Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 18:42:15 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Ja palju maksma läks vs Euronics'i tuppaveo teenus?

Eraldi tõstmisteenus oli 85 euri, mingi teine firma pakkus 90 euri eest sama asja, aga järgneval hommikul. Euronicsil oli tuppatoomine tasuta, aga külmiku hind on 1099€ vs konkurentidel alates 894€ ehk siis pmst 200 euriga jäin kahjumisse Euronicsi tõttu.
Laifstaile kirjutas:
raske see külmik oli siis...

118kg pakendiga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 07:30:38 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt saad külmikut veel tassida. Suguvõsas ma ei tea kedagi kellel selline külmik poleks katki läinud. Ühel pidas kaks kuud vastu. Teisel 2,2a.
Eks neid mudeleid on erinevaid aga nii on...
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 26.08.2021 09:17:48 vasta tsitaadiga

Kui hind oli kallim kui mujal ja lubatud tuppa transporti ei saanud, miks ei keeldunud saadetist vastu võtmast ja Euronicsiga müüki tühistanud (14-päevane tagastusõigus siiski)?
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.08.2021 09:43:14 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
Kui hind oli kallim kui mujal ja lubatud tuppa transporti ei saanud, miks ei keeldunud saadetist vastu võtmast ja Euronicsiga müüki tühistanud (14-päevane tagastusõigus siiski)?


telia krediidis vist asi. see on kõige kergemini saadav ja kehtib väga vähestes kohtades.
tagasi üles
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 26.08.2021 09:51:12 vasta tsitaadiga

Ise viimane kord Euronicsist tellides näitasin ette teiste poodide hinnad (võtsin HV'st kõige odavamad millel oli märgitud, et kohe olemas) ja tegid nii pesumasinale kui ka külmikule samad hinnad, niiet selles osas on neil asi paranenud. Varem oli tõesti nii, et Euronicsist ostes tavaliselt maksid kõrgemat hinda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 11:24:13 vasta tsitaadiga

Oompa kirjutas:
Kui hind oli kallim kui mujal ja lubatud tuppa transporti ei saanud, miks ei keeldunud saadetist vastu võtmast ja Euronicsiga müüki tühistanud (14-päevane tagastusõigus siiski)?

Tagantjärele tarkus. Mingit krediiti ei kasutanud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 26.08.2021 12:08:46 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnaselt veider olukord. Tellisin pesumasina transpordi koos masina töölepanekuga, aga Euronicsi meestel polnud voolikut millega masinat ühendada. icon_confused.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 14:48:19 vasta tsitaadiga

Äkki jõuab veel sellega kuidagi?
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii

Viimati sain ka soundbari pealt 40 euri euri alla.
Oli mujal poes kohapeal olemas niipalju odavamalt, tehti kohe hind parajaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 01.10.2021 17:24:53 vasta tsitaadiga

Kuidas Euronicsis garantiiasju lahendatakse?
Mul PS5 pult jukerdab, viiks garantiisse. Vahetatakse kohe välja või peab mingit "diagnostikat" ootama ning vahepealseks ajaks uue ostma?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 01.10.2021 17:33:07 vasta tsitaadiga

Killer85, suure tõenäosusega tahavad pulti ja konsooli mõlemat diagnostika jaoks
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 01.10.2021 19:03:46 vasta tsitaadiga

See on mingi õel nali, eks icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 01.10.2021 19:16:57 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuidas Euronicsis garantiiasju lahendatakse?
Mul PS5 pult jukerdab, viiks garantiisse. Vahetatakse kohe välja või peab mingit "diagnostikat" ootama ning vahepealseks ajaks uue ostma?


https://renerk.ee/

Renerk on Euronicsi järelteenindus, küsi sealt lisa.
Ma olen enam kui kindel, et su pult võetakse hooldusesse ning suure tõenäosusega teostatakse remont mõnes el liikmesriigis, näiteks Leedus või Poolas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.10.2021 19:28:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma olen enam kui kindel, et su pult võetakse hooldusesse ning suure tõenäosusega teostatakse remont mõnes el liikmesriigis, näiteks Leedus või Poolas.

