Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
clint
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002




sõnum 22.01.2005 14:25:16 vasta tsitaadiga

clint kirjutas:
High-Q kirjutas:
see on see, et meil on 3 modemitüüpi (gadline, com21, xrosstech), mis ei oma enam mingit tootjapoolset tuge (ei parandata, ei tehta draivereid või firmwarereliise) ja lähevad põmst mahakandmisele. Kindlasti on neid isendeid, mis töötavad täiesti korrektselt, kuid need jäävad juba vaikselt ajale jalgu toetatud featurede ja omaduste poolest.
ei, kindlasti sa ei pea vahetama, kuid kui soovid uue (või uuema põlvkonna) vastu oma modemi niisama tasuta ära vahetada, siis saad seda teha.



Ma pole modemit ära vahetanud. Aga siiani oli ka kõik korras. Nüüd nagu hakkas Starman mind vist kiusama. Igatahes 1 Mbiti asemel
on kiirus ca 120 kbit/s. Hommikul tuli 300 kbit ringis.


Täna vahetasin Starmanis selle ringi Motorola vastu, ja probleemid kiirusega
kadusid nagu nõiaväel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 24.08.2004




sõnum 22.01.2005 20:10:35 vasta tsitaadiga

njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002




sõnum 23.01.2005 12:53:12 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.


ma rääkisin kbittidest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 24.08.2004




sõnum 23.01.2005 12:55:02 vasta tsitaadiga

aga ta kõigub ju ikkagist.
kas see võib tõesti modemi süü olla?
mul see webstar modem.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004




sõnum 23.01.2005 12:56:59 vasta tsitaadiga

njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.
----------------->
See kõige olulisem muidugi jäetakse märkimata, mis paketti kasutatakse icon_question.gif
Olenevalt rajoonist- siin rajoonis on ühendus väga hea thumbs_up.gif

Hind tegelikkuses võiks veelgi soodsam olla eks

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 24.08.2004




sõnum 23.01.2005 13:11:19 vasta tsitaadiga

sry.
starman kodu. männikul
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dokk
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2003




sõnum 23.01.2005 13:18:55 vasta tsitaadiga

Mul kulus kolm aastat, enne kui Starmaniga lõpuks leping sõlmitud sai. Maksin selle kolme aasta jooksul ka kuutasu (kuna pilte ju erinev edukusega ju nägin) ... Starman viitas, et selle alusel olen ma nagu lepingu juba sõlminud jne. Ma väitsin, sarnaselt Starmanile, et tegu oli minupoolse heast tahtest firma sponsoreerimisega ning kas Starman on seda näidanud maksuametile (lisaks delikaatsete isikuandmete loata kasutamine)? Tarbijakaitseametiga koos tõmbasin vasaku käega Starmanile koti nii pähe, et Starman maksis viivistena kogunenud võla omast taskust kinni. Pärast kogu seda jama sõlmisin ka millegipärast neti lepingu, sain seda sitta ja lonkavat teenust kasutada mingi paar kolm kuud, siis läksin üle Uninetile, siiani viimasega rahul (kodus kasutamiseks parim, erinevatel töökohtadel ju niikuinii 8 ja 10 megane yhendus).
_________________
üks väike beer_yum.gif ei tee paha ...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 24.05.2002




sõnum 24.01.2005 10:42:54 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
aga ta kõigub ju ikkagist.
kas see võib tõesti modemi süü olla?
mul see webstar modem.


seda peaks Starmanist keegi siis uurima.

Aga üks asi on ju, kui ftp kiirus kõigub, ja teine asi, kui kiirustest annab kõikuvaid tulemusi.
Mul Starmani webilehe kiirustest just näitas kord 100 kbitti, kord 300 kbitti. Nüüd uue modemiga on iga test > 1Mbit.

Ftp kiirused kõiguvad ikka rohkem sellest, et kõik tirivad sealt , ja lihtsalt ilmselt ei jaksa server välja anda.., on
minu arvamus.

Ajah, huvitav tähelepanek: kui vanasti klienditeeninduses telefonile vastas neiu hääl, ja edasi suunati Interneti-osakonda, kus meesterahvad
asjaga edasi tegelesid. Siis nüüd on asi vastupidi..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2005 16:56:25 vasta tsitaadiga

Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.


