Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 12.04.2023 22:05:26 vasta tsitaadiga

logitech g29/920 rooliga ka keegi sõidab seda? Kui jah, siis võiks settinguid jagada
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2023 23:49:42 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
logitech g29/920 rooliga ka keegi sõidab seda? Kui jah, siis võiks settinguid jagada
pole võimalik selle forcega sõita, ainult ilma
assetto corsaga kõik loogiline, kuid sellega on alati selline tunne, et force on inverteeritud

ei mõista, kuidas seda rooliga sõita saab

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 13.04.2023 08:07:31 vasta tsitaadiga

Ma sõidan suure mapi peal ainult Goliathit rooliga, samas Hot Wheels on tervenisti rooliga paremini sõidetav.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.04.2023 12:21:40 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alati selline tunne, et force on inverteeritud

What to do if your wheel has an input axis mapped incorrectly or flipped/inverted?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.04.2023 12:37:28 vasta tsitaadiga

Anti-lag upgrade on vist kõige lahedam lisa, annab natukenegi effekti juurde mängus. Muidu oleks olnud suht üksluine iga auto pea samasugune.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2023 19:51:43 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
libe kirjutas:
alati selline tunne, et force on inverteeritud

What to do if your wheel has an input axis mapped incorrectly or flipped/inverted?
nonono
ma räägin, et ei ole vahet, mis asendis seadistus on ja logitechi rooli tunneb mäng ilusti ära
samas paljud sellega mängivad, siis minu peakolu jaoks on see olnud võimatu mõista

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2023 22:13:53 vasta tsitaadiga

Mäng suht katki. Selle nädala trial championshipi sõites lõppeb asi peale esimest sõitu ja olen tagasi free roamis. icon_evil.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 15.04.2023 22:40:43 vasta tsitaadiga

Mul ei olnud probleeme, kõik weekly tehtud. Osadel nädalatel on ka mul olnud erinevaid probleeme, peale võitu jääbki ootama resultaati ja ei aita muud kui close game ja uuesti teha.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 18.04.2023 13:35:55 vasta tsitaadiga

Järgmise updatega peaks tulema ovaal thumbs_up.gif
https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/12ppr4m/fh5_is_getting_an_oval_in_the_stadium_in_the_next/

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 28.04.2023 20:26:02 vasta tsitaadiga

kas ma ainus, kelle rekordid pole enam leaderboardides? Meeldib mängus ennekõike driftzone'si nühkida ja sõbra-klubi arvestuses olin enamikes esikohal, mapil vaadates konkreetset zone näitab skoori, aga kui vajutan view leaderboard, siis on esikohal minust märksa madalama skooriga mängija ja minu nimi listist kadunud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2023 15:16:23 vasta tsitaadiga

est4ever, mingi aeg playground games puhastas rekordi tabeleid ebaausal teel saadud tulemustest. Ilmselt kustutati ka legit tulemusi ära.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 30.04.2023 08:22:59 vasta tsitaadiga

Mul on selline probleem, et ma ei suuda enam kuidagi oma kunagiste rekordaegade lähedalegi sõita, kuigi autod ja setingud on samad. Goliathis tuleb see eriti esile, 8 sekki on ringiajad kukkunud. Midagi on ilmselt mängu füüsikaga ka sahkerdatud.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 30.04.2023 11:18:39 vasta tsitaadiga

Tõsiselt ka üritad mingeid rekordeid teha? Nii palju kui ma olen lugenud selle mängu kohta teemasi, on seal paljud ebaausal teel saadud ammu juba mitte ainult ajad. Ei usu, et kõik puhtaks tehti. Aga edu rekordi tabelitesse saamisel icon_biggrin.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 02.05.2023 18:23:55 vasta tsitaadiga

