Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 1229, 1230, 1231  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.07.2004 16:25:33 Võttis aega aga asja sai... vasta tsitaadiga

Selline värk siis, et olin tööl ja töökaaslane helistas kodust, et tema ei saa internetti käima. Olevat Starmani ühendus. Kas midagi peab settingutes ära muutma? Sai siis üksipulgi küsitud ja läbi käidud kõik seaded ja linnukesed. Lõpuks palusin kirjutada command reale ipconfig (polnud lihtne töö seda sõna kirjeldada). Vastus, et suurt midagi ei näidanud. Soovitasin siis vaadata kas juhtmed on õigesti ühendatud. Ja ma väga ei üllatunudki kui kutt avastas, et sorry modemi toitejuhe on seinast väljas. Aga aega läks oma 20 minutit, et sellele jälile jõuda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauuul1
HV vaatleja
rauuul1

liitunud: 19.06.2004




sõnum 23.07.2004 20:00:22 vasta tsitaadiga

Eile vaatasin mingit filmi ja kui tulid lõpus need näitlejad ja
värgid, teadsin et neid tuleb pikalt, vaatasin paremale serva,
et kas alla kerida ei saaks seda...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 23.07.2004 20:14:46 vasta tsitaadiga

rauuul1 kirjutas:
Eile vaatasin mingit filmi ja kui tulid lõpus need näitlejad ja
värgid, teadsin et neid tuleb pikalt, vaatasin paremale serva,
et kas alla kerida ei saaks seda...


icon_lol.gif

Endal on tihti nii et tahaks, telekat vaadates, filmi mõnda kohta uuesti vaadata (jääb siis midagi segaseks või lihtsalt naljakas koht) aga jah tagasikerimise nupp ei tööta icon_razz1.gif Reklaamide ajal vajutaks aga edasikerimist.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.07.2004 16:57:36 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Screenshot EPL Online artiklist



Ma ei teadnudki, et nii vana naine võib nii veetlev välja näha...

IRW... thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 24.07.2004 17:06:44 vasta tsitaadiga

Kristina SS-migun? venemaa lendab kohe peale, kui sellised avaldused jätkuvad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 24.07.2004 17:15:17 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Kristina SS-migun?
Või hoopis Kristina SS-minigun icon_lol.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 26.07.2004 00:09:36 vasta tsitaadiga

Juba päris ammu, kui oli üks hommik ikka päris tugev pohmell, tegin ma arvuti lahti. No desktop tuli ette ja ei mäletagi mida ma seal täpselt teha tahtsin, vist tahtsin My Computer -sse minna.
Mul oli desktopiks pandud üks screenshot Baldurs Gate II -st ja seal BG2 -s on ju need igasugu ikoonid vasakul, kust saab optionsi ja savema minna ja veel paljudesse muudesse kohtadesse .
No mina hakkasin siis neid uurima ja proovisin nende peale klikkida aga asi ei mõiganud icon_biggrin.gif

Edit: Aga see uskliku nali oli ikka viimase peal thumbs_up.gif
Eriti karm oli see:

tsitaat:
Viimase asjana pyydis ta mulle selgeks teha, et neid pyhasid
tekste, mis ta minu masinasse kopis ei tohi MINGIL JUHUL
kustutada, sest muidu tabab mind Jumala karistus...
Niiet ettevaatust t6siusklikega, muidu "6nnistatakse"teie
klaverid/iired/printerid samuti a"ra...


