Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Internetis kauplemine meil ja mujal. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
all
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 13.09.2002 00:16:00 Internetis kauplemine meil ja mujal. vasta tsitaadiga

Niih, kuna antud teema on muutunud minu jaoks aktuaalseks siis hakkasin siin foorumis vastavasisulisi kommentaare otsima.
Leidsin ohtralt küsimusi kuid kaugeltki mitte piisavalt vastuseid.
Niih inimesed, kes te olete ostnud omale arvutijuppe USA(Euroopa???) online arvutipoodidest. Sooviks teie lühikesi kommentaare, et mis poega tegu oli ja mis olekus ostetud jupp kohale jõudis.
Ma olen just huvitatud kindlatest arvutipoodidest, kelle kaudu on asju ka ostetud.
Keegi väitis, et on olemas eurooplaste vaste pricewatch.com lehele oskate ehk sellele linki anda?

_________________
I don't wanna sound like a queer or nothing but I think HinnaVaatlus KICKS ASS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2002 08:44:00 vasta tsitaadiga

Nii...tellisin just Netikulleri abiga omale USA-st läpaka. Täpsemad kommentaarid tulevad kui kaup kohal on.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalekom
HV kasutaja
kalekom

liitunud: 04.03.2002




sõnum 14.09.2002 12:25:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 00:16 all kirjutas:
Niih, kuna antud teema on muutunud minu jaoks aktuaalseks siis hakkasin siin foorumis vastavasisulisi kommentaare otsima.
Leidsin ohtralt küsimusi kuid kaugeltki mitte piisavalt vastuseid.
Niih inimesed, kes te olete ostnud omale arvutijuppe USA(Euroopa???) online arvutipoodidest. Sooviks teie lühikesi kommentaare, et mis poega tegu oli ja mis olekus ostetud jupp kohale jõudis.
Ma olen just huvitatud kindlatest arvutipoodidest, kelle kaudu on asju ka ostetud.
Keegi väitis, et on olemas eurooplaste vaste pricewatch.com lehele oskate ehk sellele linki anda?


Jep ostsin Ebayst mingid wireless jupid, maksin ülekandega.
Kuna müüja ei tahtnud saata USA-st välja siis lasin Netikulleril Eestisse ära tuua. Läks kokku kuskil 2 nädalat.

K
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 14.09.2002 12:51:00 vasta tsitaadiga

Ostsin Crucial mälusid Inglismaalt. UPS kulleriga oli kohal ülejärgmine päev korralikus pakendis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 14.09.2002 15:53:00 vasta tsitaadiga

See on huvitav teema, mul oleks üks palve neile, kes on juba välismaalt tellinud ja kauba kätte saanud. Palun kirjeldage täpselt seda tellimise ja kättesaamise protseduuri, kaasaarvatud tolli-ja käibemaksu tasumise probleeme(kui neid oli). See puudutab nii Netikulleri kui ka UPS-ga tellitud kauba kättesaamist.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
all
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 14.09.2002 18:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on huvitav teema, mul oleks üks palve neile, kes on juba välismaalt tellinud ja kauba kätte saanud. Palun kirjeldage täpselt seda tellimise ja kättesaamise protseduuri, kaasaarvatud tolli-ja käibemaksu tasumise probleeme(kui neid oli). See puudutab nii Netikulleri kui ka UPS-ga tellitud kauba kättesaamist.

Ma olen personaalselt tellinud ohtrates kogustes muusikaplaate interneti kaudu seega ma võin natukene rääkida tolliprotseduuridest. Kuna tellin tavalise posti kaudu siis olen mõningatel juhustel ise pidanud käima Tallinnas Pallasti tänava postkontoris tollist oma kaupa kätte saamas. Viimane kord oli selline ebameeldiv üllatus veel, et paketi hinda arvutati sisse ka saatmiskulud (see ei olnud tollitöötaja suva järgi vaid minu küsimise peale otsiti see koht lausa tollieeskirjadest üles)
Aga midagi hullu tollis ei ole, natukene paberimäärimist ja 5 minuti ning paki täishind*18% EEKi hiljem on kaup käes.
Aga kas see ka sama moodi elektroonika puhul käib ... seda ei oska öelda.


