Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paring foorumi kasutajate kohta märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.09.2004 16:54:07 vasta tsitaadiga

mnjaa... ma ainult täpsustasin icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 08.09.2004 16:59:16 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:

äkki tuleks tekitada toru foorumi eeskujul mingi test

..

...ja olekski ilmselt foorumis tüki puhtam, kuivem ja muretum tunne käia icon_wink.gif
Või kuidas?


toru foorumis on küll test, aga kas seal on kuivem, puhtam ja muretum tunne? ega ikka ei ole küll. ja eriti nilbe, kui sind mingi 14-aastane eesti keele ja kirjaoskamatu jobu küsitleb, nagu minuga juhtus thumbs_down.gif

lisaks, kui asi teha testina, mis oleks ühesugune kõikidele, siis saab kiiresti õiged vastused välja selgitada.

kui iteha asi live-küsitlusena, siis see võtab palju aega.

lisaks on HV väärtus selles, et saab kiiresti küsida. kui mingil inimesel on probleem, siis kui ta peaks veel mingile küsitlusele vastama hakkama, siis tal arvuti põleb enne maha vmt. enne kui probleemile lahenduse saab

VASTU

muidugi on veel see võimalus, et kõik kirjutavad mingi lühiessee, ja mina loen need näiteks läbi ja naeran icon_razz1.gif


viimati muutis dvd vader 08.09.2004 17:09:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 08.09.2004 17:04:14 vasta tsitaadiga

Ah paras mola maafia ole siin. Ajate krt siin koik parjat plara leru leerut. Mina alustan teemat pliiatsisit ning jutt jouab valja soola heeringani.

Kuulge google sobrad . Kes tahab kihla vedada minuga et sa void oma koikidele arvuti muredele ja veel teistele muredele leida alati vastuse internetist ning kus jures isegi google abil. siis tekib kusimus selline mis point on sellel foorumil. Kas lihtsalt ajaviite koht ning kus lihtsalt pada ajada. Selle asemel voiks hasti suur googel olla ning koikidele muredel on lahendus olemas.
google kasutamine votab aega ning olen kindel et siin koik kasutajad ei valda vaga teisi keeli, et lugeda ning on siin kindlasti vaikseid noori kasutajaid voi hoopis arvuti vihkajaid ning neil tekib probla. Aga sellised kasutajad saadetakse googlet kasutama. Mis sa siis ise motled mis tulemuseks on.


Kui tahate teha mingit testi siis voiks sedasi teha. Iga sona kohta uks kusimus. Moelge kui targaks saate. Siis enam keegi ei taha mingit plara leru leerut ka ajada sest peab jalle vastama. Kas pole hea mote. Mina kahe kaega ja jalgadega ning votan naabri kaed ka appi et selle poolt olla.
Kas pole iseenesest tore mote. Sedasi oleks jalle uks esimestest foorumitest maailmas ning oleks jallegi uks maailmarekord pustitatud nagu nende mobladega tehti. Siis voiks olla inidkaator mis naitab kui tark ta on voi vastupidi. voiks naidata kui palju oieti vasatud ning valesti ning kui palju on tal neid kusimusi uldse kokku olnud.

Siis oleks uks leht kusoleks pinge rida. Siis oleks kohe naga kui palju neid ajugeeniuseid on ja kas pole vinge. See oleks paris ponev. Isegi ma votaks sellest mangust osa.

Kes on selle poolt.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 08.09.2004 17:09:16 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Jumbu kirjutas:

äkki tuleks tekitada toru foorumi eeskujul mingi test

..

...ja olekski ilmselt foorumis tüki puhtam, kuivem ja muretum tunne käia icon_wink.gif
Või kuidas?


toru foorumis on küll test, aga kas seal on kuivem, puhtam ja muretum tunne? ega ikka ei ole küll. ja eriti nilbe, kui sind mingi 14-aastane eesti keele ja kirjaoskamatu jobu küsitleb, nagu minuga juhtus thumbs_down.gif

lisaks on HV väärtus selles, et saab kiiresti küsida. kui mingil inimesel on probleem, siis kui ta peaks veel mingile küsitlusele vastama hakkama, siis tal arvuti põleb enne maha vmt. enne kui probleemile lahenduse saab

VASTU


Sa raagid viist beebi mahkmetest, mulle tundub nii.
sinu jutus on iva sees

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.09.2004 17:09:28 vasta tsitaadiga

Ma olen selle poolt, et asi kisub jälle läbuks icon_rolleyes.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
unknown
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004




sõnum 08.09.2004 17:17:43 vasta tsitaadiga

Kui võib arvamust avaldada, ütleks, et siin teemas oli isegi täiesti arvestatav arutlus käsil, enne kui teemaalgataja tuli ja kõik ära rikkus. icon_sad.gif
_________________
Parimate soovidega,
unknown
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 08.09.2004 17:22:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

muidugi on veel see võimalus, et kõik kirjutavad mingi lühiessee, ja mina loen need näiteks läbi ja naeran

samamoodi nagu mina sinu hädaldamiste üle tavaliselt naeran? thumbs_up.gif

sry OT pärast...

