühendus et kõikides servudes on laggg .. siis se suht võimatu .... muidu ühendus on atlas adsl kodu thumbs_down.gif

Sa paned siis puhta klaveriga ve? Või sul ka joystick?



ma jup m2ngin hiirega ja klaveriga
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2004 20:50:48 vasta tsitaadiga

... väga hea KKK DC mod'i tarvis:
http://www.planetbattlefield.com/dcfaq/

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 16.01.2004 21:09:59 vasta tsitaadiga

Muide mul ka nüüd see kopterite lendamine täiesti selge, ei tea kas tõesti see patch 0.6F aitas kuid igatahes nüüd ma oskan thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1942 Desert Combat Mod
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.