Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 677, 678, 679  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 09:53:27 vasta tsitaadiga

Need closed loop jahutid ongi kõige hullemad. Nt pump tekitab liiga palju müra, siis peab kõik välja vahetama või selle mingisse äraspidisisse asendisse istutama. Mingi muu asi läheb katki, siis jälle terve komplekt vaja välja vahetada.
Pealegi suures kastis ei ole asi nii efektiivne. Väikses kastis ma saan aru, et ei saa suurt kobakat sisse monteerida ja peab vett kasutama.
Asi ka vist HV hinnakirjas, aga odavaim NZXT vesi on ligi 2x kallim, kui D14.

EDIT: Sorry ikka 100 vs 80 mitte 2x.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.09.2013 10:07:20 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ma ei tea mul on 80i hääletu ja 5a garantiid, ma ei muretseks, ATX kastis mis mõeldud entusiastidele mitte mingi bling pedemajakas läks asi visates sisse ja tuleks sama targalt välja kah.
Lihtsalt klokkides tuleb Haswelliga piir liiga kiirelt ette õhuga, aga 80i lasi lõdvalt testida 1,5v icon_idea.gif
Kasti suurus ei mõjuta vee effektiivsust, kust selline mõttekäik?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 10:31:35 vasta tsitaadiga

Kui sa pumba tööle paned kas siis seda pole yldse kuulda või silent tähendab seda et ei kuule muud fannid röögivad üle?

Tahaks noctua asemele midagi uut aga peab silent olema st ma ei taha seda ýÿldse kuulda vaikses ruumis muu kast on jumala haudvaikne
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 11:35:57 vasta tsitaadiga

Tundub et see H80i oleks mõistlik valik, kõvema voldi all indeed suudab see endiselt ära jahutada. X60 on liiga kallis ja korpust lõikama ka ei viitsiks hakata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.09.2013 11:39:27 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi kuulda, korralik kast ka ümber, siis pakuks hääletu peale fine tuuningut. Kõike saad regullida rpm-i järgi, mõlemat venti + pumpa ja Corsairi soft võtab enda softi kokku kõik teised asjad ka millel temp andur küljes, GPU+CPU jne.
See Corsair Linki on vist täiendatud ja vist ei jõudnud Mai kuu ülevaadetesse netis, kuna paljud nagu peavad seda miinuseks. Aga ma võin õhtul pilte teha kõik on krutitav igas suunas ja mitte astmetega vaid sujuvalt.

Üks asi on vähe crap, et W8 all jah ei ole kõike tuge veel thumbs_down.gif Kuna tegin nagunii formati, siis panin W7 tagasi.
Vähemalt mind ei morjenda, kuna Nvidia SLI perf on W7 all hetkel parem, vähemalt profiili kastiga sain niipidised tulemused.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xtrafail
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2010




sõnum 10.09.2013 14:09:58 vasta tsitaadiga

Tervist
Oleks selline soov osta endale kõrvaklapid 30€ eest, vahest mängiks BF3, vahest kuulaks muusikat, vahiks filme.
Pole eriline audiofiil aga nt. need olid minu jaoks veidi teravad ja vähese bassiga https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/173427/
Olen neid vaadand https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/81827/ aga kas bassi väheseks ei jää?
Mikrofon ei oma eriti tähtsust kuna läpparil on üks ja ega ma palju ei räägi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 17:40:57 vasta tsitaadiga

Xtrafail kirjutas:
Tervist
Oleks selline soov osta endale kõrvaklapid 30€ eest, vahest mängiks BF3, vahest kuulaks muusikat, vahiks filme.
Pole eriline audiofiil aga nt. need olid minu jaoks veidi teravad ja vähese bassiga https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/173427/
Olen neid vaadand https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/81827/ aga kas bassi väheseks ei jää?
Mikrofon ei oma eriti tähtsust kuna läpparil on üks ja ega ma palju ei räägi.


30€ eest on raske midagi erilist nõuda, kui klapid just kõrvu ei kriibi ja peale esimest päeva katki ei lähe on hästi saadud, antud sennheiserid peaksid vastu küll pidama ja ka heli ei tohoiks kõige hullem olla.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 10.09.2013 20:43:33 vasta tsitaadiga

Xtrafail kirjutas:
Tervist
Oleks selline soov osta endale kõrvaklapid 30€ eest, vahest mängiks BF3, vahest kuulaks muusikat, vahiks filme.
Pole eriline audiofiil aga nt. need olid minu jaoks veidi teravad ja vähese bassiga https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/173427/
Olen neid vaadand https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5rvaklapid/81827/ aga kas bassi väheseks ei jää?
Mikrofon ei oma eriti tähtsust kuna läpparil on üks ja ega ma palju ei räägi.

