Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 11.03.2005 18:34:47 vasta tsitaadiga

dell D6xx seeria on ennast väga hästi tõestanud. hea tükk on. ise kasutanud ja näppinud ja küll ei oska midagi halba öelda.
kerge, korraliku ekraani, speciga, garantiiga.
kusjuures laptopi mark tutvustab inimest icon_biggrin.gif
IBM on bossile, fujitsu turunduse ja müügiinimesele, Delli läpakad seevastu omavad populaarsust võrguspetside ja adminide seas.
ok, tõesti, korpus ei ole nii robustne Kui ibm T seeria, kuid siiski kvaliteetne ja mingit nagisemist ei ole. Lisaks, mina touchpadi ei salli, mulle meeldib kliitor. Ja seda pakuvad vaid dell (kusjuures dellil on mõlemad) ja ibm.

fujitsu omab pisut rohkem sleek-looki ja disainielementi, aga seevastu minu kogemuste põhjal on Dellist kehvemad hinged ja konstruktsioon.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2005 18:40:41 vasta tsitaadiga

High-Q, jällegi, tuleb eristada äriklassi ja SOHO (small office & home office) klassi läpakat, kuna äriklassi läpakatel on kvaliteet (k.a hinged) reeglina parem
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 11.03.2005 19:38:18 vasta tsitaadiga

nx7010 on igati korralik laptop, kuid mõeldud kodukasutajale multimeedia vaatamiseks, tal 1 on aasta garantiid ja 3kg kaalu, samuti kohtab neid suht tihti garantiis icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 11.03.2005 21:48:04 vasta tsitaadiga

Oskad rääkida probleemidest, millega nad garantiis käivad? mul oli juba 1 probleem - kõvaketas suri ära, vastu sain uue ja suurema.
tagasi üles
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 14.03.2005 01:05:53 vasta tsitaadiga

heh...kõigega käiakse garantiis...suht tihiti on kõvakettad, emaplaadid, mälud, ekraanid jms
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 14.03.2005 18:36:16 vasta tsitaadiga

Tegelikult võttes enamus detaile toodavad kolmandad firmad, mis tähendab seda, et kvaliteedi vahet ei saa erilist olla. Maksta lihtsalt brändi pärast? Palun ei. Terve see jutt tundub ka kinnimakstud reklaamina.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2005 18:41:48 vasta tsitaadiga

Xender, ega ma vist ei eksi, kui väidan, et sul on läpakatega ikka üsna pealiskaudsed kogemused ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2005 18:49:06 vasta tsitaadiga

Xender, komponente võidakse sama tootja poolt teha ka erineva kvaliteeditasemega, ja vastavalt sellele on OEM-ile ka selle komponendi hind icon_wink.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xender
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2002




sõnum 14.03.2005 20:59:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Xender, ega ma vist ei eksi, kui väidan, et sul on läpakatega ikka üsna pealiskaudsed kogemused ?


No ega ma nende müügiga (samas ka siinse reklaamiga) tõesti ei tegele. Kuid omad kogemused näitavad, et Aceri ja IBMi võrreldes on hinna/kvaliteedi suhe jõhkralt Aceri kasuks.
Tanel kas sa võiksid mingi viite anda oma väite tõestuseks, sest raske uskuda sinu juttu.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2005 21:24:56 vasta tsitaadiga

Xender, Näiteks äriklassi emaplaatidele integreeritakse rohkem stuffi peale (turva-ja haldus) ja neid testitakse eelnevalt rohkem.
Samuti toodetakse ka LCD ekraane erineva kvaliteeditasemega (kuigi tänapäeval vastavad nad kõik ISO 13406 class 2 standardile, st. kindel arv "surnud" pixelid on lubatud)

Samuti tuleb meeles pidada, et äriklassi läpakad on pikema elutsükliga, mis tähendab, et toode saab tootmise arenedes järjest "küpsemaks" ja lastehaigused triigitakse ajapikku välja. Pikema aja peale tähendab see väiksemat veaprotsenti võrreldes nn. consumer läpakatega, mille elutsükkel on viimastel aegadel vaid 6 kuud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2005 00:16:29 vasta tsitaadiga

