Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Hüvasti! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 21:02:26 Hüvasti! vasta tsitaadiga

Lehva-lehva. icon_cry.gif

Ma ei suuda enam. Ei jõua enam.
Hinge matab ...

Saage ilma minuta hakkama!

voy

Elagu parem HVF - HVF ilma minuta !
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 22:22:24 vasta tsitaadiga

möh?! icon_eek.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 09.08.2004 22:25:07 vasta tsitaadiga

ähhh...
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 09.08.2004 22:32:16 vasta tsitaadiga

Dah...hüvasti!
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 22:56:33 vasta tsitaadiga

Nõrk
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2004 23:00:41 vasta tsitaadiga

sau beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:01:56 vasta tsitaadiga

No jah.
Edu

Mis ajendas sellist otsust tegema?


viimati muutis Max Powers 09.08.2004 23:04:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 09.08.2004 23:04:06 vasta tsitaadiga

Ehee, mis imelik teema. Einoh, lehva-lehva, hüvasti, bye bye ja mida kõike veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 09.08.2004 23:07:06 vasta tsitaadiga

hüvasti icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:08:20 vasta tsitaadiga

mõmmigi ei taipa
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:09:06 vasta tsitaadiga

daadaa icon_cry.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 09.08.2004 23:09:13 vasta tsitaadiga

eeemmm icon_eek.gif
Eino Muidugi......
N. Ä. Gemist icon_sad.gif
njaf...
ja nii lahkus võimas võitlejeja meie ridadest...ai kommeri keri kommeri....
näis kes uus tulija on... icon_wink.gif

njaf...lits lugu muidugi


viimati muutis SunBear 09.08.2004 23:10:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 09.08.2004 23:09:14 vasta tsitaadiga

Mis värk on ?
Bye beer_yum.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 09.08.2004 23:09:19 vasta tsitaadiga

Saame ilma sinuta ka hakkama...
_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 09.08.2004 23:15:20 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
Saame ilma sinuta ka hakkama...
thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 09.08.2004 23:15:26 vasta tsitaadiga

Tere jah!Äkki selgitaxid siis lahkumise põhjust või niisama naljatad siin ja pärast teed mingi COMEBACKI.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 09.08.2004 23:16:42 vasta tsitaadiga

närvid ei pidanud HV segadustele vastu beer_yum.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 09.08.2004 23:18:46 vasta tsitaadiga

tadaa...ma kah ei jõua aga pingutan!!!! icon_confused.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2004 23:21:13 vasta tsitaadiga

tule varsti tagasi jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:21:54 vasta tsitaadiga

58 postitust ja juba ei jõua icon_lol.gif
sel vennal ikka tonnide kaupa.
Sellest võib tõesti väikesed
probleemid tekkida thumbs_down.gif
Unes juba muud ei nää beer_yum.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:22:25 vasta tsitaadiga

Huvitav mis nime/nimede all ta tagasi tuleb? Olles teda mõni aeg jälginud, sain aru, et mehel on mitte just pidamatus, aga vajadus lõugu liigutada küll. Nojah, kellel rohkem, kel vähem
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 09.08.2004 23:43:54 vasta tsitaadiga

Nädalaks sõidad puhkama?
Surmav haigus?
Mingi õnnetus ?

Või mis,
sa ju ei suuda kaua HVst eemal olal kui sa sellega harjunud !!!
icon_rolleyes.gif

Ei tea icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 09.08.2004 23:44:54 vasta tsitaadiga

Nägemist ex varsti tule siis tagasi icon_wink.gif beer_yum.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:47:05 vasta tsitaadiga

ma su pisikeselt pildilt ei näe,et sa lehvitaksid!
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 09.08.2004 23:52:39 vasta tsitaadiga

Äh, Voyager jäi "päikese šokilaine kätte": http://science.nasa.gov/headlines/y2004/13jul_solarblast.htm
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2004 23:57:24 vasta tsitaadiga

FFS voyager_est siga-n6rk oled kui 2ra l2hed! icon_evil.gif

EDIT: kas sa oled ka nii n6rk nagu osad kes kunagi on "enesetapu" juttu laulnud? ja siis l2bustama hakanud....ja uue kasutaja loonud? FFS NII EI SAA JU! 4x DANG kellele ise saaks halada? Troll va veteran!!! pane poisile myts p2he! QT!!


viimati muutis Oraff 10.08.2004 00:02:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:01:18 vasta tsitaadiga

oot, ma tulen ka! tsau mehed!!!

viimati muutis SKG 10.08.2004 00:06:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 10.08.2004 00:03:34 vasta tsitaadiga

Miks sa ära lähed, tule ikka tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 10.08.2004 00:06:15 vasta tsitaadiga

krdi molo.....tule tgasi ja ära jonni. me ei löö enam.

(kahju kohe)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 10.08.2004 00:07:49 vasta tsitaadiga

oh, noo, don't do this , don't jump..... we love U icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:10:12 vasta tsitaadiga

vanad lähevad ja uued tulevad.

tegelt tõmbab ta meile koti pähe lihtsalt ja naerab praegu kusagil.

või on ta lihtsalt täis ja ei saa aru, mida ta räägib.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:13:22 vasta tsitaadiga

Mõned teist ei ole vist märganud esimeses postituses olevat kirbus!tta icon_razz.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:15:14 vasta tsitaadiga

CMaster kirjutas:
kirbus!tta icon_razz.gif icon_idea.gif


Elagu parem HVF - HVF ilma minuta !'

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 10.08.2004 00:16:04 vasta tsitaadiga

ää plõksi kotimari
Vb on kodanikul tõeste põhjust minekut teha. Sel puhul ple meil mingit õigust kaasa mögiseda.
...o0 (Uue identiteedi eest hoolitseb igamees ise)0o..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 10.08.2004 00:28:51 Re: Hüvasti! vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Lehva-lehva. icon_cry.gif

Ma ei suuda enam. Ei jõua enam.
Hinge matab ...

Saage ilma minuta hakkama!

voy

Elagu parem HVF - HVF ilma minuta !


Homme/ ülehomme on tyyp kindlasti sl esikaanel, mustaltaustal!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:31:53 Re: Hüvasti! vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Lehva-lehva. icon_cry.gif

Ma ei suuda enam. Ei jõua enam.
Hinge matab ...

Saage ilma minuta hakkama!

voy

Elagu parem HVF - HVF ilma minuta !


Homme/ ülehomme on tyyp kindlasti sl esikaanel, mustaltaustal!

ei usu.. esikaantele pääsevad ainult ajusaagimid ja sulod
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:38:09 vasta tsitaadiga

möh...ennastki huvitav mis lahkumis põhjus on?...kui päriselt kavatsed minna siis anna pase mulle icon_wink.gif küll ma hoolitsen su voyageri eest icon_biggrin.gif
a tegelt...dont go icon_cry.gif ...bastard....we trusted you icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:39:38 vasta tsitaadiga

kes järgmine on?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 10.08.2004 00:41:04 vasta tsitaadiga

(Time 2 say goodbye...)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.08.2004 00:43:37 vasta tsitaadiga

Asi läheb väga läbuks, teema lukku!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 00:43:41 vasta tsitaadiga

äkki hoopis mõni järjekordne katse silma paista voyageri poolt...pärast tuleb tagasi ja ytleb:Hääää-häää....tünga saite....häää-häää...rotid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Hüvasti!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.