Aitäh sulle Starman icon_evil.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 24.08.2004




sõnum 25.01.2005 18:16:25 vasta tsitaadiga

noh aga sa ju loobusid!?
või naabrile pidi alles jääma?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.01.2005 18:25:51 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
noh aga sa ju loobusid!?
või naabrile pidi alles jääma?
Hea arusaam sul, icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif et kui juba üks loobub, siis kõik üle parda icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Huvitav, kui kuskil juhtuks terve maja loobuma, siis sama loogikaga peaks vist kogu linna ühendused katki lõikama icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004




sõnum 25.01.2005 18:38:04 vasta tsitaadiga

Loogika on selles, et ettevõtte enda asi peaks olema, kuhu ta oma kaablit paigaldada soovib!
Tõenäoliselt veetakse ühendus sinna kus ka on potentsiaalseid kliente thumbs_up.gif

Keegi tundis huvi kus rajoonis siis Mustamäel, mitte eriti kaugel Starmani kontorist Akadeemia tee 28,
Levi suhtes! Signaal mida edastatakse ei ole lihtsalt piisavalt tugev... (põhjuseid ei pea kaugelt otsima)
Väga palju sõltub sellest kus asud ja ka sellest, kui korralikult on sinna võrk paigaldatud.
Teadmiseks, et võib ka olla see-
mõnelpool võib olla kaabli vigastus ja see annab juba märgatavalt märku teenuse kvaliteedis

Need kokkuvõtted siis,

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 26.01.2005 10:34:51 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
njaa... mul ka tirides on kiirus selline kõikuv.
10kb/s - 120kb/s.
aga seda tirides ainult eesti ftp-st.


proovi mõnda serverit, millel ei ole testimise ajal peale sinu mitte ühtki kasutajat ja mis lubaks andmeedastuskiirust üle 1 Mbit/s. Testimise ajaks pane kõik mittevajalikud programid (ka brauser) kinni. Vaata, kui palju siis ühenduse kiirus kõigub.

Mina olen oma Starman Kodu ühendusega rahul, siiani olen oma megabiti ikka kätte saanud, vahel isegi natuke rohkem thumbs_up.gif. Kuna mul Starmani kontor suht lähedal, käisin kohapeal rääkimas, et ühendust tahan. Sai aeg kokku lepitud paar päeva hiljema peale.
Kokkulepitud ajal tehnikut polnud näha kuskil, ming ipool tundi pärast kokkulepitud aega mõtlesin, et lähen küsin, kus see tehnik on - sain sellesama tehnikuga koridori peal kokku. Kaablid-modemi pani mees mingi 5 minutiga paika, töö kiire ja korralik.
Siiani olen ühenduse/teenindusega rahul, vähemalt Starmani poolt pole mingeid probleeme olnud.

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.01.2005 13:30:34 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Ma tuletaks teile meelde, et kui keegi veel mäletab siis oli Starman just see firma kes kunagi telekakaableid käis paneelmajades läbilõikamas. Ja see komme pole neil mitte kadunud, küll aga on nad hakanud eraldi korterite omi läbi lõikama. Nimelt kui kunagi sai Starmani kaabeltv paketist loobutud,siis tuldi ja lõigati nii minu kui ka naabri kaablid läbi.


Aitäh sulle Starman icon_evil.gif


nunuh icon_neutral.gif seda on küll esimest korda kuuldud.
vb sa ajasid midagi sassi, aga ALATI võetakse RF kaabli ots jaotuskapist lahti, mitte ei panda näpitsaid külge. NEVER ei lõigata. Kui pärast taas liitud (teine korteriomanik, või soovid uuest vms), siis ei ole just väga tore kaablit F-ema/ema/-F süsteemiga jätkata, võtab mõttetult 5 minti rohkem aega. Kapis lihtne, otsal number küljes, kruvid õigesse jagurisse ja rahu majas. neid maju, kus jaotuskapp on kuskil päraspõrgus, võib tegelt näppudel üle lugeda. Tavaliselt ikka korralikult trepikojas seinale kinnitatud, lihtsustab oluliselt tehnikute tööd.
nüüd sügisel oli meie võrgus miski 30-40 korda, kus lasnamäel kivila/linnamäe/läänemere osas olid pätid kaableid lõiganud (konkurent seda vaevalt tegi, sest kehvasti lõigati, keegi ""sitt-ping" pissed-off tatikatekamp" niikuinii). Sellist asja küll enda mehed ei tee.

