Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 86, 87, 88  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 18:26:46 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Märt., Wat? Mul on korduvalt olnud vaja Gmaili veebiliidesesse logides ennast uuesti autentida. Paistab juhtuvat paar korda aastas seega väga tüütu pole aga see ei vasta tõele, et autenditud seadmes oleksid igavesti sisse logitud. Juba see ise oleks turvarisk. Just varasemalt see nädal vaatasin Ubisofti Connect sisselogimisi kuna oli jälle välja visanud ja vanad autenditud seadmed olid märgitud kui Expired automaatselt. Hetkel ma ütleks, et Google on turvalisuse ja mugavuse hästi balanseerinud. HinnaVaatlus ise ju samuti logib mingi aja tagant välja. Ma ei tea kas mingi küpsis aegub või on see serveripoolne. Seda esineb küll tihedamini aga HV ei kasuta ka 2FA seega uuesti sisselogimine on lihtsam.


Veebiliideses pole juba ammu pidanud 2FA sisselogimiseks jasutama, 1 kord ja korras.
Naisel samuti. On veel trobikond MTÜ kontosid, mida sai ammu Googlesse üle viidud, korra 2FA ja tuld. Tea, mis sul seal.
Ona seadmeid saad ise hallata Google konto alt, mõned olen käsitsi välja visanud, autpmaatselt seda ei tehta.


Sama siin.

+3
Siiani pole pidanud uuesti kasutama, 1 kord sisse ja kõik.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 18:41:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui pidevalt mingeid VPNi ja muid IP aadressi manipuleerimise asju kasutad, siis võib tõesti Google sult mõnikord autentimist küsida.

Kusjuures peaks aga ei kasuta hetkel veel (nii hulluks pole olukord veel läinud). Seega VPN pole kasutuses ja IP on see mille teenusepakkuja ruuter mulle annab. Ehk dünaamiline. Staatilist pole tellitud.
Samas ei saa välistada, et privaatsust kaitsvad brauseri lisad ei meeldi Google masinatele ja sellest ka nõue ennast aegajalt uuesti autentida.
BTK0, Wat? Win uuendused teen kord kuus. Muul ajal on need kinni keeratud. Win install põhimasinal on hetkel vana ja katkine (explorer jamab).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 18.12.2021 19:14:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kui pidevalt mingeid VPNi ja muid IP aadressi manipuleerimise asju kasutad, siis võib tõesti Google sult mõnikord autentimist küsida.

Kusjuures peaks aga ei kasuta hetkel veel (nii hulluks pole olukord veel läinud). Seega VPN pole kasutuses ja IP on see mille teenusepakkuja ruuter mulle annab. Ehk dünaamiline. Staatilist pole tellitud.
Samas ei saa välistada, et privaatsust kaitsvad brauseri lisad ei meeldi Google masinatele ja sellest ka nõue ennast aegajalt uuesti autentida.
BTK0, Wat? Win uuendused teen kord kuus. Muul ajal on need kinni keeratud. Win install põhimasinal on hetkel vana ja katkine (explorer jamab).


Piisab juba sellest, kui atentitud seadmes browserit vahetad ja Google küsib 2-astmelist kinnitamist.

PS: PTV icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 19:42:19 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Kord juba autenditud seadmes pole seda teist korda vaja teha, välja arvatud tehaseseadete taastamise puhul.
Võta ja tee pmale asjad selgeks, enne kui rumalusi edasi räägid. Piinlik lugeda juba.

No sinu google/chrome/android maniakaalsust (+ "mul pole midagi varjata!" suhtumist) arvestades ei olegi tegelikult mõistlik sulle vastata, aga lase küpsised aegajalt prügisse (kus ongi nende koht) ja saadki kohe uuest kohast sisse logimise hoiatuse. Mul ei ole seda vaja ja võiks olla võimalus välja lülitada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 18.12.2021 19:47:48 vasta tsitaadiga

Kas need tagavara koodid ka aeguvad? Lasin nad kunagi töömeilile saata, et kui kukubki teisel pool kera olles telefon vastu maad puruks, siis asenduse ostmisel saaks kiirelt oma infole ligi. Aga sellest on varsti 2 aastat.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 18.12.2021 20:35:05 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
Kord juba autenditud seadmes pole seda teist korda vaja teha, välja arvatud tehaseseadete taastamise puhul.
Võta ja tee pmale asjad selgeks, enne kui rumalusi edasi räägid. Piinlik lugeda juba.

