Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  X-Ray prillid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 04.11.2004 16:10:50 X-Ray prillid vasta tsitaadiga

sattusin peale sellisele lingile
http://www.advanced-intelligence.com/goggles.html?1586
ja tekkis huvi, et kust saaks Estist osta selliseid icon_biggrin.gif
Seal kirjutab et see näeb läbi mõningate objektide ja kiudude kas see on tõsi? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 16:50:44 vasta tsitaadiga

http://www.newgrounds.com/portal/view/2318 icon_lol.gif ja sealt pane play this game
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.11.2004 16:56:31 vasta tsitaadiga

lindows kas sa sellist mõistet nagu NEW MEDIA tunned?

Kui ei, siis vaata sellist lehekülge nagu http://www.fu-fme.com ja arvesta, et esimese kuuga esitas seal tellimistaotluse 17'000 inimest ja sellest kirjutas isegi üks kuulsaim pornoajakiri kui tõelisest asjast
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 17:41:23 Re: X-Ray prillid vasta tsitaadiga

lindows kirjutas:
sattusin peale sellisele lingile
http://www.advanced-intelligence.com/goggles.html?1586
ja tekkis huvi, et kust saaks Estist osta selliseid icon_biggrin.gif
Seal kirjutab et see näeb läbi mõningate objektide ja kiudude kas see on tõsi? icon_lol.gif

icon_lol.gif huvitav küll mis sa nendega peale hakkad? Lähed naistesse?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 17:45:49 vasta tsitaadiga

lennu kirjutas:
lindows kas sa sellist mõistet nagu NEW MEDIA tunned?

Kui ei, siis vaata sellist lehekülge nagu http://www.fu-fme.com ja arvesta, et esimese kuuga esitas seal tellimistaotluse 17'000 inimest ja sellest kirjutas isegi üks kuulsaim pornoajakiri kui tõelisest asjast

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 04.11.2004 17:50:03 vasta tsitaadiga

ei tunne tegelt ikka küll icon_rolleyes.gif




edit: naistesse ma ei pea siis minema nad ju igalpool ümber icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 17:56:16 vasta tsitaadiga

lindows,
tsitaat:

nad ju igalpool ümber
just-just icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.11.2004 21:28:33 vasta tsitaadiga

new media on kõige lihtsamalt öeldes kunstivool, mis näitab inimestele nende lollust, nagu näiteks seesama lehekülg, mille enne näiteks tõin. Samuti ka häkkerid, kes oma töödega juhivad tähelepanu mingitele suurematele probleemidele maailmas. Tegelikult väga lai mõiste ja kõige paremini aitab sind vast google.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unemati
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2004




sõnum 04.11.2004 22:14:42 Shet hapens vasta tsitaadiga

Sony müüs kunagi videokaameraid millel oli ööseade liiga peale keeratud ja see võtab tõesti läbi teatavate riiete icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.11.2004 22:24:29 vasta tsitaadiga

ei vaadanud küll seda linki, kuid tegelikult läbi _teatud_ kiudude on selline asi võimalik, aga õnneks/õnnetuseks ei kuulu nende kiudude alla riided icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2004 23:27:26 Re: Shet hapens vasta tsitaadiga

unemati kirjutas:
Sony müüs kunagi videokaameraid millel oli ööseade liiga peale keeratud ja see võtab tõesti läbi teatavate riiete icon_wink.gif

jah, aga nende kaamerate müük lõpetati ka kiiresti icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 15:52:22 vasta tsitaadiga

Kuidas teha omale võimas nightvision kaamera?

Vaja läheb:
*Infrapunase valguse filterklaas, saab siit ja sinna 1000w tavaline hõõglamp
*Tavalist videokaamerat
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 05.11.2004 16:17:48 vasta tsitaadiga

oled proovinud ka kas töötab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 05.11.2004 16:20:52 vasta tsitaadiga

hea teema teil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.11.2004 16:24:50 vasta tsitaadiga

Olege rahulikud, 10 aasta pärast on sellised pillid leiutatud, mis näevad riietest läbi. Seal on ka väike miinus. Tuleb valida koht kus on AINULT naised(ja ilusad) muidu võib veel isu ära kaduda nende prillide järele. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 05.11.2004 17:18:25 vasta tsitaadiga

Just thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 05.11.2004 19:20:11 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2004 20:24:13 vasta tsitaadiga

lindows kirjutas:
oled proovinud ka kas töötab icon_biggrin.gif


Ei ole aga pm. peaks töötama, aga olen paar vana telekapulti ära lammutand ja sealt ir led'id võtnud ja koos nendega 0,7 lux'ist sony kaamerat kottpimdas kasutanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 05.11.2004 21:38:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
lindows kirjutas:
oled proovinud ka kas töötab icon_biggrin.gif


