Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears Tactics märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.04.2020 05:50:53 Gears Tactics vasta tsitaadiga

Veel üks üllatus see kuu välja tulnud, nimelt turn based tactics mäng.
Gears Tactics on Gears of War teemaline ja paistab, et selle YT ülevaataja sõnul päris korralik:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2020 19:03:21 vasta tsitaadiga

Paar inimest keda YT jälgin juba mängivad. Nende pealt olen mingi 30min algust vaadanud (ei taha rohkem spoilerdada) ja tundub väga hea.
Xcom-i austajana proovin kindlasti, kuna game pass lastele tiksub ja see vist sinna tuleb ka, siis lapsed mõneks ajaks asjast ilmseltt ilma jäävad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.04.2020 23:15:17 vasta tsitaadiga

70 raha icon_eek.gif
tahtmine on aga mitte nüüd nii suur tahtmine.

edit:
okei, steami vaatasin. windows stores on 60 raha

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 29.04.2020 12:50:08 vasta tsitaadiga

kas XBOX Game Passi PC-le enam 1 raha eest ei saa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 29.04.2020 12:54:14 vasta tsitaadiga

ot:
olxter kirjutas:
kas XBOX Game Passi PC-le enam 1 raha eest ei saa?
saab.
eeldab enda mujale elama valetamist, krediitkaardiga maksmist, vahel lisasamme ja keppi.
ma olen microsofti konto regiooniperverssusega piisavalt sarvi ristanud, et enam ei viitsi. kui pole eestis ette nähtud, siis ei ole.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online

sõnum 29.04.2020 23:40:22 vasta tsitaadiga

70 raha TBS mängu eest on ülemõistuse.
Ma ei näe küll mingit põhjust sellele mängule raha raisata. Viimasle ajal on kamaluga strateeegia mänge väja lastud.
Mul on isegi X-comi uus mäng veel vaatamata. Mõtlesin , et viskan enne seda kiirelt Troublehooter-ile pilgu peale. Arvasin et aasia värk, ammu juba teada kuidas nende rpg/strateegia segud töötavad ....
See oli totaalselt vale arvestus.
Tegu on laheda seguga lääne ja ida stiilist.
Soovitan kõigile kes pikemaks ajaks mingi TBS/RPG segu mängida tahavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2020 12:24:53 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/review/gears-tactics-benchmark-test-performance-analysis/
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.04.2020 16:00:36 vasta tsitaadiga

Nüüd on jah, TBS korraga liiga palju, vahepeal oli täielik põud(vähemalt mängitavatest).
70 raha pani endal ka kukalt kratsima.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.05.2020 01:18:05 vasta tsitaadiga

perf on üsna sama, mis gears 5.
2080 teeb 1440p kõik põhjas (ultrast veel edasi, extra peegeldused on vist need valusad asjad) umbe 80fps benchmarki järgi.
näeb välja... täpselt nagu gears of war. gears 5 modelid-tekstuurid on selgelt kasutuses.

paari esimese missiooni pealt tundub päris hea.
setting ja story ja asjad on maitse asi aga puhas gears of war. töötab küll ja hästi tehtud.
seni on ka gameplay olnud väga tore. tbs aga natukene vabam kui tavaliselt, alustades kasvõi 3st actionist ja executioni eest jagatavatest lisa-actionitest.
tüüpide upgraded ja skill tree tundub ka mõistlik olema. nänni (lootbox-)kastidest leidmine on küll veider aga iseenesest ei ole häiriv.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2020 13:58:35 vasta tsitaadiga

Hakkas juba meeldima ja siis lihtsalt ühes missioonis igakord viskab mängu kinni, error GT102 ja edasi ei saa kuidagi! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.05.2020 20:56:40 vasta tsitaadiga

