Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 588, 589, 590, 591  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.08.2018 20:51:41 vasta tsitaadiga

beljo91, just aga see aeg on metsik kuni sa selle õige itemi leiad... sest erinevalt Diablos on PoE-s skilltree.. selle pead alguses pm ära otsustama kuidas minna tahad ja milliste itemitega siduda tahad oma buildi. Solo-t mängiks hea meelega PoE-s aga vaid mingi konsooli peal vms.
Üks asi milles Diablo parem on endgame mõnes mõttes.. lõputud riftid ja leaderboards... aga tundub, et nüüd PoE uhiuus expansion, mis kahe nädala pärast väljas on toob ka midagi sarnast Delve näol... lõputu raskusega koopad.

PS! Diablo III tuleb Nintendo Switchi peale icon_biggrin.gif võib öelda, et lõpuks saan tolmu maha pühkida Switchilt ja esimest korda seda kasutada icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 21:28:06 vasta tsitaadiga

HDTanel,

Diablo on siiski omas klassis üks lahedamaid! icon_smile.gif küll "mainstream" a siiski lahe

POE võib olla parem just neile jah, kes ihkavad raskemat pela ja viitsivad sinna aega alla taguda...

u nagu: NFS seeria puhas arcade vs Assetto Corsa, mis on Simulaator.

4K peal näeb see pela ikka väga hea välja beer_yum.gif - FHD-s suht okei ainukesed plussid on FHD puhul need, et cursor on suurem ning fps korralikum beer_yum.gif

mitte et puudu jääks kuid no sellise entrylevel 4K teleriga väga ei pela sellist actioni rohket mängu . . .
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.08.2018 21:54:45 vasta tsitaadiga

Minule meeldib jällegi Path of Exile raskus, aga minu jaoks on täielik turn off selle lore. Blizzard suudab kõikidele mängudele anda vapustava lore, silmale ka kuidagi ilusam vaadata ja äge pidada jahti treasure goblinitele. Ma ei tea, võib-olla on Path of Exiles samamoodi nüüd mingid treasure goblini sarnased elukad, aga paar aastat tagasi oli minu jaoks igatahes suhteliselt üksluine mäng. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.08.2018 23:12:30 vasta tsitaadiga

Athunik, mäng täiesti teine peale seda kui lisati 10ACT-i. Lõpuks tundub nagu complete game ja iga 3 kuu tagant expansionid/liigad. Tencenti rahad taga ka nii, et tundub, et kõik on päris kaunis. Blizzardi lore on jah hea olnud aga ei kannata kui nii harva content update ja mänge... iga 10-15a tagant üks uus mäng eriti edukale frantsiisile... srsly wtf.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2018 11:18:07 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Minule meeldib jällegi Path of Exile raskus, aga minu jaoks on täielik turn off selle lore. Blizzard suudab kõikidele mängudele anda vapustava lore, silmale ka kuidagi ilusam vaadata ja äge pidada jahti treasure goblinitele. Ma ei tea, võib-olla on Path of Exiles samamoodi nüüd mingid treasure goblini sarnased elukad, aga paar aastat tagasi oli minu jaoks igatahes suhteliselt üksluine mäng. icon_neutral.gif


See "vapustav" lore oli täitsa ok aastal 2013 peale esimest läbimängimist, peale seda ei huvitanud see mitte kedagi.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.08.2018 11:58:17 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, räägi enda eest. Mul on siiani pooled achievementid tegemata ja avastan peale kõiki neid aastaid lore'i. Erinevalt Path of Exilest on Diablo tervel seerial ka novellid, nagu näiteks Storm of Light mis räägib pmst sündmustest ~kuu aega pärast Diablo III lõppu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2018 12:10:36 vasta tsitaadiga

