Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 22.03.2021 13:02:55 vasta tsitaadiga

Viimase kuu jooksul kõik tellimused lubatud ajal kulleriga koju toodud. Üle võiks muidugi vaada need nn. kohustuslikud väljad enne tellimuse täitmist.
Kodusele numbrile keegi ennetavalt ei helistanud ja tellitud oli suure kodumasina tuppa toomine circa 10kg.
Mine võta kinni, kas number siis oleks kasutust leidnud, kui aknad pimedad oleks olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 13:08:33 vasta tsitaadiga

Oman neid l33t rattaid ja täitsa asjalikud. Kui korteri põrand oleks sirge, siis oleks eriti hea. Praegu kipub tool alt ära kaduma kui korraks püsti tõusta icon_biggrin.gif
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 22.03.2021 14:21:58 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Eesti Euronics, kui tahate asju õigesti teha, siis tehke seda nii nagu Saksa Euronics teeb just praegu!
PS5 müük on välja kuulutatud ja kõik toimib ilusti - eelnevalt pead tegema arvutustehte ja tõestama, et sa pole robot ning seejärel visatakse sind elavasse digitaalsesse järjekorda. Kauba järele lähed poodi koha peale järgides kõiki seatud hügieeninõudeid!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RavenSSX
HV kasutaja
RavenSSX

liitunud: 29.03.2006




sõnum 31.03.2021 13:52:23 vasta tsitaadiga

Botide kohta natukene rohkem https://arileht.delfi.ee/artikkel/93001857/teismelised-arimehed-on-leidnud-lollikindla-arimudeli-kuid-see-ajab-tavatarbijatel-harja-punaseks
_________________
Wake up and smell the ashes...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2021 10:13:20 vasta tsitaadiga

Tellisin 29.03 suure teleri ja 30.03 oli kuller ukse taga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.04.2021 10:15:28 vasta tsitaadiga

Tellisin ükspäev kohvimasina puhastustabletid, tunni aja pärast juba sain järgi minna thumbs_up.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffello
HV vaatleja
muffello

liitunud: 12.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 16:36:55 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Tellisin 29.03 suure teleri ja 30.03 oli kuller ukse taga. thumbs_up.gif


Tellisin 22.04.21 hilisõhtul 65" teleka. Pärnu poes oli kohapeal olemas, eeldasin et ka siit tuuakse. Tuktkit brat, tuuakse hoopis Harjumaalt ja DPD jälgimissüsteemi järgi pole DPD seda veel pealegi võtnud. Nii et kätte saab ilmselt alles järgmise nädala esmaspäeval või teisipäeval. Need, kes siin hõiskavad, et said järgmine päev kätte võiks panna kirja ka kus linnas või asulas nad elavad. Praegu tundub, et järgmine päev kätte kehtib ainult Tallinna kohta.

_________________
80-ndate kung-fu filmid on tegijad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 23.04.2021 16:50:06 vasta tsitaadiga

Vähemalt Tallinnas toob Euronics ise suuri kodumasinaid kohale (ma ei tea mida veel, need on asjad mida mina olen kojutoomisega tellinud), niiet ka selles võib asi olla.

Selles osas ei kurda samuti. Tellisin eelmine kuu suure külmiku ja pesumasina, õhtul tegin tellimuse, järgmine päev olid poisid enne lõunat juba kohal kaubaga. (Tallinnas).
Mitte, et ma midagi vähemat ootaks 50€ eest. (Arvestades veel seda, et enam ei tassita neid asju enda jõuga üles vaid imeline tehnoloogia teeb pmst kogu töö ära, niiet kiire tarne on hetkel ainuke asi tänu millele võib öelda, et on selle teenustasu ära teeninud).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 20:30:25 vasta tsitaadiga

muffello kirjutas:
Lauri0112 kirjutas:
Tellisin 29.03 suure teleri ja 30.03 oli kuller ukse taga. thumbs_up.gif


Tellisin 22.04.21 hilisõhtul 65" teleka. Pärnu poes oli kohapeal olemas, eeldasin et ka siit tuuakse. Tuktkit brat, tuuakse hoopis Harjumaalt ja DPD jälgimissüsteemi järgi pole DPD seda veel pealegi võtnud. Nii et kätte saab ilmselt alles järgmise nädala esmaspäeval või teisipäeval. Need, kes siin hõiskavad, et said järgmine päev kätte võiks panna kirja ka kus linnas või asulas nad elavad. Praegu tundub, et järgmine päev kätte kehtib ainult Tallinna kohta.


