Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  C&C: Generals: Zero Hour märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 01:16:21 C&C: Generals: Zero Hour vasta tsitaadiga

Selline topic, kuhu võib Generalsi rahvas oma arvamusi mängust, taktikast ja muust kirja panna. Samuti saavutustest. Näiteks, mitmele hard enemyle üksinda ära teete? Asi kätkeb endas suhtkoht massiliselt kirjutamist, niiet vaatab siis, kas keegi viitsib kribada...

Et siis näiteks, millist generali keegi eelistab (generali all mõtlen seda tank, demolition, stealt, air force jne.) ja miks?

Milline general on teie arvates parim pikaleveninud mängus, milline rushib kõige paremini alguses vastase maha jne. või siis ka et, milline gen. teie arvates kõige mõtetum, miks?

Ise siin olen Generalsi ikka üksjagu pelanud (nii lanidel kui ka kodus, bottide vastu) ja arvan, et demolition domineerib alguses. Pikaleveninud mängudes on parimad vist USA super weapon generals ja China Tank generals. Miks ma seda arvan? USA puhul on superweaponid suht odavad, ja nende laserit saab üpris tihti kasutada, samuti toob supplyde varustaja kaasa hunniku raha.. ja need EMP relvad omavad! thumbs_up.gif Lisaks on USAl imo parimad boonused, need general promotionite või misiganes asjade levelid.. (fuel air bomb, Lockheed stealth F-117 A, sniper jne.) lõpuks on ropult kõikvõimalikke pomme, lasereid jne. mida juba lihtne juhtida ja teevad ka suht palju kahju..
Tank Generals lihtsalt kogub hunniku Overlord tanke ja sõidab vastasest üle, paneb jalaväe ja õhuväe vastu gatlingud peale ja kogu lugu..
Airforce - raskelt juhitav ja pole tanke, samuti on mõttetud basedefensed.
Laser - täielik jura imo, vastane korraldab lowpoweri ja keeks
Demolitioni põhiviga - demol. unitid on küll kiired, kuid paraku väga nõrgad, seetõttu plahvatavad tihti enne vastase tankideni jõudmist. Base defence võtab neid nagu nalja icon_sad.gif ja Scudi rakett on küll võimas, kuid launcher ise aeglane ja väga nõrk..
Nuke general - nuked on palju kallimad, kui particle cannonid, seega saab vastane enne sind rünnata oma superweaponiga ja nuked ära hävitada..
Inf. general.. toxin teeb temast moosi ja ka enamik ülejäänuid. Gattlingud niidavad jalaväge nagu nalja.
Toxin, ka suhteliselt võimas, sest nii veider, kui see ka ei ole, sööb anthrax ja muu keemia mitte ainult elavat, vaid ka tanke ja muid sõidukeid! icon_confused.gif Arcade omadus, mis teha..
Stealth - teatud taktika korral annab asja nii viia, et vallutad vastase tankidest pooled ja hävitad nendega ülejäänud armee ning lased scud stormid välja. Miinuspool: kuna aga tanke pole, tuleb demolition rushiga peale mängu algul ja moos.. või toxin, veel parem..

Loodan, et siin HVs ikka on C&C:Generals: Zero Houri pelajaid..
Et siis, kiiruga kribasin icon_lol.gif selle jutu valmis, teie ärge püüdke kõigest kirjutada, teil läheks muidu tunde.. kirjutage lihtsalt oma lemmikgeneralist ja kui taktika saladu ei ole, siis ka sellest..
Ahjaa, ja võite ka mu kommentaaridele generalide kohta vastu vaielda.

Mis puudutab botte, siis neist teeb mulle kõige kiiremini otsa peale Demolition General (juttu on siin hard enemyst)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2004 10:02:40 vasta tsitaadiga

