Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 233, 234, 235  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2004 11:07:45 vasta tsitaadiga

... mõned kiidusõnad tuleks öelda Tartu Fortuuna 1. asuva äriesinduse kohta, mida külastan teatud asjaolude tõttu suht tihti. Olenamata, kas olen sinna sattunud firma või isklikes asjus, on alati teenindus tasemel olnud ja mõned üksikud arusaamatused on lahendatud siiamaani kliendi kasuks, ning kui kasvõi mingilgi viisil võib oletada esinduse teeninduspraaki, siis on väga viisakalt vabandatud. Ühesõnaga, täpselt selline esindus, kuhu läheks heameelega korduvalt uuesti tagasi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 23.12.2004 01:45:02 vasta tsitaadiga

kas on normaalne, et elion kui mu uus teenusepakkuja täiesti ettehoiatamatult muutis mu internetiühendust? Leping Asumiga sai tehtud kodutöö peale kunagi. asum aretas lõpuks enda kiirema võrgu ja sellest ikka teatati. nüüd kus tuli elion, ei öelnud sõnagi ja võttis netikiirused alla. ka helpdesk kuhu helistasin vaid köhatas selle peale. ja peale selle, miski asi elioni poolt nagu resetiks mu teatud portidel istuvaid connectioneid. irc ja ftp pidevalt disconnectivad. u nii 5-paarikümne minuti tagant tugeva järjekindlusega. helpdeskist öeldi veel et võrk konfiti ümber kortermaja internetiks mis on põhimõtteliselt täpselt sama mis adsl kodu (enne oli selle nimetus adsl kodu, nüüd vist kodulahendus). adsl koduga saab mängida nii cs i , wolfi kui palju muud. mina oma uue ja vägeva kortermaja netiga ei saa mitte kui sittagi mängida. praeguse seisuga mulle tundub et varsti võite nautida naljakat helisalvestist kuidas mina karjun elioni helpdeski ja tehnotoe peale, sest mind on otseses mõttes petetud . ei ühtegi sõna interneti parameetrite vahetumise kohta, kunagi leping mis oli asumiga kodutöö peale lülitus asumi võrkude mahamüümisel mingi näruse kortermaja neti peale ja pealegi, terve nett streigib. keegi targem võiks öelda mis valdkondades ma nendega möliseda võin? selle asja ma võtan ette niikuinii. illustreerimiseks lugege mu allkirja kah, umbes sellises stiilis kulges mu vestlus helpdeskiga.
praegu on küll selline tunne et paneks elionile pommi alla, muule ei mõtle kui kvantiteedile, et saaks maksimaalselt lambaid ühe liini taha ajada ja sealt raha kasseerida. icon_evil.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 24.12.2004 00:07:19 vasta tsitaadiga

Mis sa arvad, miks võis Asum oma võrgu maha müüs? Järelikult polnud rentaabel selliseid ühendusi püsti hoida. Kiru Asumit.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.12.2004 00:11:32 vasta tsitaadiga

loogiline ju et ta ei suutnud püsti hoida võrku. kuid et elion nii omakorda veel keeras, nt kui ema läks uuesti lepingut ümber vormistama siis küsimuse peale, kas kõik jääb samaks nagu enne, vastati jaatavalt. muidugi natuke naaivne oli tast et ta ei lugenud lepingus kajastuvad kiirusi jms, aga ta poleks neist arugi saanud. imelik ikkagi et klienditeenindaja nii rämedalt näkku valetab, inimene küsib kas kõik jääb samaks nagu oli asumi aeg - ja töötaja vastab jaatavalt, kuigi tulemus on kirjeldatud minu eelmises postis. kas sedasi siis tõmmataksegi internetist vähemteadlikke inimesti alt icon_confused.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.12.2004 00:15:36 vasta tsitaadiga

Aga Asumi võrk oli ju Sharetud võrk, ehk siis ühe Elioni otsa peale oli pandud palju tarbijaid thumbs_up.gif Kuidas praegu on, oled üksi traadi otsas või jagad kellegagi kusagil. Kui jagad, siis suht tõenäoline, et keegi tahab kogu võrguressurssi endale saada icon_wink.gif
Minu tuttavad, kes üksi kiirust kasutavad, ei kurda küll keegi 24h pidev ühendus olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 24.12.2004 00:24:35 vasta tsitaadiga

Ega klienditeenindajat sõimates sa nagunii midagi paremaks ei saa. Sõima kedagi juhtkonnast. Mu teada peaks praegu 512/512 ühendus kevadeni 45.- maksma - igati thumbs_up.gif ju.

Edit/ mul kodutöö, köhin pappi ja ei nurise, aga Asumi kaabel nurgas ja kevadeni 45.- krooni maksta tundub ahvatlev.

