Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.01.2016 00:37:16 vasta tsitaadiga

No küsitud on vist alati, et mis seade see ja too võrgus on. Mingit jura pole tehnilise pool inimestelt vist nagu tulnud. Intenoga seoses on ikka suheldud nendega.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 00:55:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
No küsitud on vist alati, et mis seade see ja too võrgus on. Mingit jura pole tehnilise pool inimestelt vist nagu tulnud. Intenoga seoses on ikka suheldud nendega.

nagu ma aru saan, siis sa tehniline tugi........ minuga ka rääkinud oled?
mulle satub suht alati 1 vene kutt, täiesti ok ja ajudega poiss/mees. Kahjuks nime ei mäleta, annaks talle plussi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.01.2016 01:20:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

mulle satub suht alati 1 vene kutt, täiesti ok ja ajudega poiss/mees. Kahjuks nime ei mäleta, annaks talle plussi


Artur Kulikov?
tagasi üles
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 11:26:13 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jägaja kirjutas:
jeesus188, kusjuures ei öelda üldjuhul. Pigem 40% juhtudest. Helistajate arvu ei öeldagi. Süsteem lihtsalt peaks arvutama mingi algoritmi järgi ootelolevate klientide põhjal orienteeruva löögilepääsu aja. Võib-olla kaasatakse sinna ka tagasihelistamise ootel olijad.
Ilmselt on neil protsessor nõrk, et rohkema klienditulva phul ei jõua enam arvutada. icon_biggrin.gif


Ma leian, et antud info ei ole kuidagi pöördumise lahendamise juures kasulik. Frustreerib keskmist kasutajat. Pigem väärtustaksin mina kliendi aega ja annaks pigem võimaluse end ise aidata. Üle 70% pöördumistest on kliendi enda poolt lahendatav. Kahjuks jääb palju diivani ja teleri vahele pidama ning õiged reaalse rikkega pöördujad ei pääse liinile.

... see mõttekäik jäi kuidagi segaseks, millega või kuidas saab klient ennast sellises olukorras aidata?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.01.2016 11:48:39 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Pailaps kirjutas:
jägaja kirjutas:
jeesus188, kusjuures ei öelda üldjuhul. Pigem 40% juhtudest. Helistajate arvu ei öeldagi. Süsteem lihtsalt peaks arvutama mingi algoritmi järgi ootelolevate klientide põhjal orienteeruva löögilepääsu aja. Võib-olla kaasatakse sinna ka tagasihelistamise ootel olijad.
Ilmselt on neil protsessor nõrk, et rohkema klienditulva phul ei jõua enam arvutada. icon_biggrin.gif


Ma leian, et antud info ei ole kuidagi pöördumise lahendamise juures kasulik. Frustreerib keskmist kasutajat. Pigem väärtustaksin mina kliendi aega ja annaks pigem võimaluse end ise aidata. Üle 70% pöördumistest on kliendi enda poolt lahendatav. Kahjuks jääb palju diivani ja teleri vahele pidama ning õiged reaalse rikkega pöördujad ei pääse liinile.

... see mõttekäik jäi kuidagi segaseks, millega või kuidas saab klient ennast sellises olukorras aidata?


Taaskäivitus seadmele, teise kaabliga kontrollimine, wifi kanali muutmine. Lühidalt, oma ajupotensiaali kasutamine. Ma tean, et olen saanud palka suuga leiva teenimise eest, kuid pisut võiks ise mõelda.
Tänapäeval ei viitsita isegi elementaarse loogilise vea välistamisega hakkama saada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 11:59:31 vasta tsitaadiga

... ja millest sa järeldad, et seda juba tehtud ei ole ja helistamine ongi viimane võimalus? Pealegi, see nn. "ajupotentsiaal" sõltub väga palju sellest, millega inimene tegeleb. Suvaline pereema ei pruugi saada iseseisvalt wifi kanali muutmisega hakkama kuigi ajupotentsiaali on tal olnud mitme kõrghariduse omandamiseks. Professionaalsel kretinismil on lihtne lasta võimust võtta ja unustada, et suurem osa klientidest ei puutu sedasorti spetsiifikaga oma igapäevaelus üldse kokku ja vajvad seetõttu spetsialisti jaoks nii arusaamatult elementaarsel teemal suunamist. Selleks klienditugi ometigi loodud ongi, klient ei maksa ju ainult põhiteenuse eest vaid ka toe eest sellele teenusele ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.01.2016 12:05:19 vasta tsitaadiga

Kui professionaalne kretinism on asjaolu, et kunded ei tea isegi , mis on ruuter või digiboks, siis on minu jaoks vaidlus lõppenud.

