Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 858, 859, 860 ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2023 22:34:21 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Samsungi (tizen?) elisa elamus äpp on mingi vale asi? Tegin uue liitumise, et seda proovida aga kui sisse login, siis käsib mul mingit elamuse paketti hakata tellima ikkagi. Iseteenindus muidugi kena ka, lepingu lõpetamise valikut kuskil pole
Uus Elamus peab olema. Mul ühes Samsungis jookseb. Pilt on hea, aga uimasem kui Shieldiga vaadates. 7seeria pill on.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 21.03.2023 22:53:34 vasta tsitaadiga

Jah liitusingi uue elamusega. Äppi sisse logides sama mailiga kui tahtsin panna etv mängima, siis ütles, et liitu teenusega ja pakkus seal kahte varianti, üks neist oli pere elamus 39.99 eur, teist ei mäleta, vihastasin ja lasin teenuse lõpetada. Androidis uue elamuse äpis toimis kenasti
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2023 19:21:17 vasta tsitaadiga

Mul Samsung pakkus QR koodiga sisselogimist nagu Androidiga.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.03.2023 23:16:43 vasta tsitaadiga

Jah. Nii saigi logitud sisse. Ei tea. Las olla. Kasutan vana edasi. Modem ja digibox tasuta veel
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2023 13:08:06 vasta tsitaadiga

Siit tuleb selgelt välja mujal foorumis peegelduv suhtumiserinevus. Üks vihastab ja teeb mingeid kiireid x-lahendusi, samas kui teised tahavad aru saada, miks ei tööta nagu vaja ja leiavad püüdlevad õige lahenduse poole, et töötaks nagu peab :].
Käesolevalt muidugi ma ei ütle, et sa peaksid tegema nagu teised teeksid, ent vastupidist ütled sa ülbel toonil koguaeg, et teised peaksid tegema nagu sina teeks, väites, et teised on ogarad.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 23.03.2023 14:59:50 vasta tsitaadiga

Jah, sest mul polnud seda reaalselt vaja vaid tahtsin proovida. Kuna ma ei viitsi oma aega raisata mingi x asja peale mis ei toimi out of the box, seega viskasin kasti selle liitumise ja asi vask. Vb on mu telekas liiga vana ja pääses ligi mingile vanale x versioonile äpi poes ja that's it, suva, vb kunagi proovin jälle kui uue teleka ostan.

Mina ei hakka oma tolmuimejat flashima kuna ma max paranoiline olen nagu sina. Punkt

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 18:47:09 vasta tsitaadiga

Elisa tegi toreda üllatuse. Taas 2€ tõus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 22:52:38 vasta tsitaadiga

Uuele pandi otsa jah icon_confused.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 26.03.2023 12:24:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuna tulevad äppi Elisa audio raamatud Elisa kodulehel on Elisa raamatute all mõned olemas kuid äpp ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2023 12:53:44 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Uuele pandi otsa jah icon_confused.gif


Vanale pandi kuu-kaks tagsai, ilmselgelt pidid uued ka juurde maksma hakkama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 29.03.2023 00:23:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jah, sest mul polnud seda reaalselt vaja vaid tahtsin proovida. Kuna ma ei viitsi oma aega raisata mingi x asja peale mis ei toimi out of the box, seega viskasin kasti selle liitumise ja asi vask. Vb on mu telekas liiga vana ja pääses ligi mingile vanale x versioonile äpi poes ja that's it, suva, vb kunagi proovin jälle kui uue teleka ostan.

Mina ei hakka oma tolmuimejat flashima kuna ma max paranoiline olen nagu sina. Punkt


Siin peegeldub ainult üks asi välja - sa polnud sisse loginud õige kontoga. Punkt. Aga eks sa ole umbes samas see mees ka kellele pannakse boks ning siis hädalab, et pilt tuhm ja värvid jamad - endal telekas 20a. vana mis pole isegi HD näiteks..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.03.2023 00:31:06 vasta tsitaadiga