Ei ole aga pm. peaks töötama, aga olen paar vana telekapulti ära lammutand ja sealt ir led'id võtnud ja koos nendega 0,7 lux'ist sony kaamerat kottpimdas kasutanud.
hea et meil eestis oma Macgyverid on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 07.11.2004 17:44:24 vasta tsitaadiga

lindows kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
lindows kirjutas:
oled proovinud ka kas töötab icon_biggrin.gif


Ei ole aga pm. peaks töötama, aga olen paar vana telekapulti ära lammutand ja sealt ir led'id võtnud ja koos nendega 0,7 lux'ist sony kaamerat kottpimdas kasutanud.
hea et meil eestis oma Macgyverid on icon_biggrin.gif


icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 07.11.2004 18:02:10 vasta tsitaadiga

Tavalist videokaamerat annab väga edukalt kasutada ööbinoklina, kui tal öösel filmimise funktsioon on, tuleb aint tugevamad IR lambid panna, ja selelga näeb ikka päris korralikult icon_smile.gif
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darvidaz
HV vaatleja
darvidaz

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.11.2004 23:31:30 vasta tsitaadiga

Hmm nende prillidega saaks peris palju FUNni
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2004 23:39:13 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
lindows kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
lindows kirjutas:
oled proovinud ka kas töötab icon_biggrin.gif


Ei ole aga pm. peaks töötama, aga olen paar vana telekapulti ära lammutand ja sealt ir led'id võtnud ja koos nendega 0,7 lux'ist sony kaamerat kottpimdas kasutanud.
hea et meil eestis oma Macgyverid on icon_biggrin.gif


icon_lol.gif


aitäh jällegi!!!

miskipärast olen täna umbes kuues kohas näinud sarnast postitust ja just sama kasutaja poolt icon_confused.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.11.2004 23:54:00 vasta tsitaadiga

darvidaz kirjutas:
Hmm nende prillidega saaks peris palju FUNni

arvad? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 08.11.2004 00:27:08 vasta tsitaadiga

mingi läbi siidõhukese särgi vb näeb küll, aga enamustel on ikka mingid kapmsunid seljas, nii et useles peace of crap icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 08:37:36 vasta tsitaadiga

ootad kui suvi tuleb ja keksid randa oma aparaadiga. Äkki tuleb mõni paks vanamutt ka vastu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 08.11.2004 13:38:34 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
mingi läbi siidõhukese särgi vb näeb küll, aga enamustel on ikka mingid kapmsunid seljas, nii et useles peace of crap icon_razz.gif

suvi, rand, õhukesed riided (A) icon_wink.gif

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 08.11.2004 15:32:44 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
http://www.newgrounds.com/portal/view/2318 icon_lol.gif ja sealt pane play this game

päris huvitav mäng oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 08.11.2004 17:49:24 vasta tsitaadiga

vaat kui vanamutt vastu tuleb annab pea ära ka keerata....
aga enamasti on rannas ikka ilusad tüdrukud(vähemalt lõuna eestis on nii) ja vanamemmed juba naljalt rannapoole ei roni rannapoole ei roni
Vot nii.... thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 11.11.2004 02:23:46 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Olege rahulikud, 10 aasta pärast on sellised pillid leiutatud, mis näevad riietest läbi. Seal on ka väike miinus. Tuleb valida koht kus on AINULT naised(ja ilusad) muidu võib veel isu ära kaduda nende prillide järele. icon_biggrin.gif


Olege ise rahulik - sellised seadmed on juba rohkem, kui 10 aastat olemas. Discovery channel-is näitas paar aastat tagasi katsetusi mingis lennujaamas. Ma võin mürki võtta, et enne avalikustamist/leket oli US Army-l see systeem juba tükk aega olemas. Samuti on sati piltidega - kui oma majast kosmosest tehtud pilti näed oled sillas - tegelikult võivad nad teha pildi ka sinu käes olevast moblast, selle display näidust jne....
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.11.2004 02:01:05 vasta tsitaadiga

vandenõuteooriad thumbs_up.gif pmst kui sul oleks sellise asja kohta tõendeid oleks sa kas surnud või siis kusagil määramata ajaks ära, ilma et sa kellelegi sellest teatanud oleksid. aga noh tehnika on kõikvõimas icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 02:07:44 vasta tsitaadiga

jah mõelge kui tore oleks omada selliseid prille. tõsi, ainult naised võiksid seal kohas olla. seega teate mis, mehed. nende prillidega tasub käia naiste saunas, siis näed kõike ning ainult naisi!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2004 12:38:45 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
jah mõelge kui tore oleks omada selliseid prille. tõsi, ainult naised võiksid seal kohas olla. seega teate mis, mehed. nende prillidega tasub käia naiste saunas, siis näed kõike ning ainult naisi!