No sinu google/chrome/android maniakaalsust (+ "mul pole midagi varjata!" suhtumist) arvestades ei olegi tegelikult mõistlik sulle vastata, aga lase küpsised aegajalt prügisse (kus ongi nende koht) ja saadki kohe uuest kohast sisse logimise hoiatuse. Mul ei ole seda vaja ja võiks olla võimalus välja lülitada.


+ minu poolt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.12.2021 12:13:42 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Märt. kirjutas:
Kord juba autenditud seadmes pole seda teist korda vaja teha, välja arvatud tehaseseadete taastamise puhul.
Võta ja tee pmale asjad selgeks, enne kui rumalusi edasi räägid. Piinlik lugeda juba.

No sinu google/chrome/android maniakaalsust (+ "mul pole midagi varjata!" suhtumist) arvestades ei olegi tegelikult mõistlik sulle vastata, aga lase küpsised aegajalt prügisse (kus ongi nende koht) ja saadki kohe uuest kohast sisse logimise hoiatuse. Mul ei ole seda vaja ja võiks olla võimalus välja lülitada.


Kõige lihtsam ja tülivabam on viip. Vajutad nuppu ja edasi.


Ei häiriks ilmselt ka siis, kui küpsised kustutaks (mida ma ei tee).
Endal variante on paika häälestatud neli, vajadusel saan SMS saata lasta naise telefoni, nii nagu naise konto viip hüppab ka minu seadmeis lahti, kuna on vaja olnud mõnigi kord mul sisse logida. Abikaasat aga koolipäeva aegu segada ei saa. Nii et paindlikkust on kõvasti varuvariantide osas.
Sisselogimiskatse:
Spoiler Spoiler Spoiler


Veelkordne üleküsimine teavituste ribalt avatud, ei pea reageerima.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kole keeruline küll...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."


viimati muutis Märt. 19.12.2021 16:16:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.12.2021 12:56:52 vasta tsitaadiga

Nii. Oled reisil, telefon kukub ookeani põhja. Kõik su piletite jms info on drives/gmailis. Tahad minna kuskilt hotelli arvutist asju välja printima või ostad mingi asendustelefoni kiirelt, et mitte lennukist maha jääda.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.12.2021 13:17:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Nii. Oled reisil, telefon kukub ookeani põhja. Kõik su piletite jms info on drives/gmailis. Tahad minna kuskilt hotelli arvutist asju välja printima või ostad mingi asendustelefoni kiirelt, et mitte lennukist maha jääda.


Valin valikutest selle jimbri, mis mu kellal pn, saabuvas SMS-ist leiduva koodi sisestus pole raketiteadus vist?
Võtad kotist või kust iganes väljaprinditud ühekordsed koodid?
Kui kuskile minna, siis on rumal end ühe asjaküljes hoida nii, et kaotusega on hambad.
Peaksite ka vaegnägija elu proovima, et varuvariantide olulisusest aru saada?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.12.2021 13:35:56 vasta tsitaadiga

No tore on, et su kellal on telefoninumber. Reisile minnes samas ei mõtle meist keegi, et oh äkki prindiks google paroolid välja.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.12.2021 16:11:49 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No tore on, et su kellal on telefoninumber. Reisile minnes samas ei mõtle meist keegi, et oh äkki prindiks google paroolid välja.


Riskianalüüs. Maandad eelnevalt kõikvõimalikud riskid.
Kui mul vaegnägijana mingil põhjusel telefon kasutuks muutuks, oleksin plindris. Seda igapäevases olukorras. Seega tuleb mitu käiku ette mõelda ja arvestada, nagu malemängus (mida sai varem ikka palju mängitud). Hetkes elamine ei ole mul kunagi teema olnud. Võtad aja maha ja analüüsid. Kellgi on seatud kukkumise tuvastamisel etteantud numbritele helistama ja koordinaatidega sõnumit saatma. Ehk minimeerid kõik riskid, saan ka kellalt helistada, kui tarvis.
Aga igaühel on miidugi võimalik vinguda ja igasugu põhjendusi otsida, rumaluski kuulub inimõiguste hulka.

