|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 15:01:34
Viirused Microsoftist |
|
|
link :: vaata ise.
Leidsin et on mulle mail tulnud lausa billi juurest. Ise pole sinna midagi saatnud aga nemad vastavad mulle. Siis on seal kirjas et vaata attachmenti. Aga nee loomad unustasid selle ilmselt kaasa panna. tegin ka pilti aga see raibe tuli mul mingi 1 mb suur. Niiet hoiatan. Kui keegi suudab tast pisema pildi teha olen rõõmus. Ei teadnud ka täpselt kuhu foorumisse asi pista niiet panin siia. Küsimus ka kas asi on eksimus v? või mida bill must tahtis?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:03:30
|
|
|
sama asi siin.. tõmbasin asja ära ja avasin ... siiani elan
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
19.05.2003 15:06:41
Re: Bill ei j2ta rahule mind. |
|
|
äkki saati arvuti mingi error reporti
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 15:11:55
|
|
|
| Eee.. need võtsin maha. ta enam errori ajal ei pakugi saata error reprti. Mind lihtsalt huvitas miks mulle selline kiri ja ilma attachmentida.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:15:57
|
|
|
Seal oli ju mingi fail 50kb. Sain juba ühe veel... ja erroreid mul ka ei saada
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
19.05.2003 15:17:07
|
|
|
link :: siit
vastust võite lugeda sealt samast
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:29:27
|
|
|
| peab kiiresti-kiiresti F-Secure tõmbama...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 15:30:04
|
|
|
Otsisin faili arvutist käsitsi ja ad-aware kaudu. pole mul sellist. minu emailis pold attachi ka. loodan et sain ilma.
update: äkki peaks selle teema sinna turvalisuse alla panema
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:35:00
|
|
|
vakk, mul see msccn32.exe Wini kataloogis juba... aga raibe ei lase kustutada ka, sest on kasutuses SOS
EDIT: maha tapsin raisa
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
19.05.2003 15:37:05
|
|
|
See pole ainuke. Ma sain samast kohast screensaveri pakkumise. Failiks screen_temp.pif. NAV2003 avastas siit W32.HLLW.Mankx@mm nimelise viiruse.
Siit järeldus: ükskõik kui tuntud asjadega esmapilgul tegemist pole (antud juhul siis petab ära Microsofti nimi), ei ole vaja tundmatuid faile, e-maile jm. torkima hakata
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.05.2003 15:40:55
|
|
|
Mul tuli ka. Mingit screen saver´it pakub. Faili lahti ei saa teha, kuna on shortcut
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kotk
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
19.05.2003 15:41:29
|
|
|
Seega, kakuke, tahad ütelda et oled siis lumehunt hotmail commis?
Ja keegi spämmer feigib teile ilmselt naljapärast kirja tagastusaadressiks support@microsoft.com. Vana nali.
Muust ma ei saanud teie jutu järgi küll mitte millestki aru. Ilmselt on see miski TROOJAKAS .
Lõpetage selle asja avamine, inimesed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:44:58
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Mul tuli ka. Mingit screen saver´it pakub. Faili lahti ei saa teha, kuna on shortcut  |
kui sa selle shortcuti juba käivitasid, siis otsi Wini kataloogist see fail üles
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
19.05.2003 15:47:15
|
|
|
Inimesed! Taguge pealuu sisse, et MS ei saada MITTE KUNAGI Teile omaalgatuslikult mingeid faile/attachmente ja uuenduste (veaparanduste) kohta saate kah infot mujalt kui MS-i poolt tulnud mailist.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 15:48:33
|
|
|
| Kotk kirjutas: |
Seega, kakuke, tahad ütelda et oled siis lumehunt hotmail commis?
|
Kle olen jah. Ja mis sellest sulle. kas ma tunnen sind v?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prussakas
HV kasutaja
liitunud: 23.09.2002
|
19.05.2003 15:56:23
|
|
|
Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 15:58:39
|
|
|
| prussakas kirjutas: |
Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks  |
Mina ei saand avadagi ju. äkki hotmail plokkis selle attachi ära. said teada levivast viirusest.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
19.05.2003 15:59:05
|
|
|
| prussakas kirjutas: |
Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks  |
Rahu nüüd. Ise tean mida avan, mida mitte.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.05.2003 17:04:35
|
|
|
tuli ka selline email failiga
movie28.pif
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
19.05.2003 17:57:10
|
|
|
| Tuli see mail ka mulle, aga mu suur sõber Zone Alarm pistis faili karantiini ja eks ma ta siis ilma avamata ka ära kustutasin. 8)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
19.05.2003 18:34:37
|
|
|
Nii, nüüd re:approved subject real ja application.pif manusena kaasas. Tigedaks hakkab ajama
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
19.05.2003 19:20:10
|
|
|
| kas seda support@microsoft.comi plokkida ei anna? endale tuli aint yks ja rohkem pole kummitatud?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.05.2003 19:27:57
|
|
|
| Heh, sain ka mina sellise.....
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
19.05.2003 19:45:27
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
| kas seda support@microsoft.comi plokkida ei anna? endale tuli aint yks ja rohkem pole kummitatud? |
Ava message ja seal menüüst message ja block sender (näiteks)
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
19.05.2003 22:26:27
|
|
|
Sain ka 3 sellist screen saverit pakkuvat kirja. Avasin ka selle, aga nüüd juba killisin ära.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Computer Doctor
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2003
|
19.05.2003 23:17:59
|
|
|
| Jälle eestlased haneks tõmmatud. lugege saatepealdist - ilusti kirjas, et eestis asuv ADSL ja seal asuv mailiserver...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
20.05.2003 15:31:54
|
|
|
Nii vähe neid ka pole...
