Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 05.02.2005 17:19:53 vasta tsitaadiga

eip, mul kah uimerdab kohati, hetk tagasi HV s üritasin posti muuta, siis viskas ette "lugeja kannatus katkes" , ühel filmilehel tuli kah natuke oodata. muidu tiptop
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 05.02.2005 17:21:21 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
Kas vahet pole et mul Kodu stv mitte aga saturn?

Ja juba saatsin meili!


Satruni ehk STV FTP tootab ainult Saturni paketiga

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2005 19:19:50 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud, et ka teiste pakettide kasutajad saavad sisse.
Väga-väga uimerdab täna kohe icon_confused.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2005 19:47:23 vasta tsitaadiga

olen STV klient olnud poolteist aastat... ja interneti kvaliteedi suhtes nurinaid küll ei ole... viimased 3 kuud olen ka töötanud STV's ja tean kuidas see asi seal seespool käib... need kes vinguvad, et mix ei ole postiotsas kasti... aga sellepärast, et isegi lukus keldritest varastatakse need kastid tyhjaks... hea kui kast alles jääb. Need kes kysivad mix on oote järjekorrad nii pikad... aga sellepärast, et tehnikuid on suht väha ja päevas üle 3-4 koha ei jõua ära ühendada... ja siis kui meile sobib, siis kliendile ei sobi... ja siis ütleb klient, et tulge peale kella 6'te et temal siis tööpäev läbi... aga sellele ei mõtle, et meil ka pered ja vaja ka koju minna... eriti ülbed on need kes kutsuvad nädalavahetusel, t neil ei ole ennem aega... sellised saadan ma ilma pikemalt mõtlemata pikalt... ja kui ta tahab veel et laup. pühap õhtu peale kella 6te, siis ma rohkem talle ei helista ka... kuni ta ükskord ise hakkab muret tundma millal tullakse ja kui ta leiab keldri võtmed ja elektrikapi võtmed ja muud asjad... see ei ole meie asi kust teie need võtmed võtate... meie ei saa neid ammugi mitta.
Klienditeenindus telefoni teel on küll jama jah... aga loodame et see paraneb... igatahes ei öelda sealt mingit tobedust koguaeg, et tehke modemile restart või tehke arvutile restart... nagu starmanis alati kui sinna helistada öeldakse. Vargust tehnikute kaela ajada on ikka ülim ülbus... ma tean, et ma olin STV's üks kahest eestlasest üldse... aga ma tean kõiki neid inimesi ja ma võin seda kindlalt väita, et vargad ei ole need inimesed küll... ja nad teenivad kindlasti rohkem kui enamik siin kommenteerijatest, nii et ma ei usu, et neil oleks vaja kuskilt varastama hakata.
ja ühendamise järjekorrast veel...

haaberstis on kokku 6 tehnikut...
kui igale ühele antakse päevas 6-7 töölehte mille järgi nemad käivad sisselülitust tegemas
ja ühe lülitamisega läheb aega 30min-3h olenevalt sellest millal keegi kodus on ja millal keegi võtmed leiab ja millal saadakse ühistult luba jne... siis ma tean, et 3-4 kohta päevas on jubasuht suur saavutus... st. et 2-3 tööd jääb üle... jägmine päev saad uuesti 6-7 tellimust st. et päeva lõpuks on jälle 2-3 üle st. et kokku juba 5-6tk üle... nädalaga juba 15
1 kuuga juba 30-55... kui nädalavaheusel ei tee... nii et STVs rabatakse tööd teha nii et tapab aga kliendid on ise vahest ikka nii sead ja mölakad ja pidurdavad.

PS kui päevas teha 3 klienti... st. tööpäeva pikkuseks umbes 5-6h ja seda teha 5 päeva nädalas, siis teenib STVsjuba eesti keskmist nii et kui natuke rabada ja nädalavahetusel viicid ka teha siis 12-13k pole mingi probleem (osaliselt tulemuspalk siis seal) nii et tehnikuid varasteks pidada on ikka küll nahhaalsus ja kui ei meeldi, siis mine ja võta starman ja kuula seda restardi juttu nii kui net kadunud on.

