Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 403, 404, 405  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
1%
 1%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 6 ]
20-25"
17%
 17%  [ 44 ]
25-30"
42%
 42%  [ 107 ]
30-35"
25%
 25%  [ 63 ]
35" või suurem
10%
 10%  [ 27 ]
hääli kokku : 250

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.03.2023 22:31:47 vasta tsitaadiga

-Koppel-, kas tolle monitoriga see näeb okei välja:


exceli color picker. wolediga on kollase parem ja vasak serv nihu icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2023 22:33:42 vasta tsitaadiga

-Koppel-, ma sain ka just. Poisid Roccas just ütlesid, et üks läks täna veel välja - eeldan, et see olid sina icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 13.03.2023 22:39:48 vasta tsitaadiga

Olin jah mina.
Endale ja teistele siis kasulikku infot kuidas oma DWF monitorist maksimum võtta: https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/comments/zoqegd/aw3423dwf_best_hdr_settings_windowsgames_thread/
Uue firmware sai ka laadida sealtkaudu.

EDIT: See värvide värk ja HDR / SDR / sRGB / DCI-P3 teema käib veidi pinda. Üheski modes ei ole asi ideaalne. HDR modes on liiga tuhm ja SDR modes on liiga kirgas.

Probleemi olemuse maakeelne seletus:
tsitaat:
Imagine a photo of a fire engine. (I'm American, so for me that usually means bright red.) The data in that red pixel in spirit says to the computer "make this pixel 100% red." But 100% of what? In a world of average 1996 displays, it basically means "make this pixel the most red you can possibly make." But there's no reference point data baked into that pixel. Only "this pixel is the most red."

Now you put your display into DCI-P3 mode, and the computer is like, "hey display! make this pixel the most red!" The "most red" for your display is way way more red than the most red for that 1996 average screen, and BAM - you get crazy color saturation. Not accurate, just saturated.

When the file is properly tagged as sRGB, and your display has an accurate display profile, and your application is aware of both of these profiles, only then can the OS say, "hey display! this pixel says it's 100% red, but I see that's based on sRGB! I also see that relative to sRGB, you can produce 130% red! So instead of 100% your red, you should display 75% your red!" (Apologies for the terrible math - but you get the idea.)


viimati muutis -Koppel- 14.03.2023 11:45:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2023 11:49:44 vasta tsitaadiga

-Koppel-, tänud. Varsti läheb Forza tööle ja hakkab proovima, kuidas on. Tekst vähemalt Windowsi peal on väga hea, Mac peal on endiselt kahtlane. Hakkan see nädal lähemalt uurima, kuidas timmida BetterDisplayga täpsemalt.
Kes veel mõtleb, siis tasub AT-st ära võtta. Hind on 1006 euri ja tean pead anda, et lähiajal läheb ta kallimaks. Kõige odavam pakkumine Euroopas on 1099 + saatmine.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2023 00:31:03 vasta tsitaadiga

IPS UWD pealt vist väga ei kutsu uuendama kui värvidega sellised probleemid on OLEDi peal. Filme ei vaata monitorist ning mängimiseks aega minimaalselt.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2023 00:33:54 vasta tsitaadiga

Ise kasutan töö tegemiseks 90 protsenti ajast ja ei kurda. Silmad on korras ja internet puhub asjad alati suuremaks kui reaalsus
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 15.03.2023 00:52:47 vasta tsitaadiga

Mainiks, et värvidega ei ole otseselt probleemi ja teema ei ole kuidagi OLED-iga seotud. Lihtsalt uued monitorid suudavad kuvada üle 100% sRGB värviruumist ja siis tekib küsimus, et kuidas neid värve kuvada. Kas monitor paneb all-in või toimub mingi konverteerimine / skaleerimine.
IPS UltraWide on ilmselt veel väga kaua täiesti korralik monitor.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 15.03.2023 13:34:53 vasta tsitaadiga

Raisum kirjutas:
AW3423DWF näib täitsa saadaval olevat.
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/alienware-34-qd-oled-gaming-monitor-aw3423dwf-1242842
https://www.galador.ee/1230-monitorid/14567625-lcd-monitor-dell-aw3423dwf-34-gaming-curved-21-9-3440x1440-21-9-matte-0-1-ms-swivel-height-adjustable-tilt-colour-black-210-bfrq


Mina hoian heaga eemale sellest monitorist kuniks nad suudavad HDR korda teha. AMD graafikakaardiga pole üldse mõtet kaaluda seda.