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.12.2004 01:50:15 vasta tsitaadiga

kortermaja internet,jagatud ikka päris hulgi rahvaga. kuhugi mänguserveritesse (va multi theft auto) connecitda ei saa, dl kiirused on aeglased, 200 eeku kuus. irc ja ftp download/upload connectionid resetitakse pidevalt nii et midagi tõmbama jätta on võimatu , ircus istumine on ka piin kui kogu istumise jooksul enam kui 5 korda disconnectib.
ega jah, elion on ju nii pisike firma et pole mujalt kasu saada kui mitteteadlikelt arvutikasutajatelt beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 24.12.2004 11:18:38 vasta tsitaadiga

Kas kortermaja elanikel võrgumodemile ja hubidele/switchidele on võimalik ligi pääseda, äkki keegi varastab teilt netti ja tõmbab ühendust kooma. Eelmine aasta oli ka ühes teises foorumis teema, et keegi varastas netti ja kakkus kiirust alla, kuna switch asus koridor elektrikapis. Üks vähe teadjam tegelane siis jälitas seda juhet korterini mis asus tema korteri all, lõikas juhtme läbi, kõik kiirused terve maja peale korras.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.12.2004 11:27:47 vasta tsitaadiga

Mõtle nüüd loogiliselt - kui võrgus on hulk rahvast, siis on ju peale Sinu veel ka teisi tirijaid ja sel juhul üsna loomulik, et kiiruseid ei jätku. Ja samas oled ju oma tirimistega ise suurtarbija icon_biggrin.gif teiste jaoks ja pole ime kui keegi Sind ennast Switchist Disconnestib icon_evil.gif , et Sa teiste kiiruseid ära ei tapaks icon_exclaim.gif
Olen ja paaril korral ise võrguomanikel abiks käinud koormajaid otsimas ning siis on tõesti lahendus - esialgu hetkelised "väljalülitused", kui probled jätkuvad, siis pikemaajalisemad või ka üldse võrguteenuse pakkumise katkestamine icon_exclaim.gif Asi kurb icon_redface.gif aga on olemas selline asi nagu NetiEtikett ja sellest tuleb kinni pidada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 27.12.2004 02:02:29 vasta tsitaadiga

Elioniga küllaltki negatiivsed kogemused....

... Möödunud talvel kui lasin endale püsiühenduse sisse panna sõlmisime Elioniga lepingu " Kodu Adsl " Pärast paaripäevalist ootamist lülitati internet sisse ja kõik oli päev korras, kuni avastasin, et Kodu Adsli kiirus see nüüd küll ei ole, mida mina oman. Kiirustest näitas, et ühendus on poole kiirem kui peaks olema, seega kohe reageering, et tegu on Kodutöö ADSL-iga. Helistasin Elioni ja küsisin, et miks mul nett nii kiire on, nemad rääkisid vastu, aga et peabki ju olema, teil on Kodutöö ADSL. Ütlesin, et EI, mul on Kodu Adsl, nemad ütlesid, et oodake vaatame järgi. Vaadati siis järgi ja vabandati, lepingul oli Kodu Adsl, sisse oli aga mulle lülitatud Kodutöö ADSL.

2. Umbes kuu aja möödudes hakkas nett jamama. Lambist kadus modemilt LAN tuli. Esimene reaksioon, et võrgukaart on puru või vigane. Ostin uue ja panin masina, nett töötas 10. min ja kadus. Siis küsisin elionist, et kas võib olla tegu teie poolse veaga. Vastuseks sain, et ei mingil juhul, kodu power ja system tuled põlevad on kõik korras. Ok, ostin ka kolmanda võrgukaarti, taaskord sama jura. Siis proovisin modemit teise arvuti peal, ei töötanud. Helistasin Elioni ja teatasin oma testidest, öeldi et viige modem Võrru testimisele ( Võru Elion on mulle kõige lähemal )
Selge... Läksin võrru. Võrus saadeti üldiselt mind pikalt, öeldi et kas sa pime oled, system, power, lan ja dsl tuled kõik ju põlevad.. Ütlesin, et vahel põleb, vahel ei põle. Ei midag, saadeti mind pmst minema. Siis helistasin uuesti Elioni, öeldi et juu siis on tegu minupoolse veaga.
Leppisime kokku, et saadavad mulle oma geeniused koju, tuli mingi Põlva tüüp kes vaatas, et modemil LAN tuli ei põle, ühendas oma modemi külge ja kõik OK. Vahetas mul modemi välja, sõimas Võru tüüpe ja lahkus. Lubas ka minu modemi tagasi tuua ja enda oma ära võtta, aga seda pole ta seni teinud.

Kokkuvõtteks raiskasin ma kõvasti aega, raiskasin bensiiniraha jne.
.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 27.12.2004 08:07:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kõvasti aega, raiskasin bensiiniraha jne.



info@elion.ee ikka saatsid kogu oma loo?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 27.12.2004 11:30:19 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
tsitaat:

kõvasti aega, raiskasin bensiiniraha jne.