FTP servu STV om toimib hetkel ainult saturn võrgus ja võrgu kiirus on 100Mb/s ftp aadress saturn võrgus on sama mis cache serveri aadress. Teised kliendid ei pääse sinna FTPsse VEEL. Shared Accessi ei saa jah kahjuks igalepoole vedada ja igalepoole ei ole teda jälle otstarbekas vedada.

igatahes... pikk jutt sitt jutt... aga tehnikuid mileski süüdistada ei maksa
kui tellite neti ja tehnik helistab, siis paluks mitte soovitada õhtul hilja tulla või nädalavahetusel... kui tehnikule see sobib, siis ta pakub ise selle variandi välja aga me oleme ka inimesed mitte robotid jed 24/7 töötavad ja kellel peret pole ja kes elavad tööjuures. Mõistvat suhtumist ja natuke kannatust ja saate omale interneti ja mida rohkem te koostööd teete tehnikuga, seda ladusamalt saate selle. Otsige oma keldrivõtmed varakult välja... küsige millises keldris asub harukarp ja kuhu neil sisse vaja pääseda on. kontrollige ega teie majas teist allpool olevatel korrustel ei ole el. kilpidel tabalukke ees... kui on otsige need võtmed välja nii on kogu asi kiirem. see viimane veel eriti liftiga majades kus inimesed ei tea üldse mis nendest allpool korrustel toimub. Samuti tundke muret ka õhtusel ajal kas koridoris ja keldris tuled põlevad, sest pimedas on seda väga sitt teha ja läheb jälle kaua aega.

Igatahes... tänan tähelepanu eest
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2005 20:56:28 vasta tsitaadiga

Endal on seni olnud 2 väga tegijat tehnikut (Asun Ümera 2).
1. kord kui netti sisse tahtsin panna, siis ootasin 1 päeva ja juba helistati.
2. kord pidin 3 päeva ootama.
Aga kuule mis värk on klienditeeninduses sellega, et 24H teenindus tihti kinnist annab st. et kella 19-st kuni 8-ni ei tööta?

Ja kas kuidagi välismaa serveritest tõmbamise kiirusi ei saa tõsta?
Mingi nipiga?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2005 21:02:07 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Endal on seni olnud 2 väga tegijat tehnikut (Asun Ümera 2).
1. kord kui netti sisse tahtsin panna, siis ootasin 1 päeva ja juba helistati.
2. kord pidin 3 päeva ootama.
Aga kuule mis värk on klienditeeninduses sellega, et 24H teenindus tihti kinnist annab st. et kella 19-st kuni 8-ni ei tööta?

kui sa oled saanud hakkama 1-3 päevaga, siis oled sa ikka sitaks hästi saanud... ümera vist lasnamäe??? seal on järjekorrad vtavalisest veel pikemad... kuna seal palju kortereid... pea 2x sama palju kui mustamäe ja õismäe kokku.
klienditeenindusega.. ei tea... kahjuks nende inimestega väga vähe suhtlen... tehnikuid teenindavad teised "tehnikuteenindajad" st. et ma saan igal kümnel juhul ühenduse ükskõik mis ajal... aga klienditeenindusekohta ei oska ühtegi head sõna praegu öelda... nad püüavad... aga ei tule see neil välja
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 05.02.2005 21:05:16 vasta tsitaadiga

kord oli vaja omalgi helistada klienditeenindusse , kuna netti polnud lasin sõbralt netis vaadata numbrit. sain siis üldise numbri (talllinn vist), öeldi siis pärnu number (mis oli ka lepingu peal - DUH ) , keegi ei vastanud ,kell oli ca 8 v 9. mõtlesin siis et imelik - miks suunatakse pärnu numbrile kui tööpäev läbi(mitu korda proovisin, mõtlesin et tööpäev lõpeb kell 6). aga noh sain tallinna tehnikuga ühendust ja kuna oli probleem minu teadmatuses nende modemite vallas siis sai ka küsimusele vastuse.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2005 21:25:08 vasta tsitaadiga

Aga räägi millest oleneb see, kas Shared'i saab kasutada või ei?
Ümera 2 siin Lasnamäe lõpus.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 05.02.2005 21:28:31 vasta tsitaadiga

http://www.stv.ee/

Forbidden
You don't have permission to access /index.html on this server.