Philips PC Gaming Headset SHG7980 Mul need ja olen täitsa rahul. Mikker on eemaldatav!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 23:08:14 vasta tsitaadiga

[quote="WäntWõll"]Ei ole midagi kuulda, korralik kast ka ümber, siis pakuks hääletu peale fine tuuningut. Kõike saad regullida rpm-i järgi, mõlemat venti + pumpa ja Corsairi soft võtab enda softi kokku kõik teised asjad ka millel temp andur küljes, GPU+CPU jne.
See Corsair Linki on vist täiendatud ja vist ei jõudnud Mai kuu ülevaadetesse netis, kuna paljud nagu peavad seda miinuseks. Aga ma võin õhtul pilte teha kõik on krutitav igas suunas ja mitte astmetega vaid sujuvalt.

Üks asi on vähe crap, et W8 all jah ei ole kõike tuge veel thumbs_down.gif Kuna tegin nagunii formati, siis panin W7 tagasi.
Vähemalt mind ei morjenda, kuna Nvidia SLI perf on W7 all hetkel parem, vähemalt profiili kastiga sain niipidised tulemused.[/quote

Swiftech H220 paistab ka huvitav tükk olema, saab uue geni radeoni väljatulekul sellele lisaks gpu ploki ühendada ja lisaks paar radikat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 23:20:30 vasta tsitaadiga

[quote="pots4t4j4"]
WäntWõll kirjutas:
Ei ole midagi kuulda, korralik kast ka ümber, siis pakuks hääletu peale fine tuuningut. Kõike saad regullida rpm-i järgi, mõlemat venti + pumpa ja Corsairi soft võtab enda softi kokku kõik teised asjad ka millel temp andur küljes, GPU+CPU jne.
See Corsair Linki on vist täiendatud ja vist ei jõudnud Mai kuu ülevaadetesse netis, kuna paljud nagu peavad seda miinuseks. Aga ma võin õhtul pilte teha kõik on krutitav igas suunas ja mitte astmetega vaid sujuvalt.

Üks asi on vähe crap, et W8 all jah ei ole kõike tuge veel thumbs_down.gif Kuna tegin nagunii formati, siis panin W7 tagasi.
Vähemalt mind ei morjenda, kuna Nvidia SLI perf on W7 all hetkel parem, vähemalt profiili kastiga sain niipidised tulemused.[/quote

Swiftech H220 paistab ka huvitav tükk olema, saab uue geni radeoni väljatulekul sellele lisaks gpu ploki ühendada ja lisaks paar radikat thumbs_up.gif

kui pump välja veab

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2013 23:24:40 vasta tsitaadiga

[quote="caramis"]
pots4t4j4 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Ei ole midagi kuulda, korralik kast ka ümber, siis pakuks hääletu peale fine tuuningut. Kõike saad regullida rpm-i järgi, mõlemat venti + pumpa ja Corsairi soft võtab enda softi kokku kõik teised asjad ka millel temp andur küljes, GPU+CPU jne.
See Corsair Linki on vist täiendatud ja vist ei jõudnud Mai kuu ülevaadetesse netis, kuna paljud nagu peavad seda miinuseks. Aga ma võin õhtul pilte teha kõik on krutitav igas suunas ja mitte astmetega vaid sujuvalt.

Üks asi on vähe crap, et W8 all jah ei ole kõike tuge veel thumbs_down.gif Kuna tegin nagunii formati, siis panin W7 tagasi.
Vähemalt mind ei morjenda, kuna Nvidia SLI perf on W7 all hetkel parem, vähemalt profiili kastiga sain niipidised tulemused.[/quote

Swiftech H220 paistab ka huvitav tükk olema, saab uue geni radeoni väljatulekul sellele lisaks gpu ploki ühendada ja lisaks paar radikat thumbs_up.gif

kui pump välja veab


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?285238-Swiftech-H220-Complete-Review-Part-1-of-2

seda lugedes ei tohiks eriti probleemi olla, eriti kui lisaks panna 280mm ja 140mm radikad thumbs_up.gif
nüüd tuleb päring saata laiali kelle kaudu seda tellida annab.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 02:33:11 vasta tsitaadiga

[quote="pots4t4j4"]
caramis kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Ei ole midagi kuulda, korralik kast ka ümber, siis pakuks hääletu peale fine tuuningut. Kõike saad regullida rpm-i järgi, mõlemat venti + pumpa ja Corsairi soft võtab enda softi kokku kõik teised asjad ka millel temp andur küljes, GPU+CPU jne.
See Corsair Linki on vist täiendatud ja vist ei jõudnud Mai kuu ülevaadetesse netis, kuna paljud nagu peavad seda miinuseks. Aga ma võin õhtul pilte teha kõik on krutitav igas suunas ja mitte astmetega vaid sujuvalt.

