Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Viirused Microsoftist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:01:34 Viirused Microsoftist vasta tsitaadiga

link :: vaata ise.

Leidsin et on mulle mail tulnud lausa billi juurest. Ise pole sinna midagi saatnud aga nemad vastavad mulle. Siis on seal kirjas et vaata attachmenti. Aga nee loomad unustasid selle ilmselt kaasa panna. tegin ka pilti aga see raibe tuli mul mingi 1 mb suur. Niiet hoiatan. Kui keegi suudab tast pisema pildi teha olen rõõmus. Ei teadnud ka täpselt kuhu foorumisse asi pista niiet panin siia. Küsimus ka kas asi on eksimus v? või mida bill must tahtis?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:03:30 vasta tsitaadiga

sama asi siin.. tõmbasin asja ära ja avasin ... siiani elan icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 19.05.2003 15:06:41 Re: Bill ei j2ta rahule mind. vasta tsitaadiga

äkki saati arvuti mingi error reporti
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:11:55 vasta tsitaadiga

Eee.. need võtsin maha. ta enam errori ajal ei pakugi saata error reprti. Mind lihtsalt huvitas miks mulle selline kiri ja ilma attachmentida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:15:57 vasta tsitaadiga

Seal oli ju mingi fail 50kb. Sain juba ühe veel... icon_mad.gif ja erroreid mul ka ei saada
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 19.05.2003 15:17:07 vasta tsitaadiga

link :: siit

vastust võite lugeda sealt samast
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:29:27 vasta tsitaadiga

peab kiiresti-kiiresti F-Secure tõmbama...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:30:04 vasta tsitaadiga

Otsisin faili arvutist käsitsi ja ad-aware kaudu. pole mul sellist. minu emailis pold attachi ka. loodan et sain ilma.

update: äkki peaks selle teema sinna turvalisuse alla panema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:35:00 vasta tsitaadiga

vakk, mul see msccn32.exe Wini kataloogis juba... aga raibe ei lase kustutada ka, sest on kasutuses icon_mad.gif SOS

EDIT: maha tapsin raisa icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:37:05 vasta tsitaadiga

See pole ainuke. Ma sain samast kohast screensaveri pakkumise. Failiks screen_temp.pif. NAV2003 avastas siit W32.HLLW.Mankx@mm nimelise viiruse.

icon_idea.gif Siit järeldus: ükskõik kui tuntud asjadega esmapilgul tegemist pole (antud juhul siis petab ära Microsofti nimi), ei ole vaja tundmatuid faile, e-maile jm. torkima hakata icon_idea.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:40:55 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka. Mingit screen saver´it pakub. Faili lahti ei saa teha, kuna on shortcut icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotk
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 19.05.2003 15:41:29 vasta tsitaadiga

Seega, kakuke, tahad ütelda et oled siis lumehunt hotmail commis? icon_wink.gif
Ja keegi spämmer feigib teile ilmselt naljapärast kirja tagastusaadressiks support@microsoft.com. Vana nali.
Muust ma ei saanud teie jutu järgi küll mitte millestki aru. Ilmselt on see miski icon_exclaim.gif TROOJAKAS icon_exclaim.gif .
Lõpetage selle asja avamine, inimesed. icon_exclaim.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:44:58 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mul tuli ka. Mingit screen saver´it pakub. Faili lahti ei saa teha, kuna on shortcut icon_smile.gif


kui sa selle shortcuti juba käivitasid, siis otsi Wini kataloogist see fail üles icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:47:15 vasta tsitaadiga

Inimesed! Taguge pealuu sisse, et MS ei saada MITTE KUNAGI Teile omaalgatuslikult mingeid faile/attachmente ja uuenduste (veaparanduste) kohta saate kah infot mujalt kui MS-i poolt tulnud mailist.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:48:33 vasta tsitaadiga

Kotk kirjutas:
Seega, kakuke, tahad ütelda et oled siis lumehunt hotmail commis? icon_wink.gif


