Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sinder
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 20.02.2007 13:22:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kahju kohe kannatamatutest inimestest!! Eriti just Jägajast. Kujutan ette, et see vend kukub Kaubamajas järjekorras vist nutma kohe!! Natuke ootamist ja juba mingi ilge virin lahti. Ega te ainukesed inimesed pole, kes ootama peavad. Hinnad on sama asi, küsige ja kontrollige!!! Ma saan aru, et tänapäeval on kõik mugavaks läinud, kõik peab ette-taha ära tegema, aga ni võib ju paksuks minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2007 13:32:21 vasta tsitaadiga

sinder kirjutas:
Ma saan aru, et tänapäeval on kõik mugavaks läinud, kõik peab ette-taha ära tegema, aga ni võib ju paksuks minna?
Et nagu klient peab ise kauba ära pakkima? Sellist lähenemist pole veel kohanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mentovsky
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2007




sõnum 20.02.2007 20:01:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Hr. Jägaja ei näinudki vahet telerialuse ja riiuli vahel? Külmiku peale saab telerit panna ka, aga külmik ikka jääb külmikuks mitte telerialuseks...
Aga kasutaja sinder õigesti ütles: küsige ja kontrollige!!! Endal ka mõned kogemused sel alal, kui ühes spordipoes oli vale soodushind väljas 1000.- aga tegelt asi maksis 1800.- Aga ostsingi ära, asi lihtsalt meeldis ja hind polnud väga oluline ( pole eriti mõtet arvutivea tõttu kohe kisata - ehk siis müüja pole arvuti ja ei pruugi mäletada palju maksab iga ese, 5.000 - viie tuhande artiklite hulgast ).
Aga euronicsist olen ostnud päris palju asju - muusikakeskus, pesumasin, pliit, videomakk, dvd-mängija, läppar, lcd-teler, videokaamera, dvd-rom + mingi nänn = ca 70000 tuhhi eest ( 5 aastaga ) - igal juhul olen rahul! Teenindus igati hea!!! Eks siis ühe kibestunud õnnepüüdja arvamust ei tasu tõsiselt võtta ( ma arvan icon_smile.gif

_________________
O Tempora, O Mores...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 20.02.2007 20:28:07 vasta tsitaadiga

Mina jälle ei alahindaks selliseid negatiivseid kogemusi. Väikestest ja pealtnäha tühistest asjadest sõltub see tunne millega klient ära läheb.
Anyway, pärast viimast minu kommentaari siin teemas on veel paar korda juhtunud, et olen Euronicsi poest tulema tulnud lihtsalt sel põhjusel, et müüjad ei oma müüdavast kaubast mingit ülevaadet. Klient (mina olin tol korral küll saatja rollis) tuleb poodi külmkappi valima ja kui müüjalt nõu küsida, näiteks selle kohta, et mis tekitab kahe sarnase mudeli vahel 2000 EEK hinnavahe, siis on selline tunne, et tüüp leti tagant teab täpselt sama palju kui ostja.
Rocca al Mares on need tehnikapoed päris lähestikku, kohe Euronicsist üle koridori on Viva. Seal kutid oskasid kohe soovitada, tuletasid veel ise ostjale igasugu asju meelde millele klient peaks mõtlema kui eri mudelite vahel valib jne. Kui lõpuks ost tehtud, lahkub klient sealt poest tundega, et sai selle mida vajab. Euronicsis pigem suhtumine, et vaadake ise mis teile meeldib ja ostke ära.
Sellepärast ka üritan vältida seda poodi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2007 21:27:06 vasta tsitaadiga

mentovsky kirjutas:

Aga kasutaja sinder õigesti ütles: küsige ja kontrollige!!! Endal ka mõned kogemused sel alal, kui ühes spordipoes oli vale soodushind väljas 1000.- aga tegelt asi maksis 1800.- Aga ostsingi ära, asi lihtsalt meeldis ja hind polnud väga oluline ( pole eriti mõtet arvutivea tõttu kohe kisata - ehk siis müüja pole arvuti ja ei pruugi mäletada palju maksab iga ese, 5.000 - viie tuhande artiklite hulgast ))
Väga imelik tekst ja oma majandusliku olukorra edvistamine icon_lol.gif

Mis ajast peavad kliendid kontrollima ,et kaubal õige hind ees on? Et nagu kliendid hakkavad ise selle eest hoolitema ja taga laos hindu tegema.Mida need müijad siis seal passivad?