on tõesti võimalik olukord, kui majas jooksis paralleelselt nii endise tele2 kui starmani võrk, siis võeti üks neist ära (tavaliselt eemaldati see, mis on vanem, halvemini hallatav või kui oli ilmne kliendiarvu ülekaal, siis võeti väiksem maha). siis võis tõesti läbilõikamist olla, aga siis pidi iga klient ikka endaoma tagasi saama.
mingi keiss oli, kus inimene sai eraldi tele2 KTV-d ja starmani netti (tuppa jooksis 2 eraldi kaablit) ja nüüd kui tele2 välja võeti, siis plaks, pilt puudu aga nett olemas, sellisel puhul pidi tehnik koju tulema ja jaguri netikaablile vahele panema ja TV-ga ära ühendama. Aga selliseid olukordi oli üksikuid. tehnikut ka tegelt süüdistada ei saa, sest tema vaatab jaotuskapist, õige numbriga kaabel ilusti krutitud ja ühendatud. korteri sisse ta ju ei näe, kaablid tihtipeale jooksevad seinte seest ja lagede alt.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.01.2005 13:47:21 vasta tsitaadiga

Üks võimalus on, et tegemist oli järjekordselt Starmani Kuulsate Haltuura-meestega kes ennast lehtedes reklaamivad ja siis millegagi hakkama ei saa.
Saan tuua reaalse näite - telliti lehereklaami põhjal (telefoninumber) telekapilt väljaspoole Tallinnat tsooni kus on kättesaadav nii Tallinn kui Pärnu. Mehed tulid - Starmani-kirjadega ürbis seljas - Tallinnast suudeti udupilt kätte saada, siis suure lärmi peale tuldi paar päeva hiljem tagasi ja krutiti antenn Pärnu peale ja saadi sama udune pilt ja siis öeldi, et ah paremat pilti ei saa ja pole vajagi. Rohkem me enam tagasi ei tule thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Siis sai aega leitud minna vaatama, et mis toimub ja miks pilt udune on - kohapeal selgus väike tõsiasi - võimendiks oli kusagilt mahakruvitud kutu magistraalvõimendi (eeldatavalt äikesekahjutus) icon_biggrin.gif
Ja tulemus rahaliselt: esmane summa 1800EEK-u kasvas meeste mitmekordsel käimisel 3600-le + hilisem uue antennivõimu ost 400EEK-u icon_wink.gif
---------------
Ja kaabled on Starmani-mehed juba vanal ajal kaablisõdades üksjagu läbi lõiganud, nii et STV plaanis kunagi oma kaablid terastorusse paigaldada 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.01.2005 09:30:09 vasta tsitaadiga

Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.01.2005 09:58:07 vasta tsitaadiga

Mina võin oma näitele veel selle lisada, et antud antennitegijate number jooksis pikka aega (või isegi jookseb veel praegugi) "Maalehes" ja reklaamitakse "odavat" antennisüsteemi ja "korralikku pilti" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.01.2005 14:51:44 vasta tsitaadiga

Starman teadaolevatel andmetel SAT ja lokaalantennide paigaldusega ei tegele, enne kui lahmima kukud vii ennast asjaga kurssi, muidu võib selline asi päris valusalt kätte maksta, nagu ka kõik muu siin ilmas. Btw, kui mul on seljas Elioni kirjaga tunked, kas see tähendab automaatselt, et ma töötan Elionis või on Elion kuidagimoodi vastutav selle töö eest mida ma kusagil teen ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 27.01.2005 19:32:52 vasta tsitaadiga

kaiowas kirjutas:
Starman teadaolevatel andmetel SAT ja lokaalantennide paigaldusega ei tegele, enne kui lahmima kukud vii ennast asjaga kurssi, muidu võib selline asi päris valusalt kätte maksta, nagu ka kõik muu siin ilmas. Btw, kui mul on seljas Elioni kirjaga tunked, kas see tähendab automaatselt, et ma töötan Elionis või on Elion kuidagimoodi vastutav selle töö eest mida ma kusagil teen ?

kusjuures tähendab...
Kui sa oled firma ametlikus töörõivastuses kusagil, siis loetakse sind ka vastava firma töötajaks.
Konkurendi rõivaid kandes võib endale paraja kohtu case kaela tuua...
Sellepärast peabki tööandja hoolitsema, et tema tööriided väljapoole ei koa.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 27.01.2005 22:28:13 vasta tsitaadiga