Link

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 15.03.2023 13:42:04 vasta tsitaadiga

https://tftcentral.co.uk/news/lg-49gr85dc-49-ultrawide-va-with-240hz-and-hdr1000-launched LG'lt uus super ultra wide.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 15.03.2023 14:14:17 vasta tsitaadiga

Oo... väga teemasse video. Mul on ka uuendatud firmware ja ma eile õhtul avastasin enda jaoks, et see HDR400 true black mode on kõige meeldivam... HDR1000 on selgelt liiga ere. Ühtlasi oli ka tavaline SDR sisu värvid korrektsed... kuigi mõnede arvates ilmselt liiga tuhmid. Väga palju on seadeid ja siis nende seadete kombinatsioone. Kuna mul on nVidia graafikakaart, siis võin proovida ka seda HDR1000 mode asja korda ajada.

Muidu filmides on ka suht lappes see, et kui eredad need kõige eradamad kohad siis on mida teler võiks suuta kuvada. Siin videos analüüsitakse ja mõnes filmis on kuni 4000 nit (cd/m2)
https://www.youtube.com/watch?v=_dVE_d073To
tsitaat:
As a measure of light emitted per unit area, this unit is frequently used to specify the brightness of a display device. The sRGB spec for monitors targets 80 cd/m2.[3] Typically, monitors calibrated for SDR broadcast or studio color grading should have a brightness of 100 cd/m2.[4] Most consumer desktop liquid crystal displays have luminances of 200 to 300 cd/m2.[5] HDR displays range from 450 to above 1600 cd/m2.[6]


Väga korralik SONY OLED teler "A80K (eestis A83K) delivers up to approximately 650 nits peak brightness"
SONY top of the line QD-OLED "In HDR, the A95K routinely hits 950 to 1,000 nits"

Mina isiklikult olen rahul ka selle HDR400 modega ja mõtlen, et kui ma neid pixeleid ei piina maksimum heledusel, siis äkki kestavad ka kauem.
Teine variant on just piinata maksimumil ja koguaeg ning siis vahetult enne Delli 3 aastase garantiiaja lõppu lasta välja vahetada... aga väga ei tahaks ka mingit "refubished" samasugust junni asemele saada. Seega vist pigem hoian enda oma heas seisukorras.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.03.2023 18:29:59 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Mina hoian heaga eemale sellest monitorist kuniks nad suudavad HDR korda teha. AMD graafikakaardiga pole üldse mõtet kaaluda seda.
hdr on paras ikaldus olenemata kaardist ja monitorist.
ma ei saa windowsi kuidagi normaalselt hdriga käituma ja ka mängude arusaam hdr-ist on põnevalt varieeruv.

-Koppel- kirjutas:
Väga korralik SONY OLED teler "A80K (eestis A83K) delivers up to approximately 650 nits peak brightness"
SONY top of the line QD-OLED "In HDR, the A95K routinely hits 950 to 1,000 nits"
woled vs qd-oled. see ongi see ~30% qd-oled efektiivsusboost.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 16.03.2023 12:34:14 vasta tsitaadiga

Ostsin samuti Alienware enne kerget hinnatõusu ära, nüüd 53 eurot kallim. Vaatame, kas on ka seda väärt. Seni 2* 1440p 25" Dellide peal elanud viimased 7 aastat.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 16.03.2023 13:15:09 vasta tsitaadiga

Ennem kui jälle 1440 monitori ostaks, tahaks oma silmaga näha, kuidas 1600 kõrgusega kumer monitor mängudes fiilib või siis 4k kumer kui on selliseid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2023 13:42:21 vasta tsitaadiga

Maci peal on fondid defaultis paremad. Windowsis pidin MacType installeerima, siis läks paremaks. Maci peal on font väga okei, eriti kui BetterDisplay-d kasutada HiDPI resolutsioonide jaoks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.03.2023 14:34:27 vasta tsitaadiga