Edit: typod.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."


viimati muutis Märt. 19.12.2021 18:01:58, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.12.2021 16:17:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No tore on, et su kellal on telefoninumber. Reisile minnes samas ei mõtle meist keegi, et oh äkki prindiks google paroolid välja.
Kellel vaja, see mõtleb, kes ei mõtle, vingub pärast kusagil foorumis raske elu üle...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 18:04:31 vasta tsitaadiga

Riskianalüüs viib meid õige pea inimfarmi kookonitesse, sest välja minna oleks maru ohtlik. Tahaks siiski inimeseks jääda ja ise otsustada, milliseid riske võtta (nii palju, kui meile seni seaduspäraseid võimalusi jäetud on). Kurat, pangu siis vaikimisi oma turvakellad-viled peale, aga jätku võimalus teadlikult välja lülitada. Ilmselgelt on google'il mängus omad hoopis muud tagamõtted.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.12.2021 18:26:14 vasta tsitaadiga

Minu konto, ise otsustan. Mingi google ei tule mulle ütlema.


Vondur kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
No tore on, et su kellal on telefoninumber. Reisile minnes samas ei mõtle meist keegi, et oh äkki prindiks google paroolid välja.
Kellel vaja, see mõtleb, kes ei mõtle, vingub pärast kusagil foorumis raske elu üle...


Suur enamus inimesi kahjuks ei tea sellest asjast midagi ja kui on häda käes, siis alles taipavad, et tõesti kysiti vahel telefoninumbrit või backup e-maili aadressi mis sujuvalt mugavusest skip pandi koguaeg.

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 18:35:55 vasta tsitaadiga

rex, keegi ei keela sul oma e-maili serverit pidada kui Google pakutav teenus ei sobi... Nende teenus, nende reeglid.
2FA "tagamõte" on see, et kasutajatel oleks vähem jamasid ja ohutum. Arvestades kasutajate mahtu siis on neil arvatavasti igapäevaselt mingi 100...1000 hädalist kellel konto kaaperdatud ja kliendiabi peab nende kõigiga tegelema.
2FA kasutades suudaks vast enamus neist ise end päästa. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 19:11:53 vasta tsitaadiga

Tuleme siiski tagasi selle juurde, et google ei paku tasuta meili ja muid teenuseid mingist heategevussoovist. Google võib hommepäev otsustada gmaili kinni panna mitte seepärast, et see oleks ebaedukaks osutunud, vaid kuna nende seatud eesmärk sai täidetud. Ja see eesmärk oli kardinaalselt erinev soovist rahvale tasuta teenust pakkuda. 2FA-d võib ju pisut naiivselt vaadata kui soovi masse turvata, aga ka kui soovi üha rohkem andmeid välja õngitseda ja toimikusse kirjutada. Tel nr-d (kõik on need juba androidi kaudu niigi andnud pluss ilusti korrastatud ees-ja perenimedega kõikide sõprade omad, elu- ja muud enamkasutatavad asukohad, pere koosseis, meilinduse kaudu suuresti kõik arved ja pangakontode seisud jne jne. Konna vaiksel tulel edasi keetes õige pea ka EKG, veregrupp ja -analüüsid, DNA... Ja rahvas jagab rõõmuga, sest saab ilusaid graafikuid koostada ja teistega võrrelda.

Kõige süütumal juhul kasutatakse seda meile rohkem suunatud reklaami näitamiseks, sellest halvemaid variante on meeletult rohkem, kõige taga väga suur raha, millest ei saa ju kuidagi loobuda.

Ja ei saa paraku loobuda ka, kuna isegi kui isiklikust loobuks, jääks ikkagi vajadus kasutada paari institutsiooni emaili/kalendrit/drive'i, mis tehtud google'iga korporatiivses koostöös.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.12.2021 19:12:05 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Riskianalüüs viib meid õige pea inimfarmi kookonitesse, sest välja minna oleks maru ohtlik. Tahaks siiski inimeseks jääda ja ise otsustada, milliseid riske võtta (nii palju, kui meile seni seaduspäraseid võimalusi jäetud on). Kurat, pangu siis vaikimisi oma turvakellad-viled peale, aga jätku võimalus teadlikult välja lülitada. Ilmselgelt on google'il mängus omad hoopis muud tagamõtted.