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.09.2004 17:28:41 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Ma olen selle poolt, et asi kisub jälle läbuks icon_rolleyes.gif
Kui läbuks siis maandub vast lõpuks prükkarisse nagu läbule kohane.
Andium kirjutas:
...Kuulge google sobrad . Kes tahab kihla vedada minuga et sa void oma koikidele arvuti muredele ja veel teistele muredele leida alati vastuse internetist ning kus jures isegi google abil. siis tekib kusimus selline mis point on sellel foorumil. Kas lihtsalt ajaviite koht ning kus lihtsalt pada ajada. Selle asemel voiks hasti suur googel olla ning koikidele muredel on lahendus olemas.
google kasutamine votab aega ning olen kindel et siin koik kasutajad ei valda vaga teisi keeli, et lugeda ning on siin kindlasti vaikseid noori kasutajaid voi hoopis arvuti vihkajaid ning neil tekib probla. Aga sellised kasutajad saadetakse googlet kasutama. Mis sa siis ise motled mis tulemuseks on. ..
Sa paistad üsna kindel olema selles, et enam unikaalseid probleeme arvutitega ei teki ega saagi tekkida icon_wink.gif (Nimelt ainult siis oleks sul garantii oma kihlveo võitmiseks icon_wink.gif )
Kui võtad vaevaks kirjutised korralikult läbi analüüsida (ja veidi põhjalikumalt HVF sisuga tutvuda), siis vast tärkab pähe mõtteke, et otsingut ja googlet kasutama saadetakse ikkagi (vähemalt rõhuvas enamuses) siis, kui on tegemist tõesti nämmutatud küsimusega või mille puhul iga vähegi asja tundev inimene teab, et kõige kiiremini saab vajaliku info just googlest paari esimese lingi hulgast kätte - milleks sellisel juhul raisata aega vastuse (taas-)leiutamisele...

Mis puutub aga üldse algsesse küsimusse:
Kui palju siis siin HV on teadjaid inimesi alles ning vaga aktiivselt aitajaid.
Kui palju siis googlit soovitakse.
Kui palju lihtsalt muiduvendi.

siis miskipärast kardan, et nende arvude saamiseks pead ise ( ja oma isiklikke valikukriteeriume kasutades ) statistikat tegema.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2004 17:36:32 vasta tsitaadiga

Olen HV's juba aasta aega ajanud, et tehke regamisel test, aga ei!
Peab kuulama mingite suvaliste sõimu ja vaatama kuis korralik kodanik petta saab. icon_evil.gif

Hv's on ka muidugi liiga palju nied UTFG poste.
Ja mis siis kui ongi paar posti allpool vastus olemas?
Kõige raskem on leida neid asju mis on hästi nähtaval.
Ja olgem ausad - Internet on ikka SITAKS suur.

Vähem utfg'i, sõbralikumat suhtumist ja test regristreerimisele.

Noname

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 08.09.2004 17:36:45 vasta tsitaadiga

Kes siin kurdavad, kui lollid küsijad on ja et just seetõttu tuleb neile UTFG vastata: milleks üldse vastata, kui küsimus nii loll/100 korda arutatud on? Kas poleks lihtsam vastamata jätta. Ehk siis see "turist tänavanurgal" saab lõpuks aru, et tal on endal miskit viga (sokid haisevad, hingeõhk halb vms), et keegi teda juhatada ei taha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.09.2004 18:00:36 Re: Paring HV kohta vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kui palju siis siin HV on teadjaid inimesi alles ning vaga aktiivselt aitajaid.
Kui palju siis googlit soovitakse.
Kui palju lihtsalt muiduvendi.

Lihsalt huvi parast tekkis selline huvi. Viimati oldud ajal nagu postiivne mulje ei jaanud.
Kui postitus laheb prukkarisse andke palun teada siis pm naol vastus.

Lugupidamisega
andium


muu seas selline vihje, et HV toetab ka täpitähti thumbs_up.gif ja küsimärgid on siin ka täiesti olemas icon_wink.gif

Sa ootad sellistele küsimustele objektiivset vastust,
mille vastust tegelikult keegi ei tea?
Küsimus võiks siis ka hea olla, kui soovitakse head vastust.

Kui palju googlit soovitakse. <-- mida sa sellega mõtlesid?

Keda sa mõtled teadjate all?

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.09.2004 18:17:02 vasta tsitaadiga

2korda2:

90% võimalustest hoian ma oma moka maas.
Kui aga küsija teeb ikka väga idiootse teema, siis saadan ta loomulikult teatud kohta.
Kui küsimus on esitatud viisakalt ning on näha, et inimene on ise vaeva näinud,
kuid pole vastust saanud - siis loomulikult aitan.

