Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2008 10:13:19 vasta tsitaadiga

Riner, anna seerianr ka, paljud AHVid omavad pääsu erinevate hulgimüüjate hinnakirjadele...
Üks asi on ka see, et seda kaarti uuena enam saada pole ning seetõttu ei leia näiteks GNT nimekirjast seda...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 17.01.2008 10:46:26 vasta tsitaadiga

Riner kirjutas:
tere.
äkki keegi oskab veel nimetada kohti, kust Beesting oma asjad võis tellida, kuna ei GNT, Acme, Elko ega TDBaltic tunnista, et minu rikkis graafikakaart oleks nende kaudu tellitud. Sai ostetud peaaegu kaks aastat tagasi arvuti komplekt ja nüüd detsembri keskel andis graafika saba ja mulle tundub, et ma vist uut ei saagi icon_sad.gif
äkki on peale seerianumbri veel mõni number, mille kaudu nad otsida saaksid ?
Kaardiks on Sapphire Radeon X800GTO PCI-E 256MB


Kahjuks võib olla see nende kaardi mitte omaks tunnistamine seotud seeria numbri kujuga, sest vahest kirjutavad hulgilaod neid pisut valesti (näiteks xx-xx või xx xx asemel on vahest xx+xx).
Äkki täpsustaksid, mis tootja graafika kaardiga tegu on, siis oskaks võibolla aidata selle lao otsinguga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 17.01.2008 15:53:56 vasta tsitaadiga

Öeldud ju et Sapphire....
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.01.2008 15:57:33 vasta tsitaadiga

Riner: Muide - Beestingul oli ka oma "maaletoomise kett läbi Soome firma" - nii, et see Sinu kaup ei pea pärinema ilmtingimata Eestis tegutsevatest Hulgikettidest icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.01.2008 15:58:28 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Riner: Muide - Beestingul oli ka oma "maaletoomise kett läbi Soome firma" - nii, et see Sinu kaup ei pea pärinema ilmtingimata Eestis tegutsevatest Hulgikettidest icon_wink.gif


Viimased aastad Beesting ikkagi kasutanud Hulgimüügi firmasid. Soomest tuli nii palju kui soome GNT saatis icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riner
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.01.2008 16:04:12 vasta tsitaadiga

Kaardi seerianumber:
A054800170055
Veel üks pilt numbritest... ei tea kas on mingi kasu.

vabandan mittearvestatava kvaliteedi pärast icon_razz.gif

HELP, anybody icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2008 20:04:19 vasta tsitaadiga

Riner, kvaliteet on täitsa ok, muidu vihje edaspidiseks: tee kaugemalt ja selge pilt, kui kaamera ei suuda nii lähedalt fokusseerida
lamp kõrvale on ka abiks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 19.01.2008 22:23:01 vasta tsitaadiga

2 kuud tagasi viisin oma creative zen 2gb remonti, aga pole ikka veel kätte saanud.icon_evil.gif Algul lubati, et 2 nädala pärast saan pleieri kätte, siis et enne jõule, siis uuel aastal ning ütlesid, et nad helistavad ja ütlevad kui võin pleierile järele tulla. Paar päeva tagasi tahtsin minna beestingusse, kuhu viisin ka pleieri garantiisse, aga uks oli kinni, mingit silti või sellist polnud, akendel oli ka kile moodi asi ees icon_evil.gif Siis helistasin neile, aga hääl telefonis ütleb, et number pole kasutusel icon_evil.gif (proovisin kõiki numbreid: remont, üldine jne) Kõigele lisaks on veebilehel kiri: Dr.Peep veebikaubamaja on tehniliste probleemide tõttu ajutiselt suletud, vabandame ebameeldivuste pärast. icon_evil.gif Firma on pankrotti läinud või krt mis lahti nendega??????
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.01.2008 22:34:00 vasta tsitaadiga

kleptomaan kirjutas:
icon_evil.gif Firma on pankrotti läinud või krt mis lahti nendega??????