Krt meil hakkab klient vahest 2 krooni pärast sõimama ja sa räägi 800 eegusest erinevusest icon_mad.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.02.2007 00:19:57 vasta tsitaadiga

sinder kirjutas:
icon_biggrin.gif
Kahju kohe kannatamatutest inimestest!! Eriti just Jägajast. Kujutan ette, et see vend kukub Kaubamajas järjekorras vist nutma kohe!! Natuke ootamist ja juba mingi ilge virin lahti. Ega te ainukesed inimesed pole, kes ootama peavad. Hinnad on sama asi, küsige ja kontrollige!!! Ma saan aru, et tänapäeval on kõik mugavaks läinud, kõik peab ette-taha ära tegema, aga ni võib ju paksuks minna?


mentovsky kirjutas:
Huvitav, kas Hr. Jägaja ei näinudki vahet telerialuse ja riiuli vahel? Külmiku peale saab telerit panna ka, aga külmik ikka jääb külmikuks mitte telerialuseks...
Aga kasutaja sinder õigesti ütles: küsige ja kontrollige!!!



Täpselt, nii ma tegingi. Te õppige ennemini lugema ja siis kommenteerige!!! thumbs_down.gif

Küsisin müüjalt, mis kaubaga tegu. Müüja ütles, et TV alus!!! ja silt oli juures, SUUR SILT oli juures, et TV alus.
Küsisin hinda!!!
Ja palusin kauba ära pakkida!!!
Naastes oli kaup pakkimata ja hind tõusnud.
Kas jäi veel miskit arusaamatuks?! Kuidas peaks veel küsima ja paluma müüjat, et see oma tööd teeks, mille eest ta palka saab?
Peaks vist köstri juurde juurde pühapaeva kooli minema, kes õpetaks ahjuroop käes põlvitama ja paluma müüja ees, et se oma tööd teeks.

Edit.
jägaja kirjutas:
Tammsaare tee euronicc ....et mul kole kiire (lasteaiast vaja laps koju tuua)...
Kell oli juba 18:05 ja polnud aega

Kaupluse ja lasteaia vahele jääb pea 35 kilomeetrine vahemaa...
sinder kirjutas:
icon_biggrin.gif
Kahju kohe kannatamatutest inimestest!! Eriti just Jägajast. Kujutan ette, et see vend kukub Kaubamajas järjekorras vist nutma kohe!! Natuke ootamist ja juba mingi ilge virin lahti. Ega te ainukesed inimesed pole, kes ootama peavad.

seda siis kannatamatuse poole pealt.

Edu.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2007 22:21:12 vasta tsitaadiga

Pidin täna Euronicsis pettuma. Tahtsin nimelt osta SanDiski 2GB MemoryStick M2 mälukaarti. Vaatasin netist, et asi olemas ja soodsa hinnaga samuti - 999 krooni. Läksin siis täna Ülemiste Keskuse Euronicsisse, aga kohale jõudes selgus, et polegi sellist asja neil. 1 GB oli suurima mälumahuga kaart, mida neil sellest kaarditüübist pakkuda oli. Müüja sõnul neile pole sellist asja sisse toodud.
Imelik, et kodulehel on kirjas, et toode laos ja uuendatud 21.02.2007. Nojah, pole hullu, homme vaja Kristiine Keskusest nagunii läbi minna. Ehk on siis laost poodidesse jõudnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 13.10.2002