Kle olen jah. Ja mis sellest sulle. kas ma tunnen sind v?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 19.05.2003 15:56:23 vasta tsitaadiga

Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 15:58:39 vasta tsitaadiga

prussakas kirjutas:
Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks icon_evil.gif


Mina ei saand avadagi ju. äkki hotmail plokkis selle attachi ära. said teada levivast viirusest.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 15:59:05 vasta tsitaadiga

prussakas kirjutas:
Teiesugused kõige sõnniku avajad soodustavadki selliste asjanduste levikut!
Del klahv on taoliste asjanduste jaoks icon_evil.gif


Rahu nüüd. Ise tean mida avan, mida mitte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 16:18:35 vasta tsitaadiga

Jeee ! Juba teine kiri ('Re: Movies' - movie28.pif)
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 17:04:35 vasta tsitaadiga

tuli ka selline email failiga
movie28.pif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 19.05.2003 17:57:10 vasta tsitaadiga

Tuli see mail ka mulle, aga mu suur sõber Zone Alarm pistis faili karantiini ja eks ma ta siis ilma avamata ka ära kustutasin. 8)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 18:34:37 vasta tsitaadiga

Nii, nüüd re:approved subject real ja application.pif manusena kaasas. Tigedaks hakkab ajama icon_evil.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 19:20:10 vasta tsitaadiga

kas seda support@microsoft.comi plokkida ei anna? endale tuli aint yks ja rohkem pole kummitatud?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 19:27:57 vasta tsitaadiga

Heh, sain ka mina sellise.....
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 19:45:27 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
kas seda support@microsoft.comi plokkida ei anna? endale tuli aint yks ja rohkem pole kummitatud?

Ava message ja seal menüüst message ja block sender (näiteks)
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 19.05.2003 22:26:27 vasta tsitaadiga

Sain ka 3 sellist screen saverit pakkuvat kirja. Avasin ka selle, aga nüüd juba killisin ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 19.05.2003 22:28:47 vasta tsitaadiga

inimesed, kes seda viirust või mis iganes see ka poleks näppinud, peaksid oma arvuti puhastama sellega: ftp://ftp.f-secure.com/anti-virus/tools/f-sobig.zip
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Computer Doctor
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003




sõnum 19.05.2003 23:17:59 vasta tsitaadiga

Jälle eestlased haneks tõmmatud. lugege saatepealdist - ilusti kirjas, et eestis asuv ADSL ja seal asuv mailiserver...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 20.05.2003 15:31:54 vasta tsitaadiga

Nii vähe neid ka pole...
Received: from mx1.zone.ee (mx1.zone.ee [195.222.5.198])
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2003 15:37:53 vasta tsitaadiga

Received: from MACZ (kolikamber.matti.ee [194.126.114.42])
by hot.ee (Postfix) with ESMTP id 65BF262F1A
for <trainspotting@hot.ee>; Sun, 18 May 2003 22:11:22 +0300 (EEST)

Aga miks mõned avavad sellised meile?
Mul lendas otse prükkarisse, isegi ei hakanud vaatama, mida kirjutatakse.
Ja sinna lendavad kõik meilid, millel on atthment aga saatja ja subjekt on kahtlased.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 20.05.2003 15:53:57 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Aga miks mõned avavad sellised meile?
Mul lendas otse prükkarisse, isegi ei hakanud vaatama, mida kirjutatakse.
Ja sinna lendavad kõik meilid, millel on atthment aga saatja ja subjekt on kahtlased.

