Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 11:13:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
see tompson sobib küll. ainult, et wifis saad ~22


See polekski kõige hullem, sest täna istun Telia 20/5 otsas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.03.2018 11:17:21 vasta tsitaadiga

mis mõttega sa siis kolid kui seade ei lase rohkemat?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2018 11:46:27 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mis mõttega sa siis kolid kui seade ei lase rohkemat?


No nr1 on hind, mul ei ole mõtet rohkem maksta, Telia pakkumine on turul pakutavast kallim. Telia soodustused hakkavad ka kohe läbi saama, ja nad ei pikenda neid. Telias maksaks sama diili eest tsirka 35 eurot, STV-s 22 eurot. Ja ega ma wifi pärast üle ei koli.
Vaatan, mis homme tehnik ütleb, vb on mõistlik võtta kogu kompott STV-st, rentida ruuter ja modemid.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 23.03.2018 11:52:21 vasta tsitaadiga

ilmselt on. stv l peaks veel anaa-loog ka võrgus olema. saad oma telekad ilma bokside ja kaartideta pildile. koaks tuleb ainult vedada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 24.03.2018 19:16:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi on STV erakliendi ühendust mitteeluruumis kasutanud? Starmani(nüüd elisa) küsib minult €10 kuus paketi hinnale otsa "võrguhoolduse" eest, kas STV'ga on midagi samalaadset?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.03.2018 19:18:37 vasta tsitaadiga

Hazar, misasi on mitteeluruum? töökoht, kontor, kliendisaal, kelder, punker?
Millega Elisa 10€ võrguhooldustasu põhjendas?

Tänapäeval pole üldjuhul piiranguid teenuse tarbimis asukoha kohta.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.03.2018 19:42:54 vasta tsitaadiga

Erakliendile vaid eluruumi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 24.03.2018 20:06:15 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Hazar, misasi on mitteeluruum?


Juriidiline termin. Eluruumidele on kõrgemad nõuded ja kohustused, minu puhul pole mul piisavalt akna pindala võrreldes põranda pindalaga.

elisa põhendus ongi mitteeluruumi võrguhooldus, mida iganes see ka tähendab (füüsiliselt täpselt sama lahendus nagu igas teises korteris).
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2018 10:54:13 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
indrpo kirjutas:
Hazar, misasi on mitteeluruum?


Juriidiline termin. Eluruumidele on kõrgemad nõuded ja kohustused, minu puhul pole mul piisavalt akna pindala võrreldes põranda pindalaga.

elisa põhendus ongi mitteeluruumi võrguhooldus, mida iganes see ka tähendab (füüsiliselt täpselt sama lahendus nagu igas teises korteris).


See on tegelikult juba aastaid nii, et mitteeluruumi teenustasuna juures kõrgem võrguhooldustasu. Eluruumil on see teenustasu ka juba sees, aga vastavalt eluruumi suurusele (Elisa üldtingimused: Kliendi
igakuisel arvel sisaldub Hinnakirjas sätestatud suuruses eluruumi võrguhooldustasu vastaval perioodil). Mingites vanades tingimustes on välja toodud selline lause: Kaabel- või digiTV teenuse puudumisel lisandub võrguhooldustasu - seda enam uutest tingimustest ei leia icon_rolleyes.gif

EDIT: Siiamaani enavähem STV netiga rahul, aga mis on imelik, on see, et mul kaovad kanalid ära. Tuleb kiri ette, et nõrk ühendus (mingi sifreeritud jutt ka) ja alles jäävad ainult analoogkanalid (40+ kanalit siis umbes 100st). On kellelgi sama teemat olnud? Digiboksi asemel sai telekasse pandud Conax moodul. Kui panen uuesti kanalid otsima, siis leian kanalid uuesti üles, aga jõle tüütu on iga õhtu toksida sisse otsingusagedusi ja oodata kuni leiab uuesti kanalid. Vaevalt see teleka süü saab olla, kuigi telekas on ka ikka ligi 9 aastat vana.
Peab vist STV-st otse ka küsima, et mis kamm on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 05.05.2018 00:15:35 vasta tsitaadiga

Huvi pärast küsin - kas keegi teab, mis tootja switche/ruutereid STV kasutab korrusmajades, kus sümmeetrilised kiirused (STV Saturn) kasutusel on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 21.08.2018 21:50:21 Ühendus STV võrgus katkeb pidevalt! vasta tsitaadiga

Kuna ma värskete teemade seas midagi STV'd puudutavat ei leidnud, teen uue teema.

Lugu siis selline, et kolisin ja võtsin STV neti. 100mbs. Onu tuli ja pani juhtme otse seinast arvutisse ja kõik oli nunnu. Siis hakkas laps külla käima ja oli vaja ta läpakale wifit teha. Soetasin TP-Link TL-WR841N ruuteri. Tegin esmase häälestuse, järgides STV koduka juhiseid ja esiti oli endal lauaarvutiga (kuhu tuleb ruuterist juhe) kõik ok.

Tuli jõnglane ja üritas wifitada. Ühendus oli, kuid ütles midagi sellist, et no internet available vmt. Uuendasin seadistusi ja pususin, mis ma pusisin aga lõpuks sai ta teise juhtme otsa pistetud, kus oli sama lugu, et kord ühendus oli, kord mitte. Selle vahega, et Wifit ei õnnestunud tal kordagi käima saada.

Sellest hetkest alates algasid probleemid ka lauaarvutiga aga võibolla oleks need ka niisama alanud.