Et tuleb sul arvutit üle ujutama ja siis veel ähvardab ka, et kui tema jura sealt maha lased, siis saad jumala käest karistada

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 29.07.2004 14:36:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Edit: Aga see uskliku nali oli ikka viimase peal


Na"e kui kena, kui keegi minu vanu tekste kusagil arhiveerib. Endal olekski meelest la"inud.
Paar va"rskemat lugu kah, enne kui a"ra unuvad
(K6ik lood on t6estisyndinud ja juhtunud MINUGA)

1. Olnud meil raamatupidur nagu raamatupidurid ikka. 60ndates aastates, vana paks ja kole-kandiline naisterahvas.
Heliseb telefon
RPidur: "Tead mul on siin kolm auku kuhu saab panna..."
Mina: .oO (Uh-Oh! Miks mina ;( )
RPidur: "...aga miks ma ei saa panna sinna auku kuhu ma tahan panna. See auk on mul HALL!!!"
Mina: .oO (AAARRGGGHHhhhhhhhhhhhh!!!)

2. Helistab yks meie Firma[tm] Klient[tm] ja kaebab, et klienditeenindust (Meil on klientite IT probleemidega tegelemiseks eraldi osakond!) ei saa ka"tte ja kas mina ei saaks teda aidata. Halba aimates tuleb siiski n6ustuda.
Klient[tm]: Mul on see preobleem, et ma ei saa sisse panna. Proovin eest sisse panna, aga eest on mul KATKI! Proovin tagant sisse panna, aga TAGANT MA EI OSKA..."
Mina: <langeb krampides p6randale ja ajab verist vahtu va"lja> "M-m-mida?"
Klient[tm]: "Arvet noh. Teie elektroonilist arvet. Eesruumis kus ma oskan on arvuti katki ja tagaruumis on mingi teine systeem ja ma ei oska..."

3. Juba eespool mainitud raamatupidur helistab ja kordab probleemi, et temale tuli mingi "tundmatu kast" ette ja kas peaks Yes v6i No vajutama. Suure pusimisega suudab ta siis inglise keelse teksti ette veerida.
Mina: "Sinna v6ib julgelt "Yes" vajutada"
Rpidur: "Kas ikka tohib? Ma nii kardan, et kui ma vajutan a"kki la"heb midagi katki."
Mina: "Vajuta, vajuta... vajuta julgesti, sellest ei juhtu midagi hullu..."
Ja"rsku kostab telefonitorust kohutav kolin ja ragin...
M6ne aja pa"rast ytleb raamatupidur mulle torusse hauataguse ha"a"lega: "Tead, ma ei saa Sinuga rohkem ra"a"kida. Mulle KUKKUS LAGI PA"HE!" <kl6ps. piip-piip-piip>

Mina torman muidugi vaatama ja ongi nii. Ripplae konsoolid olid la"bi roostetanud ja lagi oli alla kukkunud. Hiljem la"ks KAHEL sertifikaadiga(!) ehitusinseneril TYKK aega aega, et tA"dile selgitada, et lae pa"he kukkumise ja "Yes" vajutamise vahel PUUDUS igasugune p6hjuslik seos.

A. Homme ja"lle icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 29.07.2004 15:02:25 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 29.07.2004 15:24:20 vasta tsitaadiga

Pähekukkumiste teema jätkuks selline lugu:
Töötasin kunagi elektroonikakaupluses. Ostis mingi eriliselt pretensioonikas tädike omale liisinguga hirmkalli pesumasina (vist novembris). Tehing toimus mõistagi pideva vingumise ja ohkimise saatel. Lõppkokkuvõttes jäi selline mulje, et tädikesel polnud pesukat apsaluutselt vaja ja mina väevõimuga sundisin ostma. Detsembris jõudis pärale jõulusoodukate aeg ning eelmainit' pesukas hinnati ~1500 eeki alla. Tädike kõpsti poes tagasi ja nõudis, et me tekkinud hinnavahe talle kompenseeriks (sulas kusjuures). Hirmus vaidlemine ja triangel kestis oma poolteist tundi. Lõpuks lubas tädike meile tarbijakaitse selga saata ja tolmutas minekule. Paraku otsustas väljapääsu kohal rippunud valgusti lihtsalt kinnitustest lahti tulla ja otse muti jalge ette maandada. Pauk oli loomulikult kõva. Hakatuseks istus tädi lihtsalt maha. Peale suurema ehmatuse möödumist korjas oma kompsud-värgid kokku ja ei näidanud enam paar nädalat nägu. Jaanuaris oli võimuesindajatele kõvasti seletamist, et me tõesti vanainimese surma ette ei kavatsenud ja sihilikult paarimeetrist lampi tema pihta ei sihtinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 29.07.2004 17:14:20 vasta tsitaadiga

