Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung X460 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeSiilike
HV vaatleja
DigeSiilike

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.02.2005 01:13:13 vasta tsitaadiga

dalambert kirjutas:
Ma mõtlen selle all seda, et saab luua/tekitada valikud, kus saab kiiresti panna telefoni valjult helisema/ainult vibreerima/täiesti vaikseks/ööseks kõnemärguandena ainult vaikse piiksu tegema. Nii nagu Nokial noh.

Ainuke variant, mille leidnud olen, on kiiresti heli maha võtmine. Selleks tuleb helisätete alt seadistada vaikne reziim (3.7), kust saab valida kas siis heli asemel värinalarm või vaigistada kogu telefon. Kiirklahv selle funktsiooni aktiveerimiseks on #
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dalambert
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2004




sõnum 14.02.2005 23:18:58 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
*Ei saa valida,kas kasutad telefoni või SIM mälu,niiet telefoninr-t valides on kõik nr.-d topelt(kui nr-d salvestatud nii telefoni kui SIM-ile)

Veel 1 asi mis on hämmastav: On olemas menüüs võimalus kopeerida SIM-ilt kogu oma telefoniraamat telefonimällu. Tore. Kui tahad, et numbrid topelt ei oleks, on vaja nad SIM-ilt ära kustutada. Right? No pole hullu. Laeme üle kolme päeva ja hoiame hinge kinni, et tühjaks ei saaks. Kui aga tekib vajadus mingil hetkel ikkagi see pann remonti anda, siis puudub võimalus telefonist SIM'ile numbrid korraga tagasi kopeerida. Ainult ükshaaval! Väga Haige...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 24.02.2005 13:25:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi oleks nii hea ja kirjutaks siia X460 CSD-seaded (mitte GPRS). Põhimõtteliselt on vaja töötavaid WAP-seadeid Smardi jaoks (GPRS'i see ei võimalda).
TELE2 kodulehel pole veel X460 seadeid üleval, proovisin teistega aga ei funka ikka.
Et siis X460@Smart CSD-seaded?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 02.03.2005 08:32:08 vasta tsitaadiga

Üks väike küsimus veel.Kuidas aru saada,mis on aku mahutavus,kuna igasugused tehnilised võrdlused annavad mahutavuseks 780-800mAh,kuid aku enda peal on kirjas kõigest hämmastavad 320mAh?
Ei teagi,kellel võiks õigus olla,kuna isegi Samsungi ametlikul Eesti kodulehel on antud 780mAh? icon_question.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 02.03.2005 21:38:12 vasta tsitaadiga

aCe, kui sa nüüd hoolikalt järgi mõtled, siis näed sa seda (320mA) ju mobiilil, mitte akul... Seega loogika järgi peaks see minimaalne voolutugevus olema, mis telefon nõuab icon_wink.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 06.03.2005 14:00:08 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas netist tõmmatud helinatoone saab laadida ka vaikemeloodiate alla? Või, mismoodi saaks netist tõmmatud helinat panna nt. rühma helinaks.
Teine küsimus oleks, et sel telefonil pidi olema peal võimalus salvestada 30sek kõnet, mida ma kusagilt leida ei oska.
Palun targemate abi icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2005 13:40:23 vasta tsitaadiga

nädala algul langes ka tele2-s hind: 1710kr pole sugugi palju selle telefoni eest.

Kuidas siis kõnesalvestusega lood on? Kas selle telefoniga saab telefonikõnet salvestada?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.03.2005 17:57:51 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Selline küsimus, et kas netist tõmmatud helinatoone saab laadida ka vaikemeloodiate alla? Või, mismoodi saaks netist tõmmatud helinat panna nt. rühma helinaks.
Teine küsimus oleks, et sel telefonil pidi olema peal võimalus salvestada 30sek kõnet, mida ma kusagilt leida ei oska.
Palun targemate abi icon_smile.gif