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik112
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 05.02.2005 22:04:12 vasta tsitaadiga

olen väga rahul STV ga ftp on väga suur ja kiiresti tuleb ja ka saturn pakkett on wäga hea hinnaga icon_smile.gif .Sõber kirub starmani alati taga aeglane kallis jne.Kuigi ja interneti panijad üritavad pappi ka kõrvalt teenida ja ütlevad et op süs pe*ses ja küsivad 500 ee icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003




sõnum 06.02.2005 23:22:31 vasta tsitaadiga

http://www.stv.ee -> KÜLALISTERAAMAT

seal lugedes võib ennast ikka päris krampi naerda kuidas need umbkeelsed maeiteamisasjad vastavad eesti keelt punnitades.

edit: ja kriitikat nad ka ei kannata. kui näiteks postitada nende külalisteraamatusse kiri, kus nõutakse selgitust nende tegemata jäetud töö ja muude vigade pärast siis 90% juhtudest ei saa seda hiljem sealt lehelt lugeda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 07.02.2005 09:54:45 vasta tsitaadiga

Sellega olen nõus! Olen ka sinna külalisteraamatusse ühtteist kirjutanud mis neile vist ei meeldinud, igatahes seda ei avaldatud!

Ja kui eelpool minu posti lugeda siis seal nimetatud modemit mulle veel keegi tagastama tulnud ei ole! Kuigi juba nädal aega tagasi saatsin supporti meili et haabersti ühe tehniku käes peaks olema ja oleks tore kui saaks tagasi (hakkame siis asju õigete nimedega nimetama, lõhnab nagu varguse järgi - lubati ju toimetada tagasi järgmine päev kuid juba kuu möödas!)

Muidu norima ei hakka stv kallal, kõik nagu tipptop! Ja ei kurda ka klienditeeninduse telefoni üle! Mulle see tädike ütles küll eestikeeles et kui tahan midagi täpsemalt küsida helistaks tehnikute telefonil! Mind nagu selline vastus rahulda, ei saagi ju kõik stv töötajad teada kuidas mingi arvutivõrk toimib jne! Selleks ikka seal omad inimesed! thumbs_up.gif

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2005 15:22:02 vasta tsitaadiga

Selle modemi asjus käi neile reguraalselt pinda.

ph4nt0m, ütle mulle palun, kas ükski endast lugupidav firma paneb kodukale ülesse kirjad, mis neid halvustavad?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003




sõnum 07.02.2005 18:15:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ph4nt0m, ütle mulle palun, kas ükski endast lugupidav firma paneb kodukale ülesse kirjad, mis neid halvustavad?


ükski endast lugupidav firma ei tee ka nii, et oleks põhjust neid kirju kirjutada.
ja btw, need kirjad pole mitte halvustavad, vaid pärivad aru nende tegemata jäetud töö kohta. aga well..stv internet on stv internet, 1,5 a jooksul sai mulle see selgeks ja tagasi seda teenust kasutama ei kipu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 08.02.2005 13:05:02 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
olen STV klient olnud poolteist aastat... ja interneti kvaliteedi suhtes nurinaid küll ei ole... viimased 3 kuud olen ka töötanud STV's ja tean kuidas see asi seal seespool käib...

küsimus, kui aega on vastata.

detsembrist alates on interneti välisühendus eelnevaga võrreldes aeglaseks muutunud. kui ennem võis ka 100KB/s bittorrentiga ja isegi newsgruppidega kätte saada (STV Simple, Tallinn, Energia tn), siis detsembrist alates on suht tüüpiline kiirus 15-30/10-15KB/s download/upload ning newsgrupid sinna kõrvale 5-10KB/s download. kohati küll asi hästi natuke paraneb, päeval ja öösel 1-2 ajal mõneks tunniks, aga siiski on sihuke kiirus suht mannetu. e-maili teel support, ja ka foorum, ei kosta mitte midagi asjalikku probleemi olemuse kohta, pigem paistab, et kui STV serveri ja kliendi modemi vahel on ühendus korras, siis peaks ka kõik muu korras olema.