Kohus algatas arvutifirma Beesting pankrotimenetluse
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=352509

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 20.01.2008 13:26:31 vasta tsitaadiga

Nüüd ma ei näegi oma pleierit??? Jube tunne on praegu, eelmisel lingil oli selline jutt: Viisin oma videokaardi garantiisse mingi detsembri algul. Täna ütlesid, et Beesting on pankrotis ja et kui ma homme järgi ei lähe vanale kaardile, siis enam kaarti ei näe :S. Külmalaine käis seest läbi ja praegu olen suht šokis icon_sad.gif

E: On mul kuidagi võimalik oma MP3 tagasi saada?
E2: Helistasin siis Beestingu hooldusjuhile Arvi Tüvi-le, kelle numbri sain infoplussist, küsisin, et millal oma mp3-e tagasi saan, ta oli mingi 7 sekundit vait ja siis ütles, et te olete vist eksinud numbriga ja lõpetas kohe kõne. Ise helistasin ta kodutelefonile ja ta naine võttis vastu, ma ütlesin, et soovin Arvi Tüvi-ga rääkida ja naine andis talle edasi. Helistasin ka Indrek Viks-ile, kes oli siis müügikonsultant Beestingus, ka tema ütles, et olen numbriga eksinud. (numbri sain infoplussist)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2008 15:25:17 vasta tsitaadiga

Mina sain täna GNTst uue emaplaadi icon_exclaim.gif thumbs_up.gif

Ehk siis, kellel probleeme peebu/beestingu garantiiga, uurige, mis hulgimüüja kaudu tulnud kaup icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 25.01.2008 01:18:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

E: On mul kuidagi võimalik oma MP3 tagasi saada?
E2: Helistasin siis Beestingu hooldusjuhile Arvi Tüvi-le, kelle numbri sain infoplussist, küsisin, et millal oma mp3-e tagasi saan, ta oli mingi 7 sekundit vait ja siis ütles, et te olete vist eksinud numbriga ja lõpetas kohe kõne. Ise helistasin ta kodutelefonile ja ta naine võttis vastu, ma ütlesin, et soovin Arvi Tüvi-ga rääkida ja naine andis talle edasi. Helistasin ka Indrek Viks-ile, kes oli siis müügikonsultant Beestingus, ka tema ütles, et olen numbriga eksinud. (numbri sain infoplussist)

tere tulemast
inimesed kaotasid(vad) oma töö, sa ajad neid kodust taga ja küsid oma pleierit. Mis sa arvad et neil garantiiasjad köögis külmkapi peal enda käes või? Võta pankrotihalduriga ühendust ja uuri mis tal öelda on.
inimesed, proovige oma ninaotsast natuke kaugemale vaadata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 25.01.2008 12:51:05 vasta tsitaadiga

ise vist saadaks tegelase väga konkreetselt sinna kohta kui hakkab kodutelefonile helistama tööasjades.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 25.01.2008 13:27:49 vasta tsitaadiga

Igati õigustatud käitumine kasutaja kleptomaan poolt.Aja oma õigust taga ja kui ei saa mis sulle kuulub siis mine kasvõi ukse taha.Kui ajavad lolli juttu suust välja et "eksinud numbriga" siis anna olla,see ei tähenda et asi on pankrotis siis ei huvita mis edasi saab eelnevate klientidega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.01.2008 13:47:31 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Igati õigustatud käitumine kasutaja kleptomaan poolt.Aja oma õigust taga ja kui ei saa mis sulle kuulub siis mine kasvõi ukse taha.Kui ajavad lolli juttu suust välja et "eksinud numbriga" siis anna olla,see ei tähenda et asi on pankrotis siis ei huvita mis edasi saab eelnevate klientidega.
AS'i puhul ei ole sul vähimatki õigust seda nendelt nõuda kuna omanikud ei vastuta oma varaga firma eest
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.01.2008 15:32:01 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Igati õigustatud käitumine kasutaja kleptomaan poolt.Aja oma õigust taga ja kui ei saa mis sulle kuulub siis mine kasvõi ukse taha.Kui ajavad lolli juttu suust välja et "eksinud numbriga" siis anna olla,see ei tähenda et asi on pankrotis siis ei huvita mis edasi saab eelnevate klientidega.


