Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Venekeele õpik märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.02.2005 00:22:40 vasta tsitaadiga

dvd vader, keeleliselt võttes on sul õigus, kuid meile seletati, et termin "eliitkool" tähendab natuke rohkemat kui lihtsalt valitud õpilastega kooli. Üheks näiteks toodi see, et eliitkoolis on võimalik õpilase tahtmisel õppida mistahes ainet ning koolil on kohustus seda pakkuda (tundide hind on muidugi vastav).
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.02.2005 18:21:23 vasta tsitaadiga

eliitkool on tore asi. ise käin tavalises koolis ja eriti ei kurda, sest gümnaasium komplekteeriti ikkagi normaalsetest tüüpidest (sh 25 klassiõde thumbs_up.gif ) aga kui nüüd arutatakse seda, kas koolides peaks põhikoolis katsed olema, siis ma oleks küll katsete poolt. ise pidin viimased 6 aastat igasuguste hujoodikutega ühes klassis olema, keda meie klassi topiti (need kes istuma jäid vms) ja ma ei ütleks, et see oli nii vaimselt kui füüsiliselt eriti tore kogemus... sellist olukorda oleks katsetega kergesti saanud vältida, et läburid/lebotajad sinna kooli satuvad. aga see point, et millal põhikoolikatseid teha - mingi 5 klass on selleks täiesti sobiv aeg - selleks ajaks on kindlasti aru saada kes imbetsill ja kes geenius...
seoses rahvuslike tunnete esiletulemisega mõni post tagasi - hääd Vabariigi sünnipäeva!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 23.02.2005 23:44:53 vasta tsitaadiga

6 huijoodikut. thumbs_up.gif
9nda klassini on "tavakoolis" selliseid, rõve, segavad ainult üleäänusi, kes tahavad õppida, või no targemaks saada jne...
Tjah, ma olen päris Isamaalise tudega, homme (24, veb.) Ausamba juurde valvesse (teades, et üks onu tuleb rääkima Eesti ajalugu alates 1910, igaasta on nii ) ning täna sai "Meestepäeva" pidada, kes saab, see saab aru.

Eesti koolidega miskit veidi mäda tegelikult.
Praegultki on väikelinna koolides ee mure, et paljud segavad tundi, ja karistust, ei taheta, ei julgeta, ei saada mõleda??????

Närvi ajab
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 24.02.2005 02:24:41 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

A muide - õppige vene keelt...vaja läheb raiska hiljem.

selgita palun täpsemalt. kus seda "hiljem" vaja läheb. millal "hiljem"


mina õppisin 12a.. mitte halligi ei laksanud lahti gümnaasiumi lõpus..
ajateenistusse saadeti piirivalvesse Narva-Jõesuusse.. nüüd elan ja töötan pool ajast Narvas ja sitaks on vaja vene keelt.. ma teen isegi inglise keelega siin Narvas rohkem end arusaadavaks kui eesti keeles:(
ärge unustage et suur Venemaa on kõrval ja kui seal peaks majandus stabiilsemaks muutuma siis ootab suur turg avastamist.. ja vaja kibekähku jälle vene keelt õppida..
nüüd valdan vene keelt juba rohkem kui kunagi kooli ajal üldse..aastast 2002 saadik Ida-Virus poolenisti..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003




sõnum 24.02.2005 02:33:54 vasta tsitaadiga

irw..narva ja eesti keel ei sobi kokku icon_biggrin.gif

olen 5 aastat igasuvi narvas või narvajõesus. Ma arvan et jah, seal saad ennem inglise keelega hakkama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 24.02.2005 23:42:27 vasta tsitaadiga

Need toredad õpikud on ajukad küll aga üks põhjus on enamustele lisaks see, et enamus ei kasuta vene keelt. Koolis tunnis tegelevad sellega aga edasi mitte, inglise keelt kasutatakse tavaelus päris kõvasti.
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 05.03.2005 21:32:49 vasta tsitaadiga

mina olen sama õpikuga hädas. hinded isegi ok aga teadmised halvad. kui vene keelt ikkagi vaja hakkab minema tuleb lisa kursusi võtta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 05.03.2005 21:44:00 vasta tsitaadiga

tryku kirjutas:
Need toredad õpikud on ajukad küll aga üks põhjus on enamustele lisaks see, et enamus ei kasuta vene keelt. Koolis tunnis tegelevad sellega aga edasi mitte, inglise keelt kasutatakse tavaelus päris kõvasti.


tegelikult on võimalik vene keelt praktiseerida ikka väga palju ju, lihtsalt ise ei taha.
samas viimasel ajal olen päris paljusid turiste aidanud inglise keeles. endale pakub lõbu selle harjutamine
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2005 03:40:24 vasta tsitaadiga

Vabandust, et kaevan.

Pea pool teemat siin venekeel ja venekeel, kas keegi siis ei tea, et keeled (sh vene keel) kirjutatakse lahku?

Aga tegelikult tahtsin siia teemasse veel ühe vene keelega seotud asja lisada, nimelt Venemaal välja antud vene-eesti vestmiku.
Võtke omale tunnike aega ja nautige naerukrampe! beer_yum.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 12.10.2006 04:34:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2005 10:36:19 vasta tsitaadiga

.Scorps., täitsa piixus värk, selle koostamisel küll ühtegi eesti keele oskajat küll juures pole olnud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 09.10.2005 14:05:29 vasta tsitaadiga

Tunnen kaasa neile kes seda jubedust 6; 7 või 8 klassis kasutasid, ma käin 10. klassis ja ma ei saa sellest mitte midagi aru.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2005 15:46:39 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Vabandust, et kaevan.