Lugesin ka reddit kasutajate tagasiside selle AW3423DW kohta sama paneel mis F model. Kuna osadel juba eelmine aasta see käes. Päris jube ikka. Paljudel on burnin probleeme ka siis, kui windowsis HDR väljas ja static elemente pikalt ees ei ole. Nii kiirelt tulid erinevad probleemid välja. Ainus lohutus oli neil, et 3 aastat saavad paneele vahetada selle tõttu. Lisaks vaikimisi iga 4h tagant kui kuvar töötab teeb ta kuskil 7 minti pixlite refreshi, sellel ajal kuvarit kasutada ei saa. Ainus lahendus on see muuta 20h peale aga siis riskid burnin'iga veel kiiremini.
Reklaamiti küll, et paremini talub burnin kui WOLED aga praegu tundub vastupidi. Osad vahetavad monitori ära garantii korras enne müüki ja siis võtavad midagi muud asemele icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2023 15:00:02 vasta tsitaadiga

Mnjah, tundub, et tuleb vaadata ~32" 4K >=120Hz monitori siis non-OLED-i, ehk pigem vast IPS-i, kuigi ega sellegi puhul vahetasin ühe korra paneeli ja siis leppisin IPS-Glow-ga. Samas värvid paremad kui VA.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.03.2023 15:18:37 vasta tsitaadiga

Kahjuks jah. Seni kuni ei ole leitud paremat lahendust PC kuvarite jaoks. See on ikka korralik järeleandmine burnin vältimiseks, et saaks OLED kuvarit kasutada igapäevaselt mänguks/tööks isegi vaheldumisi. Juba see, et osadel tekkis burn-in youtube vaatamisel akna päisest, kui see oli pikemalt ees.
Mina olen ka IPS glowga harjunud arvuti kasutamisel. Telekas on filmide jaoks OLED hea lahendus siiani. Vahel panen PC teleka külge mängimiseks aga enamus ajast ikkagi 34" IPS widescreen kuvar igapeävaseks tööks ja mängudeks.

rtings kinnitab ka seda QD-OLED osas vs WOLED
After two months, the two QD-OLED displays on this test (Samsung S95B OLED and the Sony A95K) are both showing signs of possible permanent image retention (burn-in), but the LG WOLED TVs like the LG C2 OLED and the LG G2 OLED are clean.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.03.2023 15:23:55 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Osad vahetavad monitori ära garantii korras enne müüki ja siis võtavad midagi muud asemele

Ma ei saa sellest lausest aru. Palun selgita.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.03.2023 15:33:07 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Osad vahetavad monitori ära garantii korras enne müüki ja siis võtavad midagi muud asemele

Ma ei saa sellest lausest aru. Palun selgita.


Nendel, kellel on tekkinud permanent burn-in kasutavad seda veel mingi aeg aga enne kui garantii läbi saab, saadavad Dellile ja siis uue kuvari müüvad maha, mitte vana millel burn-in jäljed näha. See on riskantne kaua Dell lubab välja vahetada ja kui tihti. Praegu on teada, et esimesed on välja vahetatud osadel juba kuni 6 kuud kasutuses olnutel. Keegi ei taha osta kasutatud QD-OLED kuvareid, kui sellel on burn-in jäljed

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 17.03.2023 15:33:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2023 15:33:11 vasta tsitaadiga

No kes OLED-iga riskida ei taha, siis MiniLED on hetkel parim LCD alternatiiv. Hetkel 1100 tsooniga mis tagab juba üsna hea HDR elamuse 27-32" mõõdus.
Pikemas perspektiivis tuleb MicroLED asemele aga hetkel algab see samamoodi üliväikeste (nutikellad jms) ja ülisuurte (telekad) suuruste juurest ene kui monitori mõõtu ükskord jõuab.

Enne võiks MiniLED jõuda 5000+ tsoonini.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.03.2023 15:58:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow Jah tundub ,et tulebki oodata paremat lahendust ja hind paneb ka limiidid turule. Samas keegi ei keela panna 1k+ monitori peale ja siis loota, et Dell vahetab välja kuniks garantii veel on. Mina jätan igal juhul vahele,, ei taha isegi mõelda vahetamise peale, kui see on juba ette teada tõenäoliselt tulemas.

Pigem on siin suurem küsimus, miks QD-OLED tehnoloogia nii kergelt burn-in tekitab. Eespool jagatud link tegelikult lahkab üsna hästi https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11248184#11248184
See on palju suurem probleem kui ma teadlik olin sellest tehnoloogiast. See on üldine probleem mitte ainult PC turul.


