Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fifa 2004 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikkser
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2003




sõnum 08.12.2003 16:51:16 vasta tsitaadiga

niih lasin patchi peale ja on mõned asjad küll paremad aga mu eelpool mainitud probleemi see ikka ei lahendanud, oskab keegi äkki veel aidata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003




sõnum 23.03.2004 20:41:54 vasta tsitaadiga

mis nupp seal mängus triblab:D?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 25.03.2004 20:11:06 vasta tsitaadiga

tõelistele mängu austajatele lasi Electronic Arts välja Fifa 2004 - Creation Center mille abil saab tekitada uusi mängijaid, mudida mängijate spec'se, muuta formatsioone jms.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 27.03.2004 02:37:28 vasta tsitaadiga

Kuulge rahavas, oleks õige aeg proovida ka muud- PES 3- kui te seda proovinud olete siis on OK, aga ma arvan, et kui te seda proovinud oleks, siis te enam fifat ei mängiks.( Olin ka ise eelmine aasta veel hull fifafänn, aga PES 3 on palju realistlikum ja põnevam, kui fifa ja tõsiselt rahvas, proovige seda!!!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif :=>
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 09.04.2004 22:42:48 vasta tsitaadiga

ImZ kirjutas:
Kuulge rahavas, oleks õige aeg proovida ka muud- PES 3- kui te seda proovinud olete siis on OK, aga ma arvan, et kui te seda proovinud oleks, siis te enam fifat ei mängiks.( Olin ka ise eelmine aasta veel hull fifafänn, aga PES 3 on palju realistlikum ja põnevam, kui fifa ja tõsiselt rahvas, proovige seda!!!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif :=>

Ei vasta tõele.
Kutse:
Täna ja suht kohe fifa 2004 lani,mina olen hostija.
On isu ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carmelo
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004




sõnum 10.04.2004 01:14:56 vasta tsitaadiga

mikkser kirjutas:
endal nüüd full olemas , vaga hia mang on aga vahel hakkavad mehed lihtsalt suvalises suunas jooksma kuigi ma ise midagi ei vajuta suht voimatu on nii sööta ja lüüa, on kellelgi veel sellist asja olnud ja ega keegi oska aidata??

Mul on sellist asja päris palju ette tulnud isegi nii et mehed hakkavad ühe kohepeal ümberringi jooksma ja vahest tsenderdadees lihtsalt mehed jooksevad peaga väravasse aga jah kahjuks aidata ma sind ei oska

_________________
Carmelo Anthony
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 05.06.2004 20:38:58 vasta tsitaadiga

ETTEPANEK :
Mängime täna seda mängu võrku
Terve tänane õhtupoolik oleks aega
Oleks soovijaid ?
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcpark
külaline






sõnum 09.06.2004 20:27:11 vasta tsitaadiga

Tere
Selline küsimus, kui mul on mäng fifa 2004 ja tahan seda võrku mängida, ip to ip siis kuidas ma saan
Ma tirisin endale selle asja siin ja pakkisin lahti, aaga edasi ei oska
http://www.gamershell.com/news_BFIFA2004Bv1.1Patch.shtml
tagasi üles
CpCC
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.06.2004 16:14:10 vasta tsitaadiga

mirrormade kirjutas:
ega mul eriti nõrk arvuti ei ole küll aga ikkagi jõnksutas jõhkralt seal ei saa ju settingseid ka valida




Mul küll töötas... Arvuti konf on küll sul selline et peaks välja jooksutama selle icon_razz.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 11.06.2004 17:35:09 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
ImZ kirjutas:
Kuulge rahavas, oleks õige aeg proovida ka muud- PES 3- kui te seda proovinud olete siis on OK, aga ma arvan, et kui te seda proovinud oleks, siis te enam fifat ei mängiks.( Olin ka ise eelmine aasta veel hull fifafänn, aga PES 3 on palju realistlikum ja põnevam, kui fifa ja tõsiselt rahvas, proovige seda!!!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif :=>

Ei vasta tõele.
Kutse:
Täna ja suht kohe fifa 2004 lani,mina olen hostija.
On isu ?