Pea pool teemat siin venekeel ja venekeel, kas keegi siis ei tea, et keeled (sh vene keel) kirjutatakse lahku?

Aga tegelikult tahtsin siia teemasse veel ühe vene keelega seotud asja lisada, nimelt Venemaal välja antud vene-eesti vestmiku.
Võtke omale tunnike aega ja nautige naerukrampe! beer_yum.gif


Eile õhtul sai selle najal tund aega kõõksuda naerust, täna ajab ka muigama kui meelde tuleb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.01.2009 10:24:52 vasta tsitaadiga

Mul sama õpik, kuid õnneks on õps vähemalt normalne, aga see õpik on jah vist suht purjus olekus koostatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverGT
HV kasutaja
SilverGT

liitunud: 09.05.2006




sõnum 25.02.2009 12:14:10 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Meil oli seesamune õpik eelmine aasta...icon_razz1.gif

Enda koolis oli ka sama raamat aga venekeel seal küll suhu ega mujale ei tulnud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 28.02.2009 14:26:10 vasta tsitaadiga

Minu koolis on ikka tasemel vene keele õps (naissoost). Kui pahandust teed siis õps röögib oma venelase aktsendiga "kui sa lollitamise ära ei lõpe, siis ma panen sind nurgas". Siis on igasugune lollitamise isu läinud icon_lol.gif Kord sain isegi ekooli märkuse "kodunetötegemata" Kõige hullem on asja juures see et õpin 12-das ja ma ei oska mitte piixugi vene keeles.
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2009 08:13:38 vasta tsitaadiga

No ja ongi nüüd käes see aeg, kus tahaks, et oleks koolis rohkem ja paremini vene keelt õpetatud ja ka õppinud. Mängin nüüd kahes bändis, kus olen ainuke eestlane ja kuigi kõik liikmed oskavad päris hästi eesti keelt ning tõlgivad ära, mis vaja, oleks ikkagi mõnusam kõigest nende omavahelisest vestlusest aru saada ning neile mugavamas keeles sõna sekka öelda. Pidutsemisest rääkimata.
Tööd on ka kindlasti lihtsam saada, kui vene keel suus.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 15.03.2009 10:25:49 vasta tsitaadiga

absoluutselt Scorpsiga nõus. Endalgi sai kool läbitud suhteliselt nullilähedase vene keele oskusega. Umbes aasta tagasi pakuti töö juurest tasuta erialast keelekursust (40h)... Ma ütleks, et sellest piskust jäi tunduvalt rohkem külge, kui 6 aasta jooksul koolis kokku sai õpitud. Nüüd, peale kooli lõppu oleks nagu motivatsiooni ka rohkem, et õppida. Kahju, et koolides see õpetamise tase + õpilaste motivatsioon nii nõrgad on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2009 01:07:41 vasta tsitaadiga

vindi, mis kuradi motivatsioon mul olema peaks, kui ma lihtsalt ei saa seda õppida? Kuidagi imelik on öelda, et õpetajad ei oska õpetada, aga tuleb vist nii välja. Mul oli esimesed pool aastat vene keele õpetaja, tänu kellele ma juba teadsin, et kahe aasta pärast lasen vene keelt vabalt. Aga peale tema lahkumist koolist hakkas taandareng. Ja päris võimas. Ei aitand ka teise kooli minek.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2009 01:18:26 vasta tsitaadiga

Ma põhikooli ajal ei saanud venekeelest midagi selgeks ( kuigi õppisin ütlema väga absurdseid lauseid a'la ma olen kartul koos trammiga icon_lol.gif ) ja keskkoolis asi paremaks ka ei läinud , pigem hullemaks . Hinded üldiselt pigistasin kuidagi 3 peale ära , napilt , kui üldsegi . Keskkoolis pandi vene keele tunnid esimesteks tundideks , niiet tavaliselt ma tundi ei jõudnudki ( ei suuda mitte kuidagi vara ärgata , tundi jõudsin ~30st korrast 2 korda , esimene kord kuidagi ärkasin , teine kord lihtsalt öö läbi ei maganud , et kooli õigeks ajaks jõuda icon_lol.gif ) . Ega ma vast seda keelt selgeks ei saagi , aga samas mul igapäevaelus seda vaja ei lähegi icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 02.07.2009 22:10:39 vasta tsitaadiga

Mul on ikka Leesi tehtud venekeele raamat, mis on isiklikult minul olnud 4 aastat. Ühes koolis võtsime selle läbi ja teises. Selle õpiku kohta mis siin, ei tea tuhkagi, esimest korda kuulen, et siuke üldse olemas on icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004




sõnum 03.07.2009 09:19:52 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
Minu koolis on ikka tasemel vene keele õps (naissoost). Kui pahandust teed siis õps röögib oma venelase aktsendiga "kui sa lollitamise ära ei lõpe, siis ma panen sind nurgas". Siis on igasugune lollitamise isu läinud icon_lol.gif Kord sain isegi ekooli märkuse "kodunetötegemata" Kõige hullem on asja juures see et õpin 12-das ja ma ei oska mitte piixugi vene keeles.


No kui see õpetaja on meeldiva välimusega ja noor, siis poleks küll mul selle vastu midagi kui ta mind nurgas paneks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Venekeele õpik mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.