Loe neid novelle siis, mis sa seda ühte stoorit 5 aastat järjest kütad?
Ja achievementid, lol kõige mõttetum leiutis ever, pole ühegi mängu puhul need huvitanud ja ei hakka ka huvitama.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.08.2018 12:47:23 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, sama moodi saab vastasta sellega, et mis sa kütad seda Path of Exile'i nüüd järgmised 10 aastat ja naudid seda dünaamilist, muutuvat ja handcrafted story't? Samasugune mäng nagu Diablo 3 selle poolest, et üks hetk sul pole enam midagi avastada seal. Paraku minu jaoks on Diablo universe siiani hulga huvitavam, palju lore videoid ka valmis treitud mis seletavad ka Diablo ja Diablo II teema kõik lahti. Path of Exile story paraku ei tõmba kedagi, ei kirjutata novelle ja pole kellelgi viitsimist või pole mängus piisavalt materjali, millest lore videoid toota.
Võib-olla sind huvitab selle mängu story, ma ei tea. Aga mind jätab see küll täiesti külmaks thumbs_down.gif

Võib-olla paari aasta pärast proovin jälle, jõuan kuskile Act 4 ja mõistan järjekordselt kui tobe see story seal on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 17.08.2018 12:58:15 vasta tsitaadiga

Milline koht teile muidu Diablo 3 "vapustavas" lores muidu enim meeldis?

Ma ise olen kahe vahel - kas siis Kulle ellu äratamine, et ta koheselt uuesti maha lüüa või siis superväejuht Azmodan, kes eranditult kõik oma plaanid sulle ette laulab.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.08.2018 13:38:25 vasta tsitaadiga

Killer85, mulle meeldis kõige rohkem see, kuidas sa ärkasid pohmakaga kuskil ranna liival ja pärast seda pea laiali tapsid kõike, mis ette sattus.
Brutus? Mingi lamp vangla valvur, kes kunagi piinas ja tappis inimesi. Pole tal mingit eelstory't ega midagi, lihtsalt mingi goliaat kes lendab peale ja kukub vägistama. Võib-olla kui väga tahta, ehk tõesti on Path of Exile's mingi korralik story peidus, aga story enda arc on tõsiselt igav.
Enamus selline huvitavam Path of Exile story on peidus ja paraku ei anna see mingit "Wow!" effekti. Üks enamvähem seeditav lore oli see, et kuidas loodi gemid ja kes kasutasid esimest korda neid geme. Miks kadus see tsivilisatsioon, kes kasutas neid gem'e ja mida iganes, aga samal ajal kogu mäng on üksluine. Leiad mingi kuradima Axiom Prisoni, oh fuck.. mis story seal küll taga võib olla? Aa seal piinati inimesi icon_cool.gif
Lõpus on see boss, mine tapa ära ja siis mine järgmisesse vanglasse või koopasse, kus.. ülla-ülla, piinati inimesi.

Ma olen korduvalt küsinud inimestelt, et kas nad mõistavad ka seda mis Path of Exile's toimub või mitte? Vastus on suhteliselt sama olnud, et nad Act 10's, aga pole õrna aimugi mis kogu selle vältel toimunud on. Aga vähemasti builde saab palju teha niiet PoE > D3 icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2018 13:57:41 vasta tsitaadiga

Killer85,

tegelase nime ei mäleta kuid see on seotud selle heaven teemaga ja eelnevalt palju Serpents elukaid icon_smile.gif

mingi tegelane oli, kes muutus HIRM SUUREKS mölakaks ja miskine räige torm vms ka oli icon_biggrin.gif - roheline koll O_O

krt ei mäleta bossi nime rsk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 17.08.2018 14:30:55 vasta tsitaadiga