Asi käib sedasi, et ühel hetkel ühendus kaob. Netiikoonile taskbaril tuleb kollane hüüumärk ja ühendus ongi läinud. Aitab kui ruuteri toitekas välja tõmmata. Aga mitte korraks vaid ikka paariks minutiks. Kui korraks tõmmata, ei muutu midagi.

Huvitavaks teeb asja see, et taoline ühenduse katkestus käib hooti. Hetkel olen 3 päeva ilma ühegi probleemita mööda saatnud aga iga hetk hakkab peale ja siis käib see päev, kaks... Mõnikord aitab ruuteri restartimine tunniks, teinekord viieks minutiks, ja kolmas kord ei aitagi.

STV kommentaar on, et ostke või rentige meie pakutav ruuter ~90€ eest. Ei tea, kõlab tsipa nagu selline blackmailing.

Kommentaare?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 21:52:27 vasta tsitaadiga

tõstsin su posti siia
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 21.08.2018 21:56:02 vasta tsitaadiga

Huvitav, et ma ise seda teemat ei märganud! Aga tänan! ma oleks ta just siia ka ise kirjutanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.08.2018 21:57:43 vasta tsitaadiga

Klooni lauaka mäkk oma ruuterile.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 22.08.2018 08:45:18 vasta tsitaadiga

See netiühendus, mida STV pakub üle optika/CAT5 kaabli koju kätte on ikka päris pommikindel teenus. Ajutisi hädasi on a la paar korda aastas maksimum, kõigil juhtub. Ma soovitan Sul ikkagi alustada omaenda ruuterist, sest kuigi TP-Link on tegelikult täitsa hea rauatootja, on samas nende tehasetarkvara on nii ja naa. Mu enda soovitus on - teadmata kui tehniline isik Sa oled - pane sellele ruuterile sisse OpenWRT tarkvara:

https://openwrt.org/toh/start?dataflt%5BModel*~%5D=TL-WR841N

Kui siis ka jamab, saab vähemalt ruuteri logist näha, miks midagi sakib - kas PPPoE uplink visatakse maha või midagi ruuteris endas lonkab.

Kui OpenWRT installimine on liiga palju, siis küsi kellegilt sõbralt ruuterit laenuks. Kõige lihtsam viis aru saada, kas ruuter on imelik või mitte. Antud juhul olen ma STVga nõus, et alustada tuleks ruuterist. Sest kui neil oleks mingi suurem kamm kohaliku switchiga, mille taha majarahvas ühendataks, siis see tehtaks salaja korda Sinule mitte midagi ütlemata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.08.2018 10:47:43 vasta tsitaadiga

Lauaarvuti ka läbi selle ruuteri panna ja STVsse helistada ja öelda, et sul on uus ruuter ja siis nad panevad selle lubatuks enda süsteemis
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 22.08.2018 11:05:42 vasta tsitaadiga

Aga miks te arvate, et see sõltub MAC aadressist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.08.2018 11:10:59 vasta tsitaadiga

kunagi liitudes see ruuteri põhja alt igaljuhul üle vaadati ja kuhugi sisestati ja hiljem uus ruuter ostes pidin ma klienditoele helistama ja teada andma, et uus seade icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 22.08.2018 11:16:16 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib veel sticky mac stiilis asju harrastada võrgus? Selle peale tsiteeriks Kunksmoori: "Oh õudust!"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.08.2018 11:17:02 vasta tsitaadiga

Sest sõltub. Neil on lisaks ilgelt pikk lease time. Mul o kunagi olnud isegi üks võrkar mida ma kas masinate vahel tõstsin ja mille mäkki ma kloonisin. Tal on ruuter justkui sillaks konfitud ja nett tuleb kui silla kplge satub õige maciga masin. Stv juhe käib wan i. 1. Asjana lauakast ipconfig/all käsuga lauaka mac, siis kas dhcp või need parameetrid jõuga mis lauakale sinna /all alla antakse. Neil on maci järgi dhcp tabelis kanne. Kaks kuud tagasi konfisin tartus samamoodi ühe ruuteri.

Tplink/ trendnet / sweex/ jms on paras sast tegeöikult.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 22.08.2018 11:33:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tplink/ trendnet / sweex/ jms on paras sast tegeöikult.


Trendneti ja Sweexi osas on see täitsa nii, TP-Lingi puhul leiab kasulikke isendeid. Aga las see jääb icon_smile.gif

Ma lähtun sellest, et:
tsitaat:

Huvitavaks teeb asja see, et taoline ühenduse katkestus käib hooti. Hetkel olen 3 päeva ilma ühegi probleemita mööda saatnud aga iga hetk hakkab peale ja siis käib see päev, kaks... Mõnikord aitab ruuteri restartimine tunniks, teinekord viieks minutiks, ja kolmas kord ei aitagi.


Ühenduse kvaliteet sakib, mitte lihtsalt, et erineva MACiga seadme vahetusel kõik on pikalt tumm.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.08.2018 11:37:22 vasta tsitaadiga

Lihtne. Vaheta teenusepakkujat.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014




sõnum 22.08.2018 13:02:09 vasta tsitaadiga

Tere, kas 192.168.88.1 kasutaja nime ja parooli saamiseks peab stv-sse helistama? aitäh!
_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 13:35:56 vasta tsitaadiga

https://stv.ee/page/206/ admin admin ei toimi?
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014




sõnum 22.08.2018 21:52:17 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://stv.ee/page/206/ admin admin ei toimi?

ei toimi jah kahjuks

Edit1: kellelgi see stv go box ka kasutusel? Millised muljed on jäänud? Endal viimasel ajal tekkinud selline mure, et puldi nupule vajutades digiboks ei reageeri kui just täpselt selle poole sihid.

_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.