Xender, oli paar päeva au näppida Asuse uhiuut sülearvutit. Täna panin selle ilusasti pakendisse tagasi ja ei taha enam mõelda ka selle peale icon_confused.gif Selgelt ei olnud laptopi riistvara/tarkvara(sh. driverite) kokkusobivust testitud. Default installiga (recovery plaadilt puhta Windowsi pealelaskmine - puhtaks formaaditud kettale) lõppes sellega, et arvuti viskas igal teisel ülesbootimisel sinise ekraani ja sellega kaasnes restart.
IBMi ja teiste "Kõvemate Nimedega" ei ole selliseid probleeme siiani täheldanud.

Viga oli võibolla touchpadi miskise kivi pealt 5 sendi kokku hoidmine ja driverite "toorus". Nüüdsest on minule igatahes sellest negatiivne kogemus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 15.03.2005 13:26:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2005 09:11:55 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Xender, ega ma vist ei eksi, kui väidan, et sul on läpakatega ikka üsna pealiskaudsed kogemused ?

No ega ma nende müügiga (samas ka siinse reklaamiga) tõesti ei tegele. Kuid omad kogemused näitavad, et Aceri ja IBMi võrreldes on hinna/kvaliteedi suhe jõhkralt Aceri kasuks.

... ma arvan, et sa peaks mõistma - erinevates kasutusvaldkondades hinnatakse hinna/kvaliteedi suhet erinevalt. See, mis kodukasutaja jaoks võib olla ideaalne, ei kõlba äris, tööstuses vms. spetsiaalses valdkonnas, reeglina kassi saba allagi ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 17.03.2005 21:15:45 vasta tsitaadiga

Kui mina toodaksin sülearvuteid nii väga nõudlikele suurfirmade tippjuhtidele kui ka viimastele dumbuser koduperenaistele, siis vaevalt, et ma suudaks äriklassi masina hinna nii alla lasta või dumbuser-käki nii kvaliteetse teha, et mõlemale kasutajale üht ja sama masinat müüa.
Olen kindel, et iga tippjuht teab palju paremini, mille eest ta oma raha välja käib, kui ükskõik milline koduperenaine. Mis ma öelda tahan on see, et kui firmajuht kahtleb, millist masinat eelistada, laseb ta oma it-spetsil otsustada, milline tema jaoks sobivaim on. Paraku on nii, et kui soovitakse töökindlat ja kvaliteetset masinat, on 90% juhtudest vastus a la IBM T-seeria oleks ok, samas kui ükskõik kui võimsa, kalli jms Aceri võib ilma pakendist välja võtmata juba prügikasti visata.
Koduperenaise jaoks, kes oma läptopiga korra päevas meili vaatab, paar mängu solitaret teeb, seejuures Windows 95te või 98t kasutab ning koos sülearvutiga kotti ei osa, kuna niikuinii see läppar kodust laua pealt mitte kunagi kuhugi ei liigu, sobib ükskõik milline laptop.
Ma arvan, et inimesed kes siin räägivad, et ei saa aru, miks nad peaksid käima välja rohkem pappi sama võimsa kuid teise brändi masina eest, ei tea mis käki otsa nad odavaima masina soetades komistada võivad. On olemas inimesi, kes ei saa endale lubada seda, et nende arvuti äkitselt suvalisel hetkel üles ütleb.

Kõige sellega ei taha ma öelda mitte seda, et Acerit ostaksid ainult lollid vaid seda, et suvaline Aceri laptop EI OLE mingil juhul ligilähedaseltki nii kvaliteetne kui suvaline IBM. Ka jupid (heli, võrgukaart, modem jne) ei ole nn kvaliteet- ja nn odavlennu-masinates sugugi samad.

