Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  OT bb-tagid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas soovid HV-sse [ot] ja [/ot] bb-silte?
Jah
59%
 59%  [ 60 ]
Ei
13%
 13%  [ 14 ]
Mul täiesti suva
26%
 26%  [ 27 ]
hääli kokku : 101

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2004 15:37:05 OT bb-tagid vasta tsitaadiga

Tuli selline mõte(ei tea kas varem on esitatud, kuna ei leidnud otsingust), et teha OffTopicu bbcode'i sildid.
[OT] ja [/OT]
Et nagu... nende vahel olev teks oleks nagu [code], ainult et kiri on sinist värvi icon_smile.gif
Siis oleks HV nagu... rikkalikum icon_biggrin.gif. nad peaksid tähistama siis seda osa, mis on ot icon_wink.gif
[EDIT]
Äkki põhjendaksite ka, miks jah või miks ei, kui valite.
[/EDIT]

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.12.2004 16:13:38 vasta tsitaadiga

Lisasin veel ühe puuduva vastusevariandi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 06.12.2004 16:15:26 vasta tsitaadiga

Aga minumeelest ei tohiks nagu OT-d üldse kasutada.
Samas aga tuleb seda niikuinii, nii et olen poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 06.12.2004 16:15:44 vasta tsitaadiga

Oti koht on prükkaris... icon_rolleyes.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2004 16:16:27 vasta tsitaadiga

OT koht on prükkaris küll, aga teda on piisavalt, ning mõned OT-d on vajalikud (informatiivsuse huvides icon_wink.gif)
Nad on nagu... raamatutes nn "Sinistes kastikestes", nagu lisainfo icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 06.12.2004 16:42:52 vasta tsitaadiga

Pole vaja.

Minu arvates ongi kõige parem, kui kirjutad lihtsalt:

[OT]Aga teine hani oli surimuri[/OT]

ja kõik saavadki aru, et see on offtopic.

Ja milleks meile üldse seda offtopicut vaja? Sellega on häda juba niigi, kui mingi spetsiaalne märgend ka luuakse, siis üheltpoolt soodustab see sellist asja, teiselt poolt ei tabaks paljud inimesed ikkagi ära, millal jutt offtopicuks muutub ja kirjutaksid ikka vanamoodiu edasi.

Kui keegi arvab, et inimestel on sellisel juhul mugav jätta offtopicu osa lugemata, siis pole ka see õige - kes meist ei loeks raamatutes neid väikseid lisainfo kaste ning kes ei loeks joonealuseid märkusi - tihtipeale üksnes neid loetaksegi (inimesed on ju uudishimulikud).
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2004 17:00:05 vasta tsitaadiga

Seepärast need peaksidki olema icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2004 17:15:30 vasta tsitaadiga

Mina hääletasin kõige ülemist.

Sellele võiks siis mingi keelu ka panna, et postitus ei tohi algada/lõppeda [ot] tag´iga.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2004 17:19:11 vasta tsitaadiga

Irw... seda oleks küll lihtne teha, aga IMO saab sellest üle - tühik algusesse ja lõppu icon_biggrin.gif ning... pigem peaks see sellisel juhul toimima nii, et kui postituses on 1 [ot] [/ot] tag, ning ainult nende vahel on tekst, siis alles ei tohi postitust lisada... st, mingit asjalikku juttu peab kah olema icon_wink.gif... aga sinnani on üks (1) kuu aega vähemalt kui seda teemat arvestada, enne peab ikka hea summa hääli olema.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 06.12.2004 21:47:32 vasta tsitaadiga

Kuluvad ära küll thumbs_up.gif Keegi vist seda enne ka kuskil pakkunud aga siiamaani neid pole.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.12.2004 13:50:46 vasta tsitaadiga

noo OT iseenesest oleneb kus ta on. mõnes kohas nagu eelnevalt mainitud on see vajalik ju. informatiivsuse huvides just. teises kohas aga võib tekitada paksu pahandust ja ka erijärku...
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.12.2004 14:38:47 vasta tsitaadiga

Eks siis tuleb teatud kohtades [OT] kasutamise eest erijärk anda icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.12.2004 14:42:50 vasta tsitaadiga

aga juba praegugi antaxe ju... icon_wink.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 14:45:57 vasta tsitaadiga

siis võiks olla igal kasutajal profiilis valitav, kas ta tahab OT näha, või mitte.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.12.2004 15:13:24 vasta tsitaadiga

Täpselt. See see point peakski olema icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.12.2004 15:22:47 vasta tsitaadiga

hmmm... aga samas kui keegi tõesti selle 2ra keelab võib ta ju paljust heast ilma j22da. OT pole alati jama (suures osas kipub olema küll...)
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 15:36:52 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
hmmm... aga samas kui keegi tõesti selle 2ra keelab võib ta ju paljust heast ilma j22da. OT pole alati jama (suures osas kipub olema küll...)