Esimesele küsimusele vastaksin,asi selles,et ei saagi.Nad salvestatakse "Minu helide" alla.Grupihelinatena saab mingipärast kasutada ainult,jah,vaikemeloodiaid.Kuid kui olemas datakaabel ning vastav tarkvara telefoni patchimiseks,mida internetis ka liikvel,siis asi isegi mõeldav.Ise küll pole seda proovinud,kuna arvan,et garantii kaotamine oleks päris ränk. icon_smile.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2005 19:23:07 vasta tsitaadiga

Ostsin täna selle telefoni ära. Kõigega olen siiamaani rahul, kuid üks asi häirib mind ja ma olen nördinud. Ma maksin 2500 krooni telefoni eest ja ma ei saa täpitähti trükkida?! Kas nad teevad nalja :s. See tundub nagu ebareaalne lihtsalt.. Kas tõesti ei anna seda kuidagi peale panna sinna?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 14.03.2005 21:16:02 vasta tsitaadiga

Kakuke:
vali inglise keele asemel saksa keel.Ise olin algul sama dilemma ees,kuid leidsin,nagu paljud teised kasutajad,et see on ainuõige tegu.
Niiet English asemel >>> Deutsch icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.03.2005 09:21:00 vasta tsitaadiga

Kas sellele telefonile on sobivat lisaantenni. (nagu autoantenn). On olemas mingid universaal antennid, kas need sobivad? Asi selles et kodus on levi nõrk.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 22.03.2005 16:32:16 vasta tsitaadiga

Siiski on sel olemas diktofon.

Menüü --> Multimeediasõnum --> Uus MMS --> Heli --> Salvesta uus

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2005 01:04:42 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Siiski on sel olemas diktofon.

Menüü --> Multimeediasõnum --> Uus MMS --> Heli --> Salvesta uus

thumbs_up.gif


Need on need samsungid, Alcatel 535 on vist sama koha peal..tuhnasin terve telefoni läbi, lõpuks leidsin!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 28.03.2005 13:17:55 vasta tsitaadiga

dalambert kirjutas:
Veel 1 asi mis on hämmastav: On olemas menüüs võimalus kopeerida SIM-ilt kogu oma telefoniraamat telefonimällu. Tore. Kui tahad, et numbrid topelt ei oleks, on vaja nad SIM-ilt ära kustutada. Right? No pole hullu. Laeme üle kolme päeva ja hoiame hinge kinni, et tühjaks ei saaks. Kui aga tekib vajadus mingil hetkel ikkagi see pann remonti anda, siis puudub võimalus telefonist SIM'ile numbrid korraga tagasi kopeerida. Ainult ükshaaval! Väga Haige...

1) Numbrid ei kao telefonimälust kuhugi kui aku tühjaks saab.
2) telefoni ei saa tagasi ilmselt korraga kopeerida sellepärast, et telefonimälus olevale kontaktile saab salvestada kokku kuni 5 numbrit ja emaili aadressi (+ saab määrata veel rühma, pildi ja helina). See aga ei võimalda sellisel kujul salvestatud kontakti tagasi kopeerida SIM kaardile mis toetab ühele nimele üht numbrit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2005 15:19:35 vasta tsitaadiga

martkomp kirjutas:
2) telefoni ei saa tagasi ilmselt korraga kopeerida sellepärast, et telefonimälus olevale kontaktile saab salvestada kokku kuni 5 numbrit ja emaili aadressi (+ saab määrata veel rühma, pildi ja helina). See aga ei võimalda sellisel kujul salvestatud kontakti tagasi kopeerida SIM kaardile mis toetab ühele nimele üht numbrit.
huvitav, aga sellise asjaga saab mu 2a vana nokia 3510 küll hakkama, lihtsalt lisab nime lõppu numbri sõltuvalt mitmes number see telefonimälus sama nime all on ja kõik, emaili ja muu pahna jätab lihtsalt kopeerimata
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2005 10:30:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tööle saanud mitteoriginaal datakaabli Samsungi originaaltarkvaraga?Endal selline com porti minev,Mobiledit-ga töötab kuid oleks vaja sellist proget millega pilte ja helinaid ka saab liigutada.Või on mõni muu hea programm?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 14.04.2005 17:14:12 vasta tsitaadiga

Mobileditiga saabki ju pilte ja helinaid liigutada!
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 24.05.2005 14:27:51 vasta tsitaadiga

martl kirjutas:
Kas keegi on tööle saanud mitteoriginaal datakaabli Samsungi originaaltarkvaraga?Endal selline com porti minev,Mobiledit-ga töötab kuid oleks vaja sellist proget millega pilte ja helinaid ka saab liigutada.Või on mõni muu hea programm?