Ise ka kõvasti pelanud C&ZH'd thumbs_up.gif Alguseks mainiks ära ühe ülimalt nõmeda bugi laser ganerali juures,nimelt see,et kirjas on nagu ta peaks kah omama neid cold fusion power plante(nagu USA superweapon general) aga tegelt neid sees pole thumbs_down.gif Mis puutub vastatele ärategemisse ,siis ära on tehtud kõik originaal ja nii mõnedki tiritud custom mapid kõige raskema peal.Ega kedagi väga nõrgaks pea,oleneb kes vastaseks satub.Üdisiselt USA pooled kipuvad head olema mu arvates(va.airforce tahm) kuna comached on head ,aurorade pomme ei saa mingi valemiga takistada,superweaponiga saab hävitada ehitisi mida näiteks üks nuke või scudstorm maha ei võta jne.nipet näpet.Lemmik unit'ks on endal jarmell,sest ta on ideena snaiper(mitte küll usa snaipri range'ga),ja saab lasta masinaid.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 15:26:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ise ka kõvasti pelanud C&ZH'd thumbs_up.gif Alguseks mainiks ära ühe ülimalt nõmeda bugi laser ganerali juures,nimelt see,et kirjas on nagu ta peaks kah omama neid cold fusion power plante(nagu USA superweapon general) aga tegelt neid sees pole thumbs_down.gif Mis puutub vastatele ärategemisse ,siis ära on tehtud kõik originaal ja nii mõnedki tiritud custom mapid kõige raskema peal.Ega kedagi väga nõrgaks pea,oleneb kes vastaseks satub.Üdisiselt USA pooled kipuvad head olema mu arvates(va.airforce tahm) kuna comached on head ,aurorade pomme ei saa mingi valemiga takistada,superweaponiga saab hävitada ehitisi mida näiteks üks nuke või scudstorm maha ei võta jne.nipet näpet.Lemmik unit'ks on endal jarmell,sest ta on ideena snaiper(mitte küll usa snaipri range'ga),ja saab lasta masinaid.


Ma ei saanud pihta. Mis tähandab "ära on tehtud kõige raskema peal"? Et siis - kahe platsiga map (1vs1), sina ja hard enemy? Või kuidas?

Ühel lanil kuulsin, kuidas üks tüüp pidi üksi kolmele hard enemyle ära tegema.. tähendab, ma ei teagi, mida öelda kohe, võtab lihtsalt sõnatuks.. et tahaks näha mõnda tüüpi, kes nii teeb.. Max., mida ise suudan, teen ära kahele medium enemyle. Kui ma 1vs1-te teen hard enemyga ja too hard enemy on Demolition, või Tank general, siis on täiesti lootusetu mul võita.. icon_confused.gif ma ei saa aru, milles asi? Vaatasin btw, replayst järele, kuidas hard enemy (Demolition) mängib ja pidin lihtsalt tõdema, et hard enemyl PEAB olema kindlasti mängu algul hullult rohkem raha kui mul.. Miks ma seda arvan? Sest, ise alustasin China Tank generaliga, noja, kohe-kohe vallutan ära need puurtornid, et raha saada, hõivan ka teise supplyde allika (4st). Kolmas oli tükk aega puutumatu... nii, ja neid rahakorjajaid oli 5 autot kokku (2 supply allika peale), lisaks ka paar puurtorni..
Ja mis oli vastasel? Lihtsalt üks hästi kaitstud supply allikas, kus korjasid 6 tüüpi raha..
Seega pidanuks mul sitax rohkem raha olema, kui vastasel.. aga pärast propaganda centeri ehitamist, sain toota vaid paar Overlordi, ühele neist tegin Gatlingu peale + mõned üksikud Battlemasterid ja paar Gattlingu kaitseehitist...

Ja mida teeb vastane, tal oleks nagu lõputult raha.. ehitab kiirelt 3 war factoryt + barracks ja hullumeelselt palju kaitseehitisi oma aina supplycenteri ümber ja veel hullemalt Scorpion tanke!!! ja Quad Cannoneid (neid tuli tõesti hordide kaupa).
Ma sain küll nuke enne tema superweaponit, aga kohe tuli ka järele Scud Storm, lisaks jõudis vastne veel marekti ehitada + mõne aja pärast ka upgraded..

Mul ei olnud lihtsalt raha, et Battlemasteritele hädavajalik ja hirmkallis upgrade osta, mis lubab neil 3 korda kiiremini kõmmutada.. rääkimata siis korralikust tankiarmeest..