Poenalja tuli veel meele. Aastaid tagasi... miski elektroonikakauplus.
Vitriinis seisab kaks va"limuselt TA"IESTI SARNAST SONY v6imendit.
Yhe juures hinnasilt 4000 EEK teisel 6000 EEK.
Miski taat vaatab, vaatab ja siis viipab kohale müüja: "Mis neil ka vahet on?"
Myyjatibi tuleb. Vaatab ka. M6tleb natuke ja venitab siis puises "jeesti" keeles : "innna vahhe."

Teise loo pajatas mulle s6ber. Lugu juhtunud rubla-aja l6pus kui inimesed meeleheitlikult oma puurahast lahti pyydisd saada.
Leidnud siis taadid kusagil Narvas yhest poest kylmkapi. Viimase. Ma"letate veel selle aja poode -- jumala tyhjad myygisaalid, lagedatel riiulitel paar asja. Enivei, miskil p6hjusel ei saanud taatid kylkappi kohe a"ra osta. Kas oli asi miskis puuduvas summas v6i hoopis puuduvas transas, aga igatahes la"ksid mehed siis müüja - priske vene mammi juure ja leppisid tollega kokku, et voh, kohe hommikul tuleme ja ostame kylmkapi a"ra, et a"ra sa seda kellegi teisele maha myy. müüja n6us ka ja ja"rgmisel pa"eval on siis mehed raha ja transaga tagasi. Mida aga pole -- on kylmkapp. La"nnu. Taadid uuesti myya manu: "Nii ja naa, miks meie kylmakapi maha myysid, lubasid ju meile hoida"
Mammi vaatab meestele sygavam6tteliselt silma, haigutab ja venitab va"nge vene aktsendiga: "Aga milleks teile kylm kapp, kui teie ei suitseta?"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 29.07.2004 21:36:51 vasta tsitaadiga

SEE OFFF'i ülemine post on küll icon_biggrin.gif , siiamaani naeran icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 29.07.2004 21:43:13 vasta tsitaadiga

OFFFI jutt oli ikka ylimega, ple kunagi elus midagi nii naljakat kuulnud icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.07.2004 10:50:37 vasta tsitaadiga

Na"e vihmast on ikka kasu kahh... laekun puhkuselt. Pole kolm na"dalat Internetti na"inud... Usenet on la"bi loetud, Mailid la"bi loetud. Va"ljas sajab. Puhkuserahad kah otsakorral. Hakkan m6tlema... oot-oot, miski HinnaVaatluse foorum oli ju kah, kus saaks itijuttu ajada...
Eks siis tuleb memuaaridega ja"tkata, enne kui aeg kasvatab sambla ajuka"a"rudele ja siis ei v6ta sealt enam midagi va"lja.

Raamatupidur III

See lugu juhtus meie PEAraamatupiduriga. Ka tema oli rohkem lai kui pikk. Vana kole ja kandiline. Lisaks sellele oli tal poeg. Nii 40 aastat vana ja elas emaga KOOS!

Niisiis heliseb yhel heal (ma tahtsin öelda halval!) pa"eval Suur Pealik ise, et ja"tku ma nüüd muud asjad kus see ja teine, v6tku m6ni vaba autojuht ja s6itku meie pearaamatupiduri juurde koju, sest Pearaamatupiduri koduse to"o"arvutiga on midagi lahti ja ei saa enam Internetti ja ei saa enam 6htul ylekandeid teha ja Elion ka aidata ei oska ja... jama majas yhes6naga!