No sel juhul kui sa nii arvad, las ta olla. Mul elisas vaid 1 e-mail ja telefonis olin rakenduses sees selle samaga ja toimis.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuHeinoK
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2023




sõnum 04.04.2023 14:03:30 vasta tsitaadiga

Tervist,
küsiks targematelt, et kas kellelgi teist on ka selline probleem elisa mobiilse internetiga -

nimelt, pärast märtsi algust, kui elisa andis teada, et teevad lähiajal hooldus ja 5g seonduvaid töid, hakkas pärast südaööd nett mäkra mängima. Netipulga netileht näitab muidu 5te levipulka ja nett funkab, kui pärast südaööd kukub levi kahele pulgale ja nett pm lännu... vahel pooleks tunniks, vahel mitmeks tunniks... ma oleks sellest aru saanud, kui see oleks toimunud need mõned päevad, kuid nüüd on juba aprilli kuu... ja no klienditeenindus saadab mind ootele koguaeg, seega selle saatsin ise ootele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 14:23:59 vasta tsitaadiga

Naised saunas rääkisid, et öösel keeratakse mõned sagedused kinni. Kui netipulk suudab seda infot välja anda, võid vaadata mis sageduse otsas ja mis masti küljes see on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 14:27:18 vasta tsitaadiga

Nii see on jah, öösel keeratakse mõned sagedused kinni või siis vähendatakse võimsus. Aga sellest ükski operaator ei räägi.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 14:35:49 vasta tsitaadiga

SiMka kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Jah, sest mul polnud seda reaalselt vaja vaid tahtsin proovida. Kuna ma ei viitsi oma aega raisata mingi x asja peale mis ei toimi out of the box, seega viskasin kasti selle liitumise ja asi vask. Vb on mu telekas liiga vana ja pääses ligi mingile vanale x versioonile äpi poes ja that's it, suva, vb kunagi proovin jälle kui uue teleka ostan.

Mina ei hakka oma tolmuimejat flashima kuna ma max paranoiline olen nagu sina. Punkt


Siin peegeldub ainult üks asi välja - sa polnud sisse loginud õige kontoga. Punkt. Aga eks sa ole umbes samas see mees ka kellele pannakse boks ning siis hädalab, et pilt tuhm ja värvid jamad - endal telekas 20a. vana mis pole isegi HD näiteks..


Kõige selgemalt peegeldub välja see, et inimesel kel "igasugu asjadest suva", läheb samas nende asjade peale tilti ja jääbki selgusetuks, mis tegelikult toimub, sh., miks asi ei toiminud.

Vabadus kõike seda teha, ent mõistlik oleks teistele läbivalt foorumis mitte ette kirjutada, et nad ka sarnased pseudopohhuistid olema peaksid, kel ülikergelt ikkagi kaane pealt ära viskab ja oma "pohhuismis" kergelt 0-100 närvi lähevad ja asju laiali loobivad.

PS. Teenusepakkujat ka huvitaks vast, kui miski ei toimi. Elisal muidugi kasutajatugi kordades alla käinud vs. varasem Starman.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 04.04.2023 14:36:02 vasta tsitaadiga

magades pidi aju olema kõiga vastuvõtlikum kiirgusele, seepärast keeratakse icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Online

sõnum 04.04.2023 15:57:10 vasta tsitaadiga

OnuHeinoK kirjutas:
Tervist,
küsiks targematelt, et kas kellelgi teist on ka selline probleem elisa mobiilse internetiga -

nimelt, pärast märtsi algust, kui elisa andis teada, et teevad lähiajal hooldus ja 5g seonduvaid töid, hakkas pärast südaööd nett mäkra mängima. Netipulga netileht näitab muidu 5te levipulka ja nett funkab, kui pärast südaööd kukub levi kahele pulgale ja nett pm lännu... vahel pooleks tunniks, vahel mitmeks tunniks... ma oleks sellest aru saanud, kui see oleks toimunud need mõned päevad, kuid nüüd on juba aprilli kuu... ja no klienditeenindus saadab mind ootele koguaeg, seega selle saatsin ise ootele...


Pakun huupi, et netipulk ei oska 800MHz 4G sagedust. Mis netipulga mudel on?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuHeinoK
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2023




sõnum 04.04.2023 21:28:01 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
OnuHeinoK kirjutas:
Tervist,
küsiks targematelt, et kas kellelgi teist on ka selline probleem elisa mobiilse internetiga -

nimelt, pärast märtsi algust, kui elisa andis teada, et teevad lähiajal hooldus ja 5g seonduvaid töid, hakkas pärast südaööd nett mäkra mängima. Netipulga netileht näitab muidu 5te levipulka ja nett funkab, kui pärast südaööd kukub levi kahele pulgale ja nett pm lännu... vahel pooleks tunniks, vahel mitmeks tunniks... ma oleks sellest aru saanud, kui see oleks toimunud need mõned päevad, kuid nüüd on juba aprilli kuu... ja no klienditeenindus saadab mind ootele koguaeg, seega selle saatsin ise ootele...