Aga samas, kui ise Demolitioniga mängin, siis on vastase Tank general jällegi väga edukas ja teeb ka roplt lühikese ajaga leegioneid..
Mõnele tundub selline jutt kindlasti vingumisena, aga ma ei virise.. vastupidi, püüan asjale leida loogilist seletust.. ilmselt ei oska lihtsalt ise mängida, või on arvutivastase vastu mingi kindel efektiivne taktika, mida ma veel ei tea.
Üldse, niipalju, kui mina olen Zero Houri mänginud, jagunevad mängijad kahte gruppi - need kes kohe peale rushivad ja teevad 2vs2 või isegi 3vs3 mapi 4kesi või 6kesi 12-20 minutiga läbi..
Teised venitavad tohutult, kuni lõpuks on neil piiramatult raha ja sinna juurde käivad ka siis tohutul hulgal Scud Storme ja Nukesid või Particle cannoneid.. rääkimata muust armeest..
Millist taktikat siis keegi kasutab? Ja miks see hea tundub?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 02.09.2004 16:09:11 vasta tsitaadiga

Kusjuures kahele hard enemy'le (allied ofkoors) teeb ilusti ära icon_smile.gif (kui mina laser/nuke/superweapon generali osas) kui just üheks vastaseks ei juhtu olema usa superweapon general icon_razz1.gif ka A.F general on vastasena päris perversne icon_rolleyes.gif aga teistega peaks ilusti hakkama saama icon_smile.gif (hard enemyx2 4kohaline mapp)

krt icon_razz1.gif peab vist kodus ajaviiteks rollikate seeria vahele mõni mats seda tegema icon_smile.gif

edit: kui sa mängid PC vastu, siis on kaks olulist sõna icon_smile.gif defence ja superweapons (many of them icon_wink.gif )

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2004 16:34:11 vasta tsitaadiga

minu style oli lotsa lotsa scude icon_razz.gif ja ak 47-s for everyone icon_lol.gif
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 17:12:57 vasta tsitaadiga

Üks palve, kui viitsite siia topicusse kirjutada, siis proovige palun võimalikult täpselt selgitada üksikasju. Eks ma ise ka püüdlen sinnapoole.. icon_biggrin.gif

viimati muutis Maagid h00s 02.09.2004 19:40:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 17:13:14 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Kusjuures kahele hard enemy'le (allied ofkoors) teeb ilusti ära icon_smile.gif (kui mina laser/nuke/superweapon generali osas) kui just üheks vastaseks ei juhtu olema usa superweapon general icon_razz1.gif ka A.F general on vastasena päris perversne icon_rolleyes.gif aga teistega peaks ilusti hakkama saama icon_smile.gif (hard enemyx2 4kohaline mapp)


Nii, et sina üksi + 2 hard enemyt, kes on omavahel liitlased ja mõlemad sinu vastu..?? Või siis nii, et sina ja üks hard enemy liitlasena + 2 hard enemyt vastu..?

Üks asi jääb veel arusaamatuks.. Air Force generali juures.. või noh, mis arusaamatuks, aga.. tähandab, ütleme et mängid Air Force generaliga ja tuleb tankirünnak Tank generali poolt.. mida teed? Tahaks huvi pärast teada. Imo on idiootsus ja üldse väga pointless hakata raptoreid ükshaaval vastase tankidele kästima a la selle lennukiga ründa seda tanki, sellega toda jne. Niimodi ajad tankid ja lennukid sassi, või mis kõige kurvem, kiirustades palud kõigil neljal raptoril ühte tanki rünnata.. Imo võiks mingi süsteem olla, mis paluks lennukipundist igal lennukil eri tanki rünnata ja seda võiks kuidagi kiiremini käiku saada..
hea küll, mis siin ikka, Air Force generaliga Tank generali vastu saada.. see on paras naljanumber, Overlordile gattlingud peale ja kogu vastase lennuvägi maas..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 02.09.2004 18:40:49 vasta tsitaadiga

Mina kahe vaenlase vastu. Kindel võit on siis, kui ma nad veel ise valin (ei tekita mitte mingit pinget näiteks toxic ja demolition generali vastu võidelda).

AF generaliga tuleb air field'e teha palju icon_smile.gif minimaalselt 4 olen ma teinud. Pluss siis veel see, et patriot missile turret'eid ei maksaks alahinnata, kui neid umbes 6 pundis on icon_wink.gif Lennukitel ei lase kohe kindlasti lennuväljal lebotada, pidevalt õhus. Kui vaenlast pole, siis patrullivad icon_smile.gif Loomulikult on igati arukas kasutada "tiimimist" ehk siis selekteerid teatud pundi lennukeid ära, vajutad Ctrl+number, uuesti selektid neid hiljem siis ainult numbriga. Meeletult tõhustab oma vägede korraldamist icon_smile.gif

Kusjuures usa'ga pole kunagi paha omada mõningaid hummer'eid baasis, kus igaühes sees 4 bazooker'it ja 1 snaiper. Olgugi, et tal armorit pole, on nad väga efektiivsed sõjamasinad täistopituna icon_smile.gif näiteks laser general'iga ma ainult nendega ründangi icon_razz1.gif