Lendan kohale, kuulan-vaatan.
Majas kaks arvutit. Yks Ma"rdi (40-aastane "pojake" kes elab emaga koos!) teine meie Pearaamatupiduri oma. Ma"rdi arvuti taga ADSL Light ja sealt on siis Internet Connection Sharing'u abil jagatud nett ka emme arvutile. Uurin, et mis siis juhtus. Selgub ja"rgmine: "emme" arvuti ka"inud kusagil hoolduses. tulnud tagasi, saba seina. Internetti enam pole.

La"hen. Vaatan. No t6esti ei tule emmekese arvutisse mitte bittigi.
Ahaaaa, m6tlen mina. ICS katki. Kiikan Ma"rdikese arvutisse. 6UDNE la"bu nagu dumbuseri masinas ikka. V6rgu all on mustmiljon klooni v6rgu ja pppoe adapteritest. Selge: v6rk maha, ppoe maha, uuesti puhtalt peale.

Vist kurat ise kiusas mind:
Igaks juhuks enne proovime: ping emmearvuti, reply from emme... ahaa LAN on. Emme arvuti vastab. Tore!
Emme arvuti taha. ping pojukesearvuti... pinging bla-bla-blaa... request timed out. Oot mis jama SEE siis nüüd on? Pojuke emmet na"eb, emme pojukest ei na"e!
Kappadi-kappadi pojukese arvuti taha: Enna"e imet. Kusagilt on ekraanile ujunud Norton Personal Firewall teatekastike, kes pajatab meile, et na"e "kurjad" pingipaketid tulevad tundmatult aadressilt ja saadetakse kanni. V6i a"kki peaks ikka lubama? (Accept/Deny?)

Ujun mina hiirekoursoriga "Accept" poole kui minu selja taha ilmub Ma"rdikene ja kukub erutatult kisama:

"Pane DENY! PANE DENY! Need on ja"lle need kurjad ha"kkerid, kes muudkui mind ryndavad!"

Aaarrrgggggghhhhhhhhhhhhhhhh

SEE EI OLE KURI HA"KKER, SEE ON SINU *EMA*!!!!
KES YRITAB TEISEST TOAST INTERNETTI PA"A"SEDA!!!!

A.

P.S. Huvitav miks on nii, et k6ige masendavamad lood ikka raamatupiduritega juhtuvad?

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.07.2004 11:47:03 Lontk6rva lood vasta tsitaadiga

Noh, kunagi oli meil to"o"l sihuke tehnik/helldesk. Suure Pealiku sugulane ja muidu kah igavene tropp. 6ppis Tallinnas miskis kassikoolis IT-d ja, et poiss rumalusi ei teeks, siis v6ttis Suur Pealik ta to"o"le. Meil omandas ta imekiiresti kodanikunime asemele nimetused Lontk6rv ja Dolbajoob. Ja mitte asjata:

Esimene Lugu:
Sai noorele geeniusele antud ka"sk ka"tte vanarauast miski kast kokku klopsida. Jumal teab milleks toda vaja oli, kas miskiks terminaliks v6i printserveriks v6i kuratteabmilleks. Asub Osavate Ka"te ring asja kallale. Pusib ja pusib ja pusib... pea tund juba pusitud, siis hakkab mind huvitama, et KAUA yhele rymbale seda k6vaketast, videokaarti ja flopit kylge pannakse.
La"hen uurin: "Mis lahti?"
Lontk6rv: <teeb lambana"o> "Ei buudi icon_cry.gif "
Kiikan kasti sisse. IDE kabla on tuima na"oga yhendatud FLOPI karvade otsa.
Mina: <pyydes sa"ilitada rahulikku meelt> "Kuule, Sul on k6vaketta kaabel flopi karvade otsas. Kas sa siis ei na"inud, et see kaabel on ju palju laiem kui pistik!"

