Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2012 21:46:29 vasta tsitaadiga

Et tulevikus oleks hea meenutada: 11M ja 7. koht.
Aga uskumatu on see, et 20 arvutajaga on tiim vähemalt praegu kindlalt 100 hulgas.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2012 22:13:19 vasta tsitaadiga

sant, kakaostats.com siin kuskil eespool link ka. Ja see suur et... jah, mul ka nüüd kuu aega hooleta, ei ole kellestki mööda minemas. Ikka eriti tüütu oli see esimese miljoni ootamine vana masina peal.Nüüd palju lihtsam seda skoori koguda, aga eesotsa tüüpidel on vastav skoor ka. Kui mõelda, mismoodi ma alustasin, eesti tiimist polnud kuulnudki (default 0 oli) lasin 2006 aastal 2.8 GHz-se pentu peal.... oijah, nostalgia. A ilma vambolata poleks eesti tiimil asi nii roosiline ühti, see vend teeb ööpsus sama palju kui ma nädalaga kokku punnitan, hea töö! (P.S. kas kuskilt kasutajate toppi ka näha on?)
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 23.10.2012 05:22:40 vasta tsitaadiga

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=teampage&teamnum=385

F@H aknast saab klikkida tiimi (385) ja enda nime peale et skoore näha


sant, ma sain lõpuks asja tööle küll, kuid 6870 CF skooris ikkagi vähem kui 2500K ja võttis kõvasti rohkem voolu, nüüdseks vahetasin kaardid välja ühe HD 7950 vastu, mis on perfi poolest suht sama, aga väiksem voolutarve. Ehk peaks kunagi nvidia kaarti otsima ja sellega proovima foldida, hetkel ei suvatsegi väga GPU-d käima panna selle jaoks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.10.2012 06:17:56 vasta tsitaadiga

Statsid:
http://folding.extremeoverclocking.com/team_summary.php?s=&t=385
http://kakaostats.com/t.php?filter=active&col=2&t=385&search_text=

Oma klientide jälgimiseks on hea kasutada HFM.NET.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2012 11:52:09 vasta tsitaadiga

Kuna enam suurt arvutiparki ei halda, siis resurssidele ligipääs väiksem.
Kuna F@H käis seoses PS3-l foldimise lõpetamisega uudistest läbi siis sai huvi pärast uus klient ka tööle pandud kahel masinal.
Core i5 M520 2,4Ghz laptop ja Core i5 3570K 3,4Ghz desktop. SMP kliendid mõlemal.

Kas uus 7 beta8 on parem kui 7 official?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 03.11.2012 13:18:11 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest thumbs_up.gif Tegelesin siin opteron serveriga ja sellele koha leidmisega icon_biggrin.gif ei jõudnud varem vastata.
Panin nvidia kaardi sisse tagasi atile liskas ja folding hakkas kinni jooksma. Pole aega sellega tegeleda praegu, praegu käib pg run.
Hiljem vaatan uuesti. Aga jah, interface lag oli olematu ja asi ise töötab hästi thumbs_up.gif Peab ütlema et folding on beeta staatusest väljas thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2012 12:46:09 vasta tsitaadiga

vambola, miks postituse maha võtsid? Aga tänud eniveis, tiimi produktiivuselt 2. olla on parem kui 3.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2012 17:52:50 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis uued Nvidia Kepler arhidektuuri kaardid(630, 640, 650, 660, 670, 680, 690) on ametlikult toetatud ja toimivad uusima V7 kliendiga Version 7.2.9.

http://foldingforum.org/viewtopic.php?f=83&t=22458
FAH Version 7.2.9 now automatically updates the information in GPUs.txt every 30 days. As of today all Kepler are listed .. at least until new ones go on the market.

Uus V7 klient http://foldingforum.org/viewtopic.php?f=85&t=22657

On kellelgi mõni uuem nvidia kaart ja saaks oma PPD-ga hiilata?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.11.2012 17:55:57 vasta tsitaadiga

Mul on pisut vanem (GTX580), selle jõudlus on beta qrb wu-dega 237K PPD hetkel. Keplerid on vist pisut aeglasemad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 13.11.2012 18:37:57 vasta tsitaadiga

237K, haige ikka. Minu HD 7950 ei suutnud sellest veerandit ka kui proovisin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2012 21:57:14 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Mul on pisut vanem (GTX580), selle jõudlus on beta qrb wu-dega 237K PPD hetkel. Keplerid on vist pisut aeglasemad.