Ja veelkord ei väsi kordamast, et superweapon'eid vorpida kiirelt ja palju thumbs_up.gif ja lisan veel, et ehitamine peab toimuma väga kiirelt (3-4 ehitajat vähemalt)
pots4t4j4 kirjutas:
minu style oli lotsa lotsa scude icon_razz.gif ja ak 47-s for everyone icon_lol.gif

Yees, "thank you for the new shoes" icon_lol.gif LMAO "sweet essence of doom" icon_razz1.gif GLA kõnepruuk on tasemel. "It might take some getting used to" icon_smile.gif (toxin põka)

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.09.2004 18:47:23 vasta tsitaadiga

Rocket launcheritega vennad kõige etem, odavad ja võimsad kui on hulgakesi
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 19:57:18 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Mina kahe vaenlase vastu. Kindel võit on siis, kui ma nad veel ise valin (ei tekita mitte mingit pinget näiteks toxic ja demolition generali vastu võidelda).

AF generaliga tuleb air field'e teha palju icon_smile.gif minimaalselt 4 olen ma teinud. Pluss siis veel see, et patriot missile turret'eid ei maksaks alahinnata, kui neid umbes 6 pundis on icon_wink.gif Lennukitel ei lase kohe kindlasti lennuväljal lebotada, pidevalt õhus. Kui vaenlast pole, siis patrullivad icon_smile.gif Loomulikult on igati arukas kasutada "tiimimist" ehk siis selekteerid teatud pundi lennukeid ära, vajutad Ctrl+number, uuesti selektid neid hiljem siis ainult numbriga. Meeletult tõhustab oma vägede korraldamist icon_smile.gif

Kusjuures usa'ga pole kunagi paha omada mõningaid hummer'eid baasis, kus igaühes sees 4 bazooker'it ja 1 snaiper. Olgugi, et tal armorit pole, on nad väga efektiivsed sõjamasinad täistopituna icon_smile.gif näiteks laser general'iga ma ainult nendega ründangi icon_razz1.gif

Ja veelkord ei väsi kordamast, et superweapon'eid vorpida kiirelt ja palju thumbs_up.gif ja lisan veel, et ehitamine peab toimuma väga kiirelt (3-4 ehitajat vähemalt)
pots4t4j4 kirjutas:
minu style oli lotsa lotsa scude icon_razz.gif ja ak 47-s for everyone icon_lol.gif

Yees, "thank you for the new shoes" icon_lol.gif LMAO "sweet essence of doom" icon_razz1.gif GLA kõnepruuk on tasemel. "It might take some getting used to" icon_smile.gif (toxin põka)


Like wtf ..?

3-4 ehitajat ehitavad korraga ühte hoonet??? Weird.. niipalju kui mina Zero Houri pelanud olen, siis saab (vahet pole, kas sul on China, USA või GLA generals) ehitada mida tahes vaid ühe traktori või töömehega. Räägid ehk täpsemalt, kuidas sa mitme töömehega korraga ehitad, või mitme traktoriga?

Veel oleks huvitav teada, mida sa teed nende demolitioni hordide vastu, mis su baasi sajavad, a la terrorist cycle'id + scorpionid lugematul hulgal ja quad c.
Või veel hullem, mida sa teed toxini vastu, kui too tuleb oma toxiniga peale?? [muig] Sest sina kasutad USA Superweapon generaliga ju tankide asemel jalaväge ja nõrgemaid sõidukeid, mida anthrax kolinal sööb.. isegi tanke närib, niiet... no tõesti, mida sa teed? Ära seda nüüd küll ütle, et kui sa tech centerist tolle toxinivastase upgrade ära teed, siis oled puhas probleemidest.. See oli vist miskine 20% ainult.. suurt tähtsust see ei oma imo..

Aga icon_lol.gif heh-heh, jah, see GLA kõnepruuk on suht fun jah, minu lemmikud on Demolition generali unitite hääled a la "shall I push the button?", "look at my beautiful weapon!". Ka Hiina omad on lahedad ("We have big plans!") eriti nauditav on see siis kui oled Hiinaga kaotamas ja kui siis seda ütleb.. rofl..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 02.09.2004 20:21:37 vasta tsitaadiga

Kõigepealt ei, ei ehita mitu ehitusagregaati ühte ehitust. Ehitavad kõik küll samal ajal, aga erinevaid asju icon_smile.gif

Teiseks, kaitse peab olema selline, et su baasi lihtsalt sisse ei saa. Seda pole just kuigi raske saavutada laser/nuke general'il, superweapon generalil veidi raskem, aga siiski majandatav.