sõnum 26.02.2007 12:09:53 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Pidin täna Euronicsis pettuma. Tahtsin nimelt osta SanDiski 2GB MemoryStick M2 mälukaarti. Vaatasin netist, et asi olemas ja soodsa hinnaga samuti - 999 krooni. Läksin siis täna Ülemiste Keskuse Euronicsisse, aga kohale jõudes selgus, et polegi sellist asja neil. 1 GB oli suurima mälumahuga kaart, mida neil sellest kaarditüübist pakkuda oli. Müüja sõnul neile pole sellist asja sisse toodud.
Imelik, et kodulehel on kirjas, et toode laos ja uuendatud 21.02.2007. Nojah, pole hullu, homme vaja Kristiine Keskusest nagunii läbi minna. Ehk on siis laost poodidesse jõudnud icon_neutral.gif


Laos jah, poes mitte.
Erinevad kohad neil.
Keskladu asub eraldi.
Võib helistada ja otse tellida.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2007 12:43:00 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Võib helistada ja otse tellida.

Et helistan ja siis saadavad laost mulle sobivasse poodi? See oleks päris kena lahendus. Eks helistan Kristiine Euronicsisse ja uurin asja.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2007 18:34:25 vasta tsitaadiga

Üldiselt arvutikraami ma ei osta Euronicsist. Aga seekord siiski. Kuna ma ei olnud nõus ostma Kristiines K-arvutisalongist ega Enterist. Nad ei lubanud mul kohapeal hiire mugavust proovida. K-salongi mees arvas, et läbi pakendi katsumisest piisab.
Euronicsis ei tehtud teist nägugi ja kangutati pakk lahti. Ost tehtud icon_smile.gif
Muidugi ta oleks võinud ju kommenteerida kah - et tark valik 8) või siis soovitanud midagi. See siiski on oluline.

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 13.10.2002




sõnum 04.03.2007 19:24:56 vasta tsitaadiga

DreadDog kirjutas:
Üldiselt arvutikraami ma ei osta Euronicsist. Aga seekord siiski. Kuna ma ei olnud nõus ostma Kristiines K-arvutisalongist ega Enterist. Nad ei lubanud mul kohapeal hiire mugavust proovida. K-salongi mees arvas, et läbi pakendi katsumisest piisab.
Euronicsis ei tehtud teist nägugi ja kangutati pakk lahti. Ost tehtud icon_smile.gif
Muidugi ta oleks võinud ju kommenteerida kah - et tark valik 8) või siis soovitanud midagi. See siiski on oluline.


Hmm, huvitav, sest mul sarnane kogemus Kristiines kus Kartulisalongis ei antud kaardilugejat mul kaasas olnud suurema kaardiga proovida, kas ühildub ikka. Aga seal kõrval Enteris lahkelt ühendati ühe näidisarvutiga ja demonstreeriti.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 04.03.2007 21:15:25 vasta tsitaadiga

mnjah, paar päeva tagasi vaatasin euronicsis ringi ja nägin üht 9-10 aastast poissi, kes üritas omale Psp-d osta.
Kõrval seisis müüja, kes talle meeleheitlikult üritas selgeks teha, et poisil on liiga vähe raha icon_biggrin.gif. Poiss ei saanud vist aru ning luges raha kogu aeg, siis vaatas müüjale anuva näoga otsa jne...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaiAramis
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.03.2007 14:55:00 vasta tsitaadiga

No olen minagi kohanud sellist tüüpi hinna ja tootesegadusi Euronicsites. Mida suurem pood seda enam - see vist natuke seletabki seda asja. Samas kui saad müüja endaga tegelema, siis on enamus juhtudel väga sõbralik ja asjatundlik teenendus. Ning selgeks olen õppinud et, kui kodulehel näitab laos, siis see tähendab keskladu, aga seal kuskil all on kirjas ka, et seda konkreetset toodet on selles, selles ja selles poes.
_________________
Kaotada pole midagi!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006




sõnum 06.03.2007 20:22:51 vasta tsitaadiga

globostrat, tal jäi 3k puudu
masterx, tsõts
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.03.2007 20:28:36 vasta tsitaadiga

