Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2005 21:49:46 vasta tsitaadiga

Ärge siis kasutage korrus-internetti, kui naabrimehed selle oma allalaadimistega "umbe tõmbavad" icon_biggrin.gif Aga milles siin Elino süüdi on 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2005 00:02:18 vasta tsitaadiga

OT:teen ettepaneku antud teema ümber tõsta andmeside foorumi alla icon_rolleyes.gif

või siis peaks siin teemas puhastust tegema

beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 31.03.2005 15:26:08 vasta tsitaadiga

Saatsin üleeile kirja Elionisse, et minu Kodu ADSL pakett tundub viimastel aegadel kahtlaselt aeglane olema. Lubati võtta ühendust. Eile päeval oldi helistatud tava ja mobiiltelefonile. Kuna mind ei olnud kodus ja telefon ei olnud kaasas, siis ma ei vastanud. Oldi käidud ka uksetaga, aga kui mind kodus ei ole, siis ma ei saa ka uksevastu minna, loogiline eks ?
Ok, veel hiljem eile õhtu helistas mulle üks tüüp Elionist. Palus, et ma teeksin erinevaid kiiruseteste. Kui testid jms tehtud, siis öeldi, et kiirus ongi hetkel selline. Ega midagi teha, siis. Jäigi asi niimoodi.
Täna tuli aga jälle mingi tüüp uksetaha. Kuna olin kodus, siis lasin sisse kah. Tuli tuppa, rääkis, et teil oli probleem olnud, jms. Siis rääkisin, et oli küll jah, aga saime asja juba lahendatud.
Seepeale ütles tüüp midagi taolist, et persse küll, meil ka neid kliente nii palju ja ei jaga kõike välja.
Vaatas siis veel igaksjuhuks juhtmed jms üle, kõik korras. Seejärel sain arve 130.- eeki (95.- väljakutse ja sisetöö 35.- 10min) icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 15:28:40 vasta tsitaadiga

Ei mingeid probleeme - oli Kodu, oli stabiilselt 512 kilo kiirus, nüüd on Kodu2 pakett ja stabiilselt 1 mega olemas icon_biggrin.gif Ja proovitud nii kiirusetestidega kui ka failide laadimistega - kiirused stabiilsed nii et tapab 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehitaja
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2005




sõnum 31.03.2005 17:38:02 vasta tsitaadiga

:=> mnjaaa, olen algaja, alles hakkan mõtlema, millist interneti pakkujat võtta ja elioni kaalusin, aga ei tea enam, kas on hea, kui siin mainitakse talle kehva kuulsust icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 17:54:45 vasta tsitaadiga

Mismoodi - kehv kuulsus - eks ikka iga konkurent teeb kedagi maha icon_biggrin.gif Minu hoole all olevad võrgud käivad juba nii 3-5 aastat Elioni võrgus ja pole aastate viisi mingeid probleeme 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 31.03.2005 17:55:33 vasta tsitaadiga

Me otsustasime et vahetame Elioni lauatelefoni Starman-i vastu kuna meil niigi Starman TV ja Internet
_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.03.2005 18:30:37 vasta tsitaadiga

Eks alati on seesama küsimus mida eelistatakse - kas odavat hinda või 365 päeva pidevalt püsivat ja töötavat võrku. Mina eelistan igatahes viimast - pole aega muudkui HelpDeski helistada ja modemeid restartida 8) ja siis kümneid minuteid või tunde oodata millal asi taas tööle hakkab icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 01.04.2005 02:21:50 vasta tsitaadiga

eriti palju positiivseid kogemusi pole. kolisin ära ja tahtsin netti uude korterisse saada. net pandi siis sisse, aga millegi pärast ei tööta. help deskist soovitati küll restarti teha ja muid trikke, aga abi ei kuskilt. lõpuks sain ühendust oma sõbra endise töökaaslasega, kes arvas, et äkki on korteril telefon ja selle pärast ei saagi. imelik on asja juures see, et nad ei saa seda kukilt vaadata, kas korteril on telefon või ei ole. igatahes pidin kuskilt telefoni hankima ja mobiilile kõne võtma, et teada saada, kas tegemist on ikka selle nr, mis nad mulle andsid. tuli välja, et vana nr ongi alles ja sea pole välja lülitatud. pärast mõne päevast ajamist sain lõpuks telefoni väljalülitatud ja neti sisse.

järgmine nõme seik tekkis portidega. nagu kõik teavad on kodulahendus 3`e pordid lahti - vähemalt peaksid olema. see,e t need tegelikult kinni on, sain ma paar nädalat hiljem teada, kui hakkasin huvi tundma, miks kõik samamoodi on kui kodulahendus 2`ga. ma ei saa aru, mis reklaamitakse, et pordid on lahti kui tegelikult peab ikkagi elioni kodulehelt aktiveerimise tellima? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.04.2005 07:40:52 vasta tsitaadiga

To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2005 18:30:05 vasta tsitaadiga

kui ise ei küsi, siis pannakse pordid kinni.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 04.04.2005 23:07:25 vasta tsitaadiga