Superweapon general'iga saab väga vähe igasugu üksusi kasutada, milleks tal siis need poole odavamad particle cannon'id siis? icon_smile.gif Hummeritega tehakse lihtsalt hiljem ülejäägid maatasa vaikselt. Loomulikult neid kulub, aga that's what war is about icon_razz1.gif

Anyways, PC vastu mängides ongi peamine esmaselt rõhuda kaitsele ja superweapon'itele, edasine tuleb juba vähe kergemalt.

Üks suht nutune variant tuli veel meelde. AF general'iga näiteks infantry general'i vastu icon_smile.gif selle tavalised automaadiga tüübid lasevad lennukeid niiet silm ka ei pilgu...

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 02.09.2004 22:14:26 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Kõigepealt ei, ei ehita mitu ehitusagregaati ühte ehitust. Ehitavad kõik küll samal ajal, aga erinevaid asju icon_smile.gif

Teiseks, kaitse peab olema selline, et su baasi lihtsalt sisse ei saa. Seda pole just kuigi raske saavutada laser/nuke general'il, superweapon generalil veidi raskem, aga siiski majandatav.

Superweapon general'iga saab väga vähe igasugu üksusi kasutada, milleks tal siis need poole odavamad particle cannon'id siis? icon_smile.gif Hummeritega tehakse lihtsalt hiljem ülejäägid maatasa vaikselt. Loomulikult neid kulub, aga that's what war is about icon_razz1.gif

Anyways, PC vastu mängides ongi peamine esmaselt rõhuda kaitsele ja superweapon'itele, edasine tuleb juba vähe kergemalt.

Üks suht nutune variant tuli veel meelde. AF general'iga näiteks infantry general'i vastu icon_smile.gif selle tavalised automaadiga tüübid lasevad lennukeid niiet silm ka ei pilgu...


Paistab et meil siin kõneainet jätkub. icon_wink.gif Et siis, kas sa lanile tuled (eSports Arena 04'le)? Seal saaks lihtsamalt rääkida ja arutada. Üks asi, millele ma kuidagi ikka pihta ei saa, kas algul peaks keskenduma raha kogumisele ja hoonete vallutusele ja siis tasapisi uniteid tegema hakkama. Sellel taktikal on see oht, et Demolit. general rushib sust üle lihtsalt..
Aga kui kohe sõjamasinaid tootma hakata, siis on küll esialgne rush-protektor kindlustatud, ent hiljem on tõsine rahapuudus.. Kogu see esialgse väe jutt on muidugi ka äärmiselt suhteline.. varieerudes paarist tankist + 6-12 jalaväelasest 6-8 tankini ja 20-30 jalaväelaseni.. või noh, midaiganes. Siin just hetk tagasi sain vastu kitlit AFga medium Demolitioni käest, tuli oma tsiklitega ja kaboom + tankid ja quadid..
Et, kui sulle see AF meeldis vist, kuidas sa temaga alustad. Arvest, et lennukid on hullupööra kallid ja tanke on vastasel igaljuhul rohkem.. (see muidugi oleneb tegelikult mängijatest)

Aga et, kõige nutusem on minuarvates Toxin General vs Infantry general.. ei ole isegi vist raske aru saada neil, kes generalsi pelanud pole.. eriti veel teades, et Generalsis sööb anthrax ka tanke ja light vehicle'id ja nagu nalja..
Samuti on aledalt jõhker imo Stealth general vs USA superweapon general. Miks? USAl on high tech, igasugused stealthi avastajad ja SWl pole tanke, vaid põhiliselt jalavägi, aga stealth oma hjackeritega spetsialiseerub just tankide vastu.. neid omale üle võttes.. Ja kui particle'id poole odavamad on, siis on lihtne nendega kõikstealthi scud stormid maha võtta..