Ma avasin ka selle faili. icon_redface.gif Ei osanud arvata, et see mingi viirus pole. Ja varem pole tulnud ka selliseid kirju..(kus mingi kahtlane maili aadress ja fail kaasas) Mulle tuli kaks mail kuskilt Received: from data.zone.ee (data.zone.ee [195.222.5.199]) ja üks Received: from TAAVI (80-235-38-126-dsl.mus.estpak.ee [80.235.38.126])! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2003 15:55:51 vasta tsitaadiga

Miks avavad - ei tea. Endal lendavad kah kohe prügikasti. Aga põhiline on see, et seleta palju jõuad ja ikka ei saada aru, et TUNDMATUID KIRJU EI TOHI AVADA icon_evil.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 20.05.2003 16:01:02 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, Mart, me istume ühe ühenduse taga... mina avasin - saatsin sulle edasi... sina avasid - saatsid mulle. Ilmselt said teisedki neid veel...
Mina saatsin oma Windowsi karantiini... kuda see uss Linuxile mõjuda võib?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 20.05.2003 16:04:38 vasta tsitaadiga

Veel akttivne levitaja on:
from K6 (Anna.med.edu.ee [193.40.21.230])
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2003 22:51:11 vasta tsitaadiga

Täiendasin oma nimekirja

icon_idea.gif

Kes võtaks ette ja annaks asjaosalistele teada, et neil viirus paha teeb:
Received: from MART (80-235-38-126-dsl.mus.estpak.ee [80.235.38.126])
Received: from JYRI_PC (rott.uninet.ee [194.204.62.171])
Received: from KOBRAS (mail.lahemaa.ee [213.219.118.58])
Received: from mx1.zone.ee (mx1.zone.ee [195.222.5.198])

icon_question.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puravik
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.05.2003 18:42:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rahu nüüd. Ise tean mida avan, mida mitte.


tead küll, aga ainult nii kaua, kuni sa teistele (teadvalt-tadmatult) seda viirust edasi ei saada. Hot.ee õnneks püüab ta kinni, seni aint terve rea hoiatusi saanud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2003 19:15:20 vasta tsitaadiga

Puravik kirjutas:
Hot.ee õnneks püüab ta kinni...

Kus otsast HOT viiruseid püüab icon_question.gif icon_exclaim.gif
Hot laseb viirused, spämmi ja üldse kogu sita läbi icon_evil.gif Kui abikaasa ei kasutaks, annaks sellele kontole üldse kinga icon_idea.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puravik
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.05.2003 08:43:45 vasta tsitaadiga

tegelikult püüab ikka osa asju küll kinni (k.a. support@microsoft.com-i), tuleb vaid mail teatega, et teile on saadetud võimalikku viirust sisaldav mail ning selle kättesaamiseks tuleb mingi hoti adminnile mail saata. Viimaste päevade sees ikka mingi kümmekond sellist maili tulnud. Spämmi jah on viimasel ajal ikka tulema hakahud mingi 5-6 maili päevas. Ehk erinevus selles, et ei kasuta hoti internetikeskkonda, vaid võtame kõik mailid automaatselt Outlooki
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2003 22:01:14 vasta tsitaadiga

TÄna vaatasin enda vanat Everyday maili kontot. Seal oli 6 viirusega maili support@microsoft.com'ilt . Kõik kirjad oli saadetud factory@everyday.com. Kõigis oli mingi *.pif fail.
Teemad olid :
Re: Approved (Ref: 3394-65467)
Your password
Screensaver
Re: My application
Re: My application
sellised teemad, kirju kokku kuus. kõikide peale hakkas NAV 2003 kisama, et viirus
VOT NII !!!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.06.2003 21:03:58 vasta tsitaadiga

M$ on vist viiruste kirjutajate juures populaarsust kogunud
tsitaat:
This is a virus alert for W32/Sobig.C@mm, a new mass-mailing
worm first detected on 31 May 2003.

W32/Sobig.C distributes both via e-mail messages pretending
to be from "bill@microsoft.com" and open network
resources.

Risk:
Due to its distribution W32/Sobig.C@mm is estimated to be
medium risk.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 03.06.2003 07:18:36 vasta tsitaadiga

nüüd on matinuude@neti.ee hakanud seda sama asja levitama ... icon_evil.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Viirused Microsoftist
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.