Keegi esindust teab kus mobiilile kohapeal soft peale pannakse või saadetakse ka selliste asjade puhul kuhugi kaugemale???
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002




sõnum 04.04.2005 23:35:47 vasta tsitaadiga

Pole mingi elioni fänn, aga lubatud kiirus on neilt ikka alati tulnud (mingi 5 aastat nende püsikas). Pigem kaebavad kiiruse üle starmani jms kliendid. Sees püsib ka stabiilselt. Iga paari aasta tagant on küll nett ära kadunud ja siis on nad pidanud mõned korrad ühendust uuesti konfima ja....voila....jälle paar aastat viimase peal töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.04.2005 09:25:45 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2005 09:53:30 vasta tsitaadiga

positiivse hääle saab elion sellepärast, et kauba ostmisel natukenegi usaldavad klienti ja ülekandega maksmisel annavad kauba kohe kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 06.04.2005 06:55:39 vasta tsitaadiga

kallis, kuid kvaliteetne, soovitan:)
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2004




sõnum 06.04.2005 07:02:43 vasta tsitaadiga

Las teised kiidavad pealegi (kel raha palju)...
Minu arvamus Elionist on kokkuvõttes kahjuks negatiivne ehk ebameeldiv kuna hind on see mis paneb asjad paika...
Suhtumine inimestesse on nagunii igalpool ühtemoodi- ei muuda teise inimese naeratus midagi
kui see on kunstlikult tekitatud

Hea ettevõte oskab olla soodne ja ka kvaliteetne thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biglot
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002




sõnum 06.04.2005 07:15:04 vasta tsitaadiga

Telefonifirmade suhtumine ei ole siiski päris ühtemoodi, tundub. Mõni ei viitsi isegi kunstlikku naeratust teha, lihtsalt ülbab. Elioni hinnad on muidugi tõsised kirved küll, eks nad koos EMT-ga taha mõlemad ratsa rikkaks saada. Rikete parandamine jms. on neil tänapäeval minu kogemuste järgi küll kiire.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 06.04.2005 13:49:04 vasta tsitaadiga

delic kirjutas:
tahanteada kirjutas:
To Delic:
Aga kas Elioni kodulehelt lugesid, et: 1) ADSL püsiühendus ( 2 Mbit/256 kbit, sõltuvalt valikust on pordid kas avatud või suletud ) + telefoniühendus.

Ei näe küll, et pordid peaksid ilmtingimata lahti olema ning paketid, mida ise oma tuttavatele tellinud olen, on kõik kinniste portidega võetud icon_wink.gif


ei lugenud. rääkisin inimestega esinduses ja seal ei öeldud mulle midagi. see on umbes nii, et kui ei küsi siis me ei räägi ka midagi. lauslollus minu arust


lauslollus on see kui sa järgminekord internetti koju tellimiseks elioni esindusse lähed ja sulle 3 tundi jutustatakse kõikvõimalikest erinevustest ilma et sa seda kysima peaksid.
kui ma sinult näiteks kysin et mis su nimi on siis kindlasti tahan ma teada ainult sinu nime mitte su suguvõsa ajalugu või miskit sarnast. järgmine kord mõtle enne valmis mida sa teada tahad ja kysigi täpselt neid kysimusi keegi ei tule sulle niisama rääkima pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 06.04.2005 14:16:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pikemalt eriti veel portidest mille yleyldine olemasolu pole suurema osa kasutajate jaoks just olulise tähtsusega

ega ikka omab küll; minu arust oleks täiesti adekvaatne, kui müügimees mainiks ühe lühikese lausega ka vahele, ET PORDID ON AVATUD VÕI SULETUD . selle ütlematajätmine on sama hea kui jätta mainimata et kas auto on manuaal või automaatkäigukastiga - mõlemaga saad sõita aga vahe on sel puhul harjumuses (ja mõnes muus asjas).
kas siis tõesti on nii kontimurdev küsida või mainida kliendile, et kas soovite lahtisi porte või kinnisi ; või on siis Elioni firmapoliitikaks saanud see, et jätame kinni siis säästame kuskilt otsast midagi. Einoh muidugi kui müügiametnik on alaarenenud või/ja ei suuda sõnu korralikult välja hääldada siis on tal raske seda lisalauset muidugi öelda.
iga päevaga aina loen kuidas müügiametnikud muutuvad laisemaks ja laisemaks, koguaeg tahaks midagi ütlemata jätta, midagi mainimata jätta kuna mis sa ikka nii pikalt räägid jah? päevas jutustad sadu kordi rohke, tuled HV sse, kirjutad kordi rohkem , ja on raske kliendile öelda see ÜKS lause?
sellise suhtumisega inimesed palun minge müügitöölt kohe minema, teist pole mingit kasu kui te vaid mõtlete leti taga kuidas oma päeva nüüd mööda saata, et kiiremini palga kätte saaks. Valisid kord selle töö, SIIS TEE SEDA KA KORRALIKULT!