- mängu taktikaline osa töötab ikka väga hästi. default 3 actions per mees on abiks, enamasti on appropriately badass ja see execution mechanic töötab ka.
- skillide jaoks on 4 nurgaga puu, mis on väga äge ja piisavalt paindlik.
- itemite osa on nõrgavõitu. efektid on asja väärt aga see visuaal ja toimimine on lootcrated ja weapon addonid.
- mingit geoscape tüüpi strategic osa ei ole. storybased ja aeg-ajalt on mingi chapter sidemissionitega
- mapid on ilusad, detailsed ja omajagu suured. kahjuks vist paistab natukene sealt ka tagakülg välja - korduma kipuvad kaardid või nende suured osad. kord või paar olen sama mäppi teinud (küll erineva objectivega) ja paar korda on nii mõnigi suur osa kaardist olnud sama.
- enamikus missioonides on regulaarne (ja ilmselt endless) respawn ning missioon lõpeb "taktikalise taganemisega". kuigi temaatiliselt ja story/setting mõttes on see väga õige, siis mulle see stiil väga ei istu.
- bossfightid on täitsa okeid kuigi lähevad pikkuse mõttes veidi tüütuste alla.

selline täis-xcomi ja chimera vahele mahtuv asi. tactical ja skillid on kindlasti pigem parem kui xcom. väljanägemine on nii ja naa - detailsus on paljuski xcom2 samal tasemel aga gears on kindlasti järjepidevam ja paremini kokku pandud. animatsioonid ja sujuvus on ka parem.
itemization või selle puudumine on nadi, inventory management on keskmiselt perversne (iirc oli xcom teistmoodi perversne aga samal tasemel).

60-70 rahane hind tundub palju aga mäng ise on täitsa väärt.

edit:
sai läbi. bossfightid olid üllatavalt mõistlikult korraldatud.
ka mitte raske raskusastmega oli seal küll missioone, mis olid päris rasked. enamasti sidequestid ehk mingi random kombinatsioon. nemacystide eest ära jooksmine 2 actioniga per turn oli väga raske. paar supply missiooni 2 mehega samuti.
post-story endgame tundub olevat üsna lihtne random mission grind.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.10.2020 12:09:52 vasta tsitaadiga

Steam on nüüdsest kõige kallim koht? MS enda lehelt saab 10 odavamalt.
Tekkis mõte, et kas see xbox gamepassis sees pole? Kuu ajaga peab läbi tegema nagunii, sest CP77 peale tulemas;)
Edit: gamepass for PC ofc...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.10.2020 18:32:16 vasta tsitaadiga

Vael, on pc gamepassis sees, sealt sai see ka läbi mängitud.
microsofti kraam on steamis ennegi kallim olnud. üsna loogiline, sest microsoft eelistab ikkagi võimaluse korral ise publisher ja platvormi pakkuja olla icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.10.2020 21:33:05 vasta tsitaadiga

Et siis sinna gamepassi saada tuleb mingite punktide, ameerika aadresside ja 2s kohas asukohtasid määrata ja tagatipuks VPN ka muretseda?
Keerukamaks ei saa seda asja ajada?
Ma võtsin hoopis Total Warhammer Mechanicus ette. 3mintsaga all ja mäng käis. (vs Gamepass kus läks 10x rohkem aega et jõuda sinnamaani, et teada saada et regiooni lukk ongi ees kopp.gif , paistab, et pooltele publisheridele vist on kama kaks kas ostetakse või piratakse...)

Vaatab vb Steam sale ajal -70% võtab ette...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.10.2020 21:45:24 vasta tsitaadiga

Vael, soome töötab ilma väga suurte ikaldusteta. oluline koht regiooni muutmiseks oli iirc see konkreetne microsofti sait, kust lõpuks ostad. ostetud saad, rohkem kammi pole vaja.
aga jah, tüüpiline microsofti/konsooli ikaldus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.08.2021 19:34:00 vasta tsitaadiga

Oh jummel.
XBOX LIVE konto on KOHUSTUSLIK isegi Steam versioonil, muidu ei saa mängu menüüssegi sisse. Tahtmine ainult üksikosa mängida, aga ei.
Just sai Doom Eternal läbi tehtud, aga seal vähemalt Steam Offline mode aitas. Tegin Ethernet Adapter Disable ka, ikka mängu ei saanud.