Üks asi on vähe crap, et W8 all jah ei ole kõike tuge veel thumbs_down.gif Kuna tegin nagunii formati, siis panin W7 tagasi.
Vähemalt mind ei morjenda, kuna Nvidia SLI perf on W7 all hetkel parem, vähemalt profiili kastiga sain niipidised tulemused.[/quote

Swiftech H220 paistab ka huvitav tükk olema, saab uue geni radeoni väljatulekul sellele lisaks gpu ploki ühendada ja lisaks paar radikat thumbs_up.gif

kui pump välja veab


http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?285238-Swiftech-H220-Complete-Review-Part-1-of-2

seda lugedes ei tohiks eriti probleemi olla, eriti kui lisaks panna 280mm ja 140mm radikad thumbs_up.gif
nüüd tuleb päring saata laiali kelle kaudu seda tellida annab.

kui soovid modulaarsust, võid ka CM Eisbergi peale mõelda http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Jahutid-Protsessori-jahutid194/Cooler-Master-Eisberg-120L-Prestige-watercooling-kit-120mm-RL-EB12-16FK-R1-35206
kuskil netis oli ka video pumba võimsusest - kordades kõvem kui konkurentide omad niiet lisaplokk ja pool meetrit radikaid ei tohiks muret tekitada

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 11.09.2013 10:13:18 vasta tsitaadiga

Jäi läpakal üks kummist jalg kadunuks, samuti ka üks väike kummist pehmendus ka kaane küljest... Laptop ise Dell Vostro 3360.
Küsimus kas on kusagilt võimalik tellida/leida neid asenduskummijullasi?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauntz
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 11.09.2013 12:07:52 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcqxAQAgCAOwl7CFgvr%2FXypOWQIGtcYGp3BVGp6pjLbK%2Fau8lrH%2FAQ%3D%3D

Pole varem sellega kokku puutunud. Arvuti mõeldud mängimiseks ja hiljem lisaks veel 8gb mälu juurde. Üle 600 minna ei tahaks, kui keegi oskab ja on viitsimist siis võib veel "parema" kokku panna ja privasse lingi visata. Kõige tähtsam küsimus, kas see asi üldse kokku sobib ja tööle läheb?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 12:40:39 vasta tsitaadiga

Rauntz, mälu on sülearvuti oma. Sobib selline: http://www.1a.ee/arvutikomponendid/ram_flash_malu/crucial_ballistix_8gb_ddr3_pc312800_bls8g3d1609ds1s00

lisaks peaksid 1tb hdd'd olema väikese lisaraha eest kiiremad icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 11.09.2013 13:25:13 vasta tsitaadiga

Rauntz, Link
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 13:30:07 vasta tsitaadiga

Ja ära mäluga üle pinguta, kui ainult mängid (näiteks videotöötlusega ei tegele), siis on 8GB küll ja küll...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 13:38:46 vasta tsitaadiga

duxdery, ise maksaks rami eest 2 euri rohkem ja võtaks 8gb'se pulga. hea töö muidu!
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2013 15:06:23 vasta tsitaadiga

mis komplekti te soovitaks 800 euri eest? mobol peaks spdif väljund olema ja korpus on olemas.. täpsustaks, et HDD'd pole vaja, ainult 128 SSD vöiks sees olla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 11.09.2013 18:02:31 vasta tsitaadiga

Kas wifi kaartidel on mingi vahe ka, et näiteks emaplaadi küljes olevatel on signaal parem ja kõikumisi vähem (ping väiksem nt) või näiteks usb küljes olev koos atenniga?http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Wireless106/EDIMAX-WRL-150MBPS-ADAPTER-USB-EW-7711UAN-EDIMAX-22227
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 12.09.2013 11:40:34 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas SEE toiteplokk on piisav G3220 + Hd 4850 1gb gddr5 kombinatsiooni jaoks? Kui ei, siis soovitage midagi.

EDIT: Niipalju leidsin, et hexa 400W double forward? on haswell ready.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 14:38:12 vasta tsitaadiga

mkutt kirjutas:
Küsimus, kas SEE toiteplokk on piisav G3220 + Hd 4850 1gb gddr5 kombinatsiooni jaoks? Kui ei, siis soovitage midagi.

EDIT: Niipalju leidsin, et hexa 400W double forward? on haswell ready.

soovitaksin pisut juurde panna ja midagi asisemat osta - Enermax, Seasonic, Corsair. toiteploki osas ei tasu koonerdada, see ju siiski kõigi seadmetega arvutis ühendatud

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 12.09.2013 15:11:26 vasta tsitaadiga

Nojah, tegemist säästukompotiga anyways. Uurisin pisut veel ja leidsin, et see tundub korralik.

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-400W-450W172/38271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 15:11:29 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
mis komplekti te soovitaks 800 euri eest? mobol peaks spdif väljund olema ja korpus on olemas.. täpsustaks, et HDD'd pole vaja, ainult 128 SSD vöiks sees olla.


keegi oskab midagi soovitada ? ka OS on olemas, ehk seda pole ka vaja hinna sisse paigutada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2013 15:21:51 vasta tsitaadiga

Suur/väike? Töö/mäng?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 677, 678, 679  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.