Mina näiteks Sauel ja euronicsi enda kaubik tõi teleka kohale.
Eks ole näha kas mu kiidusõnad euronicsi kohta jätkuvad. Tundub, et teler vajab garantii remonti. Aegajalt kaob punane "standby" tuluke ära ja justkui voolu poleks. Aitab, kui minutiks juhe seinast välja võtta ja tagasi panna. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 02:04:54 vasta tsitaadiga

muffello kirjutas:
Tellisin 22.04.21 hilisõhtul 65" teleka. Pärnu poes oli kohapeal olemas, eeldasin et ka siit tuuakse. Tuktkit brat, tuuakse hoopis Harjumaalt ja DPD jälgimissüsteemi järgi pole DPD seda veel pealegi võtnud. Nii et kätte saab ilmselt alles järgmise nädala esmaspäeval või teisipäeval. Need, kes siin hõiskavad, et said järgmine päev kätte võiks panna kirja ka kus linnas või asulas nad elavad. Praegu tundub, et järgmine päev kätte kehtib ainult Tallinna kohta.

See on ju nii vana info, et Euronicsi e-pood ja füüsilised poed pole omavahel seotud. Täiesti tavaline, et kui olen tellinud Kuressaarde toote, mis oli kohalikus poes kohapeal olemas siis mulle saadetakse ikka tallinna laost toode.


Lauri0112 kirjutas:
Tundub, et teler vajab garantii remonti. Aegajalt kaob punane "standby" tuluke ära ja justkui voolu poleks. Aitab, kui minutiks juhe seinast välja võtta ja tagasi panna. icon_rolleyes.gif

Mingi Philipsi teler? Endal oli kunagi ammu Philipsi teleriga selline probleem.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 11:17:25 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:


Lauri0112 kirjutas:
Tundub, et teler vajab garantii remonti. Aegajalt kaob punane "standby" tuluke ära ja justkui voolu poleks. Aitab, kui minutiks juhe seinast välja võtta ja tagasi panna. icon_rolleyes.gif

Mingi Philipsi teler? Endal oli kunagi ammu Philipsi teleriga selline probleem.


Philips jah. 75PUS8505/12 mudel kui täpne olla. Kas said probleemile lahednuse?

Aga suhtlesin euronicsiga ja väideti, et suurte telerite puhul tullakse järgi, et garantiise viia. Thumbs up fo that.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 12:00:50 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
Dj-E kirjutas:


Lauri0112 kirjutas:
Tundub, et teler vajab garantii remonti. Aegajalt kaob punane "standby" tuluke ära ja justkui voolu poleks. Aitab, kui minutiks juhe seinast välja võtta ja tagasi panna. icon_rolleyes.gif

Mingi Philipsi teler? Endal oli kunagi ammu Philipsi teleriga selline probleem.


Philips jah. 75PUS8505/12 mudel kui täpne olla. Kas said probleemile lahednuse?

Aga suhtlesin euronicsiga ja väideti, et suurte telerite puhul tullakse järgi, et garantiise viia. Thumbs up fo that.

Lahendus oli see, et müüsin kiiresti maha. Elusees ei osta enam ühtegi Philipsi telerit. Hullem saast.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 13:18:59 vasta tsitaadiga

See punase tulukese kadumine ja tagasitulek on seotud restardiga. Arvatavasti uuendab või kontrollib uuenduste saadavust. Seda osad mudelid teevad väljalülitatud olekus ja selliselt, et ekraani sisse ei lülitatagi. Üks Ambilightiga paar aastat vana Androidi Philips teeb seda. Alguses pidasin seda samuti mingiks rikkeks vms, aga siis uuenduste seadistamise all oli mingi selgitav tekst selle kohta. Tirib igatahes need uuendused alla ja installib siis, kui telekas on väljalülitatud olekus.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 15:53:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See punase tulukese kadumine ja tagasitulek on seotud restardiga. Arvatavasti uuendab või kontrollib uuenduste saadavust. Seda osad mudelid teevad väljalülitatud olekus ja selliselt, et ekraani sisse ei lülitatagi. Üks Ambilightiga paar aastat vana Androidi Philips teeb seda. Alguses pidasin seda samuti mingiks rikkeks vms, aga siis uuenduste seadistamise all oli mingi selgitav tekst selle kohta. Tirib igatahes need uuendused alla ja installib siis, kui telekas on väljalülitatud olekus.
Ei nõustu. Neid update tuleb väga harva. See tulukese värk on ammune teadaolev bug.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 15:57:41 vasta tsitaadiga

