|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
16.06.2004 21:55:49
Epoxi nforce2 + Amd2000+ (tbred) |
|
|
nii jupid siis niisugused
Epox EP-8RDA nForce 2 400 ultra
Amd athlon xp2000+ (t-bred) (12.5X 133mhz)
millegipärast on probleem et ei saa kordajaid muuta biosist, on igasuguseid expert mode olemas seal jne.......
fsb millegipärast saab biosist muuta ainult 133;166;200 (vahepealseid ei saa panna) 166 on liiga palju prosele 150 oleks umb normaalne aga niisugust valikut ple (expert modega on aga seda ei luba panna ei läe mustast screenist edasi)
järelikult oleks vaja vähendada kordajat või tõsta volt,
volti olen tõstnud aga temperatuur läeb liga suureks
kordajaga on jama et ei luba biosis muuta . tahaks panna 11X166 või midagi sarnast
kui kellelgi on see emaplaat ja sama prose ehk järsku saate õpetada kuidas kordaja lahti saada
sildade yhendamisega ja pinidega ei tahaks eriti jamada. garantii veel kestab, pealegi ei tahaks eriti vanemate arvutit läbi kõrvetada
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
16.06.2004 23:16:21
|
|
|
| nja jama ongi selles et yhekaupa ei luba mul fsb muuta, kordajat alla poole muuta ka ei saa :S, aga kas kellelgi pinmodiga kogemust on et kui kogemata valed pinid kokku yhendad kas siis ära kärsata võib ka?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.06.2004 23:17:22
|
|
|
| olen lasknud valed kokku, masin teeb pininat ja tööle ei hakka... eemaldad pinnid ja kõik ok
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 00:09:27
|
|
|
| väike kysimus veel , kui vahepeal protsessor välja võtta (praegusel momendil pin modi pärast) kas siis tuleb sinna radikale täiesti uus termoriba kinnitada? ja kus neid myyakse
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 00:12:28
|
|
|
| termoriba? pasta peale ei ole mõelnud?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 00:13:47
|
|
|
ei tea pastad on kallid olen kuulnud mingitest 30 eeku tuub , aga arvutipoodides olen näinud aint mingeid 150 eeku tuub, praegust rahaga parematki teha suvi ju
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 00:23:17
|
|
|
| mh, ostad selle pisikese 25 eekise tuubi, saad seda näiteks kah saluunist vms. sellest pisikesest piisab ca. 10eks korraks.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.06.2004 02:00:09
|
|
|
Ise tegin investeeringu tulevikku. Ostsin krtulisalongist selle 95 kroonise suure tuubi. Krt mõnuga läbustanud ja nagu polekski kahanenud. Samas puudub mul idasugune usaldus nende ribade vastu.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.06.2004 08:44:26
|
|
|
| epox ei ava kordajaid allapoole 12,5, ainult ülespoole saad panna selle prosega. pead väikse pinmodi tegema.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 09:19:59
|
|
|
ty , ma kavatsesin juba eile pinmodima hakata aga siis mõtsin selle pasta asja peale , enda p4 olen korra 2 korda ära võtnud pealt (termoriba oli vahel, läks pooleks aga radikas hoiab seda tihedalt vastas) aga pole uut riba kinnitand ega ka pastat vahele pand, töötab ilusti , kuumem ka pole kui enne
Üks kysimus termopasta kohta et kui seda liiga palju läheb et kas see mingi lyhise ka tekitada võib, osa inimesi räägib et termopasta elektrijuht
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 15:03:33
|
|
|
| ei teki sul mitte mingit lühist. lihtsalt liiga palju termopastat mõjub pigem termoisolaatorina kui juhina. seega radikale ja prose "corele" võimalikult õhukene kiht, paigalda näiteks pangakaardiga pahteldades vms.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 16:58:35
|
|
|
help, mingi totaalne jama, tegin pin modi et saaks kordajad lahti , tuleb välja et pinmodist ei olnud ka kasu, muudan clocki(166mhz) ja kordajad väiksemaks (10) ja siis teen restardi, nii viskab ette
memory 100mhz
amd xp 1250mhz 125 X 100mhz
blablabla
overclock failed please restart and change settings : mingi niisuguse teksti umbes teglt biosis olen pannud fsb 133 ;166 peale (mõlemat proovinud)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
17.06.2004 17:47:11
|
|
|
peale pin-modet ikka biosi näppisid ja salvestasid uued settingud? tegelikult et tea, kas on vaja sellel plaadil
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 18:18:11
|
|
|
| äkki ongi sulle sattunud eriti haruldane kinniste kordajatega XP2000?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F.r.i.i.k
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2004
|
17.06.2004 18:44:14
|
|
|
| djartz kirjutas: |
Üks kysimus termopasta kohta et kui seda liiga palju läheb et kas see mingi lyhise ka tekitada võib, osa inimesi räägib et termopasta elektrijuht  |
Termopasta juhib paremini soojust protsessorilt jahuti radikale.Seega on protsessori temperatuur väiksem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.06.2004 19:43:24
|
|
|
järelikult pinmod siis ei õnnestunud eriti hästi
see plaat ei ava lihtsalt allapoole ise.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 20:07:52
|
|
|
ei tea vaatasin yle, traat oli ilusti ymber mõlema õige pini, järsku aitax bios update
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 20:27:09
|
|
|
| imo tuli teha 5 traatühendust. seega 10 pinni on vaja ühendada...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 20:55:12
|
|
|
| 5 pini? oih mul aint 1 pandud, tegin mingi õpetuse järgi millega saaaks kordaja lahti , tuleb voldile ka pin panna ja fsb-le? sest neid ma saan muidu biosist ka muuta
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 21:07:34
|
|
|
kordajat ei saa lahti teha. sa saad ainult muuta kordajat ja seda kohe kindlasti mitte 2 pinni ühendamisega.