Selleks klienditugi ometigi loodud ongi, klient ei maksa ju ainult põhiteenuse eest vaid ka toe eest sellele teenusele ...

Klient maksab baasteenuse eest, nõustamine on eraldi lisatasu eest kliendi poolselt tekitatud probleemidele.

Mul pole midagi abistamise vastu, kuid trotsi tekitab "ei taha , ei oska , ei suuda" suhtumine. Ah õigus, klient on kunn, ei peagi oskama icon_smile.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 12:40:06 vasta tsitaadiga

Pailaps, professionaalne kretinism on asjaolu, miks spetsialistid kipuvad nägema probleeme vaid kitsalt oma pädevuse tasemelt ja anna enam endale aru, et klientidelt ei saa eeldada isegi mitte ligilähedast pädevust. Sinu postid on selle musternäidis ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 12:42:15 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

mulle satub suht alati 1 vene kutt, täiesti ok ja ajudega poiss/mees. Kahjuks nime ei mäleta, annaks talle plussi


Artur Kulikov?

ausalt nime ei mäleta icon_redface.gif
Valik vaevalt seal väga suur on

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.01.2016 20:58:06 vasta tsitaadiga

Ehk keegi teab: Äriklient saab uue ruuteri 2a lepinguga tasuta ka juhul kui on vana klient?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.01.2016 21:00:01 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ehk keegi teab: Äriklient saab uue ruuteri 2a lepinguga tasuta ka juhul kui on vana klient?


Renti antakse. Ärikliendi puhul on tegu kasutusrendi või kapitalirendiga. Sellist vormi ei eksisteeri. Kuigi erandite korras on mõnele antud. Ma ei võtaks isegi, kui vägisi pakutakse. Oota uus Inteno DG401 ruuter ära. Seni leia mõni kasutatud tg 789vn, kui VDSLi tahad.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2016 22:52:46 vasta tsitaadiga

Avastasin oma võrku skannides võõra Samba share.
Esimese ehmatusega arvasin et keegi mulle võrku sisse murdnud, aga veidi uurides tundub, et seade asub teiselpool ruuterit.
Tundub, nagu keegi oleks laiale maailmale oma Windowsi masina välja jaganud. icon_rolleyes.gif

Niisama windows seda masinat välja ei näita, ei nime ega IP järgi.
Avastasin juhuslikult kui üle VPN-i oma koju sisenesin ja tahtsin telefoniga vaadata, et mis parasjagu püsti.
Seepeale ilmuski üks tundmatu masin nähtavale.

Peaks kuhugi teavitama vms?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2016 22:55:03 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Magic kirjutas:
Ehk keegi teab: Äriklient saab uue ruuteri 2a lepinguga tasuta ka juhul kui on vana klient?


Renti antakse. Ärikliendi puhul on tegu kasutusrendi või kapitalirendiga. Sellist vormi ei eksisteeri. Kuigi erandite korras on mõnele antud. Ma ei võtaks isegi, kui vägisi pakutakse. Oota uus Inteno DG401 ruuter ära. Seni leia mõni kasutatud tg 789vn, kui VDSLi tahad.

Praegu on ruuteritel ja digiboksidel hea hind Elionis: https://pood.elion.ee/teenuste-seadmed-ruuterid
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.01.2016 23:07:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Avastasin oma võrku skannides võõra Samba share.
Esimese ehmatusega arvasin et keegi mulle võrku sisse murdnud, aga veidi uurides tundub, et seade asub teiselpool ruuterit.
Tundub, nagu keegi oleks laiale maailmale oma Windowsi masina välja jaganud. icon_rolleyes.gif

Niisama windows seda masinat välja ei näita, ei nime ega IP järgi.
Avastasin juhuslikult kui üle VPN-i oma koju sisenesin ja tahtsin telefoniga vaadata, et mis parasjagu püsti.
Seepeale ilmuski üks tundmatu masin nähtavale.