Pakun huupi, et netipulk ei oska 800MHz 4G sagedust. Mis netipulga mudel on?


E3372
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 21:55:44 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Nii see on jah, öösel keeratakse mõned sagedused kinni või siis vähendatakse võimsus. Aga sellest ükski operaator ei räägi.


Ei peagi rääkima, sellest räägid sina kui teenuse tarbija, ütled et maksad veerandiku vähem ja kui ei siis aidaa.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 22:26:55 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
pois11 kirjutas:
Nii see on jah, öösel keeratakse mõned sagedused kinni või siis vähendatakse võimsus. Aga sellest ükski operaator ei räägi.


Ei peagi rääkima, sellest räägid sina kui teenuse tarbija, ütled et maksad veerandiku vähem ja kui ei siis aidaa.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 05.04.2023 03:26:31 vasta tsitaadiga

Kuulge, Elisa mobiilinterneti teema on https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373509 . See siin on TV-teenuste lõim.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 11:48:16 vasta tsitaadiga

Kahjuks on TV-teenused internetiga koos, sellest vast ka segadus.

Üks siin tahab Elisa koduinternetti tellida, sest Telial on ilmselt vana vasevõrgu peal olev juust asukohas (kiirused madalad tellides ja ilmselt ehk veel madalamad kasutades icon_lol.gif). Olles mobiiliteenuste klient, kuvab tal iseteeninduses pakkumist liitumisel "esimesed kolm kuud soodukaga" vmt., ent sooduskood on 2022 lõpuga ja ilmselgelt ka ei toimi icon_lol.gif
Lisaks tahab teada, kas liitudes saab seadmed ise seina panna või peab tehnik kindlalt tulema. Aga ühendust kuidagi saada pole võimalik. Räägi robotiga nii tekstis kui ka kõnes, kõne klienditeenindajani kunagi ei jõua, tekstist abi ei ole. Kontaktivormist e-maili saatmine võimatu, e-maili väljas pole. 50-senti minut tehnilise toe liin pole kohane.

Andsin e-maili aadressi, kuhu meil saata - automaatvastus kurdab tavapärasest suurema koormuse üle ja lubab vastust mitte hiljem kui 30p jooksul.

Päris lahe klienditeenindus Elisal. Kogemuse järgi kõvasti halvem isegi kui Telial, kelle klienditeenindus on halb.
Hädasti oleks vaja alusvõrk teenusepakkujatest eraldada. Tekiks ehk mõned väiksemad pakkujad, kelle teenuskogemus mõistlik oleks.

Praegune tundub olevat: oled rahulolematu? proovi läbida rõvedat kadalippu ja ehk jõuad kuskile või loobud poole peal ja lepid pooletoobise teenusega. oled endiselt rahulolematu ja tahad kolida? kanname sind veidi kätel, järgmise korrani.

Inimene igatahes läheb kaubanduskeskusesse ja uurib, mida müügiletis pakutakse. Iseenesest seal ka esindus olemas. Ajuvaba, et inimesi esindustesse sunnitakse. Kujutate ette vanemaid inimesi selliseid kadalippe läbimas?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 05.04.2023 11:54:40 vasta tsitaadiga

Eks seal vast ole probleem, et välismaalased helistavad pidevalt, koormus kasvanud. Esinduses normaalne järjekord oli, nii palju kui kuulsin siis muu keelsed, palju ukr inimesi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 12:23:02 vasta tsitaadiga

Sellest ajast alates kui Elisa Starmani üle võttis, on klienditeenindus olnud halvem. Ja halvenemas suunas. Agajah, jusiis on ajutiselt ka suurem koormus, ent nii valulik on see seetõttu, et vaikimisi töötatakse järjekordade jne. põhiselt, et see kadalipp on normaalsus, nüüd lihtsalt veel hullem.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 858, 859, 860 ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.