Tore kui selliseid "Lambaid" leidub. Mõneti mõistetav oleks siis kui ta tülitaks omanikke, kuid ta tülitab endisi töötajaid, kes olid lihtsalt palgatöölised, kas sa tõesti arvad ja eeldad et nemad hakkavad sulle hüvitama kaupa? Tule taevas appi.
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 25.01.2008 16:58:49 vasta tsitaadiga

Ma ei leidnud kusagilt omaniku numbrit, kas ma oleks pidanud siis seina vahtima ja lihtsalt oma mp3-le head aega ütlema nagu ma aru saan oleks teised teinud. (ärge hakake nüüd selle lause pärast targutama) Esimene mõte oli, et helistan omanikule, tema numbrit ei saanud ja helistasin hooldusjuhile, kuid ka tema käitumine polnud inimlik, oleks võinud öelda, et tema ei tegele enam sellega, firma on pankrotis. (Mida helli, ma ei rääkinud midagi sellest, et hooldusjuht peaks MP3 hüvitama) Olen juba pankrotihalduriga suhelnud (samal päeval võtsin ühendust, kui nö tülitasin hooldusjuhti) ning peaks nädala aja jooksul oma pleieri kätte saama (hint:GNT). Aga ma ei mõista ikkagi kaasfoorumlaste suhtumist, foorumlane on hädas, et oma pleier tagasi saada(mul ei ole raha igale poole loopida, seega on ka pleieri raha minu jaoks suur), aga Teie hakkate targutama, mida ta kõike valesti tegi, aga ühtegi soovitust polnud. Oma komplekse on suht hea foorumis välja elada.

Tänan tähelepanu eest (mitu targutust veel tuleb)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 26.01.2008 00:14:32 vasta tsitaadiga

soovituse vist andsin oma sõnumis, kuigi küsimust sõnumist nagu eriti välja ei lugenud.
hämmastust tekitab selline "mina ja maailm" suhtumine, antud juhtumil siis küll "mina ja mu mp3 mängija".
aga loodame, et kõik enamus kahjukannatajaid saavad oma mured lahendatud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 00:27:10 vasta tsitaadiga

kleptomaani, poolt igati ok toiming
kui siis va. lihttöölise tüütamine icon_smile.gif omanike jms. härradel võtaks ka islikulikult munad pihku. võta sms laen, et vanade võlgadega korda saada (loe mp3 garantiis). mis mind krt peab kottima pankrott kui mul isiklik vara seal all garantiis (isiklult tõesti beestingust kahju-isegi palju raha sinna poodi magama pannud )
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramba
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 02:56:28 vasta tsitaadiga

Arvan et kleptomaani poolt polnud just kõige advekaatsem käitumine.. Mõelgem ise - oled kaotanud oma töökoha, kindluse tuleviku suhtes, pead hakkama otsima tööd ja siis järsku helistab keegi ja nõuab lisaks kõigele sinu käest oma asju.. Inimese seisukohast mõistetav- keegi ei taha oma raha/asju kaotada, inimlikkuse seisukohast aga vastuvõetamatu käitumine.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 05:08:11 vasta tsitaadiga

ramba kirjutas:
Arvan et kleptomaani poolt polnud just kõige advekaatsem käitumine.. Mõelgem ise - oled kaotanud oma töökoha, kindluse tuleviku suhtes, pead hakkama otsima tööd ja siis järsku helistab keegi ja nõuab lisaks kõigele sinu käest oma asju.. Inimese seisukohast mõistetav- keegi ei taha oma raha/asju kaotada, inimlikkuse seisukohast aga vastuvõetamatu käitumine.


No see on küll õige, ent kui mina poleks selles süüdi, oskaksin ma suunata abivajajat selle inimeseni, kes sellega otseselt seotud on. Olgu see siis omanik või pankrotihaldur. Vassima hakata oma nimega on minu meelest pigem halb. Järeldades sellist halba käitumist, on inimene ise järelikult selles kõiges süüdi ja tal on täielikult kama klientidest.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2008 11:00:45 vasta tsitaadiga

Hkhmm... Lugupeetavad!

Jätke Beestingu endised töötajad (nüüdsed TÖÖTUD!) rahule. Sama kehtib ka omanike kohta muide!
Seaduse järgi pole teil neilt mitte midagi nõuda. Kui neid tüütate siis võite saada veel ise süüdistuse ahistamises.