Ja siis tuleb vastus mis mu selili v6ttis:
Lontk6rv: <vaatab mulle m6ttelageda pilguga otsa> "No na"gin küll jah, aga MIS SIIS?"

Ja nii tast lontk6rv saigi.

Teine lugu:
Saadame kord Lontk6rva miskit to"o"tajat koos arvuti ja lauaga paar meetri teise kohta kolima. Mis seal ikka juhtuda saab, arvuti SISSE ta ju ronima ei pea?! Vale!
Lontk6rv on m6nda aega a"ra, tuleb tagasi, istub oma laua taha ja asub oma tavapa"rase tegevuse st. nina luristamise ja Internetis surfamise juure.
Heliseb telefon. Haaran halba aimates (aga midagi HEAD ei saa IT osakonna telefonist kunagi tulla!) toru:
Kasutaja: "Kuule, nii ei saa ju ka"ia, kui see juhe siin on?"
Mina: "Mis juhe? Kus juhe... aaa... Sina oled see, kes ymber t6steti... ma KOHE tulen!"
Lendan siis kohale ja mis ma na"en:
Meie Noor Optimeerija avastas, et uuel kohal ei ulatu patch-kaabel enam pistikusse.
Kas noormees tuli IT ruumi PIKEMA patchi ja"rele?
Ei ja veelkord EI!
Noormees sa"ttis arvuti laua alla ja t6mbas kaabli --
OTSE!
RISTI YLE LAUDADEVAHELISE VAHEKA"IGU!
3 tolli K6RGUSELE P6RANDAST!!!

Ja nii see surmal6ks seal ootas...

Kolmas lugu:
Ordi arvutikast. Korras. Pidi minema "majast va"lja". Seega - et andmeid ei lekiks on k6ige kindlam reinstall.
Annan mina lontk6rvale Unattended(!) W2K CD. What can go wrong? Pista sisse, boodi, installerub ise a"ra. Graafikakaardi draiver hambusse ja tuhh! Aga meil on tegemist Lontk6rvaga!
Pusib vennike. Pusib. Luristab nina, pusib veel... ja siis tuleb kaebama:
"Ei la"he! Mingi sinine ekraan tuleb. Kohe mitu korda tuleb... algul natuke teeb ja siis tuleb sinine ekraan icon_cry.gif "
Mina la"hen uurima, kurivaim, jah, "Sinine mis Sinine"!
OK, saadan lontk6rva a"ra, reboodin, et vaataks 6ige -- KUS see "Sinine" siis tuleb.
Buudib, ka"ivitub, hakkab installima... installib, installib... ka"in suitsu tegemas... LOGIN ees, kurask...

Ytle siis veel, et vanas6na: "Arvuti ei to"o"ta kui loll inimene ligi on" paika ei pea.

Neljas lugu:
Lisaks nina luristamisele oli Lontk6rval veel yks idiootlik komme. Arvutist r6vedat vene diskoTYMPSU kuulata. Korralekutsumisele, et "a"ra nii tee, teised on ka inimesed" reageeris ta sedamoodi, et keeras heli v6imalikult VAIKSEKS.
See oli veel halvem, sest nüüd kostus ainult yhtlane kloppimine: "tymp-tymp-tymp!"
Kuna Lontk6rv inimkeelt ei m6istnud, siis tuli asuda drakoonilisemate vahendite kallale.