ImZ, arvan et PES'i mängitavuse tase on enamikule veel siiski liiga uus ja mõnele isegi mõistmatu. Eestlased on üldiselt harjunud vana asjaga ja ei taha uut proovida, olen isegi siukest ängistust kogend uute asjade suhtes mida väsimatult haibiti ja mis mulle pinda käis. Kuigi üleminek PES'ile (siis oli nimi ISS Pro) toimus valutult juba 90ndate teisel poolel, võib siiski mõne näite tuua oma kogemustest. Nimelt võitlusmängud. Näide sellest žanrist kuna seal on ka enamasti selline suhtumine et on Üks Mäng ja kõik - muidugi pole see suhtumine päris nii kitsas kui jalkamängudes st. enamasti osatakse/mängitakse rohkem kui üht mängu paralleelselt kuna pakutav teema on erinev nt. Tekken ja Soul Calibur (üks on relvadega)

Peale 90ndate keskpaika kui Mortal Kombati sari "ära suri" Trilogy ja MK4'ga, astusin Tekkeni maailma. Kõik oli ilus ja peagi sai sest mu lemmik võitlusmäng. Kõik sõbrad ja tuttavad pelasid seda. Uue põlvakonna ja TTT'ga ka midagi ei muutunud, samuti T4'ga, kuigi lugesin arvustusi ja hinnanguid, mille kohaselt see enam AAA mäng ei old. Samuti nägin Virtua Fighter 4 hinnanguid ja haipi mis hakkas võitlusmängu temaatilisi- ja ka tavafoorumeid üle võtma. Kõik rääkisid kui sügav ja naudingutpakkuv on VF4 ning kuidas skill palju suuremat rolli mängib ja "nuputampijatel" mingit edu pole. Ignoreerisin seda külmalt ja mõtlesin endale lamp-vabandusi välja miks VF4 kõrgemaid hindeid sai. Lõppude lõpuks ma ju hui kavatsesingi mingit tervet uut võitlusmängu süsteemi ära õppida. Kuigi olin kunagi VF2 peland ei tähendand see midagi ja ma ei pidand millekski süsteemi kus on ainult 3 nuppu: käelöök, jalalöök ja blokk. Siis hakkas ka paar sõpra vaikselt VF4'st rääkima ja tagatipuks küsis veel üks vend kes ise üldse võitlusmäne ei pela et miks mina (ja teised) T4 pelame kui VF4 on parem, see viskas ikka küll kopa ette ja oleks taht näkku öelda et WTF STFU, aga tõin jälle mingi lamp vabanduse miks VF4 ja siis ka Evo kõrgemaid hinnaguid sai.... ja seda seni kuni üks õhtu üks vend külla tuli ja jättis mulle muuseas VF4:Evo. Eks ma siis hiljem proovisingi ja siis jõudis alles teema kohale millest ilma olin jäänd - ommikul ma talle seda igatahes tagasi ei and icon_biggrin.gif

Et miks selline lamp näide hoopis teisest žanrist? Aga sellepärast et FIFA ja PES'iga on mul kõikide sõpradega läinud täpselt sama moodi (samuti vendadega netis - isegi HVs) - peale PES'i proovimist (rohkem kui 5 min ofc) ei kiputa nagu üldse enam FIFA't näppima, üks asi on siukest asja netist lugeda ja teine asi kui see su enda sõpradega juhtub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 25.06.2004 10:53:32 vasta tsitaadiga

Mul on üks probleem tõmbasin endale fifa 2004 aga on Prantsus keelne icon_sad.gif et,äkki on mingi selline asi millega saab Ingliskeelseks??tahaks nagu ära proovida milline see mäng on et kas on mõtet osta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.07.2004 16:43:15 vasta tsitaadiga

Mul selline mure selle mänguga et Game modes all puudub Multyplayer. Play online on täiesti olemas kuid sellekls et näiteks LAN mängida ei ole mul MP game modes. Mäng originaal jne, installitud kahte arvutisse, teises arvutis olemas MP, kuid minul ei ole , olen ka proovinud mitu kord reinstalli jne.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 10.07.2004 22:25:59 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Mul selline mure selle mänguga et Game modes all puudub Multyplayer. Play online on täiesti olemas kuid sellekls et näiteks LAN mängida ei ole mul MP game modes. Mäng originaal jne, installitud kahte arvutisse, teises arvutis olemas MP, kuid minul ei ole , olen ka proovinud mitu kord reinstalli jne.



Uus patch peab olema
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 10.07.2004 22:58:37 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kuidas karistuslööke teha.
Alati pean nagu otse peale lööma. Ja kuidas lüüa sellest ma ka aru ei saa. Alati läheb üle, sest ma ei oska sihikut paika panna icon_neutral.gif

Keegi võiks aidata..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 11.07.2004 01:06:58 vasta tsitaadiga

Hmmm mul ju teisel arvutil töötab ilusti ilma igasuguse patchita. Miks siis minu arvutis MP puudub?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 11.07.2004 11:52:23 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Hmmm mul ju teisel arvutil töötab ilusti ilma igasuguse patchita. Miks siis minu arvutis MP puudub?