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.04.2005 15:00:37 vasta tsitaadiga

suurem osa internetikasutajatest ei teagi, mis asi see port on, nii et selle ütlemine või ütlematajätmine ei köiguta küll kedagi. See kes portidest ja nendega seonduvast teab, see taipab juba ise küsida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.04.2005 15:46:36 vasta tsitaadiga

dumbuseril on tõesti pohh kas port on avatud või suletud, peaasi et nett jookseb ja maile saaks lugeda
vot nii icon_exclaim.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 06.04.2005 16:09:12 vasta tsitaadiga

tundub et kasutaja painkillah ei uuri automyyalt kah ise kas tegu manuaal kasti vai automaadiga rääkimata sellest kas masin sõidab bensiini vai diisliga icon_smile.gif
see et elion vaikimisi pordid kinni jätab on ikka rohkem kasutaja syy kes ei oska või ei taha kysida seda kui selleks õige aeg on ja nagu eelpool mainiti siis tõesti jätab enamust inimesi se portide jutt täiesti kylmaks
pigem on se portide teema rohkem seesugune et kas automyya peaks kah rääkima sellest et sumpsi läbimõõt on 5,5cm mitte 5,4cm kelle jaoks seesugune teadmine on oluline siis see seda ka kysib

või äkki hoopiski käib kasutaja painkillah poes nii et astub sisse , näeb myyat, ootab kuni myya uurima tuleb mis sooviks on, ja kasutaja painkillah palub ainult yhte : "jutustage mulle kõigest mida te pakute eks ma siis valin ise välja midagi , ja vaadake et te yhtegi ebaolulist detaili välja ei jäta ka. tahan teada iga asja kohta täpselt inimeste arvu või mehe nime kes selle valmistas"

ja need kes räägivad siin myygimeeste oskustest ja tegemistest siis palun ärge rääkige kui te pole ise kunagi myygimehena leiba teeninud sest niisama lahmimine on mõttetu.
ps! ple suunatud kellegi pihta vaid lihtsalt piltlik näide sry kui kellelegi ebameeldivusi valmistan oma näidetega lihtsalt painkillah oli selle vastusga seotud kõige tugevamalt
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.04.2005 16:39:43 vasta tsitaadiga

Aga avatud port on Elionil kogu aeg ju tasuline tellitav lisateenus olnud icon_biggrin.gif Ja mulle kui tavakasutajale see variant meeldib, milleks pean ma oletama ja uurima, kas port on lahti jne. Seda enam kui enamus kasutajatest seda ei kasuta ja ei tea milleks see vajalik on või oleks thumbs_up.gif
Aga kui autot ostma lähen, siis tean kindlasti varem kas antud mudel on manuaal- või automaatkäigukastiga icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 06.04.2005 21:58:39 vasta tsitaadiga

te ikka sogate seda, et tavajuuseril pole vaja portide juttu teada
aga mina soovisin teada, miks on teil nii raske seda lauset öelda? tavajuuser võib ka väga vabalt mängida kodus netipõhist kaardimängu (ka vanemad inimesed), ning paljud ei jookse just standardportide peal. mina näen seda nii, et mainides ära, et pordid on kinni ja see võib mõne programmi tööd pärssida hoiate ära palju kurjasid telefonikõnesid helpdeski.
samas praegu käib jutt tavajuuseritest, e siis nendest kes teavad arvutist võibolla vaid seda kuidas solitairet avada ja netis surfata, kui tõmbaksime paraleeljoone autokasutajate killas, siis on inimesi kes lähevad kõigepealt salongi autot vaatama (või siis kasutatut) ja ei pruugi üldse neil meeldegi tulla käigukasti tüüp ja kas see on tähtis või mitte - kuigi see näide on kindlasti natuke mööda, on see siiski illustreeriv. selle asemel et vinguda minu ebaõnnestunud näite kallal, oleks võinud mõni müügimees lahti seletada miks võtab temalt tüki küljest ühe lause ütlemine kliendile? eriti kui see lause säästaks tulevasi konflikte. ja ärge tulge rääkima, et tavakasutaja ei tea ega taha sellest midagi teada - tavakasutaja on lai mõiste, alustades sekretärist arvuti taga lõpetades noorukiga kes surfab reidis ja taob vahelduseks mingit rollikat netis.
kuna pordid on interneti juures ikkagi selline asi mis võib otseselt mingisuguse programmi tööd piirata (kust otsast piirab auto tööd sumpsi laius? )siis on minu arust eriti tähtis seda vähemalt kliendile mainida, et ta saab sellest vähemastki informeeritud.
mulle hakkab aina enam ja enam praeguste kommentaaride ja kogemuste põhjal tunduma, et Elion üritabki tavajuuseritel nahka üle kõrvade tõmmata ja nende infopuuduse pealt magusat raha teenida. Ja siis tahame me veel olla IT riik kui Eesti suurim internetipakkuja jätab meelega oma kliendid teadmatusse.
Klient on kuningas - aga kuningale te räägiks vast kõik ära, või mis?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.