PS-ga seonduvaga tegeletakse Prantsusmaal…

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 03.10.2021 20:22:25 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuidas Euronicsis garantiiasju lahendatakse?
Mul PS5 pult jukerdab, viiks garantiisse. Vahetatakse kohe välja või peab mingit "diagnostikat" ootama ning vahepealseks ajaks uue ostma?

Kirjuta ja saad vastuse või mine mônda poodi uurima.
https://m.euronics.ee/klienditeenindus
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.10.2021 17:43:03 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kuidas Euronicsis garantiiasju lahendatakse?
Mul PS5 pult jukerdab, viiks garantiisse. Vahetatakse kohe välja või peab mingit "diagnostikat" ootama ning vahepealseks ajaks uue ostma?


Oleneb mis see jukerdamine on?
Puldi viid sinna, karpi vaja ei ole. Ostuarvet soovivad näha. Toode läheb jah vist Prantsusmaale, kusagil kuukene ootamist. Endal pult driftis, sain uue kui vana kohta andmed Prantsumaalt saabusid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazama
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2008




sõnum 08.11.2021 16:09:28 vasta tsitaadiga

Tellisin Euronicsist 3 toodet, kohale jõudis 2.

Võtsin koheselt klienditeenindusega ühendust. Saatsin pildid, kogu info tellimusest nii nagu paluti.

Vabandati ja lubati kohe edastada info vastavale osakonnale.

2 nädalat, lugematu hulk emaile, meeldetuletusi, suhtlemist klienditeenindusega ja pole tänini targemaks saanud ei mina ega nemad.

Klienditeenindus järjepidevalt "teeb päringuid lattu", vabandab ette ja taha kuid siiani tulemusteta.

EDIT:
Peale järjekordset meeldetuletus-emaili ei kipu ei kõppu. Võtsin kontakti läbi kodulehe klienditeeninduse, lubati uurida ja tund hiljem helistas mulle klienditeeninduse vahetusevanem.
Pakuti variante - raha tagasi või uus saadetis. Keeldusin uuest saadetisest ja ostan pigem sama toote mujalt odavamalt icon_wink.gif


viimati muutis kazama 08.11.2021 18:11:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.11.2021 17:05:26 vasta tsitaadiga

Mis neilt ikka oodata. Viimane suhtlus klienditeenindusega oli "parima hinna garantii" teemal.
Saatsin neile lingi poele kus oli toode x hinnaga (ise ma hinda ei nimetanud, ainult lingi). Saatsid vastu siis, et saavad teha mulle samuti selle x hinnaga. Nõustusin. Vastati aga, et kohe ostukorvi mulle saata ei saa, see juhtub järgmine päev. OK.
24h hiljem tuleb ostukorv, hakkan vormistama, toode 50€ kallim. Küsin, et miks, vastati, et noh seal poes ju selline hind, et ju ta ise päev varem vaatas valesti seal hinda. Vastasin, et polnud valesti, ise kirjutasite ju mulle sama hinna pakkumisse. Eks näha oli jah ka HV's, et toote hind päevaga muutunud aga kuidas ma peaks selles süüdi olema, et nad nii aeglased vormistamises. Igatahes keelduti algsest pakkumisest ja nii see ka jäi. Kulutati minu 3 päeva ja jäin ka teises poes tänu sellele heast hinnast ilma.

Mainiks ka ära, et see toode oli neil Eestis hinnaga 1499€, samas Läti Euronicsis 999€, sama hind ka nt Soome Verkkokauppas (kes olid nõus 75€ eest siia saatma ja oleks olnud odavam kui Euronicsi pakkumine). Niiet lastakse meid üle nii hindadega kui ka lubadustega.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 11.11.2021 14:57:53 vasta tsitaadiga

Kuidas teil Euronicsi e-poest tagastatud kauba puhul on tagasimaksega olukord olnud, kas ka pikalt venitavad. Tellisin hiljuti sealt triikraua, aga kuna oli praak siis läks tagasi. Nüüd peagi 2 nädalat möödas, aga raha tagasi pole veel saanud, kuigi kreeditarve nad tegid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2021 16:02:39 vasta tsitaadiga