Tervist.Kuigi selle küsimuse esitasid üsna ammu,vastaks sellele ikkagi.Omades sama telefoni võin öelda,et olen tööle saanud n-ö libaoriginaalse datakaabliga Samsungi originaaltarkvara.Muidugi on vahe,kuna kõige uuem tarkvara tööle ei lähe,kuid kasutan Samsungi enda EasyStudio PIMS & File Manager`i,millega liigutan nii helinaid kui pilte.
Kuid proovisin ka MobilEditi`t ning see mul tööle ei läinud.Arvatavasti sõltub kõik kaablist,kuna pira-kaabli ei ole just 1-3-aastase Samsungi garantiiga. icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cat
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 20.10.2005 22:09:52 vasta tsitaadiga

Kus asub samsungi teh. hooldus et seda firmware'i uuendada saaks ja palju see maksta võiks?Tänud kes oskab aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2005 22:58:50 vasta tsitaadiga

Fujitsu Services OÜ
Akadeemia tee 21 G
12618 Tallinn

võta aga Samsungi garantiitalong näppu ja mine kohale.
Miks aga uuendada tahad? Jookseb kokku, tunned millestki puudust või lihtsalt niisama...?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cat
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 21.10.2005 20:48:19 vasta tsitaadiga

ma tunnen sellest puudust et ei saa oma helinaid helistajagruppidele panna,ma ei tea kas see üldse siis muutubki. Mulle meeldiks kui saaks kordus äratuse ka panna,aga seda võimalust ka menüüs pole.kas keegi oskab öelda kas need üldse muutukski firmware'i uuendamisega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.10.2005 20:56:34 vasta tsitaadiga

cat kirjutas:
ma tunnen sellest puudust et ei saa oma helinaid helistajagruppidele panna,ma ei tea kas see üldse siis muutubki. Mulle meeldiks kui saaks kordus äratuse ka panna,aga seda võimalust ka menüüs pole.kas keegi oskab öelda kas need üldse muutukski firmware'i uuendamisega?


Asi selles,et Samsung ise neid võimalusi andnud ei ole.Kuid telefon tarvara patchimisega on võimalik kõike seda teha:
igal helistajal/helistajagrupil oma helinaid,mitte ainult n-ö vaikemeloodiaid;java-mänge peale laadida(mis alguses on keelatud,mänge saab lisada ainult läbi mingi Samsungi GPRS-teenuse);muuta menüü välimust ja paigutust jne..
Selleks vaja datakaablit,firmware-faili,millele patche lisada,progesid nimega ResMan ja SGHFD.
Enda telefonil said kõik patchid peale pandud ja kõik töötas(ning tööta kindlasti ka edaspidi,kuigi telefon maha müüdud).Antud uuendustega telefoni väärtus minu arvates tõusis tunduvalt!
Aga jah,vaata sinna lehele:
http://samsfan.ru/
Sealt leiad kõik(v.a datakaabli),et telefon muuta selliseks,nagu endale meeldib! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cat
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 30.10.2005 13:20:37 vasta tsitaadiga

Tänan ,aga garantii ajal ei julge seda nagu ise tegema hakata,huvitav kas kõike seda ka seal samsungi hoolduses tehakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 30.10.2005 18:24:40 vasta tsitaadiga

cat kirjutas:
Tänan ,aga garantii ajal ei julge seda nagu ise tegema hakata,huvitav kas kõike seda ka seal samsungi hoolduses tehakse?

Sry,aga kindlasti ei tehta.See käib ainult garantiiväliselt ning pole vähemasti veel kohanud inimest,kes sellega ka tegeleks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 30.10.2005 22:34:02 vasta tsitaadiga

aCe, kas sul on veel datakaabel alles? icon_razz.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung X460 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.