Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dealextreme.com märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 01.06.2015 19:07:27 vasta tsitaadiga

Mul tuli DX-ist makse tegemise hetkest 1.5 nädalat koduukseni. Hiinast. Olin üllatunud, sest kunagi DXist alla 30 päeva loota oli mõttetu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.06.2015 16:15:52 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
Clover kirjutas:
Tracking numbri järgi tuleb nüüd Rootsist. Pmst siis vist pääsesin käibe- ja tollimaksust icon_biggrin.gif Ja hind kah odavam kui oleks ise tellinud EU'st (nüüd link töötab)

Arvan, et see veel ei tähenda, et tuleb Rootsist ja tollimaksust pääseksid vaid lihtsalt seda, et saadetisega tegeleb rootsi riiklik postifirma. Samamoodi tegeleb ka näiteks Šveitsi riiklik postifirma pakkide Aasiast Euroopasse toimetamisega. Neist mõlemast tundub kiiremini toimetavat Singapuri post - mul on tavaliselt u. nädalaga asjad kohale tulnud.


Tundub, et sama arvab ka toll. Omniva tracking näitab, et pakk saadetud Rootsist. Saateleht mille tolliamet mulle edastas ütleb, et tuleb Rootsist, samas pean deklareerima ja seetõttu 30€ maksma.
Huvitav, et miks. Esitasin neile kah küsimuse aga täna nad kuidagi aeglaselt vastavad. Deklaratsioon endal juba tehtud, ainult ära maksta vaja aga mõtlesin, et uurin äkki siit kah kas keegi sarnase olukorraga kokku puutunud.
Tahaks täna kätte saada, niiet juvist maksan varsti ära aga hea oleks muidugi kui ei peaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 08.06.2015 19:02:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:

Tundub, et sama arvab ka toll. Omniva tracking näitab, et pakk saadetud Rootsist. Saateleht mille tolliamet mulle edastas ütleb, et tuleb Rootsist, samas pean deklareerima ja seetõttu 30€ maksma.
Huvitav, et miks. Esitasin neile kah küsimuse aga täna nad kuidagi aeglaselt vastavad. Deklaratsioon endal juba tehtud, ainult ära maksta vaja aga mõtlesin, et uurin äkki siit kah kas keegi sarnase olukorraga kokku puutunud.
Tahaks täna kätte saada, niiet juvist maksan varsti ära aga hea oleks muidugi kui ei peaks icon_biggrin.gif

Nah. Ära suhtu sellesse nii, et pead asja eest +20% rohkem maksma. Ma arvestan Aasiast kaupa tellides kohe hindu koos Eesti käibekaga. Lihtsalt vahel trehvab, et saab kauba 16,7% odavamalt kui tollis laisad ollakse. icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.06.2015 19:08:45 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:

Nah. Ära suhtu sellesse nii, et pead asja eest +20% rohkem maksma. Ma arvestan Aasiast kaupa tellides kohe hindu koos Eesti käibekaga. Lihtsalt vahel trehvab, et saab kauba 16,7% odavamalt kui tollis laisad ollakse. icon_razz.gif


Tegelt pole hullu. Arvestasingi käibemaksuga kui sealt tellisin. Lihtsalt kui vahepeal mitu nädalat asi viibis seetõttu, et ei suudetud tolle Hiina postiga välja saata ja nägin, et vahetati Rootsi oma vastu, siis mõtlesin, et oh, pole hullu et asi venib, vähemalt säästab 20% aga võta näpust icon_biggrin.gif
Maksin ära ja sain kauba kätte. Tundub olevat hea asi, neil isegi õpetusvideod kaasa pandud, et kuidas vist aktiveerida tasuta kaasas olevat o365 ning vist ka Windowsi aga kuna need Hiina keelsed, siis midagi aru ei saa icon_biggrin.gif Teen vist refreshi tahvlile, eks kui litsentsid ära kaovad suva.. Praegu muidu on tahvli peal isegi paar pilti inimesest kes selle kaameraid neil tehases/laos testis icon_biggrin.gif Oskas ainult prügikasti tõsta. Vähemalt näha, et kvaliteedi kontrolli tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dealextreme.com mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.