Ja üldse, Stealth general on mulle miskipärast kõige saladuslikumaks jäänud.. olen mänginud küll, aga äärmiselt vähe nagu..
S. saab btw vastasele otsa peale teha ainult scud stormi läbi. Mida keegi muidu Stealth generalist arvab? Ühel lanil väitsid mitmed, et to on Absoluutselt parim general ja omab kõik teised vaeseomaks.. mul pole selle peale öelda muud, kui rofl...
Toxin teeb Stealthile imo ära ka siis, kui Toxini otsas istub r00kie, aga S. otsas kogenum mängija.. aga noh, see on minu arvamus..
Üks asi tundus veel huvitav arutamaks.. millised on teie arvates kõige sarnasemad generalid? Imo on area attacki poolest kuidagi sarnased Toxin ja Nuke.. üks teeb area attacki keemiaga, teine nukega..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 03.09.2004 08:27:22 vasta tsitaadiga

Kaks asja, mille vahel tuleb meeletult vahet teha. Need on siis taktika PC ja taktika teise pleieri vastu.... PC vastu saan normaalselt hakkama (eile võtsin kätte ja tegin laser general'iga infantry ja tavalisele china'le ära, mõlemad hard vastased siis. kuna suht roostes, siis läks 2 üritust enne, kui sain asja vedama icon_razz1.gif), aga kuidas pleieri vastu mängida on... seda ma ei tea icon_smile.gif vaevalt, et ma siis hakkama saaks. Ainus idee, mis peast läbi käib on, et teise pleieri vastu mängides tuleks meeletu punt kokku ajada suht kähku ja kohe alguses ja siis peale minna. Muidugi oleneb ka asi suuresti sellest, et millele vastane enda tähelepanu koondab. Kui vastane on laser ja paneb enda kaitsed kohe alguses püsti, siis on suht lootusetu talle vastu saada. Välja arvan siis variandi, kus vastasel jääb kaitsesse auk, siis on tal muidugi peenar icon_smile.gif
Nagu ma ühe sõbra käest kuulsin, kes oli miskil lan'il mitteametlikust ZH võistlusest osa võtnud käiski asi niimoodi, et nuke general tegi pundi tanke, hakkas nendega vaikselt suruma, ehitades samal ajal nuke silo'si. Enne, kui vastane midagi arugi sai hakkasid tuumapommid ta baasis maanduma icon_razz1.gif ja minu nägemust mööda on tükk tegemist, et peale paari nukestrike'i korralikult edasi elama jääda.
Kusjuures asi, millega ma isiklikult ei suuda absoluutselt hakkama saada ZH's, on GLA'ga mängimine. Lihtsalt ei oska, tõenäoliselt sellepärast, et olen praktiliselt 90% juhtudest alguses kaitsele kontsentreerunud. GLA'l on see asi nadi minu arust (need bazooker'itega punkrid on suht mõttetud asjad, eriti kui ma mõtlen sellepeale, et ma ise GLA'le peale minnes oman hummer'ites snaipreid icon_smile.gif)

Minu üldine taktika lühidalt (näiteks siis laser general'iga): 3 grusavik'ki icon_razz1.gif olemasolev power plant'i ehitama, järgmise kahega supply depot'id, viimane trakats, mis välja tuleb läheb juba vastavasse olulisse punkti lasereid ehitama. Mingi aja möödudes on selline situatsioon, et 2-3 põkat ehitavad kaitset, 1-2 ehitavad strateegilisi ehitisi (air field/machine factory/strategy centre/particle cannon). Selline taktika on ühe vastase (va. superweapon general) vastu suht kindel, kahe vastu peab veidi kiirem olema ning samuti ettenägelikum, et kaitsesse auke ei jääks.

Air Force general... ei oska öelda, kas ta on efektiivne või mitte, aga mulle on alati õhujõud lahedad tundunud icon_smile.gif pole need raptor'id eriti kallid midagi, neid tuleb suht alguses 4-8 tükki valmis vorpida pluss siis 3-6 kopterit. Kopterid on minuarust väga head asjad kergeks portatiivseks baasi kaitseks thumbs_up.gif Mingi suht tükk aega tagasi tegin superweapon general'iga neid lisamissioone (teiste general'ide vastu) ja suht peldik oli King Raptor'ite vastu saada EMP Patriot missile turret'itega icon_razz1.gif neid pidi metsikult ehitama, et mõned raketid raptorite laseritest läbi saaks...