Peaks kuhugi teavitama vms?


abuse@elion.ee. Tuleb kahjuks tihti ette.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 12.01.2016 11:46:23 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3465059/teliasonera-kiire-internet-on-eestis-leedust-kaks-korda-kallim
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 11:56:43 vasta tsitaadiga

Ajakirjanikel on kusagil meeldetuletus määratud, et igal aastal tuleb sama "uudis" avastada? icon_lol.gif
2015. aasta jäigi vist vahele.

2012: http://ekspress.delfi.ee/kuum/kas-ja-miks-on-eestis-interneti-pusiuhendus-kallis-ja-aeglane?id=64267207
2013: http://epl.delfi.ee/news/eesti/latis-ja-leedus-on-kiirem-internet?id=67445354
2013: http://majandus24.postimees.ee/2611584/teliasonera-kusib-eestis-interneti-eest-kaks-korda-rohkem-kui-leedus
2014: http://majandus24.postimees.ee/2843285/vaata-kui-palju-on-interneti-pusiuhendus-latis-soodsam
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.01.2016 19:29:49 vasta tsitaadiga

Nüüd peaks endalt küsima, kas me oleme majanduslikult läti ja leeduga samal tasemel, eespool või maas.
Kas teeninduspersonal, teeninduskvaliteet, teenuste kvaliteet või võrgu suurus on samal tasemel, parem või halvem.

Huvitav miks piirduda ainult lähiriikidega, võtnud siis kohe ameerika, saksamaa, austraalia. Võtnud lisaks kiiretele püsiühendustele kõrvale ka vaseühendused ja 4G paketid.

Samas arusaadav, et kirjanikuhärral ajas hamba verele kui 100M mõnes kohas mingite tingimustega 9.99 eest saab.
Isiklikult loodan sammu, et ükskord kukuvad kiiruseastmed hindade suhtes kolksu allapoole ehk sama raha eest rohkem. Nii nagu näiteks 12M asemel saab sama raha eest 20M või see, et pakutakse üheks kuuks tasuta topeltkiirust, viitab sellele, et tulevikus on mõistlik jälle tehnoloogia uuendustega kaasnenud võimalused vabaks lasta, ehk kiirust juurde anda.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.01.2016 19:41:27 vasta tsitaadiga

Tavalise vase kiirusekasvust on räägitud pikemat aega...eriti tegudeni pole jõutud va. äriklient kes maksab ka vastavalt.
Lihtsalt nad ei taha jaama tehnikat vahetada... mõeldes kuna ADSL 12 mega tuli siis hetke 5 megaga leppimine, et saaks 2 telekat vaadata on ikka halenaljakas juba thumbs_down.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.01.2016 19:50:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tavalise vase kiirusekasvust on räägitud pikemat aega...eriti tegudeni pole jõutud va. äriklient kes maksab ka vastavalt.
Lihtsalt nad ei taha jaama tehnikat vahetada... mõeldes kuna ADSL 12 mega tuli siis hetke 5 megaga leppimine, et saaks 2 telekat vaadata on ikka halenaljakas juba thumbs_down.gif


Mujalt ei oska rääkida aga Raplamaal on kõikidest sõlmedest vist veel üks kolkaküla sõlm ADSL2+ peal, kohe saab VDSLi.
Kui üle eesti veel mõned vanad on, siis sel aastal saavad need mis optikaga, 100% VDSL2 võimeliseks. Lisaks sellele tipitakse siia-sinna asulates neid VDSL2 kappe ka tänavatele.

See on mingi luulu, et EI TAHA tehnikat vahetada, sellist sõna Telekomis ei aktsepteerita.
See, et mõni koht VDSLi ei saa on pigem äärmisel juhul takistuseks üle 1200m sideliin.
Nagu te aru saate siis need sõlmed vahetuvad sama kiiresti kui ruuterid, ADSL, ADSL2+, VDSL2 jne. lisaks nende vaheversioonid mis olid erinevatelt tootjatelt.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.01.2016 20:38:49 vasta tsitaadiga

Fiiber tuleb ju igaljuhul seadmekarpi?
Kui seal on nüüd uusim tehnika peaksin ma vase otsas saama vähemalt 40/5 ?
Kapini 50m järgmiseni 200-200m mitte rohkem. Ilmselt on see 200-300 loogilisem kuna vask vahetatud st. toodi postiotsast maasse ja seda 2-3a enne ADSL teema arenemist.


viimati muutis Magic 12.01.2016 20:40:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 12.01.2016 20:39:21 vasta tsitaadiga

Tere,
Olen kasutanud Elioni teenuseid nüüd juba oma 1 aasta. Täpsemalt 2014 aasta detsembrist.
Hetkel korteris on leping ämma nimel, sest tal kunagi oli juba telefon olemas ja sai teised asjad juurde võetud(internet ja digitv).