Järjekordne ost ja jälle kõik OK. Kuigi 2-e tootega tekkis tarne raskused(sai kätte alles Detsembri keskel aga tellimus oli juba töös), siis teenindus lahendas väga kiiresti probleemi ära ja sai asendada teiste toodetega. Väga meeldiv ja positiivne kogemus. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.11.2021 15:53:03 vasta tsitaadiga

Läks vist veits nihu
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95246327/fotod-sooduspakkumised-eesti-moodi-tuntud-elektroonikapood-kergitas-hinnad-enne-musta-reedet-ulesse
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2021 15:59:29 vasta tsitaadiga

Halba ajastus hinnamuudatuseks, muud ei miskit. Need tooted ei olnud üldsegi vist Musta Reede pakkumises.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2021 16:39:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Halba ajastus hinnamuudatuseks, muud ei miskit. Need tooted ei olnud üldsegi vist Musta Reede pakkumises.


Ei olnud jah, musta reede pakkumistel oli vastav kiri juures.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2021 22:57:05 vasta tsitaadiga

Oijah, täna nägin Viru Euronicsis järjekordset "ma tean kõige paremini" tüüpi. Mingi õnnetu sakslanna oli juhtmevabad klapid ostnud ja üks klappidest ei töötanud. Tahtis, et kohe välja vahetatakse, sest alles ostis ja tal polevat aega kaks nädalat oodata, kuni viga tuvastatakse remondis. Vahepeal ilmus kusagilt mingi isehakanud spetsialist välja ja pröökas seal Eesti tarbijakaitseseadustest ning sellest, et need on kõige tarbijavaenulikumad Euroopas. Väitis korduvalt, et tema teab küll, et Euronicsi teenindajad saavad selle ilma igasuguse mureta kohapeal välja vahetada. Vahepeal teenindaja ei saanud isegi hädalisega rääkidagi.
Lõpuks vabanes üks teine teenindaja ja see tuvastas kohapeal, et klappidele oli lihtsalt resetti ja uuesti paaritamist vaja... icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kreeman1
HV kasutaja
kreeman1

liitunud: 28.10.2009




sõnum 08.12.2021 01:07:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oijah, täna nägin Viru Euronicsis järjekordset "ma tean kõige paremini" tüüpi. Mingi õnnetu sakslanna oli juhtmevabad klapid ostnud ja üks klappidest ei töötanud. Tahtis, et kohe välja vahetatakse, sest alles ostis ja tal polevat aega kaks nädalat oodata, kuni viga tuvastatakse remondis. Vahepeal ilmus kusagilt mingi isehakanud spetsialist välja ja pröökas seal Eesti tarbijakaitseseadustest ning sellest, et need on kõige tarbijavaenulikumad Euroopas. Väitis korduvalt, et tema teab küll, et Euronicsi teenindajad saavad selle ilma igasuguse mureta kohapeal välja vahetada. Vahepeal teenindaja ei saanud isegi hädalisega rääkidagi.
Lõpuks vabanes üks teine teenindaja ja see tuvastas kohapeal, et klappidele oli lihtsalt resetti ja uuesti paaritamist vaja... icon_lol.gif


Tegu tõenäoliselt JBL täielikult juhtmevabade klappidega, kus üks klapp on n.ö teise klapi ära unustanud.
Kurb asjaolu on see, et tegelikult pakendis, seal paberi hunnikus mida keegi lugeda ei viitsi on paaritamise protsessi selgitav juhend kohe esimene paber - täitsa piltidega ja värviline.
Aga no lihtsam on minna kauplusesse, trampida jalga vastu maad ning esitada oma nõudmisi kui leida viis - kümme minutit, et seadmega kaasas olevaid pabereid uurida icon_rolleyes.gif

_________________
Saab,Saab - ükskord ikka Saab
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 20:11:27 vasta tsitaadiga

Panasonic oli.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.