Sageli võib juhtuda (eriti mis puutub tippklassi masinatesse), et kaks korda kvaliteetsema masina eest tuleb välja käia näiteks kolm korda rohkem raha. Kas asi seda ka väärt on, jääb iga inimese isiklikke vajadusi järgides enda otsustada. Vahel on aga nii, et kui tahad head ja odavat asja, siis tulebki osta üks hea ja teine odav.
tagasi üles
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 17.03.2005 21:17:08 vasta tsitaadiga

P.S. ise ei kasuta ma ei IBMi ega Acerit ja ei ürita ka kumbagit müüa.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003




sõnum 18.03.2005 14:32:59 vasta tsitaadiga

on mulgi põgus kokkupuutumine sülearvutitega... kõigepealt oli mul compaq lauaarvuti küllaltki vana ja kõik integreeritud. sai seda tänu ta pisikestele mõõtmetele tihti igale poole kaasa vedada ja hellitavalt hüütud sülearvutiks (hea vaikne oli kah)... siis edasi puutusin kokku 14k kanti platseeruvate hp ja desknotega ja siis sai kinnitust mu eelaimdus, et desknote on ikka juust... esmatutvus desknotega - win install - läpparil särab suur kiri pääl et win xp ühilduv vms, aga tegelikkus oli see, et mu igivana compaq oli rohkem xp ühilduv, kui verivärske desknote... ehk siis pärast desknote winnutamist ma eeldasin et kõik asi töötab nii nagu peab, aga tegelikus oli see, et teatati paar päeva hiljem, et ei tööta heli ja ka wifi - niipalju siis ühilduvusest... compaq aegadest eeldasin, et ühilduvus tähendab seda, et kui winnutad asja ära, siis kõik kohe ka töötab, mitte aga nii, et pead mingite lisa plaatide pealt otsima mingeid draivereid ja xp veel ütleb, et pole kindel kas need töötavad... hp-ga tutvusin põgusalt, aga desknotega võrreldes oli pildi kvaliteet ikka mitu korda parem (kusjuures hp vist oli isegi törts odavam kui desknote) ja see väike seik kah, et hp-l ei pidanud pauer nuppu taga otsima (võibolla olen mina loll)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 18.03.2005 20:31:05 vasta tsitaadiga

throt, see kui win on ebakindel, et need draiverid ei pruugi sobida, ei näita midagi. On loogiline, et draiverid tuleb laadida vastavalt tootele ja win ei ole ju draiverite andmebaas, kus kõik draiverid olema peavad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 18.03.2005 21:01:24 vasta tsitaadiga

2 vidget

näiteks HP või IBM-i puhul lähed firma kodulehele, lööd mudeli sisse ja saad kõik driverid kohe kätte....
laptopide tootjad peavad siiski tegeme op süsteemide järgi oma masinaid...ja kindlasti on desknote mõeldud ka windowsiga töötamiseks...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2005 14:28:06 vasta tsitaadiga