Ehk pool sinu päevasest toodangust on tehtu ühe videokaardi poolt?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.11.2012 22:27:03 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
vambola kirjutas:
Mul on pisut vanem (GTX580), selle jõudlus on beta qrb wu-dega 237K PPD hetkel. Keplerid on vist pisut aeglasemad.

Ehk pool sinu päevasest toodangust on tehtu ühe videokaardi poolt?

Hetkel teeb 4P server SMP bigadv 350K ja GTX 237K. Bigadv on õnnemäng, kui wudega veab, siis teeb 580K. Just nüüd kui need GPU QRB wud liikuma hakkasid, sai ka server mõned head wud ning tuli miljonipäev ära. Eks saab näha, mis sest GPU revolutsioonist saab, kindlat pole midagi. Mina loodan, et GPU-skoori võetakse pisut alla, ma ostsin just hiljuti serverile uued prosed, polnud aimu ka, et selline laks tulemas on. See GPU QRB on päris uus asi, katsejärgus.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2012 22:40:11 vasta tsitaadiga

BigAdv jaoks vist praegu tavakasutajale soodsat platformi ei ole? Minu viimase info kohaselt on vaja 16 Core süsteemi? Seega i7 HT-ga ja amd fx 8350 ei vea vist enam välja?

Mis puudutab GPU foldingut, siis on jäänud mulje et nende eest hakatakse rohkem punkte andma kuna SMP ja GPU klient hakkavad samu projekte lammutama. http://folding.typepad.com/news/2012/10/unified-gpusmp-benchmarking-scheme-equal-points-for-equal-work.html

GTX580 on elektritarbe seisukohast päris kulukas isend? Võrreldes näiteks 680-ga.

GPU klienti jooksutad advanced parameetriga, et QRB WU-si saada?

Ise vaatan võimalusi, et leida pooltasuta mõni töötav pci-e x16 pesaga arvuti, kuhu siis lisada 660Ti kaart puhtalt GPU foldingut tegema. Elektri eest maksaks muidugi "mõis" icon_biggrin.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 13.11.2012 22:41:33 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et minu panus on endiselt olemas thumbs_up.gif
Pole küll juba oma 5a panustanud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2012 22:49:37 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
Ma vaatan, et minu panus on endiselt olemas thumbs_up.gif
Pole küll juba oma 5a panustanud

Panustad värskelt ostetud gtx 560-ga ka? icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.11.2012 22:50:23 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
BigAdv jaoks vist praegu tavakasutajale soodsat platformi ei ole? Minu viimase info kohaselt on vaja 16 Core süsteemi? Seega i7 HT-ga ja amd fx 8350 ei vea vist enam välja?

Inteli s2011 16-core (32HT, 2x8-core xeon) on miinimum.
[veix] kirjutas:

GTX580 on elektritarbe seisukohast päris kulukas isend? Võrreldes näiteks 680-ga.
GPU klienti jooksutad advanced parameetriga, et QRB WU-si saada?
Paistab, et ta tarbib nende heade wu-dega ca 200W @860 ja ca 225W @900. 680 on vist omajagu tagasihoidlikum, täpselt ei tea.
GPU slotile lisasin parameetri client-type=beta.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 13.11.2012 22:52:26 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
maxman321 kirjutas:
Ma vaatan, et minu panus on endiselt olemas thumbs_up.gif
Pole küll juba oma 5a panustanud

Panustad värskelt ostetud gtx 560-ga ka? icon_smile.gif

Ot,,, kust sa juba seda kuulsid? icon_lol.gif
Aga ei, 560 läheb väiksele vennale,, jõuludeks üks korralikum arvuti. Vana tiba liiga vana.. pentium 4 vms.
Aga kunagi ehk enda raaliga peaks kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2012 23:36:37 vasta tsitaadiga

Surfasin ärifoorumit, et leida pakkumisi kasutatud graafikakaartidele ja jäi nimi silma icon_smile.gif


vambola, Huvitav kas kuskil leiduks miskit võrdlustabelit mis näitaks nvidia kaartide tootlust ja ppd/$ oleks hea teada. See tabel on suht vähese infoga https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtzKEga9_Ad4dHNHY2c0VF9XOW56UG1TT1FqYkNrd0E#gid=2

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 14.11.2012 00:14:37 vasta tsitaadiga