PS. ma ei mäleta, kui suured need salvestatud replay'd on, aga neid saaks ju vahetada vastastikkuse täiendamise eesmärgil icon_smile.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.09.2004 11:59:57 vasta tsitaadiga

Eks see PVP oleneb jah,et millise taktikaga ja kellega keegi mängib.On ka nii võidetud ,et algul kähku warfactory valmis, ainult autod ja need bazookereid täis ja muud ei hakkagi ehitama ehk siis paned pappi kõvasti hakkama.Lähed kohe peale ja kui ongi paar meest ja kaitseehitist ,siis need tõmbad pilpaks ,ning ülejäänd on juba aja küsimus kuna vastane ei suuda nii ruttu enam mingeid masinaid ega asju ehitada,kuna mängis sellepeale,et tuleb pikem madin.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 01.04.2005 16:43:09 vasta tsitaadiga

http://www.kkk.pri.ee/pildid/pildid/pilt5.JPG olen ise ka teind seda mängu...päris lahe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibragim
HV vaatleja
ibragim

liitunud: 18.07.2004




sõnum 02.04.2005 11:04:37 vasta tsitaadiga

ise mängisin kõvasti lennukitega. üle kolme kopteri tavaliselt ei teinud ja nad passisid kodus.
tankimaja raha kokkuhoiu pärast ei teind .
kahe hardi vastu pidi 12 aurorat ja 2 superweaponi olema.
kohe kui 5 lennukit valmis lähen võtan peamaja maha.
PC uut maja ei ehita ja ta tegevus on suht häiritud.
edasi ei ole muud kui kopad ka maha ja ülejäänd on juba lihtne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2005 11:07:47 vasta tsitaadiga

Arvuti vastu mängimine on lumme ku*ta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2005 17:59:06 vasta tsitaadiga

Räägin natuke oma taktikast inimese vastu sõdides. Mängin peamiselt nuke generalina! Esimeste minutite jooksul pööran kogu tähelepanu ressursside haaramisele, ehitades samal ajal 2-3 punkrit looduslikult hästi kaitstud kohtadesse (pilgeni täis granaadiheitjaga mehi) ja kohe kõrvale ühe kuulipilduja torni.

Seejärel alustan kergetankide tootmist ja väikeste rünnakutega häirin pidevalt vastase tegevust. Kui kohtan tõsisemat vastupanu siis kohe taandun.

Nüüd on aeg käes võimsamate relvade jaoks - tavaliselt 1-2 tuumarelva ja 6-12 overlord tanki, kellede tegevust toetan lennuväe/ nuke cannon'tega. Rünnakuks valin overlord'dele kergesti läbitava maastikku ja ennem rünnakut lasen vastase kaitse pihta korraga lendu mõlemad tuumarelvad ...seejärel rullin tankidega ellujäänutest üle icon_biggrin.gif

Võidu katsun saavutada ühe otsustava rünnakuga 6-20'ndal mänguminutil (oleneb vastasest), luues pidevalt uusi üksuseid ja laskmata vaenlasel end koguda.

PS: Ma vaatan et siin teemas päris palju Pärnu inimesi. Võiks ju mõnikord arvutid kokku tassida, õlut juua ja mõned partiid teha beer_yum.gif beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 02.04.2005 19:22:01 vasta tsitaadiga

No kus te kõik võrgupidudel olete olnud?

Aga kes tahab mõõtu võtta, saatke PS.
Paneme VPN-iga masinad kokku ja vaatame.

PS: 1.03 patch on olemas.
PS2: väike hoiatus, online mängudes on mängu tempo ja strateegiad na-naatukene teisest klassist kui arvuti vastu
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibragim
HV vaatleja
ibragim

liitunud: 18.07.2004




sõnum 02.04.2005 22:09:04 vasta tsitaadiga

Võidu katsun saavutada ühe otsustava rünnakuga 6-20'ndal mänguminutil (oleneb vastasest), luues pidevalt uusi üksuseid ja laskmata vaenlasel end koguda.

küsimus
kas sul endal lastakse koguda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 02.04.2005 22:17:46 vasta tsitaadiga

Onlines üldiselt ei saa kunagi 6 minutit rahulikult areneda, esimene kläsh juhtub 1-1,5 minuti pärast.
China saadab flameri või gatlingu, usa mehed, gla tehnicalid, vms.

See on siis baasi rushimise korral.

Osades mäppides läheb sõda lahti juba 30 sekundi pärast, kui mõlemad jõuavad strat. olulise punktini - oil derricud vms. Võidu ehitatakse barakid ja läheb armutuks andmiseks. Sest kui jääd resursis maha, siis oled ka peagi surnud, kui just eriti kaval ei ole või vastane rumal või aeglane.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2005 23:16:24 vasta tsitaadiga

ibragim kirjutas:

küsimus
kas sul endal lastakse koguda?