Received: from mx1.zone.ee (mx1.zone.ee [195.222.5.198])
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
20.05.2003 15:37:53
|
|
|
Received: from MACZ (kolikamber.matti.ee [194.126.114.42])
by hot.ee (Postfix) with ESMTP id 65BF262F1A
for <trainspotting@hot.ee>; Sun, 18 May 2003 22:11:22 +0300 (EEST)
Aga miks mõned avavad sellised meile?
Mul lendas otse prükkarisse, isegi ei hakanud vaatama, mida kirjutatakse.
Ja sinna lendavad kõik meilid, millel on atthment aga saatja ja subjekt on kahtlased.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
20.05.2003 15:53:57
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Aga miks mõned avavad sellised meile?
Mul lendas otse prükkarisse, isegi ei hakanud vaatama, mida kirjutatakse.
Ja sinna lendavad kõik meilid, millel on atthment aga saatja ja subjekt on kahtlased. |
Ma avasin ka selle faili. Ei osanud arvata, et see mingi viirus pole. Ja varem pole tulnud ka selliseid kirju..(kus mingi kahtlane maili aadress ja fail kaasas) Mulle tuli kaks mail kuskilt Received: from data.zone.ee (data.zone.ee [195.222.5.199]) ja üks Received: from TAAVI (80-235-38-126-dsl.mus.estpak.ee [80.235.38.126])!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
20.05.2003 15:55:51
|
|
|
Miks avavad - ei tea. Endal lendavad kah kohe prügikasti. Aga põhiline on see, et seleta palju jõuad ja ikka ei saada aru, et TUNDMATUID KIRJU EI TOHI AVADA
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
20.05.2003 16:01:02
|
|
|
Ütleme nii, Mart, me istume ühe ühenduse taga... mina avasin - saatsin sulle edasi... sina avasid - saatsid mulle. Ilmselt said teisedki neid veel...
Mina saatsin oma Windowsi karantiini... kuda see uss Linuxile mõjuda võib?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prussakas
HV kasutaja
liitunud: 23.09.2002
|
20.05.2003 16:04:38
|
|
|
Veel akttivne levitaja on:
from K6 (Anna.med.edu.ee [193.40.21.230])
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
21.05.2003 22:51:11
|
|
|
Täiendasin oma nimekirja
Kes võtaks ette ja annaks asjaosalistele teada, et neil viirus paha teeb:
Received: from MART (80-235-38-126-dsl.mus.estpak.ee [80.235.38.126])
Received: from JYRI_PC (rott.uninet.ee [194.204.62.171])
Received: from KOBRAS (mail.lahemaa.ee [213.219.118.58])
Received: from mx1.zone.ee (mx1.zone.ee [195.222.5.198])
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puravik
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
22.05.2003 18:42:52
|
|
|
| tsitaat: |
Rahu nüüd. Ise tean mida avan, mida mitte.
|
tead küll, aga ainult nii kaua, kuni sa teistele (teadvalt-tadmatult) seda viirust edasi ei saada. Hot.ee õnneks püüab ta kinni, seni aint terve rea hoiatusi saanud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
22.05.2003 19:15:20
|
|
|
| Puravik kirjutas: |
| Hot.ee õnneks püüab ta kinni... |
Kus otsast HOT viiruseid püüab
Hot laseb viirused, spämmi ja üldse kogu sita läbi Kui abikaasa ei kasutaks, annaks sellele kontole üldse kinga
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puravik
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
23.05.2003 08:43:45
|
|
|
| tegelikult püüab ikka osa asju küll kinni (k.a. support@microsoft.com-i), tuleb vaid mail teatega, et teile on saadetud võimalikku viirust sisaldav mail ning selle kättesaamiseks tuleb mingi hoti adminnile mail saata. Viimaste päevade sees ikka mingi kümmekond sellist maili tulnud. Spämmi jah on viimasel ajal ikka tulema hakahud mingi 5-6 maili päevas. Ehk erinevus selles, et ei kasuta hoti internetikeskkonda, vaid võtame kõik mailid automaatselt Outlooki
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2002
|
25.05.2003 22:01:14
|
|
|
TÄna vaatasin enda vanat Everyday maili kontot. Seal oli 6 viirusega maili support@microsoft.com'ilt . Kõik kirjad oli saadetud factory@everyday.com. Kõigis oli mingi *.pif fail.
Teemad olid :
Re: Approved (Ref: 3394-65467)
Your password
Screensaver
Re: My application
Re: My application
sellised teemad, kirju kokku kuus. kõikide peale hakkas NAV 2003 kisama, et viirus
VOT NII !!!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
01.06.2003 21:03:58
|
|
|
M$ on vist viiruste kirjutajate juures populaarsust kogunud
| tsitaat: |
This is a virus alert for W32/Sobig.C@mm, a new mass-mailing
worm first detected on 31 May 2003.
W32/Sobig.C distributes both via e-mail messages pretending
to be from "bill@microsoft.com" and open network
resources.
Risk:
Due to its distribution W32/Sobig.C@mm is estimated to be
medium risk. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|