Füüsikaga on tõenäoliselt rohkem sahkerdatud kui mul aimugi on, sest need ei kipu alati release notes'is kajastuma. Hot Wheels DLC tulek tõi kaasa kergemini üle külje rulluvad autod (isegi vihmasadu polnud vaja) ja mõni aeg hiljem seda parandati. Ma ei mäleta, millal täpselt, aga ühel hetkel muudeti ka dirty air mõju (kui palju see Rivals aegu puudutab, sest seal ei ole kellegi sabas sõita, ei oska öelda). Ja oli mingi periood, kus Mehhiko teed tundusid aukude ja muhkude kollektsioonina, aga ka see läks üle
Edetabelite puhastamine... käib ilmselt jätkuvalt. Peale seda, kui kuulutati välja, et kustutati vanad teistsuguse punktiarvestusega saadud driftitabelite tulemused, käisin kõik nad uuesti üle (sest tärnide puudumine... häiris kuidagi) ja eelmisel nädalal komistasin uuesti ühe otsa, mis oma tärnid kaotanud. Nüüd läksin ka Rivals aegu vaatama ja kadunud olid nt Goliathi ja Colossuse A800 ajad, mis kunagi accolade'ide jahtimisega tehtud olid. Kui muidu pakutakse varasema aja puudumisel rivaaliks aeglaseimat klubiliiget/sõpra ja sellise puudumisel mõnda suvalist mängijat (kes tõenäoliselt seinast seina põrgates on rajal meeldiva pooltunni veetnud), siis Goliathi ja Colossuse puhul mind ennast, aga tulemus ise puudus. Goliathi bottide vastu läbi sõites lisati see nüüd Rivals ajaks, kollase hüüumärgiga.
Ja selliseid, kus ma iseenda rivaaliks olen, tundub olevat kahekohaline arv. Kuna ma kindel pole, et neid uuesti ei kustutata, ei hakka ma neid ka taastama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.05.2023 21:53:46 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
Füüsikaga on tõenäoliselt rohkem sahkerdatud kui mul aimugi on, sest need ei kipu alati release notes'is kajastuma. Hot Wheels DLC tulek tõi kaasa kergemini üle külje rulluvad autod (isegi vihmasadu polnud vaja) ja mõni aeg hiljem seda parandati. Ma ei mäleta, millal täpselt, aga ühel hetkel muudeti ka dirty air mõju (kui palju see Rivals aegu puudutab, sest seal ei ole kellegi sabas sõita, ei oska öelda). Ja oli mingi periood, kus Mehhiko teed tundusid aukude ja muhkude kollektsioonina, aga ka see läks üle
Edetabelite puhastamine... käib ilmselt jätkuvalt. Peale seda, kui kuulutati välja, et kustutati vanad teistsuguse punktiarvestusega saadud driftitabelite tulemused, käisin kõik nad uuesti üle (sest tärnide puudumine... häiris kuidagi) ja eelmisel nädalal komistasin uuesti ühe otsa, mis oma tärnid kaotanud. Nüüd läksin ka Rivals aegu vaatama ja kadunud olid nt Goliathi ja Colossuse A800 ajad, mis kunagi accolade'ide jahtimisega tehtud olid. Kui muidu pakutakse varasema aja puudumisel rivaaliks aeglaseimat klubiliiget/sõpra ja sellise puudumisel mõnda suvalist mängijat (kes tõenäoliselt seinast seina põrgates on rajal meeldiva pooltunni veetnud), siis Goliathi ja Colossuse puhul mind ennast, aga tulemus ise puudus. Goliathi bottide vastu läbi sõites lisati see nüüd Rivals ajaks, kollase hüüumärgiga.
Ja selliseid, kus ma iseenda rivaaliks olen, tundub olevat kahekohaline arv. Kuna ma kindel pole, et neid uuesti ei kustutata, ei hakka ma neid ka taastama.
pc või xbox?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 03.05.2023 11:47:30 vasta tsitaadiga

Ma mängin PC peal. Midagi kahtlast ma teinud ei ole, ilmselt juhuslikud tabamused. Goliath ja Colossus torkasid silma, sest need said kunagi ammu sõidetud "hihii, ma olen nii kaval" jõledusega (forza aero abil A800 klassi surutud nelikveoline Ferrari 430)
Kontoris oli üldkasutatava Xbox peal Standard Edition, aga viimati mängiti tõenäoliselt eelmisel aastal, igatahes seal plahvatas midagi ja praeguseks on kolitud ka PC peale. Kuna täiesti nullist alustamine, siis ei oska öelda, kas ja kui palju seal tulemusi kustunud oli (lisaks vanematele driftiskooridele kui 14.01.2022)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 03.05.2023 19:25:08 vasta tsitaadiga

Selles suhtes on see mäng veits naljakas küll. Ma kuskilt sain Ferrari F40 seadistused offroadi jaoks S2 klass. Sellega teen palju weekly challengeid, kus on vaja kuskil pärapekkis kruusalisel teel hoida mingit teatud kiirust speedzone jaoks. Või siis offroad teel teha danger sign hüpe.

Mitmeid ongi selline absurdsed lahendused ja paljud päriselt offroad autod on lihtsalt nii sitad.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apensiil
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2022




sõnum 02.07.2023 22:02:44 vasta tsitaadiga

Tere!
Mul on võib-olla naljakas küsimus, aga küsin ikka icon_smile.gif. Laps (11 a) on tõeline auto- ja FH5 fänn ja mängib palju. mängib pc- ga, mäng ostetud steam'ist. nüüd tahaks online võimalust. saan aru, et selleks tuleb osta xbox'ist pc game pass. kas keegi oskab kommenteerida/juhendada: a) kas see on õige lahendus ja b) kuidas ma saan täiskasvanuna selle game pass'i lapse kontole osta. proovisime lapse enda kontolt, sealt ei saa, ütleb, et on vaja adult permission. see kõik ok, aga kuidas ma seda teen? ilmselt kusagilt settingute alt vmt peaks selle leidma, aga olen jupp aega kulutanud, ega leia. või on selleks mõni muu lahendus? mistahes muu hea mõte on ka teretulnud.
Ette tänades
A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 22:11:55 vasta tsitaadiga

