Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  2011 HV kardisarja VIII etapp, Türi-Alliku, 18.september. Peasponsor www.arvutikeskus.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.09.2011 23:33:47 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
zoomski kirjutas:
Esmapilgul üldtabelit vaadates tekib emotsioon, et püüda pole viimasel etapil suurt kedagi.
Saab pingevabalt selle hooaja esimest poodiumikohta üritada... icon_smile.gif


Ma võin sulle vihjeks öelda, et praeguse seisuga ei saa ewerk7 viimasest etapist osa võtta. icon_wink.gif


Mis ma selle informatsiooniga edasi teen?
Ma ei arva, et olen kunagi propageerinud ideoloogiat, et jõuda kuhugi selle arvelt, et konkurente stardis vähem oleks.
Vaevalt et siis sari tänasel kujul üldse eksisteeriks... icon_confused.gif


Püüda on kedagi (üldtabelis), muud midagi. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 19.09.2011 15:18:20 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Käinaga lood on? Kas üldarvestuses ei arvestata seda üldse ja on siis 8 etappi ja loeb 6? Või on nii, et 9 etappi ikkagi ja 7 tulemust kirja?, kuigi üks mitte kirjaminev tulemus on siis kõigil juba kindel 0?
_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 19.09.2011 15:31:09 vasta tsitaadiga

Ikka 7 paremat läheb arvesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 18:31:31 vasta tsitaadiga

Mõned pildid: http://album.hv.ee/HV/kart2011MM/
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2011 19:20:27 vasta tsitaadiga

Minu meenutusi toredast ja lõbusast pühapäevast: Rada oli keeruline ning möödasõidu võimalusi palju ei pakkunud. Finaalsõitu startisin seina äärest võetud külma kardiga. Väike eelarvamus oli selle aparaadi suhtes aga õnneks oli täiesti sõidetav mudel, millel küll puudus arvestatav lõppkiirus kuid vähemalt kuulas rooli ning püsis rajal. Finaali kolmandalt stardikohalt finišeerisin neljandana. Stack'i ei suutnud seljataga hoida kuid Hessu ja ewerk7, kes pidevalt tagant survet avaldasid, mööda ei pääsenud icon_smile.gif

Lisan siia väikese telefoniga vormistatud video kuidas Veronika oli meile kõigile peavalu valmistanud kart nr7 hädas. icon_biggrin.gif
See on ehe näide südikusest, ei tohi meelt heita ning masendusse langeda! Võistlus tuleb lõpuni sõita thumbs_up.gif Tubli!
B-finaalis, normaalse liikumisvahendiga, oli jutt juba teine ning neiu kart liikus rajal nagu mööda nööri.

1:40 ajab suu muigele. Riivo jääb meil lõpuni džentelmeniks igas olukorras ..


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 19.09.2011 19:32:46 vasta tsitaadiga

vik1ng kirjutas:
1:40 ajab suu muigele. Riivo jääb meil lõpuni džentelmeniks igas olukorras ..


Tahtsin rass101-ile teed anda, aga kurv kippus jube kiiresti kätte jõudma. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fg
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 19.09.2011 23:06:35 vasta tsitaadiga

VIDEOD by HDvurle


Link

B finaal
Spoiler Spoiler Spoiler

Kvalid
Spoiler Spoiler Spoiler


tõstsin vidjud ka lõpupoole muidu aja neid mööda teemat taga nigu narrr icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 20.09.2011 20:16:15 vasta tsitaadiga

Natukene siis ka minu muljeid.
Esimeses kvalis sain selle õnnetu uistuaja nr. 7 kardi. Millel mingisugust pidamist polnud. Paremale keerates oli tunne nagu sõidaks märjal asfaldil, lihtsalt libises otse. tulemuseks teistest üle 2 sekundi aelgasem sõit. Teise kvalisse sain nr.6 kardi, see oli päris asjalik. Esijalgu küll taguost natuke libises aga mõne ajapärast kadus ka see probleem ja tulemuseks aeg mis tagas mulle kuuenda stardi koha. A finaal oli üks suur pusimine minujaoks, sest üritasin üheaegselt kaitsta oma kohta kui ka mõõduda eessõitjast. Hessust õnnestus ka lõpuks mõõduda, kuid selle raske töö nullisin kui üritasin vik1ng-ist mõõduda ja tegin sõiduvea ja hessu sai minust mõõda. Lõpp hea, kõik hea ja lõppkohaks 6 koht.
Minu oskused ei võimaldanud paremat kohta saada, sest mõõdumine oli ikka kuradima raske. Aga lahe üritus oli! Eks siis näha kuhu kohale peale viimast etappi platseerun. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 20.09.2011 20:19:45 vasta tsitaadiga

Kas libedal kardil oligi üks rehv teisest erinev?
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewerk7
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 20.09.2011 20:32:52 vasta tsitaadiga

Ise ei vaadanud aga jkddp väitis küll. Minul jäi mulje, et number kuuel olid erinevad esirehvid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 21.09.2011 17:26:47 vasta tsitaadiga

Hilised kommentaarid ka minult. Minu jaoks oli tegemist uue rajaga, mis on üpriski tehniline. Seega üks soojendussõit ja kvalid kulusid raja ja kartide õppimisele, kuid juba sõidus sai sõita nii nagu soovisin. Minu üllatuseks oli sellel rajal tõeliselt vähe möödumiskohti (kui sa just peajagu üle pole). Üldiselt olen igal rajal leidnud küllaltki lihtsalt möödumiskohti konkurentidest, aga Türil olin rass101 vastu möödumisega korralikult hädas - terve sõidu sõitsin mehel tagumikus, kuid mees ei teinud ühtegi väga olulist viga ja möödasõit jäi tegemata.

Muidu olen tulemusega rahul ja kõige enam olen rahul iseenda progressi üle, mis leidis aset esimesest soojendussõidust kuni A-finaalini välja. Mind väga kartide erinevus ei häirinud. Kõik masinad millega mina sõitsin, käitusid sarnaselt ja ükski neist polnud selgelt parem või halvem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  2011 HV kardisarja VIII etapp, Türi-Alliku, 18.september. Peasponsor www.arvutikeskus.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.