Samamoodi ei aita ma mingit purjus jorssi, kes tahab teada, mis kell on.
Küsib seda aga tavaline inimene, muidugi aitab. Käe tõstmine silmade kõrgusele ja
tulemuse ütlemine pole ju mingi vaev. kõik oleneb sellest, kuidas küsida icon_exclaim.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jossi 1
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.08.2004




sõnum 08.09.2004 18:37:52 vasta tsitaadiga

experts-exchange süsteemist võiks eeskuju võtta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityrabbit
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2003




sõnum 08.09.2004 22:46:42 vasta tsitaadiga

fck küll, kui mingit abi tahad siis tasub see ise netist otsida, kuna siin ei saa alati täpselt >>vabandan nende ees kes edastavad õiget infot<<, aga jah ennem ma istun chatikates kui mingis fcking foorumis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 09.09.2004 04:39:48 Re: Paring HV kohta vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Andium kirjutas:
Kui palju siis siin HV on teadjaid inimesi alles ning vaga aktiivselt aitajaid.
Kui palju siis googlit soovitakse.
Kui palju lihtsalt muiduvendi.

Lihsalt huvi parast tekkis selline huvi. Viimati oldud ajal nagu postiivne mulje ei jaanud.
Kui postitus laheb prukkarisse andke palun teada siis pm naol vastus.

Lugupidamisega
andium


muu seas selline vihje, et HV toetab ka täpitähti thumbs_up.gif ja küsimärgid on siin ka täiesti olemas icon_wink.gif

Sa ootad sellistele küsimustele objektiivset vastust,
mille vastust tegelikult keegi ei tea?
Küsimus võiks siis ka hea olla, kui soovitakse head vastust.

Kui palju googlit soovitakse. <-- mida sa sellega mõtlesid?

Keda sa mõtled teadjate all?


see on muidugi vaga tore et toetab ka tapitahti aga minu keskkond ei toeta ning ei ole voimalik seda ka juurde lisada.
Teadjate all ma motlen neid kes ikka teavad asjast ka midagi.
Ega ma ei ootagi mingit head vastust siit.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 09.09.2004 06:46:48 Re: Paring HV kohta vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Teadjate all ma motlen neid kes ikka teavad asjast ka midagi.
Ega ma ei ootagi mingit head vastust siit.

kui vastust ei oota, miks siis sellist teemat üldse tekitada?

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 09.09.2004 08:43:43 vasta tsitaadiga

cityrabbit kirjutas:
fck küll, kui mingit abi tahad siis tasub see ise netist otsida, kuna siin ei saa alati täpselt >>vabandan nende ees kes edastavad õiget infot<<, aga jah ennem ma istun chatikates kui mingis fcking foorumis

Aga tegelikult mine istu chatikas, ega HV sinust puudust tundma ei hakka ja millestki ilma ei jää, sellised kommentaarid võiksid isegi olemata jääda, niiet HV lausa soosib seda, et sa rohkem chatikas istuksid ja siia fcking foorumisse ei tuleks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 09.09.2004 09:07:06 vasta tsitaadiga

Kui ikka vasata oskan aga ei jõua või ei viitsi asja seletada, siis viskan, mingi lähedase asja lingi. Sest HV otsing ei anna alati tulemusi. Kui mingit asja mälu värskendamiseks üritan uuesti lugeda võib see olla juba kustunud. Muidugi on võimalik et asju enamvähem teadev kasutaja vastab kõigile aga see eeldab liiga paljude asjade kohta teadmisi. ala kasutaja v2lk, kes rääkis kaunis paljudes teemades kaasa

Mis käib pinda on uute inimeste arvamus, et kui nad oma teema siin püstitavad ja kes siis kohe usuvad, et kõik kasutajad teavad, mis arvutil viga on kui ei ole isegi Konfi ja OS teada. Viimasel ajal on selle viimasega lihtsam aga siiski. Ega sa arstiijuures ka istu maha ja lase end uurida, et vaat, kas leiavad mis mul viga on. Ikka abi saab inimeste koostöös. Kui küsida ei oska siis suureljuhul adekvaatset vastust ei saa.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.09.2004 09:21:47 vasta tsitaadiga

muhvn kirjutas:
Kui ikka vasata oskan aga ei jõua või ei viitsi asja seletada, siis viskan, mingi lähedase asja lingi. Sest HV otsing ei anna alati tulemusi. Kui mingit asja mälu värskendamiseks üritan uuesti lugeda võib see olla juba kustunud. Muidugi on võimalik et asju enamvähem teadev kasutaja vastab kõigile aga see eeldab liiga paljude asjade kohta teadmisi. ala kasutaja v2lk, kes rääkis kaunis paljudes teemades kaasa

Mis käib pinda on uute inimeste arvamus, et kui nad oma teema siin püstitavad ja kes siis kohe usuvad, et kõik kasutajad teavad, mis arvutil viga on kui ei ole isegi Konfi ja OS teada. Viimasel ajal on selle viimasega lihtsam aga siiski. Ega sa arstiijuures ka istu maha ja lase end uurida, et vaat, kas leiavad mis mul viga on. Ikka abi saab inimeste koostöös. Kui küsida ei oska siis suureljuhul adekvaatset vastust ei saa.
Ilmselt on mõttekas siinkohal tuletada taas meelde ühte vana teemat kasulikest näpunäidetest, või erilistele dumbiedele peamiste üldiste soovituste otselink icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.09.2004 15:04:37 vasta tsitaadiga

Teema lukku.
See on ennast ammendanud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paring foorumi kasutajate kohta mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.