Apensiil kirjutas:
Tere!
Mul on võib-olla naljakas küsimus, aga küsin ikka icon_smile.gif. Laps (11 a) on tõeline auto- ja FH5 fänn ja mängib palju. mängib pc- ga, mäng ostetud steam'ist. nüüd tahaks online võimalust. saan aru, et selleks tuleb osta xbox'ist pc game pass. kas keegi oskab kommenteerida/juhendada: a) kas see on õige lahendus ja b) kuidas ma saan täiskasvanuna selle game pass'i lapse kontole osta. proovisime lapse enda kontolt, sealt ei saa, ütleb, et on vaja adult permission. see kõik ok, aga kuidas ma seda teen? ilmselt kusagilt settingute alt vmt peaks selle leidma, aga olen jupp aega kulutanud, ega leia. või on selleks mõni muu lahendus? mistahes muu hea mõte on ka teretulnud.
Ette tänades
A


PC peal ei ole vaja midagi lisaks osta, et võrgus teistega mängida. Lihtsalt on vaja Microsofti/Xboxi Live kontot, mille saab teha tasuta (kui juba olemas pole).

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/12607712424979-Forza-Horizon-5-on-Steam-FAQ

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apensiil
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2022




sõnum 03.07.2023 17:28:26 vasta tsitaadiga

Ooo, suur tänu! Katsetan kohe järele!

UPD:
ikkagi ei saa
steami konto on ja on ka microsofti/Xboxi konto (eeldan, et see on Live konto, kuigi nime seal juures ei ole). Aga siiski online'is FH 5 mängida ei saa.

kui vajutan "online" nupule, siis kuvatakse tekst: this feature is blocked because your profile does not have sufficient privileges".
kas kusagil võivad olla mingid settingud vmt, mis tuleb üle vaadata? ma olen kõik kohad läbi otsinud ja enda mõistus on otsas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 17:51:02 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu mingi konto privaatsusseadete teema.

Kui veateadet googledada, siis suunatakse samuti Live konto seadeid muutma: https://account.xbox.com/en-us/settings.

Üldiselt soovitan sellist asja nagu Microsoft Family Safety. Seal saad lapse oma konto liikmeks lisada ning kõiki seadeid (mida, kellega mängib, mis veebilehti tohib külastada jne jne) ja mängimiseks mõeldud aega hallata.

https://support.microsoft.com/et-ee/account-billing/microsoft-family-safety-b6280c9d-38d7-82ff-0e4f-a6cb7e659344

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2023 22:27:35 vasta tsitaadiga

Apensiil kirjutas:
Ooo, suur tänu! Katsetan kohe järele!

UPD:
ikkagi ei saa
steami konto on ja on ka microsofti/Xboxi konto (eeldan, et see on Live konto, kuigi nime seal juures ei ole). Aga siiski online'is FH 5 mängida ei saa.

kui vajutan "online" nupule, siis kuvatakse tekst: this feature is blocked because your profile does not have sufficient privileges".
kas kusagil võivad olla mingid settingud vmt, mis tuleb üle vaadata? ma olen kõik kohad läbi otsinud ja enda mõistus on otsas
kas xboxi rakendus arvutis on olemas?
tuleb sinna sisse logida ja microsofti ja steami kontod omavael ära siduda

ise ma läbi steami pole ostnud, kuid steamis ma usun on ka vajalik juhend olemas, kuidas microsofti mänge saaks kasutada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apensiil
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2022




sõnum 05.07.2023 12:41:57 vasta tsitaadiga

suur aitäh vastamast! Kui tuleb veel mingeid ideid, on kõik teretulnud, sest siiani ei ole seda tööle saanud ja ilmselt on selleks (ilma naljata) vaja selle teema geeniuse aju icon_smile.gif.

Ilmselt on mingite seadete vmt teema. kõikvõimalikud seaded jmt on läbi käidud ja kontrollitud (forza, steam, xbox, arvuti ise, ruuter). põmst arvuti settingutest - gaming - xbox networking - xbox live multiplayer on off. seal on võimalus vajuytada nuppu "fix it". pärast seda on offi asemel "moderate", aga mängida ikkagi ei saa ja see moderate on ühekordne. pärast väljalogimist o see jälle off. sisestasime ticketi FH supporti, sealt öeldi, et seda esineb viimasel ajal suht palju, et teeksime ticketi xboxi või steami supporti. tegime, aga sealt ei ole vastust veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.07.2023 15:55:50 vasta tsitaadiga

Neid seadeid peaks iseenesest jõuga saama peale suruda Control Panel-something something-services, kui selline seade seal esindatud. Seal peaks olema: manual start, auto start jms, 1 neist peaks "always on" olekusse panema. Aga kui täpselt aru ei saa, siis on targem mitte puutuda. Service all palju turvalisuse jms süsteemi tööks vajalikke seadeid.
Mingi NAT teema ei ole xbox app all?
Steam ja xbox erinevate regioonide alt regatud?
Kas ta xboxi kontoga ei lase siduda ja siis xbox alt mäng alla tõmmata? Vb mingi versiooni erinevus? Sellega võivad jälle saavutused nässu minna?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2023 14:09:05 vasta tsitaadiga

Krt ei saa viimast achievementi kätte. Võida Eliminator.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.