see on igaühe enda asi. kui tahab teda mitte mittehuvitavast pasast lahti saada, peab riskima ka võimalusega huvitavast infost ilma jäämisega. parem kui praegune oleks ta IMO igatepidi, sest praegu sa näed seda jama niikuinii. siis aga oleks võimalik seda vältida...
kuigi siis oleks vist modesid juurde vaja, kes OT poste (mis pole vastavalt vormistatud) hakkaks modima icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.12.2004 15:40:28 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
...
kuigi siis oleks vist modesid juurde vaja, kes OT poste (mis pole vastavalt vormistatud) hakkaks modima icon_razz.gif
Jääb ära. Piisab, kui pidevad ja rängad eksijad mõnda vastavat eriranki hakkavad saama. Pealekauba on vahetegemine teinekord kirjutajal endal raske, alles teised kõrvalt otsustavad.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 15:45:38 vasta tsitaadiga

aga kui nüüd küsitlus saab piisavalt poolthääli, on siis ka reaalne, et see asi läbi läheb?
kui näiteks adminnid ja moded pole asjaga kohe üldse nõus, siis pole mõtet seda teemat hingitseda lasta icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.12.2004 15:46:54 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aga kui nüüd küsitlus saab piisavalt poolthääli, on siis ka reaalne, et see asi läbi läheb?
kui näiteks adminnid ja moded pole asjaga kohe üldse nõus, siis pole mõtet seda teemat hingitseda lasta icon_razz.gif

Nõustun sellega, et moderaatorid ja adminnid võiksid kah sõna sekka ütelda, muidu pole jah sellel vaidlemisel mingit mõtet!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.12.2004 15:48:37 vasta tsitaadiga

noh aga samas ju tegelt mõttetu kas on tagid selle jaoks või mitte. olemas on OT alati ja 2ra ta ei kao...
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.12.2004 15:50:42 vasta tsitaadiga

Jah, aga paraku paljud ei pane ette märki OT, nii et lihtsam oleks see tagide vahele panna! Siis muutuks tekst kohe näiteks siniseks või punaseks...icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2004 15:51:54 vasta tsitaadiga

või üldse nähtamatuks, kui profiilis selline võimalus oleks...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 07.12.2004 16:02:59 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif kuidas aga soovid. adminnid ja moded avaldage arvamust.
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.12.2004 16:06:00 vasta tsitaadiga

Ma arvan et oma sõna peaks sisse poetama JõuluAHV ja nevermind... ilma nendeta see nõks läbi ei lähe icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 07.12.2004 20:19:00 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
arm2004 kirjutas:
...
kuigi siis oleks vist modesid juurde vaja, kes OT poste (mis pole vastavalt vormistatud) hakkaks modima icon_razz.gif
Jääb ära. Piisab, kui pidevad ja rängad eksijad mõnda vastavat eriranki hakkavad saama. Pealekauba on vahetegemine teinekord kirjutajal endal raske, alles teised kõrvalt otsustavad.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 07.12.2004 20:20:43 vasta tsitaadiga

Ix kirjutas:
XYZ kirjutas:
arm2004 kirjutas:
...
kuigi siis oleks vist modesid juurde vaja, kes OT poste (mis pole vastavalt vormistatud) hakkaks modima icon_razz.gif
Jääb ära. Piisab, kui pidevad ja rängad eksijad mõnda vastavat eriranki hakkavad saama. Pealekauba on vahetegemine teinekord kirjutajal endal raske, alles teised kõrvalt otsustavad.

thumbs_up.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2004 00:16:25 vasta tsitaadiga

jah sest kodanik cbr sundis mind beer_yum.gif 8)
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 12.12.2004 01:12:08 vasta tsitaadiga

tehke parem [amd][/amd] icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 12.12.2004 01:14:01 vasta tsitaadiga

irw... vot see on kah hea idee icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.12.2004 10:43:39 vasta tsitaadiga

Siis peaks juba [intel][/intel] kah olema icon_biggrin.gif et nagu... AMD omadel on AMD logo tsitaadi taustal, intelil oma icon_biggrin.gif... sama hästi võib see välja näha et me tsiteerime sind icon_smile.gif
irw... saaks ilmselt laadida lehekülgi kui kaua icon_smile.gif
Ma olen ikkagi OT siltide poolt icon_smile.gif
[ot]btw... AMD, mis sul venelaste vastu on?[/ot]

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 12.12.2004 15:09:30 vasta tsitaadiga

Hea oleks küll kui HV's selline asi tehtaks, siis moderaatoritel see OT lihtsam kohe ära kustutada icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 12.12.2004 15:12:51 vasta tsitaadiga

[ot]... AMD pole yldiselt ainuke siin foorumis[/ot]

hakkama sain! ja n2ed ei võtnudki tykki kyljest icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.12.2004 23:23:35 vasta tsitaadiga

et siis mis minul on venelaste vastu ?
mis see teie asi on icon_biggrin.gif
kui saaks, siis saadaks need venelased kuhugi siberi metsade vahele ja paneks nad kõik põlema.
venelased lihtsalt ei sobi inimestega koos elama.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 17:48:21 vasta tsitaadiga

Täiega poolt. Siis on kergem ila märgata.
Kogu OT, mis leian, alati prügikastistan. icon_mad.gif thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 31.12.2004 02:51:34 vasta tsitaadiga

no aga kõik te kes te siin oma arvamust avaldasite, ei tule sellepeale, et neil tagidel oleks ka teistsugune kasulik funktsioon: nad annaks modedele signaali "Hei kena op, täna on ilus päev küll, aga kustuta mind ära, kustuta mind icon_wink.gif" beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 31.12.2004 08:58:10 vasta tsitaadiga

Just just täpselt icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 11:33:12 vasta tsitaadiga

EI !
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 31.12.2004 11:34:22 vasta tsitaadiga

Tagide vahe läheb auto [size=6] ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 24.07.2005 17:45:01 vasta tsitaadiga

ot:
asdasd

Nüüd töötab siis või?

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.07.2005 22:05:15 vasta tsitaadiga

Ammu juba ju icon_wink.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 16:17:24 vasta tsitaadiga

Panin ''jah'' . beer_yum.gif

ot:
Töötab ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  OT bb-tagid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.