Käisin möödaminnes kontrollimas, kas ikka viitsitakse oma tööd teha ja kaubale hind juurde panna.
Tuli välja, et viitsitakse küll- hind juures thumbs_up.gif

Aga 4999,- pole hullu, idee olemas ja käed ka veel suudavad midagi korda saata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2007 11:05:48 vasta tsitaadiga

Sain oma soovitud mälukaardi neilt lõpuks ostetud. Pidin küll helistama, aga pidevalt ununes ära icon_redface.gif Eile sattusin ühe teise asjaga seoses Kristiine Keskusesse ja otsustasin läbi astuda.
Tahtsin sealt veel üht mp3-pleierit osta, aga see oli müüdud. Palusin neil siis uurida, et kas teistes sama keti poodides on ja sain vastuseks, et seda ei saavat teha, kuna tegemist erinevate firmadega icon_eek.gif Ei olnud aega rohkem uurida ka selle vastuse kohta.

Nagu ma aru saan, siis on Euronics ja +/- Elektroonika samad poed? Huvitav, miks neil siis ikka veel kaks eraldi kodulehte on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 15.03.2007 13:25:53 vasta tsitaadiga

Kuskil mainiti, et iga pood pidi toimima ning majandama oma ette, kuigi omanikud on samad ja kaubad tulevad samadest kohtaest.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 15.03.2007 13:40:17 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Kuskil mainiti, et iga pood pidi toimima ning majandama oma ette, kuigi omanikud on samad ja kaubad tulevad samadest kohtaest.


Franchise või frantsiis on selle asja nimi.
S.t. omanikud on erinevad, aga kaubamärk on sama ja kaubad tulevad ka samast kohast.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 20.03.2007 13:57:12 vasta tsitaadiga

omanikud on lihtsalt tekitanud sellise "kunstliku" konkurendi omale icon_smile.gif igayx valib kust ostab aga raha läheb ikka yhtede samade meeste tasku
endal euronicsiga siiani positiivsed kogemused olnud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2007 12:13:09 vasta tsitaadiga

Siiamaani olen sealt ostnud dvd mängija, xboxi puldi, arvutimonitori ja köögikombaini. Kõik on viisakalt möödunud ja küsimuste tekkides sain ka vajaliku info kätte. Paraku on neil selline värk, et kõik vanad kükitavad kuskil ühes nurgas (reeglina seal lcd telkude kandis) ja tihti peab kuskilt teisest poe otsast info saamiseks vedama müüa täitsa poe ette, et miskit küsida. Muud negatiivset ei oskagi nagu öelda. Tore pood.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 01.08.2007 12:06:33 vasta tsitaadiga

ostsin hiljuti Euronicsist Nintendo DS Lite (valge) kõik sujus hästi ainult kahjuks sain viimase mis neil müügil ja see oli see mudle mis vaateaknal väljas icon_sad.gif oli nats tolmune aga töötab hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2007 19:23:13 vasta tsitaadiga

ostsin PS2 täna. selgus, et ei tööta - pildi võttis küll ette, kuid plaate lugema ei hakanud. viisin kohe tagasi. prooviti ja tõesti ei tööta. anti uus vastu ja see töötas, ilma mingisuguse vaidluse ja närvikuluta. sellesmõttes hea teenindus. thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.11.2007 20:34:02 vasta tsitaadiga

ps2 ?? mis hinnaga ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2007 20:39:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ps2 ?? mis hinnaga ?

2300.- icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 09:23:23 vasta tsitaadiga

9.November 2007 on Tartu Kaubamajas Media Point Euronicsis ostuöö (21:00-00:00), seoses sellega tuleb telekatele(muud tooted ka) päris palju sooduspakkumisi!
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.