Algul sai yle v6rgu tema masinas Winampi tapetud. Nii kui vaip kloppima hakkas, tuhh, protsesslist ette ja Winamp kinni.
Aga ei-paraku see aidanud. Lonk6rv oli küll LOLL aga ta oli ka JA"RJEKINDEL. 10 minuti jooksul 20 korda ja"rjest Winampi tappa -- tyytuks la"heb! Pealegi proovis ta K6IKV6IMALKKE playereid. No kuidas sa ei proovi kui Winamp "kinni" jookseb.
Noid oli sealt protsesslistist IGAV taga otsida. Lontk6rva protsesslist oli aga SUUR.
Tema ei saanud pa"evagi 6nnelikult elada kui tal va"hemalt 5 spywaret. 3 erinevat Peer-2-peer failivahetust. 2 erinevat download manageri ja 3 erinevat nn. "Internet Acceleratorit" KORRAGA ei jooksnud. Ra"a"kimata veel miskitest "memory optimizeritest" ja tarkvaralistest(!) "hardware acceleratoritest". Kas peab mainima, et see masin ROOMAS nagu ... JUBEDALT roomas. Ma korra proovisin sinna sisse logida, aga KANNATUS sai enne otsa kui desktop ette.
Kuid po"o"rdugem tagasi "soundprobleemi" juurde.
Yhes6naga, sai meil siiber ja me seadsime koos meie progejaga sisse "valvekordade graafiku".
Niipea kui "vaip kloppima hakkas" sai "winlogon.exe" nimeline protsess masinast KINGA.
Kas te teate mis siis juhtub? EI tea? Windows teeb siis "enesekaitseks" kuna sekjuuritiga tegelevat protsessi enam ei ole "cold" reboodi. Ettehoiatamata!
Ykspeav bootsin siis mina masinat, teine pa"ev meie progreja. Ja nautisime vaikust? Peaaegu. Sest masin oli, nagu o"eldud la"bu ta"is ja AEGLANE... ja bootis KAUA-KAUA.
Oi neid "hardware monitore" ja "testereid" ja erinevaid meediaplayereid mis vennike la"bi proovis. Neid ei j6ua yles lugeda.
Kuid l6puks katkeb visamategi kannatus.

Tuleb vennike minu juure ja kukub kaebama, et nii ja naa... ei tea miks minu arvuti kinni jookseb, eriti kui ma muusikat kuulan... Mina pyyan va"gisi t6sist na"gu teha ja uurin, et "mis sa probleemi detektimiseks ette oled v6tnud?"
Vend siis seletab pikalt ja laialt kuidas tema ikka "proovis erinevaid playereid", "testis" ja "monitooris" ja ikka "ei mita"a"n..."
(Kas te teate kui RASKE on sellises situatsioonis mitte irvitama hakata?)
L6puks ei ja"a" muud yle kui öelda v6imalikult autoriteetse tooniga: "No siis on ehk viga riistvaras. Soundikaardis na"iteks."

Noor Einstein luristas nina... kiskus arvuti lahti... v6ttis soundikaardi va"lja ja...
t6i Air-Dusteri ja hakkas soundikat hoolikalt TOLMUST puhastama.
Siis me ENAM EI SUUTNUD ja tormasime serveriruumi hirnuma. Hysteeriliselt!

Aga vaipa klopitada yritas noormees vahelduva eduga tulevikuski. Kuigi TUNDUB, et miski paari kuu jooksul hakkas ta midagi natuke nagu KAHTLUSTAMA... ei la"inud KOLME kuudki kui meie ilmumisel vaip kohe iseenesest kloppimise l6petas.

Vaat niisugune mees oli meie Lontk6rv (Dolbajoob)

A.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xed
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 30.07.2004 12:11:54 vasta tsitaadiga

OFFF
Tänud hea tuju eest:D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.07.2004 12:50:57 vasta tsitaadiga

Sama siin, suured tänud, sain oma arhiivi taas ehedat nalja juurde. Teen varsti koduka, siis panen sinna üles kõik, mis mul kogutud on.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 30.07.2004 13:07:57 vasta tsitaadiga