kas teil on midagi selle kohta asjalikumat öelda? ja kas see on üldine probleem või olen mina ainuke õnnetu, kes aeglase ühenduse taga istub?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2005 16:41:02 vasta tsitaadiga

kage, põhjus võib olla selles, et bittorrentit kärbiti hiljuti. Stv-l pole välismaalastega läbisaamine muidu ka hea. Vaata mis RUUTER.EE sulle ütleb.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2005 17:02:34 vasta tsitaadiga

ise kavatsen vist elioni üle kolida .paar viimast kuud on ikka täitsa jama kiirus on poole väiksem kui lubatud.klienditeenindus-mis asi see veel on.kas see kui tibi võtab vastu ja ütleb et tema ei oska vastata ja interneti abi on momendil hõivatud.igadahes las arenevad edasi aga ilma minuta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2005 17:30:40 vasta tsitaadiga

Ütle palun mis kiirust Ruuter.ee näitab.
Ei saagi tahta, et kõikide serveritega sama kiirus oleks.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2005 17:51:19 vasta tsitaadiga

minut tagasi 800 kuigi peaks 1500
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 08.02.2005 19:22:27 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
kage, põhjus võib olla selles, et bittorrentit kärbiti hiljuti.

mida tähendab kärbiti? keegi käis kõik trackerid üle ja tõmbas neil kiirust maha? või käis keegi minu arvutis kliendi võimalusi kärpimas?
tsitaat:
Stv-l pole välismaalastega läbisaamine muidu ka hea

võimalik, et selle ongi probleem. kahjuks küll ainult minu, mitte nende jaoks.
tsitaat:
Vaata mis RUUTER.EE sulle ütleb.

mind ei huvita, mida ruuter.ee või speed.infonet.ee ütleb, mind huvitab välisühenduse kiirus mis langes umbes detsembri lõpus ning on madal siiamaani. ja seda mitte ainult bittorrentil, vaid veel hullemini newsgruppidega millest nüüd ainult mingi 5-10kB/s kiirusega baite kohale tilgub.

praegult on vähem vahet, aga vahepeal oli üsna suur vahe päevasel/öisel ning hommikusel/õhtusel kiirusel mis peaks nagu näitama, et midagi on kusagil umbes (ja mitte minul (isegi webilehed tulid vahepeal kohutavalt aeglaselt lahti)). samuti sai tõstetud testimise mõttes arvuti Elioni ühenduse taha, kus kõik kiirused korrapealt paranesid ja mis seega näitab tõesti, et STV välisühendus on maha käinud.

aga neil on kõik korras, kuna eestisisene ühendus töötab, ning seega ei ütle keegi mingitki põhjust, miks asi selliseks järsku muutus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 08.02.2005 19:46:10 vasta tsitaadiga

njaa , ma olen arvuti saamisest saati STV-d kasutanud... ega eriti nuriseda pole kuigi just eelmine suvi olid v2iksed probleemid kuna kolisin ning tellitud oli 1.5mb nett aga pandi hoopis 150kb , siis tulid arved eelmine aasta ~1000 kroonised kuigi kuumakse on 400 ja kui kontorisse läksin 6eldi et meie viga ja andis lihtsalt uue lehe icon_eek.gif

emulest pole nagu yldse m6tet r22kida , tirib ~500 baiti sekundis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2005 20:05:32 vasta tsitaadiga

kage, ära nüüd kogu oma pahameelt mulle vala. icon_wink.gif
Ega's mina süüdi pole.
Bittorrentil lükati vist peaserver kinni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 09.02.2005 21:45:05 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Bittorrentil lükati vist peaserver kinni icon_rolleyes.gif

mnjah, peaserver... ma imestan, et selline asi üldse üles leiti...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.02.2005 13:21:03 vasta tsitaadiga

muig @ bittorrenti peaserver

ontopic: no klienditeeninduse osas on stvl ikka jupp maad areneda. tehnikute koha pealt ei oska midagi halba öelda. kui klienditeenindajale sai lõpuks selgeks tehtud, et netti tahaks, siis järgmine päev olid tehnikud ukse taga ja 15 minutiga nett sees. eesti keelest aru ei saanud aga ega selle pärast midagi tegemata ei jää. icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 10.02.2005 13:23:46 vasta tsitaadiga

mul oleks küsimus, serverimaailma domeenis tegin emaili aadressi, tahaks pop3 ega kasutada seda, kodukal on antud küll incoming server , aga outgoing pop3 ütlevad et kasutage ISP mailiserverit (adsl kodu puhul mail.neti.ee) , mis see siis stv l peaks olema?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.