Eeljutuks: Pole PoE-d kunagi mänginud; ei tea mis seal toimub, seega kaasa ei räägi. Diablo kõik osad on aga otsast lõpuni lõpmatu arv kordi läbi tehtud...
Diablo 3 lore?! Suure fännina ma arvan, et teate, mis ma sellest arvan okei?
Aga kui nüüd oma emotsioone ohjata, siis ütleksin, et Diablo 3-s oli kõige parem osa Act 1 ja Leoricu ümber toimuv, sest see meenutas oma olemuses ja süngsuses vähegi varasemaid Diablosid. Ülejäänud cartoonfesti ma ei taha meenutadagi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.08.2018 17:25:47 vasta tsitaadiga

lore ei tähenda vaid episoodi süzheed või lugu. Jah, D3-me süzhee oli kohati pinnapealne, eriti A2 lõpp/A3 ja A4 oli üldse kähkukas. A5 oli jälle kõik ok. Aga just see kuidas üks char või NPC on ajalooga kokkupõimitud, mis on näiteks horadrimite ajalugu ja kuidas on nende kulg, kuidas diablo maailm muutub erinevate osadega jne. Kuidas tekkisid crusaderid või kuskohast tulid barbarid. või miks A5-s üldse pandemoniumu maailmad on. jne-jne. Kogu ajalugu, balanss hea ja kurja vahel jne. mitte ainult D3 story vaates.

PoE-l seda lore osa ei ole ligilähedaseltki nii palju, ja ei saagi väga olla, sest tegu on noore mänguga. PoE-l on mängus story, kõik õige, aga taustaajalugu on väga õhuke. Selline asi tekib vaid ajaga või väga suure tööga.

diablo ajalugu on ikka sarnase pulga peal, mis elder scrolls või warcraft. täitsa teine tase.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2018 15:47:39 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Killer85, mulle meeldis kõige rohkem see, kuidas sa ärkasid pohmakaga kuskil ranna liival ja pärast seda pea laiali tapsid kõike, mis ette sattus.
Brutus? Mingi lamp vangla valvur, kes kunagi piinas ja tappis inimesi. Pole tal mingit eelstory't ega midagi, lihtsalt mingi goliaat kes lendab peale ja kukub vägistama. Võib-olla kui väga tahta, ehk tõesti on Path of Exile's mingi korralik story peidus, aga story enda arc on tõsiselt igav.
Enamus selline huvitavam Path of Exile story on peidus ja paraku ei anna see mingit "Wow!" effekti. Üks enamvähem seeditav lore oli see, et kuidas loodi gemid ja kes kasutasid esimest korda neid geme. Miks kadus see tsivilisatsioon, kes kasutas neid gem'e ja mida iganes, aga samal ajal kogu mäng on üksluine. Leiad mingi kuradima Axiom Prisoni, oh fuck.. mis story seal küll taga võib olla? Aa seal piinati inimesi icon_cool.gif
Lõpus on see boss, mine tapa ära ja siis mine järgmisesse vanglasse või koopasse, kus.. ülla-ülla, piinati inimesi.

Ma olen korduvalt küsinud inimestelt, et kas nad mõistavad ka seda mis Path of Exile's toimub või mitte? Vastus on suhteliselt sama olnud, et nad Act 10's, aga pole õrna aimugi mis kogu selle vältel toimunud on. Aga vähemasti builde saab palju teha niiet PoE > D3 icon_lol.gif


Brutus. Endine vanglaülem. Kui Kaomi hordid tungisid rannaprovintsi ja Lioneye leegioni kasti lõid siis Shaveronne võttis Brutuse ning transformeeris ta vere maagiaga Brutuseks. Kuna vangla oli pudelikael mis ühendas rannaprovintsi ülejäänud impeeriumiga siis Brutus blokeeris barbarite pealetungi. See plus see orade sein mida Piety kasutab act 1-s. Kõrvaltee mida mängija kasutab oli juba tookord blokeeritud Merveili poolt. Shavi ise tappis Brutus peale transformatsiooni lõppu.