_________________
I don't wanna sound like a queer or nothing but I think HinnaVaatlus KICKS ASS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2002 18:57:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.09.2002 15:53 troll kirjutas:
See on huvitav teema, mul oleks üks palve neile, kes on juba välismaalt tellinud ja kauba kätte saanud. Palun kirjeldage täpselt seda tellimise ja kättesaamise protseduuri, kaasaarvatud tolli-ja käibemaksu tasumise probleeme(kui neid oli). See puudutab nii Netikulleri kui ka UPS-ga tellitud kauba kättesaamist.


Hea mõte troll icon_biggrin.gif! Endal on just plaan tellida uus korpus ja videokaart USA-st.Kuna pole ise kunagi tellinud,siis keegi võiks tõesti sellest lähemalt rääkida!


Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 279
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2002 19:00:00 vasta tsitaadiga

Kas siis ei ole odavam kui tellida rohkem asju?
Mõte selline, et paneks rahad kokku ja üks tellib USAst või kuskilt! (Usaldatav isik peaks ainult olema).
Lihtsalt mõte!

Skeem oleks küll hea kelleltki, kes on tellinud!

Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.09.2002 20:20:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.09.2002 18:57 Amdfan kirjutas:
Endal on just plaan tellida uus korpus ja videokaart USA-st.
Korpuse transpordikulu võib ilgelt suur olla.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.09.2002 21:17:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

13.09.2002 08:44 Raiku kirjutas:
Nii...tellisin just Netikulleri abiga omale USA-st läpaka. Täpsemad kommentaarid tulevad kui kaup kohal on.

netikullerist tellis tuttav endale videokaardi - sai ise kaasas k2idud, kui ta kauba k2tte n6udis

s6bralik seltskond - r22kisid et netikullerile pidavat m6ne aja p2rast ka netip6hine tellimise variant tulema - yhes6naga mingi registreerimisvorm vms

kuigi yks kuiv6rd kummaline - kaupa nagu ei saanud k2tte mingist kontorist , vaid kohast, kus oli pisut piinlik kysida seda, mis tellitud oli

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2002 21:22:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.09.2002 20:20 jyrgen kirjutas:
tsitaat:

14.09.2002 18:57 Amdfan kirjutas:
Endal on just plaan tellida uus korpus ja videokaart USA-st.
Korpuse transpordikulu võib ilgelt suur olla.


Ja ongi ilgelt suur, krt ma ennem ei vaadanudki aga täna käisin Netikulleri kodukal ja avastasin kui kalliks see võib minna!


Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 279
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2002 12:06:00 vasta tsitaadiga

Keegi tõesti ei viitsi teha normaalset skeemi kuda asi käib?




_________________
See arvamus ei pruugi ühtida teiste omaga!

[ Seda sõnumit muutis: ojapoiss on 15.09.2002 12:06 ]
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2002 12:15:00 vasta tsitaadiga

link :: Tellimine

tsitaat:

14.09.2002 21:17 libekala kirjutas:
tsitaat:

13.09.2002 08:44 Raiku kirjutas:
Nii...tellisin just Netikulleri abiga omale USA-st läpaka. Täpsemad kommentaarid tulevad kui kaup kohal on.


s6bralik seltskond - r22kisid et netikullerile pidavat m6ne aja p2rast ka netip6hine tellimise variant tulema - yhes6naga mingi registreerimisvorm vms


Netipõhine tellimisvariant on olemas!


Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 279
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2002 12:59:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15.09.2002 12:15 Amdfan kirjutas:

Netipõhine tellimisvariant on olemas!
tyybid r22kisid seda mingi paar n2dalat tagasi
ju neil oli siis asi enamv2hem valmis

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EML
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2001




sõnum 16.09.2002 18:54:00 vasta tsitaadiga

Sai endale tellitud ebay.com-st digi fotokas.Maksin cheque-ga ehk lähed panka ning ostad panga tsekki USD-des (kui tellid usast),paned selle posti ning mõne päeva pärast on tsekk kohal ja siis paneb müüa kauba teele.Kuna arvatavasti on kaup koos saatmiskuludega kallim kui 1000.- eeki siis tuleb 18% maksta.Kokku võtab umbes 3 nädalat.Tsekk maksab u 50 eeki.Ülekanne pangast on päris kallis nii,et soovitan tsekki.Olen maksnud ka western union teenust kasutades,siis on raha kohe kohal ,kuid maksab mingi 20$.Sain ükskord müüaga kokkuleppele,et pani kauba kui "gift",siis ei tulnud midagi maksta ja kaup tuli lähimasse postkontorisse
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.09.2002 22:30:00 vasta tsitaadiga

Huvitavad need saatmiskulud, kui suure summaga USA-st tellides tegemist oli? Ja kas tšekki posti panna pole riskantne või saatsid tähitud kirjaga?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 16.09.2002 22:50:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.09.2002 22:30 troll kirjutas:
Huvitavad need saatmiskulud, kui suure summaga USA-st tellides tegemist oli? Ja kas tšekki posti panna pole riskantne või saatsid tähitud kirjaga?