Arvuti nihutamise loo peale tulid naerust pisarad silma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cala
HV kasutaja
cala

liitunud: 21.05.2003




sõnum 30.07.2004 14:09:34 vasta tsitaadiga

lugeda on naljakas. isehakanud it spets. mõni on ikka omaette frukt. palju ta nüüd sellest it asjast üldse teab, aga püüab vähemalt jutuga ennast targana näida, ja selle jutuga nad ilmselt paljud juhid ära ostavadki:( olgu se ejuht sisi tavaline direktor või ettevõtte juht, mõju on samasugune ja enamasti neid kiputakse ka uskuma ja püüa sisi selgeks teha kuidas asjalood tegelikutl käivad kui üks tarkur on nii hästi ja selgelt öelnud,e t tegelt käivad nii nagu tema arvab.
_________________
Mobiilne multimeediakeskus - http://www.mp3car.com/vbulletin/showthread.php?t=55947
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 30.07.2004 14:37:37 vasta tsitaadiga

cala jutt on kümnesse. ja ega see fenomen on kõikjal, nii poliitikas kui ka it vallas. oleks vaid rahvamassil niipalju teadmisi et neile nämmutajatele koht kätte näidata. see enda jutu õigustamine tuletab mulle meelde, kui mu sõber mind õpetamas käis. mul oli siis veel celeron 400 ja 192 mb rami. my computeri avades oli koguaeg taskulambike ees (otsis füüsilisi ja optilisi kettaid) . sõber pani hästi - sul on ram maas, selle pärast teeb nii. ise ajas veel kahesajaga õigust taga.
muidugi it vallast kaugemal on see kuidas tuttav surus elu jõuga peale et automaatkäigukastiga autot saab käima tõmmata. aga noh eks aru tuli neilgi pähe vanemaks saades thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2004 14:56:53 vasta tsitaadiga

OFFF, thumbs_up.gif Krt kui IRW oli.Pole tükk aega nii häid jutustusi lugend.Tee Raamat beer_yum.gif .
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 30.07.2004 15:18:37 vasta tsitaadiga

Yldiselt, raamatu jaoks neid lugusid nagu napib... v6ib-olla nii 20 aasta pa"rast.
Mis puutub meie legendaarsesse Lontk6rva, siis... tema oli Suure Pealiku sugulane. SUGULANE!
Kui ta meile tekkis, siis arvas ta algul, et ei pea YLDSE to"o"l ka"ima, v6i kui siis palgapa"Eval.
Ka"is Suure Pealiku juures "kohvil" -- hakkas to"o"l ka"ima. KOHAL!
Arvas, et v6ib niisama istuda, nina luristada ja Internetist porri tirida.
Suur Pealik helises ja uuris, et mis mees teeb. Meie vastu, et nii ja naa...
Ka"is uuesti Suure Pealiku juures "kohvil".
Siis tuli Suur Pealik ja ütles "pange mees to"o"le"
Tulemustest ma Teile kirjutasin.

Mina ise pean oma parimaks looks ikka "SEE ON SINU EMA"
Ennast ajab siiamaani naerma kui meele tuleb. Lihtsalt see kujutlus kuidas kuuekymnene, paks, kole, hysteeriline ja rumal ta"dike on "kuri ha"kker" kes ka"ib v66raid kaste maha murdmas... Kellel endal pole pearaamatupidajatega kogemust, neile see muidugi nii naljakas ei tundu.

A,

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 30.07.2004 15:26:33 vasta tsitaadiga

OFFF, su juttu on äärmiselt raske, aga see-eest huvitav lugeda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arakel
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 30.07.2004 15:48:23 vasta tsitaadiga

ka üks väike seik:

Oli vaja üks caterpillar ekskavaator, millel puudus
kopp, sihtpunkti toimetada.
Et ta korralikult platformile kinnitada, tuli muuta
kopa asendit. Kui aparaat tööle pandi, tuli ette kiri:
"can not operate, bucket not installed"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.07.2004 17:06:37 vasta tsitaadiga

aga kui kopp puudus kuidas sa kopa asendit said muuta ?
krt, ei saanud, eriti aru icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 1229, 1230, 1231  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.