Ohoo, härra sprott on vahepeal uusi seadusi välja mõtlema hakanud, või äkki viitaks mõnele olemasolevale ? Politseivormi kandes võib jah jama kaela saada, aga elioni tunkedes mööda õue patseerida ei keela teadaolevalt küll ükski seadus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004




sõnum 28.01.2005 20:27:57 vasta tsitaadiga

Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse.
------------->

See on Demokraatia, siin peaks kehtima sõnavabadus icon_exclaim.gif

Muuseas, tea seda et pahatihti see kõige suurem laimaja saab ise ükskord selle p-sa kaela thumbs_up.gif
Muretsemiseks pole põhjust- see on mitteametlik igalüks lähtub enda kogemustest icon_question.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 28.01.2005 20:46:21 vasta tsitaadiga

kaiowas kirjutas:
Ohoo, härra sprott on
Antud lõiku võtan isikliku solvanguna...
kaiowas kirjutas:
vahepeal uusi seadusi välja mõtlema hakanud, või äkki viitaks mõnele olemasolevale ? Politseivormi kandes võib jah jama kaela saada, aga elioni tunkedes mööda õue patseerida ei keela teadaolevalt küll ükski seadus.

Ja kui sa arvad, et teise firma tunkedes ringi aelemine mingit karistust kaasa ei too, siis eksid. Esimese asjana Elioni juures kaubamärgi väär kasutamine ja moraalse kahju tekitamine.
Samuti lihtsalt teise firma tunkedes tööd tehes (eelnevalt kirjeldatud Starmani juhtum) läheb aga sellise pragarahvi alla:
§ 209. Kelmus
(1) Varalise kasu saamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Kõik sõltub advokaatidest...
Ja mina firma omanikuna, kui keegi võõras on kusagil käinud firma ametlikes töörõivastes mingit tööd tegemas ja sellega veel tugevasti firma mainet kahjustanud, annaks asja politseisse.
Võibolla väljendasin ennast tõesti esialgiu valesti - jah sa võid käia Elioni töötunkedes ringi, kuid sa võid ka selle eest saada üsna kõva karistuse.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 28.01.2005 22:00:44 vasta tsitaadiga

Jah, karistatav on tõendusdokumentide võltsimine, ning ilma arveta tehtud tööd liigituvad seaduse silmis niivõinaa haltuuraks. Sa kõigepealt hakka firma omanikuks, siis tee nii nagu ütsid ja seejärel tule siia rääkima icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2005 12:15:53 vasta tsitaadiga

kaiowas kirjutas:
Sellise avaliku laimamise eest võiks nii mõnelegi mehele siin reaalse kohtukeisi kaela lasta, ehk oleks parem mõelda enne kui sitta suust välja laotama hakatakse.


huvitav, äkki annaks starmani kohtusse, kuna tolad ei suuda ennast spewsi bläkklistist välja saada? ei hakka isegi arvama, kui palju saasta selle tõttu kaela sadanud on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 31.01.2005 13:41:11 vasta tsitaadiga

Juhtum elust:
Sügisel vahetas pakette, nii telku kui internets.
Internets vahetati kohe, telku paari päevaga.
Jama ainult telku pilt nii sitt, et mõningaid kanaleid
pea et ei näegi.Mina siis telefon kätte ja kliendi teenindusse
kõllama, seal näitsik seletab miskit kapi tõstmisest ja et
varsti saab korda.Ja nii 2 kuu jooksul.Keskelt läbi 2 kõnet
kliendi teenindusse nädalas.Lõpuks tuli kaablisell kohale, vaatas
pilti, jorises miskit omaette ja pani miski testri kaabli külge.
Siis küsis, et kas nett ei kuku küljest, signaal pidavat nii sitt olema.
Ronis siis kiiresti jagamis kasti juurde, kruvis seal miskit ja
näe imet, pilt nagu prillikivi, ilus ja särav.Siis küsis, et kes seda paketi
vahetust teostas, vaatas kviitungi pealt nime, pobises omaette:"tak ja i dumal"
ning tõmbas uttu.
Loo moraal: kliendi teeninduse tibid valetavad klientidele, et kiiremini
oma lemmiktegevuse juurde tagasi pääseda(solitaire)
Osad töömehed(see kes paketti vahetas) on teada ja tuntud "halturtšikud"
Tänu sellele, et TzigaLind suhtus asjasse rahulikult ja ei karjunud-sõimanud,
oli TzigaLinnul 2 kuud telkupilt sitt.
icon_biggrin.gif

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.