Xbox puldiga pandi ka kaasa Game Pass kood, vähemalt suurelt näitab veebis sisse logides, et pole minu regioonis toetatud ning toetatud regioonide list on ka üleval.
Amazon Prime jms tuleb seda listi ikka väga isuga tuhnida, et üles leida, kui üldse eksisteerib...

Edit: Mässasin Xbox App-s, aga Live kontole ei saand isegi VPN-ga sisse logida. Üritasin siis niisama Xbox kontoga sisse logida ja mängu sai sisse? Kas siis Steam mängudele ikka pääseb ligi?
Või VPN-ga määrasin enne USA ala-d ära MS\XBOX kontos ja nüüd on ligipääs olemas ette ja logib sisse?
Ja kas Billing Address tuleb ka MS kontos Eesti alt välja liigutada? Või piisab kui on VPN ja MS\Xbox konto all vasakus nurgas US?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2021 19:56:01 vasta tsitaadiga

Mine kola konsoolide alafoorumis ringi. Seal on päris palju sellel teemal jahutud.

Mul endal on asjad nii:
Xboxi/MS konto on UK regioonis (dummy UK aadress).
Windows 10 on samuti UK regioonis (kuupäeva, käibeloleva raha jne formaadid saad käsitsi omale sobivaks muuta).
Maksevahendiks kasutan SEB pangakaarti (seotud juba mainitud dummy UK aadressiga).

Steamis ühtegi MS kontot nõudvat mängu ei oma, aga vaevalt, et seal midagi teistmoodi on, võrreldes tavalise Game Passi ja Xbox äpi kasutamisega.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.08.2021 21:31:22 vasta tsitaadiga

sisse logimine, kaasa arvatud mängudes, ei tohiks probleem olla. igasugune asjade ostmine ja leidmine/installimine küll aga otseselt mängimisel ei ole ma probleeme kohanud.
kui live kontole ei saa niisama sisse logida, siis on selle kontoga midagi muud valesti. vpniga katsetamised on reeglina kahtlase väärtusega, see ei ole ettenähtud tegevus.
live konto, xbox konto, täna on need üks microsoft konto puha.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.09.2021 15:07:19 vasta tsitaadiga

Ok paistab, et mängus endas töötab siis ka Live konto lahjemate reeglite järgi...
Aga noh kuna kõik lehed on tänapäeval ilusaks disainitud pildi skrollimised, siis ei tulnud ka selle peale kohe, et MS=Live konto pmst. Ja et Xbox appi pole ka vist Gears Tactics Steam versiooniks vaja.
Jama ainult, et PIN ei saa kasutada mängus sisselogimiseks.

Edit: Pea 30h selja taga. Muidu suht ok mäng, aga leveldamine on küll igav. 30h ja 5lvl alles.
Kui XCOM-s oli Overwatch suht kasutu, siis siin mõnes kaardis ainult OW peakski istuma. Väga harjumatu alguses.
Taktikalise poole pealt saab vahepeal Scoutidega flankida. Muidu jooksevad vaenlased keset platsi OW ja siis laseb snaiper neist mööda. Nagu alati;)

Kusagil seal JABIA ja Xcom reboot vahepeal. XCOM-s oli kogu majandus ja lugu parem, aga liiga RNG. JABIA-s olid võitlused väljakutsuvamad, aga AI lollim.
Selline ajatäide Taktikalise Käigupõhise mänguarmastajale, hind on küll krõbe.
Pool taktikast ja oskustest tuleb kaitserüü pealt, natuke annab kombineerida ikka.

EDIT2: Mandi majandamine oli XCOM-s ikka tunduvalt parem. Panid oma 1-2 relva per class kokku, 3-4 head rüüd oli ka. Selgeks sai, siis sai suht kähku vastavalt sõduritele ära vahetatud.
Siin kulub ikka tükk aega sodi seest õige välja valimine. Mõtlesin vahepeal kustutama hakata, aga kui 3 side missiooni teha, siis tuleb kokku 3x4=12komplekti kasutusse võtta, sest peale kõrvalmissiooni läbimist läheb mant "rändama". Seega tüütus kuubis pigem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Gears Tactics
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.