No aga proovi patchi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003




sõnum 11.07.2004 11:56:43 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas karistuslööke teha.
Alati pean nagu otse peale lööma. Ja kuidas lüüa sellest ma ka aru ei saa. Alati läheb üle, sest ma ei oska sihikut paika panna icon_neutral.gif

Keegi võiks aidata..


harjuta karistuslööke eraldi;) siis saad nipid ja paremad soovitused teada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format111
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.07.2004 17:29:18 vasta tsitaadiga

sain nüüd aru,et siftist peab vindi sisse panema. Aga ükskõik kuidas ma ka ei keerutaks läheb ikka ja alati pall üle icon_evil.gif

EDIT ;
Ei aita ka see
When u r taking a free kick that has the shoot cursor on it. if the taker is left footed put the spin completely to the left and it will probably go in. do the same if the taker is right footed by putting spin completely 2 the right.

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003




sõnum 18.07.2004 09:18:36 vasta tsitaadiga

em, mina teen kolme klikiga.

Alguses läheb jooksma riba(esimene klikk). Siis üritan võimalikult lähedale punasele ribale saada(teine klikk). Peale seda hakkab riba tagasi jooksma, ja seal on kahe püstkriipsu vahel tühi auk, võimalikult keskele saada(kolmas klikk).

|icon_smile.gif)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 25.12.2004 18:33:09 vasta tsitaadiga

panin patchi peale aga kus neid nuppe nägema peaks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImZ
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 26.12.2004 16:04:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ImZ, arvan et PES'i mängitavuse tase on enamikule veel siiski liiga uus ja mõnele isegi mõistmatu. Eestlased on üldiselt harjunud vana asjaga ja ei taha uut proovida, olen isegi siukest ängistust kogend uute asjade suhtes mida väsimatult haibiti ja mis mulle pinda käis. Kuigi üleminek PES'ile (siis oli nimi ISS Pro) toimus valutult juba 90ndate teisel poolel, võib siiski mõne näite tuua oma kogemustest. Nimelt võitlusmängud. Näide sellest žanrist kuna seal on ka enamasti selline suhtumine et on Üks Mäng ja kõik - muidugi pole see suhtumine päris nii kitsas kui jalkamängudes st. enamasti osatakse/mängitakse rohkem kui üht mängu paralleelselt kuna pakutav teema on erinev nt. Tekken ja Soul Calibur (üks on relvadega)

Peale 90ndate keskpaika kui Mortal Kombati sari "ära suri" Trilogy ja MK4'ga, astusin Tekkeni maailma. Kõik oli ilus ja peagi sai sest mu lemmik võitlusmäng. Kõik sõbrad ja tuttavad pelasid seda. Uue põlvakonna ja TTT'ga ka midagi ei muutunud, samuti T4'ga, kuigi lugesin arvustusi ja hinnanguid, mille kohaselt see enam AAA mäng ei old. Samuti nägin Virtua Fighter 4 hinnanguid ja haipi mis hakkas võitlusmängu temaatilisi- ja ka tavafoorumeid üle võtma. Kõik rääkisid kui sügav ja naudingutpakkuv on VF4 ning kuidas skill palju suuremat rolli mängib ja "nuputampijatel" mingit edu pole. Ignoreerisin seda külmalt ja mõtlesin endale lamp-vabandusi välja miks VF4 kõrgemaid hindeid sai. Lõppude lõpuks ma ju hui kavatsesingi mingit tervet uut võitlusmängu süsteemi ära õppida. Kuigi olin kunagi VF2 peland ei tähendand see midagi ja ma ei pidand millekski süsteemi kus on ainult 3 nuppu: käelöök, jalalöök ja blokk. Siis hakkas ka paar sõpra vaikselt VF4'st rääkima ja tagatipuks küsis veel üks vend kes ise üldse võitlusmäne ei pela et miks mina (ja teised) T4 pelame kui VF4 on parem, see viskas ikka küll kopa ette ja oleks taht näkku öelda et WTF STFU, aga tõin jälle mingi lamp vabanduse miks VF4 ja siis ka Evo kõrgemaid hinnaguid sai.... ja seda seni kuni üks õhtu üks vend külla tuli ja jättis mulle muuseas VF4:Evo. Eks ma siis hiljem proovisingi ja siis jõudis alles teema kohale millest ilma olin jäänd - ommikul ma talle seda igatahes tagasi ei and icon_biggrin.gif

Et miks selline lamp näide hoopis teisest žanrist? Aga sellepärast et FIFA ja PES'iga on mul kõikide sõpradega läinud täpselt sama moodi (samuti vendadega netis - isegi HVs) - peale PES'i proovimist (rohkem kui 5 min ofc) ei kiputa nagu üldse enam FIFA't näppima, üks asi on siukest asja netist lugeda ja teine asi kui see su enda sõpradega juhtub icon_rolleyes.gif


Kaniyodrift,
ei ole seda teemat vaadand kaua. Õige jutt see oli sul. Seda ma täpselt mõtlengi, aint ma proovin siin inimestele "valgust näidata" icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fifa 2004 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.