Hiljem mängija kohtabki Pietyd kuna too tahtis Shavi märkmeid saada ja nende abil loob hiljem Kole. Merveil ise jälle pärit impeeriumi ajastust kui oli Daressoga kihlatud. Daresso kinkis talle eksootilise kaelakee mis leidis mingite Vaal varemete seast. See muundabki ta järk järgult selleks kaheksajala pruudiks. Merveil oli ka rase muteerumise alguses ning tulemuseks on need kaks unique kolli keda kohtad vahetult enne Merveili ennast. Need ongi tema ja Daresso lapsed ning kui nad maha lööd siis kuuledki lapse nutmist. Ülejäänud tavalised merveil kollid keda kohtad on Merveili ja ta laste sigimise tulemused (tegelevad verepilastusega). Toidulauaks on aga lisaks merandidel ka meremehed keda Merveil meelitab randa oma laulmisega ning kiusatuse tekitamisega. Poe versioon sireenidest. Sellepärast kohtad laevade surnuaeda enne Merveili koopaid

Lisaks samast Axiom näitest hargneb lugu edasi- Kaom ja ta barbarite saatus, Shavi ise kuulus triosse kus olid lisaks temale ka veel nõid Doedre ja vere maag Maligaro. Nende ülemuseks oli ka veel ülempreester Malachai. Piety viib ka lõpuks Dominuseni ja sealt Beastini ning peale seda ka kõik lore mis seostub otseselt Beastiga ning sellele järgnevaga jne. Vaal ja kõik lore mis seostub mappidega jne. Lisaks ka gemmide taustlugu ning miks nad saatuslikuks said impeeriumile jne.

Taustlugu on omajagu ja enamus peitub igasugustes objektides ning vabatahtlikes dialoogi valikutes NPC-dega. PoE lihtsalt ei topi seda sulle nina alla vaid jätab valikvabaduse seda ise otsida ning uurida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2018 17:18:21 vasta tsitaadiga

POE lore eesti keeles on ikka imelik lugeda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2018 23:58:07 vasta tsitaadiga

Eks valikud ole mõlemat pidi kehvad. Jama on ka lugeda teksti kus inglise keelsed terminid vahelduvad läbisegi eesti keelsetega. Ise ka kipun kohati seda tegema- ikkagi mugav variant.

Samas kuidas sa tõlgid täpselt eesti keelde sellist mõistet nagu nt thaumaturgy? Ime maagia kui lähtuda termini kõige otsesemast tähendusest? Poe kontekstis seostub thaumaturgy jälle otseselt rohkem altaril ohverdamiste ning lihakeha muundamisega. Vere maagia seega vast täpsem tõlge.

Igatahes mis puutub D3 vs Poe taustloo võrdlemist siis minu meelest PoE suureks eeliseks on asjaolu, et sul on tunne nagu sa tõesti oleks üks nendest kes on saadetud eksiili oma kodukohast ja sa rändad ringi ning uurid varemetes mandrit. Saad infokilde siit-sealt ning paned aja jooksul mosaiiki kokku.

Sa ei ole mingi väljavalitud kangelane nagu ekslikult arvatakse: sa oled kurjategija oma vanas kodukohas ning sind karistatakse kõrgeima kriminaalkaristusega oma tegude eest. Kõik otsused ja tegevused mis sa edaspidi eksiilis teed on lihtsalt kannustatud ühest eesmärgist: tahe ellu jääda ja samas nii võimsaks areneda kui vähegi võimalik. Naased ka ükskord oma kodulinna ning selle lõpptulemuseks on ühiskonna langemine anarhiasse ning piirideta veresaun/orgia. Ükskord kui oled ennast kehtestanud number üks alfana peamängu lõpus siis sellega kaudselt asi ei lõppe: hakkad kaartide ja muude taoliselt paralleldimensioonidega mässama ning asi lõppeb sisusliselt jumalale molli andmisega (shaper). icon_lol.gif