Tassin iga päev läpakat kaasas ja kasutan viimased 3 aastat IBM X22-e. Kuigi prose on tänapäeva mõistes naeruväärsena tunduv P3M-800, pole mul jõudlusele midagi ette heita. XP SP2 töötab nagu unelm, uptime on hetkel 2 kuud ja pole veel mõtteski profülaktilist rebooti teha. BSOD'i pole kordagi näinud. Masin on kerge (1.6 kg), töökindel ja teeb kõik, mida ma liikuva inimesena vajan, ära - kaughaldan servereid, domeene ja andmebaase, kasutan Office'i paketti, pean kalendrit, ajaplaane ja ToDo listi, teen Photoshop CS-iga fototöötlust (integreeritud CF-reader võimaldab mugavalt fotokast pilte arhiveerida) ja vajadusel kasutan autos kaardisofte ja GPS-moodulit. Õhtul kodus diivanil on suht mugav chattida ja veebis surfata ka. icon_smile.gif Kuna olen harjunud palju asju run realt (win+r) käivitama, siis pean IBM'ide ainukeseks nõrgaks kohaks winkey puudumist. icon_sad.gif Funktsiooniklahvi annab õnneks vastavalt ringi õpetada. Kuna konkreetne mudel on siiski juba suht vana, pole integreerituna ka WiFi-t ega Bluetoothi, kuid lisakaarditega polnud neid kuigi raske lisada. Pole seni mõttessegi tulnud 12" läppari peal Doom3'e pelama hakata. icon_smile.gif Isegi proovinud pole. Ausalt. icon_razz.gif Selleks on mul kodus korralik lauamasin.
Ma pole küll kõige väiksem ja nõrgem tegelane, kuid tõsi ta on, et 3-kilost 15" ekraaniga kolakat küll igapäevaselt koos muu kolaga kaasas tassida ei viitsiks. IBM'i korpus võib näida robustne ja arhailine, kuid kui ma võtan ühte kätte oma vana hea IBM'i ja teise hetkel lettidel 10-15k-ga pakutava suvalise 15" ekraaniga odavalt krobisevast ja nagisevast plastist korpusega asja, ei kannata viimane neist kahjuks kantava arvuti nime välja. Olen terve pinu sõprade odavaid HP-sid, Fujitsu-sid ja Acer'eid ümber installinud ning paar päeva kasutanud ja no ei tekki seda tunnet, et ühtegi neist hetkel oma olemasolevat masinat asendama tahaks... pigem sihiks X40 poole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.03.2005 14:47:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tassin iga päev läpakat kaasas....

... uptime on hetkel 2 kuud ja pole veel mõtteski profülaktilist rebooti teha.



Töötavana tassid kaasas või?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.03.2005 14:50:31 vasta tsitaadiga

kaas kinni ja sleepi, kui vaja, siis kaas lahti ja olemas. meie võrguadmin vist ka pole mõned kuud oma läpakale (dell d600 vist) resa teinud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2005 15:23:47 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

Töötavana tassid kaasas või?

Standby's, kes seda jõuab iga paari tunni tagant bootida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 26.03.2005 22:08:50 vasta tsitaadiga

Xender kirjutas:
Tegelikult võttes enamus detaile toodavad kolmandad firmad, mis tähendab seda, et kvaliteedi vahet ei saa erilist olla. Maksta lihtsalt brändi pärast? Palun ei. Terve see jutt tundub ka kinnimakstud reklaamina.


Hakkaks algusest peale. Hea lugu, ainus mis silma jäi, et Centrino ei koosne Inteli wifist, PM-ist ja emaplaadist vaid wifist prosest ja chipsetist. See rohkem küll niuke kõrvalepõige, samas jutt ise väga asjalik ja vajalik, sageli inimesed ei mõista kui neid asju kui ilusti lahti ei seleta, huvitav miskipärast autode puhul tõesti ei teki küsimust miks kaks samade põhinäitajatega autot kardinaalsest erinevat hinnasilti kannavad.