Oma asjade kohta riskianalüüsi teha on elementaarne. Mõistlik inimene teeb seda oma koduste asjade kohta pidevalt. Aga IT -asjadega ollakse hooletud. Sa pole eal nii pädev, kui kavalpeast kräkker, kes kavaluse või jõuga su asjad kaaperrdab. Küsimus on- mis peale seda saab?
Kui sul pole seal halligi, okei. Aga sinu nimelt hakatakse midagi kurja tegema. Kui sul ka oma andmetega konto tehtud pole, küll IP järgi vajadusel üles leitakse. Su jäetud jälgi on kõikjal.
Aga kui on ikka elutähtsaid asju, siis oled sügavas jamas.
Spontaansus on hea asi, aga mõistlikul ajal mõistlikus kohas ja mõistlikul viisil tehtuna.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 17:12:40 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, et kuidas see Google Authenticator töötab?
Panin omale peale ja iseeneses nagu toimib aga mis siis juhtub kui tel. käib vastu maad ja enam kasutada ei saa. Kui uues telefonis võtan sama konto kasutusele, et kas siis sisselogimise info ilmub ka uute telefonisse või tuleb ühest seadmest importida teise seadmesse. Kuidagi segane värk.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 17:29:03 vasta tsitaadiga

pois11, Tuleb importida. Kahjuks see on tehtud keeruliseks. Authenicator ei luba screenshotti teha eksporditavast QR koodist. Seega tuleb sellest pilt teha ja salvestada mingil muul viisil. Uue telefoni puhul siis piisab Authenicatori paigaldamisest ja QR koodi skännimisest.
Minevikus oli asi veelgi halvem. Siis polnud mingit-eksport-import võimalust.

Teine valik on osta (üliodav nutitelefon) või kasutada vana nutitelefoni kui see sahtlis vedeleb. Authenicator ei piira seadmete arvu milles see võib joosta (minu teada). Seega nt varutelefonil võib olla see paigaldatud ja QR koodiga kõik kontod sinna dubleeritud.
Muidugi ise tuleb silma peal hoida, et kui uue konto teed, siis see tuleb käsitsi ekspordi-impordiga ka varusse lisada või uus pilt QR koodist salvestada.

Kõrgem klass on telefon rootida mis võimaldab täieliku recovery backupi teha k.a Authenicator koos koodidega ja teha screenshotte äppidest mis seda muidu turvakaalutlustel teha ei luba.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 18:40:55 vasta tsitaadiga

Selge, siis aimasin ise ka midagi sellist. Prindin selle QR koodi paberi peale välja ja panen sahtlisse tähtsate dokumentide vahele. Muidu ei viitsiks jamada aga üks hiina leht nõuab kohalikku tel. numbrit või siis google QR koodi sisse logimiseks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.01.2022 18:46:50 vasta tsitaadiga

Senimaani pole ka seda kasutusele võtnud just selle pärast, et kui telefon kaob või kasutuskõlbmatuks muutub, siis on kõigega pekkis kohe.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2022 18:49:31 vasta tsitaadiga

Kõige hullem võibki 2fa probleemikorral uue telefoni tööle panek 2fa abil.... aga küllap on see wizard läbi mõeldud ja saab teha seda 1fa alusel.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.01.2022 18:50:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kõige hullem võibki 2fa probleemikorral uue telefoni tööle panek 2fa abil.... aga küllap on see wizard läbi mõeldud ja saab teha seda 1fa alusel.


No, google kontole saad sisse... aga kui sa oled authenticatorit ka muudel saitidel kasutama hakanud?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 20:49:10 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
On keegi kursis, et kuidas see Google Authenticator töötab?
Panin omale peale ja iseeneses nagu toimib aga mis siis juhtub kui tel. käib vastu maad ja enam kasutada ei saa. Kui uues telefonis võtan sama konto kasutusele, et kas siis sisselogimise info ilmub ka uute telefonisse või tuleb ühest seadmest importida teise seadmesse. Kuidagi segane värk.


Sold OUT kirjutas:
Senimaani pole ka seda kasutusele võtnud just selle pärast, et kui telefon kaob või kasutuskõlbmatuks muutub, siis on kõigega pekkis kohe.


Lastpass authenticator, syncib seadmete vahel ka 2FA koodid. Uues telefonis logid sisse ja syncitakse kõik sinna.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2022 23:11:18 vasta tsitaadiga

Authy oskab ka erinevad 2FA meetodid kokku koguda ja saab backuppida ning uues telefonis kasutusele võtta.
https://authy.com/features/backup/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 86, 87, 88  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.