Ei tea head koondtabelit, olen ainult nädalakese gpude vastu huvi tundnud. On jäänud mulje, et seesamune 560ti 130 eest olekski kõige parem valik. Umbes selliste hindadega nad vist liiguvadki.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2012 00:35:53 vasta tsitaadiga

Jõudsin lõpuks ise ka sellele järelduse, et PRAEGU on mõistlik PPD osas vaadata GTX 5xx seeria kaarte (kiiremad ja odavamad kui gtx 6xx). Muidugi eks tulevikus optimeeritakse gpu coret töötama efektiivsemalt Kepler kaartidega, millel on ka väiksem elektri tarbimine võrreldes Fermi(5xx) kaartidega.

Aga hetkel tundub vägagi mõistlik lahendus, et kõik kes GPU klienti jooksutavad NVIDIA kaardiga paneks oma GPU slotile "client-type=beta" siis on lootust uut WU-d saada millel PPD pea 10X!!!! suurem icon_wink.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 15.11.2012 16:18:46 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas nt GTX560Ti-ga QRB wude arvutamise ajal on masin normaalselt kasutatav, st ei uimerda? Mu enda GTX580 on monitorita, võrgu kaudu hallatavas masinas, ei saa kontrollida. Ilge kiusatus on õe masinasse 1 Fermi või Kepler panna aga kui masin ei ole kasutatav, siis poleks mõtet. Praegu on paras aeg Tsehhile järele tõmmata, paistab, et nad ei ole veel ärganud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2012 16:30:35 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas nt GTX560Ti-ga QRB wude arvutamise ajal on masin normaalselt kasutatav, st ei uimerda? Mu enda GTX580 on monitorita, võrgu kaudu hallatavas masinas, ei saa kontrollida. Ilge kiusatus on õe masinasse 1 Fermi või Kepler panna aga kui masin ei ole kasutatav, siis poleks mõtet. Praegu on paras aeg Tsehhile järele tõmmata, paistab, et nad ei ole veel ärganud.

Ma ütleks, et on küll kasutatav, internet, youtube, word, excel jms töötab probleemideta. Youtube FullHd ei stuterda absoluutselt, VLC-ga proovimiseks ei viitsi filmikaustas hetkel tuhnida, veits kiire on ka.
P.S. Minu masinas vähemalt on qrb WU-d on kloki suhte palju tundlikumad kui harilikud.
P.P.S. Arvamus võib olla veidi kallutatud, kuna harilikult passin läpaka taga.
EDIT: 3P.S. Kui mul stokk (Twin Frozr II) peal oli, siis kiskus turbiiniks ära. Üks vent hakkas ka laperdama juba veidi ja siis vahetasin 2x120 mm vastu välja ja ei häiri enam. Ehk siis müra võib küll kasutamist häiriv tegur olla.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 24.11.2012 18:00:12 vasta tsitaadiga

Panin HD 7950 ka foldima, aga foldib pikemat aega ainult 50% load juures. Kas asi on normaalne või peaksin midagi muutma?
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 09:24:23 vasta tsitaadiga

Uuendasin op.süsteemi Win8 64bit peale ja F@H kliendi 7.3.6 peale. Tulemuseks on see, et 9600GT ei saa enam arvutada, proge ütleb et "no gpu access". Oskab keegi lahendust öelda?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2013 18:26:29 vasta tsitaadiga

7.3.6 upgrade oli küll kaheldava väärtusega. PPD kukkus 50k pealt 36 peale (kuigi jah, seda ei olnud näha kuna vahetult enne uuendamist istusin 3000p WU otsas, mis 12 päeva cpu otsas istus. Oleks võinud ära kustutada, aga ei jätnud jonni ja närisin läbi). Peale selle exit ei tööta, lükkab status:updating peale ja jääbki nii, protsess tuleb käsitsi ära tappa, peale seda käima pannes jääb ka status:updating. Aitab arvutile restart teha, sel juhul loeb ennast automaatselt käima jälle ilma probleemideta. Ok, pausi peale saab sealt sliderist, et tõmban off kui arvutit kasutada tahan. Aga selle põhja tagasi keeramisega on nii, et "when changing cores from 7 to 8 some WU-s might lose data" ja tundub, et neid mis crashivad, on valdav enamus... jaa haaakab jälle nullist peale.
Vana konfi kustutasin käsitsi ära, uninstalli tegin enne installimist, krt ei tea, kus kala on.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Folding@home mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.