mis kasu siis neist prillidest naiste saunas oleks? vaevalt seal kõik naised "paksult riides" on icon_razz.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 13.11.2004 16:29:02 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
Piip kirjutas:
jah mõelge kui tore oleks omada selliseid prille. tõsi, ainult naised võiksid seal kohas olla. seega teate mis, mehed. nende prillidega tasub käia naiste saunas, siis näed kõike ning ainult naisi!

mis kasu siis neist prillidest naiste saunas oleks? vaevalt seal kõik naised "paksult riides" on icon_razz.gif

miski linnapeal olevas saunas võivad küll naistel ikka räiged tolmukihid peal olla
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 13:01:23 vasta tsitaadiga

INTRODUCTORY PRICE $ 2400

hind on suht kirves icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 17.11.2004 20:04:36 vasta tsitaadiga

erxxx kirjutas:


Olege ise rahulik - sellised seadmed on juba rohkem, kui 10 aastat olemas. Discovery channel-is näitas paar aastat tagasi katsetusi mingis lennujaamas.....


http://securitysolutions.com/news/security_prototype_security_system/

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.11.2004 22:49:48 vasta tsitaadiga

Ei tea milline see kuvatav pilt välja näeb? Kas inimesel näitab skänner läbi naha kah või näitab ainult naha pinnani või läbi iga riide ei näita vms? Kuskil mingeid pilte või infot pole?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.phonkyp.
Kreisi kasutaja
.phonkyp.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 18.11.2004 11:18:49 vasta tsitaadiga

Perversne leiutis igatahes. Eriti veel teha kättesaadavaks tavakasutajale on eriti nilbe.
_________________
Ärge uskuge, mida teised teile räägivad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 18.11.2004 22:39:48 vasta tsitaadiga

varsti kannavad kõik fooliumrõivaid icon_cool.gif icon_razz.gif 8)
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 19.11.2004 21:32:57 vasta tsitaadiga

lahe beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 21.11.2004 01:36:33 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Ei tea milline see kuvatav pilt välja näeb? Kas inimesel näitab skänner läbi naha kah või näitab ainult naha pinnani või läbi iga riide ei näita vms? Kuskil mingeid pilte või infot pole?

antud aparaat töötab selle põhimõttega, et näitab infra(või oli see ultra)valgust. aga teadupärast on osad riided tehtud infravalgust läbilaskvateks lihtsalt põhjusel - parema päevituse nimel. nimelt ongi infravalgus valguse see osa, mis põhjustab inimesel päevituse. seega skännerid(mis töötvad nähtava valguse ulatuses) ei näita mitte midagi rohkem, mida meie juba näeme.
kohustuslik kuid igast otsast kasutu lisainff: kuna infravalgus on tavasilmale tavaoludes nähtamatu, kasutatakse seda ka pultides, infrapunaseadmetes jne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 05:30:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kohustuslik kuid igast otsast kasutu lisainff: kuna infravalgus on tavasilmale tavaoludes nähtamatu, kasutatakse seda ka pultides, infrapunaseadmetes jne.

sellepärast ma läbi teki saangi kanaleid vahetada icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.11.2004 01:53:18 vasta tsitaadiga

Kõva näide oli toodud prillidel ,selle järgi võib arusaada miks ned prillid leiutati.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 01.07.2013 21:34:11 vasta tsitaadiga

http://www.aliexpress.com/category/15370706/night-visions.html?SortType=price_asc
Kus siin ka selliseid osta saab kuskilt jahipoodidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 01.07.2013 21:54:39 vasta tsitaadiga

ajuNolk R 05 nov, 2004a 16:24 kirjutas:
Olege rahulikud, 10 aasta pärast on sellised pillid leiutatud, mis näevad riietest läbi. Seal on ka väike miinus. Tuleb valida koht kus on AINULT naised(ja ilusad) muidu võib veel isu ära kaduda nende prillide järele. icon_biggrin.gif

Krt, veidi üle aasta vaid jäänud aega, panin vist veidi metsa icon_redface.gif icon_cool.gif Aeg lendab, aeg lendab.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2013 13:15:08 vasta tsitaadiga

aixi, Kas seadusest miskit ööprillide kohta polnud midagi ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 04.07.2013 00:12:53 vasta tsitaadiga

Noh on siis vist olemas ööprillid binoklid ja sihikud kuid olen kuulnud et sihikuid ei tohi laskmisel jahimehed kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2013 18:49:25 vasta tsitaadiga

Kindlasti on ka olemas selliseid prillid millega näeb teatud objektidest läbi, kuid meile, lihtsurelikele, nendest ei räägita icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  X-Ray prillid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.