Miks see standby tuluke üldse nii oluline on? icon_biggrin.gif Ma oleks pigem õnnelik, kui see ei säraks icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 17:36:26 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Miks see standby tuluke üldse nii oluline on? icon_biggrin.gif Ma oleks pigem õnnelik, kui see ei säraks icon_lol.gif


Et iga kord pistiku kallale minna, kui telerit vaada tahad? icon_biggrin.gif
Mul isiklikult kõik juhtmed ja pistikud peidus ja pistikuni jõudmine omamoodi väljakutse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 24.04.2021 18:08:36 vasta tsitaadiga

Lauri0112 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Miks see standby tuluke üldse nii oluline on? icon_biggrin.gif Ma oleks pigem õnnelik, kui see ei säraks icon_lol.gif


Et iga kord pistiku kallale minna, kui telerit vaada tahad? icon_biggrin.gif
Mul isiklikult kõik juhtmed ja pistikud peidus ja pistikuni jõudmine omamoodi väljakutse.

Siis ju teleka tagant lihtsam juhe välja tõmmata, mitte pistikuni ronida.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2021 22:32:29 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lauri0112 kirjutas:


Et iga kord pistiku kallale minna, kui telerit vaada tahad? icon_biggrin.gif
Mul isiklikult kõik juhtmed ja pistikud peidus ja pistikuni jõudmine omamoodi väljakutse.

Siis ju teleka tagant lihtsam juhe välja tõmmata, mitte pistikuni ronida.

Ega teleka küljest see juhe kah nii kergesti ära tule. Lõpuks väänad pesa puruks.

salatoimik kirjutas:
Miks see standby tuluke üldse nii oluline on? icon_biggrin.gif Ma oleks pigem õnnelik, kui see ei säraks icon_lol.gif

Standby tuluke oli ainus indikaator, et on mingi probleem. Muud moodi teler märku ei andnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muffello
HV vaatleja
muffello

liitunud: 12.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2021 08:32:31 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
muffello kirjutas:
Tellisin 22.04.21 hilisõhtul 65" teleka. Pärnu poes oli kohapeal olemas, eeldasin et ka siit tuuakse. Tuktkit brat, tuuakse hoopis Harjumaalt ja DPD jälgimissüsteemi järgi pole DPD seda veel pealegi võtnud. Nii et kätte saab ilmselt alles järgmise nädala esmaspäeval või teisipäeval. Need, kes siin hõiskavad, et said järgmine päev kätte võiks panna kirja ka kus linnas või asulas nad elavad. Praegu tundub, et järgmine päev kätte kehtib ainult Tallinna kohta.

See on ju nii vana info, et Euronicsi e-pood ja füüsilised poed pole omavahel seotud. Täiesti tavaline, et kui olen tellinud Kuressaarde toote, mis oli kohalikus poes kohapeal olemas siis mulle saadetakse ikka tallinna laost toode.


Tuleb välja, et ma eeldasin siis valesti. Igatahes teleka sain ma laupäeva hommikul siiski kätte, kuller helistas u. 8.30 paiku, nii et midagi väga kobiseda siiski pole. Ehkki ootused kättesaamise osas olid optimistlikumad, kui tegelik elu, olen siiski rahul.

_________________
80-ndate kung-fu filmid on tegijad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 15:37:19 vasta tsitaadiga

Täna oli väga halb kogemus Euronicsiga ning sellega lõppes minu jaoks jäädavalt firma teenuste kasutamine või sealt toodete ostmine. Tellisime kaheukselise külmiku ning toodi trepikotta. Kuna nende masin koos külmikuga kitsaste treppide peal edasi ei mahtunud, siis kaks töölist laiutasid käsi ja jooksid minema. Külmik ise pakendiga mahub, aga töölised polnud nõus ilma masinata tööd tegema. Seetõttu olin sunnitud leidma eraldi raskete asjade tõstmise teenusepakkuja, kes teeb suhteliselt standardset rihmadega tõstmist ning ootan nüüd seda.