Nüüd Xender: kui siin mingit tõestamist vaja läheb siis vähemalt FSC koha pealt võin tõestada nii et pilpad taga. Astu aga julgelt läbi, mul koha peal neli-viis erinevat Lifebook´i ikka leiab ja kohe luban ette, ükskõik millisesse CPU-Z pilku sisse ei viska, emme tootja on FSC, seega äriklassi läpakaid eristab veel üks asi odavklassi omadest, tehakse neid mitte kolmandate osapoolte poolt vaid ise, see tagab ka kvaliteedi kuna tootmise üle on kontroll. Kui sa ütled et emaplaadi kvaliteedist midagi ei sõltu...Vähemalt FSC puhul on see nii, aga niipalju kui ma tean peab see ka näiteks IBM-i koha pealt paika. Kolmandad osapooled on vaid põhikomponentide tootjad, näiteks Intel icon_lol.gif või mälutootjad, kuid ka mälud sellise klassi masinatele valmistatakse vastavalt läpakatootja poolt etteantud specs-idele ja kvaliteedikontrolli all, seetõttu saavad nad ka läpakatootja label-i. Kolmandad osapooled, kelle toodetele ettekirjutusi ei tehta, parim näide sama Intel, võib küll praaki toota, kuid nende tooted, ennekõike prosed, wifid ja chipsetid käivad pisteliselt läbi kvaliteedikontrolli enne kui nad emmet emmata saavad. Nii et äriklassi läpakate kallim hind tuleb ennekõike kolmest asjast mis kõik oluliselt hinda tõstavad: kontsentreeritud tootmine, tihe kvaliteedikontroll ja muidugi kasutatud tehnilised lahendused ning materjalid. Kustkohast tulevad alla 2 kg läpakad, miks ei kaalu odavad nii vähe, ole mees ja vasta küsimusele. Minu läppar kaalub 1,3-1,4 kilo olenevalt sellest kas seal on DVD/CD_RW või lisaaku, palju sinu oma kaalub? Miks odavatel läpakatel on wi-fi sageli Realtek-i või kellegi teise toode, mitmel odaval läpakal oled sa näinud TI või mõnd muud sama klassi Firewire kontrat. Miks kalli läpaka hinged käituvad teisi kui odava omad? Miks sinu läpakal ei ole SuperFine tehnoloogiaga või mingit samalaadset ekraani nagu minu omal? Kui sind huvitab miks see hea on, siis istume suvel kord rannas kõrvuti maha, selg vastu päikest ja kasutame oma masinaid ...., või et kes kasutab, kes vaatab musta pilti. Ka siit tuleb konkretne hinnavahe, läpakas ei ole ainult prose, mälu ja kõvaketas, seal on juppe rohkem, usu mind ja nende kvaliteet mängib kah rolli ning mõjutab masina kasutusmugavust. Mina seletaks äriklassi ja consumerläppari hinnavahet nii - kui äriklassi läpaka juures on hind kuskil kolmandal või isegi neljandal kohal, tähtsaimad näitajad on ikkagi kasutusmugavus, töökindlus jne. siis odavad läpparid on loodud üht eesmärki silmas pidades - et oleks odav, ükskõik mis hinnaga. Ja miks see nii on - lihtne - töötegemiseks mõeldud masin on enamasti kümneid-sadu-tuhandeid kordi odavam kui tegematajäänud töö või kaotsiläinud andmed. Inimene kes läppariga midagi tarka teeb, saab sellest suht lihtsalt aru, sinu moodi mõtteviis tuleb kas a) kogemuste puudumisest (esimene suurem töö mis peetiläinud masina tõttu sureb paneb hoopis teistmoodi asju vaatama, või pool aastat iga päev pidevalt pommi kaasas tassides jääb üks õlg teisest madalamaks), b) faktist et läppar on rohkem niuke wannabe mänguasi, erilist vajadust selle järele pole, seega ei töökindlus ega ka kasutusmugavus pole argumendid.

OT P7010-il on S-VHS väljund juba küljes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2005 11:01:22 vasta tsitaadiga

krt.margus1000 sa peaksid ostuabi/hinnapäringus rohkem sõna võtma ja just nende 10-13k läpatsite osas icon_smile.gif
üks mees tahtis soovitust 13k läpatsi osas.soovitasin HV foorumist pika garantiiga Compaq NC6000 kuid ikka leidus inimesi kes arvavad et 13k k-saluuni vms.pannid on etemad icon_smile.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 30.03.2005 12:52:26 vasta tsitaadiga

13k osas on valikuid palju, samas selle klassi läpakad on näiteks k-salongis ikkagi pea needsamad mis mujalgi. kusjuures k-salong on vist kolmest suuremast ainus kes oma brandi all läpakat kokku ei pane.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxl002
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 25.04.2005 18:58:24 vasta tsitaadiga

wirx, palun selgitage algajale laptopiostjale kumba äriklassi masinat valida, kas compaqi m700 või IBM'i T20.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.