Kui on algatatud firma pankrott siis käivad kõik nõuded läbi pankrotihalduri. Uurige välja, kes on selleks määratud ja võtke temaga ühendust.
Kiiustage, sest nõuete esitamiseks on tavaliselt mingi suht lühike tähtaeg. Nõue tuleks ka siis esitada kui tegelikult veel garantiid vaja pole.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 28.01.2008 00:52:04 vasta tsitaadiga

Väga õige vastus ju, et olete numbriga eksinud. Kujutan juba ette selliste tegelaste kõne, mis algab stiilis "Kus mu pleier on". Kindlasti oli kõne veel mingi 21 ajal õhtul ka. Ma ei oskaks ka sellise kõne peale muud teha kui öelda, et vale number ja ära panna. Loomulikult pole selles töötajad süüdi, et firma pankroti läks. Loomulikult võiks nad sulle omaniku numbri anda, aga mis seegi enam aitab kui firma pankrotis. Siis majandab juba sellega ju pankrotihaldur ja ei või sealt keegi teine midagi välja anda. Samas kes tahaks tegelda asjaga, millega sa enam seotud pole, raha ju selle eest keegi ei saa. Kõige targem sellise probleemi korral on tõesti leida maaletooja/hulgimüüja antud tootele ja sealt küsida. Samas ei kujuta ette, kuidas ka sealne korraldus on. Võõraid asju suvalisele inimesele anda? Samas ostutsekk peaks ju alles olema ja sellega saab ka tõestada.
_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus
Navigatsiooniseadmete müük ja rent, IT toodete müük
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 28.01.2008 09:44:51 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Hkhmm... Lugupeetavad!

Jätke Beestingu endised töötajad (nüüdsed TÖÖTUD!) rahule. Sama kehtib ka omanike kohta muide!
Seaduse järgi pole teil neilt mitte midagi nõuda. Kui neid tüütate siis võite saada veel ise süüdistuse ahistamises.

thumbs_up.gif


Kummaline kuidas kaitstakse p...... kukkunud ärimehi, kes mängivad teie endi rahadega. Ettevõte ei lähe "äkki" ja kellegi "teise süül" pankrotti. See on tavaliselt pikem protsess, mille alguses seatakse veel utoopilised lootused, et "äkki" läheb nüüd kõik ideaalselt.
Arusaadav, et leti taga müüjat või lihtsat hooldusmeest, tagantjärgi kollitata, on debiilsus.
Kuid samas väita, et omanikelt info nõudmine, on "ahistav tüütamine"... mu meelest ei ole. Pealegi PEAB MÜÜJA ju klienti teavitama, mitte vastupidi - müüja hoiab iga päev riigiteatajal silma peal ning kui pankrot kuulutatakse siis tormab otsejoones, pankrotihaldurit otsima icon_lol.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2008 10:05:42 vasta tsitaadiga

marcor1, ole hea ja mõtle oma jutt nüüd uuest i läbi. prsekukkunud ärimehed on antud juhul soomlastest omanikud. nende läbikukkumise (pankroti) ametlikuks saamisest alates algab seadusega paika pandud ja reglementeeritud tee kuidas firma käest oma asjad/võlad kätte saada, kui see veel võimalik on ja on juhte kus neid võlgu / asju ei saadagi tagasi ( maapank) see, et omanikud võtsid kunagi kellegi mingile vastutavale ametipostile tööle, ei tee seda inimest veel " prsekukkund ärimeheks" kuna tootmis/hooldus jms keskastme juht EI VASTUTA ettevõtte juhtimise/majandusliku käekäigu eest ja ei oma otsustusõigust. antud juhul ei ole ta enam mitte mingil viisil ettevõttega seotud ja ei esinda seda ettevõtet mitte mingil viisil. saame aru, et on pettunud ja vihased kasutajad, kellel on pretensioon ettevõtte mitte konkreetse isiku vastu.
tsitaat:

Ettevõte ei lähe "äkki" ja kellegi "teise süül" pankrotti. See on tavaliselt pikem protsess, mille alguses seatakse veel utoopilised lootused, et "äkki" läheb nüüd kõik ideaalselt.

see on puhtalt omanike/juhatuse rida, millesse keskastme juhid ei puutu mitte üks raas. abiks väheke ettevõtte struktuure uurida ja leida sealt jõujooned. sellise tasandi otsused teeb juhatus, kuhu võivad kuuluda kja omanikud aga kindlasti mitte keskastme juhid.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Dr.Peep mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.