Saatsin, aga ei saanud kirja vastu. Uut katset ei teinud.


info@elion.ee ikka saatsid kogu oma loo?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 29.12.2004 23:04:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõtle nüüd loogiliselt - kui võrgus on hulk rahvast, siis on ju peale Sinu veel ka teisi tirijaid ja sel juhul üsna loomulik, et kiiruseid ei jätku. Ja samas oled ju oma tirimistega ise suurtarbija icon_biggrin.gif teiste jaoks ja pole ime kui keegi Sind ennast Switchist Disconnestib icon_evil.gif , et Sa teiste kiiruseid ära ei tapaks icon_exclaim.gif
Olen ja paaril korral ise võrguomanikel abiks käinud koormajaid otsimas ning siis on tõesti lahendus - esialgu hetkelised "väljalülitused", kui probled jätkuvad, siis pikemaajalisemad või ka üldse võrguteenuse pakkumise katkestamine icon_exclaim.gif Asi kurb icon_redface.gif aga on olemas selline asi nagu NetiEtikett ja sellest tuleb kinni pidada thumbs_up.gif

post kadus mul kuhugi ära
esiteks pole ma mingi räme leecher, ausalt öeldes üldse pole leecher. heal juhul nädalas paar 5mb suurust asja, ja neid 700-800 mb asju tirin kuus võibolla 2-3. põhiliselt ikka weebsurf , irc ja siis ainuke võimalik mäng - gta vc mta.
ja pealegfi ühenduse killimine on täiesti absurdne tegevus, isegi kui ma rebiks metsikult on mul see õigus, kui just lepingus pole kajastatud mu andmevahetuse maksimaalset suurust

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
safik
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 30.12.2004 20:53:45 vasta tsitaadiga

Ega see jagamine pole suurem asi, kõik ju tahavad maksimumi kätte saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 13.02.2005 22:01:14 vasta tsitaadiga

mul on elioniga ikka kord nädalas sekeldusi... seda tehnilise abi ootemeloodiat ümisen teinekordki... olen jah räme leecher icon_razz.gif kui parajasti midagi ei tõmba... siis järelikult uploadin midagi kuhugi või pelan onlain.... sellegipoolest on nad lahe seltskond icon_smile.gif

error controli maha võtmisega on alati nalja kui palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 14.02.2005 01:40:48 vasta tsitaadiga

Kasutan Elioni teenustest ainult lauatelefoni ja sellega olen küll väga rahul.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noface
HV kasutaja
noface

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2005 11:43:58 vasta tsitaadiga

pidurid ja rumalad.
Ei tahtnud mulle koju internetti ja telefoni panna. Ütlesid, et liine pole läheduses ja tulevikus ei tule ka.

_________________
TYU
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2005 01:27:59 vasta tsitaadiga

noface kirjutas:
pidurid ja rumalad.
Ei tahtnud mulle koju internetti ja telefoni panna. Ütlesid, et liine pole läheduses ja tulevikus ei tule ka.


nje ponjal....mis piduriga ja rumalusega on pistmist , et nad sulle liine ei taha panna...
keegi ei keela sul neid liine ise panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 15.02.2005 01:43:29 vasta tsitaadiga

Eesti Telefon on kurjast, ei ole nende teenuseid juba aastaid kasutanud (varem siis fiksvõrgu föön), elagu vaba konkurents!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2005 02:40:29 vasta tsitaadiga

Vot ma ei saa aru, miks võetakse elioni kui monopoli.Konkurents on juba ammu olemas ning seda ka eduliselt kasutatakse.
Kus tuleb üldse selline blond mõtlemine , et elion peab kellelegi tasuta kaabli koju vedama.Samma hästi võite ju pommida teisi firmasi (uninet ehk siis nüüd elisa, tele2, stv,starman ja veel mingid jublakad), et tooge nüüd see kaabel mulle tasuta koju.Mis te arvate seal vastuseks saadavat?ja sama blond on see , et rahavas karjub ,et elion paha monopol ja nad kasutavad nüüd konkurendi teenuseid.Mis selles viimases lauses valesti on,miks kõlab see viimane lause imelikult?
Kes on nõrgim lüli?

PS. Ja peale selle on antud teema elion kui arvuti teenuse pakkuja mitte järjekordne side probleemide lahendamise foorum.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2005 13:01:51 vasta tsitaadiga

See vist pole õige koht küsimisex, kuid ma siiski teen seda...nimelt mul selline jama, et vahepeal kaob lambist nett ära...on kellelgi veel selline tõrge olnud ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003




sõnum 20.02.2005 19:25:50 vasta tsitaadiga

elion imeb sajaga. Upload ei ole see mis lubatud või puudub üldse :@:@
_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 20.02.2005 21:39:34 vasta tsitaadiga

Muidu pole firmal häda midagi , aga raha on nad tõesti kiired võtma , sõbral on olnud selline juhus , kus ta läks poodi uut cd lugejat ostma , rääkis siis müüaga kõik värgid ära , müüa võttis raha ja tahtis hakata järgmist klienti teenindama icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 20.02.2005 21:40:40 vasta tsitaadiga

Elion on nagu Emt igaltpoolt natuke rohkem kui konkurendid
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 28.02.2005 22:15:20 vasta tsitaadiga

ehh, endal see korrusmaja internet - pidevalt hangub ära ja oota mingi minut-paar, et jälle mingigi liikumine toimuks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 233, 234, 235  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.