puust ette ja punaseks
ühendad _kõik_ need punktid
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
17.06.2004 21:21:00
|
|
|
ty , mingi asi seal oli - unlock - multi via bios up to 12.5X selle tegingi , aga vist ei olnd kasu jah :S
muidu kas bridge modiga saaks kordaja päris lahti? bridge modiga kaob vist garantii võimalus ära jälle ja on vaja midagi tinutada või midagi
http://www.zone.ee/mikk35/Athlon_XP_kordajate_unlock.htm tegin selle järgi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.06.2004 22:37:14
|
|
|
Arvo Cobrietti, imo ta tahtiski kordajat madalamaks saada
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.06.2004 22:44:16
|
|
|
ta saab ju biosist ka seda muuta, aga selle prosega on sellel emaplaadil ainult kordajad ülespoole 12,5 lahti. see on sellepärast, et sellel mammal ei ole 5bit FID.
vähemalt mina saan nii asjast aru
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
18.06.2004 14:49:40
|
|
|
nagu totaalne jama, tegin 11 multiplayeri pinmodi, hakkas panin arvuti käima, bios näitas ikka et 12.5 kordaja, nii ja siis enne windowsi loadimist viskas sinise ekraani ette, et windows yritab vältida damagit, ja midagi oli veel biosist kirjutatud, et kas keegi oskab öelda kas uue biosi install on riskantne, kaua see kestab, ja kui palju seal ise valikuid peab tegema, arvan et mul on mingi vana bios peal mis ei lubagi midagi muuta,
kõige iroonilisem on see et selle epoxi plaadiga sain kaasa migni algajate clockimisõpetuse milles sai muuta kordajat
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.06.2004 14:58:14
|
|
|
| tsitaat: |
kõige iroonilisem on see et selle epoxi plaadiga sain kaasa migni algajate clockimisõpetuse milles sai muuta kordajat
|
nii ongi, aga enne sa pead emaplaadile võimaldama kordajad alla 12,5. blaahh.....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
18.06.2004 15:08:43
|
|
|
mu emaplaat ei tunnista allla 12.5 kordajat , ega ka yle 12.5 , ykskõik mis ma biosis muudan või bini teen ytleb ta ikka et kordaja on 12.5 pealegi on mul millegipärast enda epoxil mitte 5.1 sound vaid tavaline 2 kanaliga , ei saa aru mis praaki tehtud on
http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=962
muidu täpselt sama plaat va see p4 asi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.06.2004 15:45:35
|
|
|
mis soundikivi sul on?
kui tbred siis 13x peakid kindlalt valida saama.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
18.06.2004 16:22:11
|
|
|
| no nagu näitab et nforce 5.1 (Realtek ALC650 6-channel) aga millegipärast on aint sinine, punane ja roheline auk seal :S kollast, musta ple , kordajat ei saa yldse muuta, igatmoodi proovind, kas uuest biosist oleks kasu?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.06.2004 16:35:26
|
|
|
oled sa ikka kindel et sul tbred äkki palo? ALC650 saab ilusti 6 kõlli panna, ainult pead enablema vajalikud asjad driveris.
biosi update võid nii-ehk-naa teha, otse winnis tee magic-flashiga.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.06.2004 16:54:00
|
|
|
helidraiverid soovitan sul tõmmata [urlhttp://www.realtek.com.tw]realtek'i[/url] kodulehelt
uusim ja kindlasti rohkem võimalusi kui epoxi omadel, ei pruugi nii ilus väljanäha, aga teeb oma töö ilusasti ära...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djartz
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2004
|
18.06.2004 17:57:16
|
|
|
ty ,aga oma amd on mul athlon kindlasti, lihtsalt midagi on mäda, võibolla on ordi vennad mulle migni clockimise vastase teema pand
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|