Nüüd plaan mingi aeg kolima hakata. Tahaks kaasa võtta ruuteri ja digiboxi, sest neil on ~ligemale peaaegu aasta veel rent.
Kas on võimalus nii teha, et siis hetkel korterisse jääb see sama telefon alles ja ämma nimele leping.
Kui mina uude kohta kolin, et siis liituda taas Elioniga ja jätkata samast kohast renti nendele seadmetele, mis rendis hetkel? Sellisel juhul juba leping minu nimel.

Ilmselt peab kohapeale minema, aga lihtsalt huvitab, et kas nii ikka võimalik?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 12.01.2016 21:01:59 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Tere,
Olen kasutanud Elioni teenuseid nüüd juba oma 1 aasta. Täpsemalt 2014 aasta detsembrist.
Hetkel korteris on leping ämma nimel, sest tal kunagi oli juba telefon olemas ja sai teised asjad juurde võetud(internet ja digitv).

Nüüd plaan mingi aeg kolima hakata. Tahaks kaasa võtta ruuteri ja digiboxi, sest neil on ~ligemale peaaegu aasta veel rent.
Kas on võimalus nii teha, et siis hetkel korterisse jääb see sama telefon alles ja ämma nimele leping.
Kui mina uude kohta kolin, et siis liituda taas Elioniga ja jätkata samast kohast renti nendele seadmetele, mis rendis hetkel? Sellisel juhul juba leping minu nimel.

Ilmselt peab kohapeale minema, aga lihtsalt huvitab, et kas nii ikka võimalik?


Tähtajalise lepinguga EI. Rendilepinguga JAH. Süsteem kohaldab väljaostutasu seadmete lõpetamisel, kui tegu on tähtajalise seadmega.

Antud juhul lihtsaim variant on enda nimele võtta uus leping ja uus seadmete komplekt. Võimalik, et saad tähtajalise lepinguga kui vana üüri ei taha üle kanda.

Magic kirjutas:
Fiiber tuleb ju igaljuhul seadmekarpi?
Kui seal on nüüd uusim tehnika peaksin ma vase otsas saama vähemalt 40/5 ?
Kapini 50m järgmiseni 200-200m mitte rohkem. Ilmselt on see 200-300 loogilisem kuna vask vahetatud st. toodi postiotsast maasse ja seda 2-3a enne ADSL teema arenemist.


40/10 on pakett. Sinu poolt pakutud ei eksisteeri. Sa võid ka 300m kaugusel olla, kuid soone jämedusest loeb. 0.3 peal ei paku mingi väega VDSLi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.01.2016 21:15:41 vasta tsitaadiga

Mirc, esinduses kohal sama jutu ära räägid, siis lihtne vastus on, et saab. Lihtsalt võta ämm ka kaasa, vaja kuidagi ämma nimel olev toode lammutada nii, et ämmale jääks uue ruuteriga ilmselt voip telefon ja sina saaksid oma ruuteri ja boksi uude kohta kaasa haarata.
Teenindajale peavalu, sulle lihtne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 12.01.2016 21:30:23 vasta tsitaadiga

Ma nüüd hakkan mõtlema, et miks ma selle rendile olen võtnud. Täpselt ei mäletagi.
Kas oli põhjus selles, et kui tuleb uus seade, siis saab teha uue kasutuslepingu.

Igatahes 21.12.2017 kasutustähtaja lõpp. Seega on seade peale seda aeg minu?
Mõtlen, et see rendiarve võiks olematu olla, et seadmed saab vist hetkel natukene odavamalt ka välja osta? Või see aastane rent ei oma selle juures tähtsust?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.01.2016 21:32:19 vasta tsitaadiga

Mirc, soovi korral saad ka välja osta. Iga rendiaastaga väheneb uueväärse soetusväärtus mingi protsendi. See peaks olema su rendilepingus ka kirjas.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.