Keskne temaatika on ikka üks: jääda ellu, saada nii võimsaks kui võimalik. Mängu mehhaanikates siis xp penalty/permadeath plus lvl 100-ni jõudmine nii suure xp/hr kui võimalik. Hoolimata oma tegude tagajärgedest. Minu meelest suht kaval esitlus: kõigi ARPG mängude tegelikku olemust kajastab ka otseselt tagaplaanil arenev lugu ning peategelase põhimotivatsioonid/otsused.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 15:52:29 vasta tsitaadiga

nii, kes soovib absull nullist alustajatest boosti, siis kirjutage privasse icon_smile.gif

väike küsimus vanematele peluritele: On see võimalik, et vähem kui 10 päevaga on inimene saanud üle 400 lvl paragoni peale?

mina sain alles 132lvl ja Rathma buildi.... (iga päev ca 4h pelanud)
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 15:56:04 vasta tsitaadiga

Ühe riftiga tuleb ju mitu levelit, eriti alguses, kuidas sa alles 132?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 16:33:49 vasta tsitaadiga

pots4t4j4,

No mul ei ole kohe kindlasti mitu levelit...

1-2 siis 2 parimal juhul....
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.09.2018 16:44:13 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
nii, kes soovib absull nullist alustajatest boosti, siis kirjutage privasse icon_smile.gif

väike küsimus vanematele peluritele: On see võimalik, et vähem kui 10 päevaga on inimene saanud üle 400 lvl paragoni peale?

mina sain alles 132lvl ja Rathma buildi.... (iga päev ca 4h pelanud)


Esimese päevaga peaks sinnakanti jõudma icon_lol.gif max kahega.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 16:53:39 vasta tsitaadiga

HDTanel,

Jee jee - ise ka usud?

Näita siis mulle ka kuidas ning ehk õpin sellest!
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.09.2018 17:06:22 vasta tsitaadiga

400 paari päevaga? ez. isegi SSF solos. grupiga saab muidugi päevaga. oli vist S14 ja ma vaatasin wudijo striimi ja reede õhtul alanud seasoniga oli laupäeva päevaks vendadel 800 juba täis (ok, seda küll öö läbi mängides).
ma alates S14-st pole puutunud mängu, aga S13-s olin pühapäeva õhtuks miski 350 kandis.
Kui nädalavahetuse noloda saab ilusti. Aga süsteem peab olema ja pisut mängu teadma.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2018 17:11:43 vasta tsitaadiga

High-Q,

Mis kuramuse moodi?

Mida ma valesti teen siis?

Ega seal muud teha polegi kui nepa ja greater ning ka vahest bounty....
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 30.09.2018 18:11:50 vasta tsitaadiga

eks see on omamoodi süsteem, kuidas optimaalsemalt teha. Näiteks ei tasu bountysid enne teha, kui oled 70, sest alles alates 70-st hakavad gem reciped droppima, mida on aga ühe chapteri jaoks vaja.
samuti tasub pingutada ühe T4 (kasvõi läheb 15 min, vahet pole), et saada avatud GR20-ne. põmst saab time'da asjad täpselt nii, et chapter 4 ja viimane gift tuleb enamvähem samal ajal.

Edasi tuleb põmst GR grind. see annab kõige enam EXP-i. AGA, ei tasu kohe hullult pushima hakata, pole sellel mõtet. pigem seda, mida annab kiiresti ja valutult üle joosta. nephi teed GR võtmete, DB ja materjalide jaoks, muud otstarvet eriti pole.

Sellegipoolest on prio1 saada selga korralik speedbuild komplekt, et edasi nühkida.

eriti DH-l on see season hästi. UE saab siva kätte ja yang/DML pole mingi kunst raredest upgradeda. isegi kõige suvalisemate itemitega on insta t10+ faceroll. nühid paarkümmend GR50-t ja oledki ~200 paragoni juures. imho hakkab solo puhul grind kuskil alates para 650-700 kandis. kuni 400-500ni on exp nõue väga väike tänapäevaste GR-ide juures.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.10.2018 23:23:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 588, 589, 590, 591  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.