Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Videotöötlus - kuidas ja millega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2011 10:00:45 vasta tsitaadiga

Skorzeny, suur tänu linkide eest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 16.01.2016 19:25:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada vaja oleks videofaile lõigata ja kokku kleepida põhiliselt avi formaat. Aga olen mõnedega katsetanud siis need kõik teevad nii et pärast töötlust teevad uue faili ja originaal jääb samaks. Aga ma soovin et mingit teist faili ei teeks vaid muudaks seda mida ma töötlen.

http://www.techsupportalert.com/content/best-free-software-cut-split-or-merge-video-files.htm


viimati muutis aixi 18.01.2016 17:07:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2016 19:41:21 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Oskab keegi soovitada vaja oleks videofaile lõigata ja kokku kleepida põhiliselt avi formaat. Aga olen mõnedega katsetanud siis need kõik teevad nii et pärast töötlust teevad uue faili ja originaal jääb samaks. Aga ma soovin et mingit teist faili ei teeks vaid muudaks seda mida ma töötlen.

Mis see sinu jaoks muudab, kui saad töödeldud faili täpselt samas formaadis pärast renderdamist? Enamus kui mitte kõik programmid kasutavad source faile ja loovadki ise vastavalt sinu valitud seadetele uue output faili. Kui sa lõikad .avi faile, siis sa võid endale outputiks ka panna .avi ja sa ei kaota midagi.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 10:52:25 vasta tsitaadiga

Igavene jant MP4 klippidega. Keegi kunagi siin kusagil soovitas merget aga ma ei saanud sellest sotti. Klipid vaja liita kokku ja kvaliteedikadudeta aga need mis mina olen leidnud, teevad neljast gigabaidist nelisada ja see on meeletu kadu. Mul oli boilsoft video joiner, väga intuitiivne ja lihtne aga varem see töötas aga nüüd ei saa sellega enam hakkama millegipärast. On midagi sellist, mis ainult liidaks MP4 klipid kokku ja ei mingeid muid tilulilusid poleks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 09.03.2016 19:42:56 vasta tsitaadiga

ffmpeg
Garanteeritult igasuguste tiluliludeta ja oskab ka kadudeta lõikuda ja kleepida.
___________________
Ai pagan, h.264 mp4 puhul vajab ka lõikumisel tõenäoliselt transcode'mist, nagu väidetakse siin: http://rainnic.altervista.org/content/how-cut-and-join-mp4-video-four-steps-using-ffmpeg

Ma ei tea, mul on küll õnnestunud puhtalt -acocec:copy ja -vcodec:copy abil lõigata moonutusteta. Ju on siis õnne olnud lihtsalt. Ja liita pole vajadust olnud sellega.
Enamasti on mul klippidega vaja teha rohkem tööd kui lihtsalt lõigata-kleepida, mõne videotöötlustarkvara kasutamine on võrdlemisi vältimatu. Viga saanud videotest olen ffmpeg-iga juppe maja lõiganud ja on töötanud. Ja viga saanud video lihtsalt ffmpeg-ist ilma mingite parameetriteta "läbi masindades" saab ta tihtipeale korda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 09:51:00 vasta tsitaadiga

ffmpeg on käsurea programm ja ma seda ei oska kasutada. Üks tuttav aga proovis ja tema seda tööle ei saanud, nagu oleks tahtnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 11.03.2016 01:55:18 vasta tsitaadiga

Tahtsid tiluliludeta ju icon_wink.gif
Mis puudutab ainult lõikamist ja kleepimist, siis minu eelmises postituses oleval lingil on tegelikult näidised olemas, pista ainult oma failinimed ja lõike tegemise kohad näites kasutatu asemele.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2016 02:47:10 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
Igavene jant MP4 klippidega. Keegi kunagi siin kusagil soovitas merget aga ma ei saanud sellest sotti. Klipid vaja liita kokku ja kvaliteedikadudeta aga need mis mina olen leidnud, teevad neljast gigabaidist nelisada ja see on meeletu kadu. Mul oli boilsoft video joiner, väga intuitiivne ja lihtne aga varem see töötas aga nüüd ei saa sellega enam hakkama millegipärast. On midagi sellist, mis ainult liidaks MP4 klipid kokku ja ei mingeid muid tilulilusid poleks ?
mkvmerge. viskad sisse seal need mp4 failid ja lased mkv välja. Faili sisu jääb ses suhtes puutumata, lihtsalt konteiner vahetub.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 30.06.2016 22:10:13 vasta tsitaadiga