Tundub, et probleem ongi valge värvi puudumises. Aga arvati, et monitorid kasutavad teist kompenseerimise lähenemist ja ei pruugi probleem avalduda nii kergelt. See siiski ei osutunud tõeks. See selgitab ka iga 4h tagant tsükli käivitamist monitoril.

WOLED panels used on LG OLED displays and some Sony OLEDs, which use red, green, blue, and white subpixels, QD-OLED panels only have a red, green, and blue subpixel. This means that when the TV needs to produce pure white, it has to run all three subpixels at the same time. With static white content, like the white area around a TV news channel's "Breaking News" banner, this could lead to faster degradation of all three subpixels, so they'll appear darker than the surrounding areas. These results don't look good for computer users. A computer's user interface often has large white areas, even if you're using your computer's Dark Mode feature, and those areas are likely to cause burn-in.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2023 15:58:29 vasta tsitaadiga

Zonerman, Niipalju kui ma mõistan, siis just valge piksli loomine on kõige kurnavam QD-OLED jaoks, kuna selle loomiseks peab nii valgusealgallikaks olev valgus töötama kui ka kõigi kolme värvi pikslid.
Lisaks LG alates 2017 implemnenteeris mingi tehnoloogia mis burn in veel vähendab ja mida Samsungil pole. Lisaks LG-l on valge jaoks eraldi piksel mis säästab kolme ülejäänut kulumisest.

Muidugi Samsungi telekates on nüüd väidetavalt teise põlvkonna QD-OLED mis pole veel monitoridesse jõudnud ja üks selle märksõna on väidetavalt väiksem burn-in vs esimene põlvkond aga kuidas see saavutati pole Samsung avalikustanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.03.2023 16:02:16 vasta tsitaadiga

Jah rtings leidis sama järelduse. Ma edisin enda posti enne icon_smile.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 17.03.2023 16:11:44 vasta tsitaadiga

Siin videos vana pensionil olev Philipsi OLED arendaja / teadlane proovib kodus OLED display teha. Tehnoloogia ise töötati välja 90nendate lõpus.
https://www.youtube.com/watch?v=qg8pMUd-tSk

Tark vana. Tema "kodukootud" OLED ekraanil ilmnevad kvaliteediriskid ebapuhtusest tulenevalt. Kuna valgust emiteeriv kiht on õhuke... alla mikromeetri, siis kõrvalised osakesed, mis on sellest suuremad tekitavad katoodi ja anoodi vahele õhuaugu. Kasutatav materjal on aga ebastabiilne ja reageerib õhuniiskusega ja maakeeli korrodeerub. Ekraanid, mis on hermeetiliselt hästi suletud (masstooted ei ole) siis need kestavad kümneid aastaid.
See aga ei selgita seda "burn-in" risk.
Äkki see leht selgitab: https://www.reddit.com/r/OLED/comments/ee7tfl/oled_burnin_explained/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2023 16:18:40 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Kahjuks jah. Seni kuni ei ole leitud paremat lahendust PC kuvarite jaoks. See on ikka korralik järeleandmine burnin vältimiseks, et saaks OLED kuvarit kasutada igapäevaselt mänguks/tööks isegi vaheldumisi. Juba see, et osadel tekkis burn-in youtube vaatamisel akna päisest, kui see oli pikemalt ees.
Mina olen ka IPS glowga harjunud arvuti kasutamisel. Telekas on filmide jaoks OLED hea lahendus siiani. Vahel panen PC teleka külge mängimiseks aga enamus ajast ikkagi 34" IPS widescreen kuvar igapeävaseks tööks ja mängudeks.

rtings kinnitab ka seda QD-OLED osas vs WOLED
After two months, the two QD-OLED displays on this test (Samsung S95B OLED and the Sony A95K) are both showing signs of possible permanent image retention (burn-in), but the LG WOLED TVs like the LG C2 OLED and the LG G2 OLED are clean.


LG WOLED-idega monitore siis pole? & see kehtib alates C2-st (C2 ja siis ilmselt ka tulev C3)? TV-sid monitoridena kasutades siis neid probleeme olema ei peaks? V.a. glossy paneel :/

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 403, 404, 405  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.