Probleem on minu jaoks selles, et ainult sellepärast tellisingi Euronicsist, et saada poest tuppa teenus ning see oli suur ebaõnnestumine. Ega mina ju ei tea, et nad tõstavad asju ainult oma masinaga ning ilma selleta kvalifitseerub teenus ohtlikuks ning tuuakse välja teenuse tingimuste punkt "Kliendi kohustus on eelnevalt veenduda, et kliendi territooriumil olev transpordi tee ja uste laiused võimaldavad kauba koos pakendiga ohutut sihtkohta toimetamist." Kuidas ma peaks teadma, et ma pean sinna sisse arvestama mingi kuradi masina mõõdud ning tavapärane raskete asjade tõstmine rihmadega ei ole nende pädevuses?

Ühesõnaga suuri ning raskeid asju soovitan tellida Euronicsi asemel madalate marginaalidega epoodidest ning organiseerige normaalne tõstmisteenus ise pädevatelt ettevõtetelt. beer_yum.gif

Edit: jätan siia klienditeeninduse vestluse ka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 25.08.2021 16:00:16 vasta tsitaadiga

Aastaid tagasi tuli eelmine külmik Euronicsist, siis tassiti niisama üles. Nüüd see aasta tellisin uue, SBS külmiku ja tuldi masinaga üles tooma. Tekkis jama, et trepikoja ustest sisse ei saanud. Külmik ise oleks mahtunud rahulikult ja need mõõdud olidki poe lehel antud aga noh kes siis oleks teadnud, et pakend paneb veel oma 15-20cm juurde. Trepikojal topeltuksed, kitsad ja muidugi ehitatud nii, et poleks võimalik maha võtta hingedelt. Sain vähemalt ukselingid maha võetud ustelt, ei tahtnud ikka mahtuda. Lõpuks ütlesin, et no võtame pakendi maha, ilma ju mahub. Ei tahetud seda teha. Mõtlesin, et äkki kuna siis oht toode ära kriipida aga ütlesid et ei, asi pole selles vaid kuna nad ilma lisarahata pole nõus külmikut pakendist välja võtma. Siis pidin neile üle rääkima, et mult neilt ju ka pakendi utiliseerimine võetud, niiet nagunii peavad üleval lahti pakkima, siis jäädi lõpuks nõusse. Peale ustest läbisaamist õnneks trepikojas endas oli ruumi piisavalt neil oma masinaga manööverdada.
Natukene mõru maik jäi kuna selle käigus mõlgiti külmikul esiuksed ära aga noh vähemalt saadi üles. Euronicsist saigi samuti sellepärast võetud, et toovad tuppa ära. Järgmine kord peab vist ise uurimustööd tegema sest neil kodulehel pole seadmete mõõtmeid koos pakendiga. Pealegi 50€ eest liiga vähe pingutamist; ma sain veel sellest aru siis kui mehed omal jõul üles tassisid, nüüd aga kas masin või ei midagi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 17:15:30 vasta tsitaadiga

ot:
icon_cry.gif Njaa, raha osatakse küsida aga mittestandard lahendusete puhul ei liigutata lillegi. Kahju sellisest firmast. Ja siis kurdetakse et miks odavatest e-poodidest tooteid tellitakse...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 17:54:40 vasta tsitaadiga

Nii, pädeva firma poolt rihmadega 10 minutiga pakendis külmkapp korterisse tõstetud ja sellega ühelpool. Naersid veel, et välisuks on raskem, mille pidi eest ära tõstma. Selline ettevõte nagu https://www.ava.ee tegi töö kiiresti ja probleemideta ära.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 18:17:09 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Selline ettevõte nagu https://www.ava.ee tegi töö kiiresti ja probleemideta ära.

Ja palju maksma läks vs Euronics'i tuppaveo teenus?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2021 18:18:53 vasta tsitaadiga

raske see külmik oli siis...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.