Programmidel mida olen kasutanud nt avidemux on nii et kõigepealt lõikad tükid välja ja siis saad alles needsamad uuesti kokku liita. Aga kas sellist programmi ei ole et saaks kohe splittimise järel üheks failiks kokku liita. Ehk et ta ei teekski vahepeal lõigatud faile vaid kohe kleebiks kokku üheks failiks.
Digi juuli 2016 https://www.shotcut.org
https://www.am.ee/Millist-videotarkvara-valida
http://videoturundus.ee/tag/video-monteerimine
Free Video Cutter Joiner dvdvideomedia
Moo0 Video Cutter


viimati muutis aixi 08.12.2016 18:44:20, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.07.2016 14:33:18 vasta tsitaadiga

aixi, igas programmis peks olema selline käsk nagu "Export" see renderdab su projektist, mis võib sisaldada kümneid radu, ühe faili.

muidu kõik sellised video ja heli programmid majandavad failijupikestega.

Suvaline näide:


kõik värvilised kriipsukesed radadel on failijupid.
tagasi üles
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.07.2016 14:39:12 vasta tsitaadiga

Siin ka üks sarnase aruteluga teema
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636746&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 22:24:38 vasta tsitaadiga

Keegi huvitub siis 25$ eest saab vegas pro 15 edit ja muud värki https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-even-more-software?hmb_source=navbar&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=tile_index_2
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 23.04.2019 09:54:59 vasta tsitaadiga

Nonii...jõudsin siia oma dilemmaga lõpuks.

Sai mõni aeg tagasi kolitud üle Gopro 7 kaamerale ja peale seda selgus, et mu I3 jääb lahjaks HEVC videote editeerimisel ja mu Iphone SE saab oma äppidega sellega kuidagimoodi hakkama, kuid 16Gb on suht kitsas ja ekraan väike...eriti aru ei saa, mis teed seal.

Nüüd siis vaja välja mõelda, kuhupoole vaadata, kas võimsama telefoni või uuema PC poole

Kas siin on mõni kasutaja, kes kõik oma videotöötluse telos teeb ja teab sellest rääkida....või oleks ikka üks korralik i7 parem ?

Suvi ees ja plaanis kaamerat võimalikult palju kasutada. Video editeerimine on siis minu mõistes selline lihtsamapoolne lõikamine, liitmine, üleminekud jne.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2019 00:56:09 vasta tsitaadiga

Võta ryzen või lase GPUga arvutis

E: Vegas pro 15 kasutab siin keegi? Miskil põhjusel kui topin max bitrate 100mbps ja average 80 siis renderdab küll terve asja ära aga lõpptulemuseks on 0 baidine fail...
Kas vaid minu probleem või mingi muu kala icon_rolleyes.gif
Ning legaalne soft mitte pira, enne kui keegi siin miskit eeldama tuleb.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 11.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 02:36:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Võta ryzen või lase GPUga arvutis

E: Vegas pro 15 kasutab siin keegi? Miskil põhjusel kui topin max bitrate 100mbps ja average 80 siis renderdab küll terve asja ära aga lõpptulemuseks on 0 baidine fail...
Kas vaid minu probleem või mingi muu kala icon_rolleyes.gif
Ning legaalne soft mitte pira, enne kui keegi siin miskit eeldama tuleb.


Kusagil algmaterjalis on mingi error sees, mida ta ei suuda renderdada, siis ongi lõpptulem 0... proovi algusest mingi sek paar ära lõigata enne renderdamist, vahest aitab....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2019 09:13:26 vasta tsitaadiga

sumo kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Võta ryzen või lase GPUga arvutis

E: Vegas pro 15 kasutab siin keegi? Miskil põhjusel kui topin max bitrate 100mbps ja average 80 siis renderdab küll terve asja ära aga lõpptulemuseks on 0 baidine fail...
Kas vaid minu probleem või mingi muu kala icon_rolleyes.gif
Ning legaalne soft mitte pira, enne kui keegi siin miskit eeldama tuleb.


Kusagil algmaterjalis on mingi error sees, mida ta ei suuda renderdada, siis ongi lõpptulem 0... proovi algusest mingi sek paar ära lõigata enne renderdamist, vahest aitab....
ei päde ju.... 50mbps bitratega renderdab ära.
Kui viga oleks, siis ei renderdaks ta ükskama mis bitrate määrates

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Videotöötlus - kuidas ja millega mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.