Tsekk on nimeline, seda ei saa keegi teine kasutada!
Usas ainult tsekkidega elavadki!
Mu arust eriti kiviaegne moodus arveldamiseks...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.09.2002 22:55:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.09.2002 22:50 Hiid kirjutas:
tsitaat:

16.09.2002 22:30 troll kirjutas:
Huvitavad need saatmiskulud, kui suure summaga USA-st tellides tegemist oli? Ja kas tšekki posti panna pole riskantne või saatsid tähitud kirjaga?

Tsekk on nimeline, seda ei saa keegi teine kasutada!

Seda nüüd küll, aga kui see postis kaotsi läheb, kas sulle siis uus väljastatakse?


_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2002 22:55:00 vasta tsitaadiga

Enamus kohad ei v6ta tšeki vastu, seal p6hiliselt krediit.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 16.09.2002 23:03:00 vasta tsitaadiga


[/quote]
Seda nüüd küll, aga kui see postis kaotsi läheb, kas sulle siis uus väljastatakse?


[/quote]
Aa , ma ei tulnud selle peale, et sa niimoodi küsid...
Eee selline kogemus mul puudub.
Ma pidasin silmas oma kirjutatud tsekke (personaalseid)
Need ei maksa omahinnalt peaaegu midagi ja selle saab alati uue kirjutada ja ka ühtlasi tseki ära "canceldada"

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uitaja
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 16.09.2002 23:29:00 vasta tsitaadiga

Küsiti pricewatch analooge euroopas. Pisut ka ise otsides jäid silma järgmised:
Saksamaal: http://wintotal.evendi.de/jsp/wintotal/nav.jsp
Venemaal (Peterburg!): http://www.price.ru
Keeleoskus vastavatel lehtedel tuleb kasuks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2002 23:45:00 vasta tsitaadiga

Rootsi
Soome
UK

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zero1&Only
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2002




sõnum 21.09.2002 02:48:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.09.2002 23:03 Hiid kirjutas:


Seda nüüd küll, aga kui see postis kaotsi läheb, kas sulle siis uus väljastatakse?


[/quote]
Aa , ma ei tulnud selle peale, et sa niimoodi küsid...
Eee selline kogemus mul puudub.
Ma pidasin silmas oma kirjutatud tsekke (personaalseid)
Need ei maksa omahinnalt peaaegu midagi ja selle saab alati uue kirjutada ja ka ühtlasi tseki ära "canceldada"

[/quote]

Noh ise ka tellinud mõned digikaamerad usa ebayst.
Mõned tähelepanekud :
1.Tuleb kasutada ebay otsingusüsteemi et sõeluda välja need kes intenational shippingut teevad.
2.kindlasti tuleb jälgida müüja kommentaare,kui kommentaare pole või on liialt negatiivseid, tuleb müüja enda jaoks väljapraakida.
3.Kuigi kindlustusega transport on kallim tuleks seda kasutada kui võimalik.
4.On müüjaid kes võtavad lisaks transpordirahale nn handling tasu tänu millele võib hind märgatavalt tõusta.
5.Eestist ei saa maksta paypal,billpoint jne abil - ainuke reaalne/mõttekas võimalus on bidbay,kuid seda iga müüja ei toeta(saab ju teha rahaülekannet panga kaudu ka, aga mõttetult kallis,saab ka tsekiga aga läheb sitax aega)
6.Paljud müüjad on nõus saatma asja eestisse näidates väiksemat hinda,seda tuleb ainult küsida.
7.ennem reaalse pakkumise tegemist tuleb kõik asjaolud eelnevalt emaili teel kindlaks teha.
8.Eesti pankade kursid ei kattu välimaa konverteerimiskursiga(eestis näiteks 16,2 välismaal arvestatakse 16,8).Peab arvestama et krediidiarvel oleks veidi rohkem raha kui asi maksab eesti kursi järgi.