Väikesed ja suuremad vahemadinad käivad ainult asja juurde. Kaitse on tähtis, kuna kõigil rinnetel ei saa korraga rünnata. Näit. esimene ja teine kokkupuute koht vaenlasega seisavad paigal ja on orienteeritud kaitsele (lennukid, nuke cannon'd + paar bunkrit). Endale kõige sobivamal lõigul asun rünnakule, üritan kaitsest läbi murda ja vajadusel loon tugiala! Homme panen paar replayed üles nii asi selgem! Huvitav oleks ka teiste omi näha!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 03.04.2005 00:10:38 vasta tsitaadiga

oot - oot.
kas siis keegi ei tee 7-le botile ära või???
see on ju kökimöki:D.
2 varianti!Ise olen mõlemad järele proovinud.7 brutalit sinu vastu liidus.
1.Sina laser general ja vastased vabal valikul v.a. Usa generalid.(usa generalid aurorad ja stealthid, need võivad sulle sittakanti kaitseid maha võtta)
Taktika : lihtne - ehitad alguses paar kaitset ja hakkad neid järjest rohkemk tegema, siis paar superweaponit ja vastase superweaponid maha, vahepeal ürita niipalju kokku lõigata et saaksid mõned supplylennukid endale raha sisse tooma.

2.variant
Sina Usa Superweapon generals ja vastased tank generalid.2 sõna:D - EMP missiled.kogu lugu:P.
tankid on kutud.Alguses võib nats jama olla, kuna saadetakse ka mõned infratryd, aga kui snaipad kätte saad siis on jalutuskäik metsas...
PS! - põhiasi on mõlemal taktikal, et vastased ei saaks sult ühtegi või väga vähe uniteid ära tapetud, sest kui mingid hiinlased saavad endale artillery kätte siis võib kõik perse minna.

ahsoo - kui raske tundub esimestye katsetega, siis proovige alustsuseks...mmm...mis ta nüüd oligi, see eelviimane map vist, kõrbe map, kus on kõrgendikud(8player), sinna saab oma kaitse väaga ilusti püsti panna.
ei ole üldse raske, mõlemaga läbi tethud nii.


aga üldiselt mängides on kõige kõvem GLA.
Overlordidest ei jää pärast paaro baggy rünnakut midagi järgi:).Oi ma mäletan kuidas ma alles mängu õppides mängisin ühe vennaga mingi 20 mängu(ta maailma edetabelis oli siis 3 kohal) ja see vana m*** ainult bagydega n***s nii mängu ära mis kole.Esimene võit mis ma ta vastu saavutasin oli siis kui mul kaotamisest kopp ette viskas ja tegin ettepaneku et 2vs1.Sõbrale ütrlesin kohe plaani ära, et mõlemad GLA ja alguses 2xautotehast , sealt niipalju quadcannoneid kui saab ja kohe rünnakule.Owni sai:D.Hiljem sai niisama ka ownitud aga lihtsalt selletõttu, kuna kasutasin GLA masstaktikat.1vs1 mappides oli väga väga pikad mängud, seal käis sõda iga mehe üle, raha oli nii vähe.njaa.1vs1 mappides sain ma harilikult sisse küll. icon_neutral.gif


Cele - kus ja kunas võrgupidu toimub?
ja kui sul on vuffel generals, kas siis ka läbi VPN mängida saab?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 03.04.2005 02:09:05 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:

Cele - kus ja kunas võrgupidu toimub?
ja kui sul on vuffel generals, kas siis ka läbi VPN mängida saab?


Saab mängida onlines või kes sinna ei pääse, üle VPNi LAN-lobby kaudu.
Järgmine VP on vist Tartus, 22-24 aprill.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 03.04.2005 03:08:20 vasta tsitaadiga

cele kirjutas:
Sirius kirjutas:

Cele - kus ja kunas võrgupidu toimub?
ja kui sul on vuffel generals, kas siis ka läbi VPN mängida saab?


Saab mängida onlines või kes sinna ei pääse, üle VPNi LAN-lobby kaudu.
Järgmine VP on vist Tartus, 22-24 aprill.


oled äkki huvitatud paari mängu tegemisest? thumbs_up.gif
ma juhe selle koha pealt.Et kui VPN loob mängule mulje, et tegemist on laniga, et jah...äkki selgitad kuidas see asi käib?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  C&C: Generals: Zero Hour mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.