Rohkem ei viitsi,sattusin isegi hoogu.
Las keegi küsib kui huvitab mingi konkreetsem asi.
Seda veel et bidpayl ei ole kindlat tasu vaid mingi % (asja hinnast+transport).Viimati kui ostsin oli $7,5+2,5%.
On veel igasugused bidpay lisateenused/tasud kiirülekanne jne.Need on mõttetud.Müüja saab raha ca 1-3päevaga.
Tsekiga võib minna aega isegi 2nädalat ennem kui müüja selle üldse kätte saab + aeg mille jooksul ta asja teele läkitab+ aeg millega see kohale tuleb.


[ Seda sõnumit muutis: Zero1&Only on 21.09.2002 02:54 ]
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
all
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 21.09.2002 08:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

8.Eesti pankade kursid ei kattu välimaa konverteerimiskursiga(eestis näiteks 16,2 välismaal arvestatakse 16,8).Peab arvestama et krediidiarvel oleks veidi rohkem raha kui asi maksab eesti kursi järgi.


Sellele tahaks hirmasti vastu vaielda. Pankade vahel liiguvad arvel märgitud valuutad! Kui sa tellid omale E kanalite kaudu $53.41 eest kaupa siis sinu ja arve väljastanud firma panga vahel liiguvad USD'id. See tähendab, et eestisse tuleb arve $53.41, misjärel konverteeritakse sinu pangakontol vajalik hulk EEK'e USD'ideks, misjärel need arve väljastaja poole teele saadetakse. Kaardimaksetega ei ole nii, et sulle väljastatakse arve valuutas x kuid pankade vahel liigub valuuta y.
Arve täitmise päeva konverteerimiskursi alusel toimub see raha konverteerimine ja maha arvestamine.

Niipalju kui mina olen e-kaubandust muusika ostudeks kasutanud on ALATI seda järgitud ja ma olen suutnud oma väljamineku +-10EEK täpsusega välja arvestada.

Seega on selline sinu poolt mainitud kursside "hüppamine" tingitud ikka millestki muust.


_________________
I don't wanna sound like a queer or nothing but I think HinnaVaatlus KICKS ASS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zero1&Only
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2002




sõnum 21.09.2002 09:26:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.09.2002 08:54 all kirjutas:
tsitaat:

8.Eesti pankade kursid ei kattu välimaa konverteerimiskursiga(eestis näiteks 16,2 välismaal arvestatakse 16,8).Peab arvestama et krediidiarvel oleks veidi rohkem raha kui asi maksab eesti kursi järgi.


Sellele tahaks hirmasti vastu vaielda. Pankade vahel liiguvad arvel märgitud valuutad! Kui sa tellid omale E kanalite kaudu $53.41 eest kaupa siis sinu ja arve väljastanud firma panga vahel liiguvad USD'id. See tähendab, et eestisse tuleb arve $53.41, misjärel konverteeritakse sinu pangakontol vajalik hulk EEK'e USD'ideks, misjärel need arve väljastaja poole teele saadetakse. Kaardimaksetega ei ole nii, et sulle väljastatakse arve valuutas x kuid pankade vahel liigub valuuta y.
Arve täitmise päeva konverteerimiskursi alusel toimub see raha konverteerimine ja maha arvestamine.

Niipalju kui mina olen e-kaubandust muusika ostudeks kasutanud on ALATI seda järgitud ja ma olen suutnud oma väljamineku +-10EEK täpsusega välja arvestada.

Seega on selline sinu poolt mainitud kursside "hüppamine" tingitud ikka millestki muust.




Ma pidasin oma jutuga konkreetselt silmas www.bidpay.com toiminguid.Seletan asja rohkem lahti.
Tehes sealt kaudu maksekorralduse on igatahes minu jaoks jäänud mõistatuseks millise kursi järgi tehakse valuutade konverteerimine(eesti panga kursi järgi igatahes mitte).
Reaalselt toimub bidpays asi veelgi keerulisemalt.
Täites bidpays maksekorralduse broneeritakse sinu krediitkaardiarvel kindel summa mis jääb broneerituks nii umbes päevaks.Peale seda broneeritakse krediitkaardi arvel sarnane(aga mitte sama,sest kurss on vahepeal muutunud)summa mis läheb ka usa poole teele.
Esialgne broneering aga jääb arvele edasi.Mina olen seejärel pöördunud panga poole sooviga tühistada topeltbroneering.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Internetis kauplemine meil ja mujal. mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.