|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.02.2016 13:49:33
|
|
|
| ModernMarx kirjutas: |
Okei, sobib, üritan lähipäevil telefoni elisast kätte saada ja siis suhtleks edasi sel teemal, kui teile sobib. 159 euri ei tahaks kohe kindlasti maksta esindusele, kuna niigi maksan neile järelmaksu veel 6 kuud.
Kui sobib, siis lähipäevil helistan teile?  |
Võtke julgelt ühendust!
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulev2078
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2004
|
21.02.2016 18:10:38
|
|
|
Seadme mudel: Sony Xperia Tablet Z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta , palju oleks uus ekraan vahetusega?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sharky
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2006
|
21.02.2016 18:14:00
|
|
|
Mudel: Lenovo yoga tablet 2 1050l
Värv: Hõbedane
Mure: klaasis mõra, puutetundlikus korras
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.02.2016 00:14:04
|
|
|
| sulev2078 kirjutas: |
Seadme mudel: Sony Xperia Tablet Z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta , palju oleks uus ekraan vahetusega? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 125€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - ca paari päeva-nädala jooksul saab valmis - 145€
Parimat,
| Sharky kirjutas: |
Mudel: Lenovo yoga tablet 2 1050l
Värv: Hõbedane
Mure: klaasis mõra, puutetundlikus korras |
Hei.
Pigem oleks mõraga mõistlik kasutada edasi, kui toimib. Muidugi olenevalt mõra olemusest - hinnad üsna soolased sellel, kuna terve LCD mooduline vaja vahetada. Võimalus on ka, et võib proovida eraldi klaasi vahetada, kuid siis oleks vaja tab ette saata, õnnestumisel oleks töö koos klaasiga 65€ (tarne kuu kanti). Kui aga ei õnnestu, siis:
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
22.02.2016 10:57:14
|
|
|
Palju z3 compact esimese ekraani vahetus maksab? Võimalik et ka putepaneel vaja ära vahetada
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.02.2016 11:04:55
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Palju z3 compact esimese ekraani vahetus maksab? Võimalik et ka putepaneel vaja ära vahetada |
Tere, antud telefonil ekraan digiga koos. Mis värvi telefoniga tegu?
Hetkel pakkumine mustale.
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva töö teostus.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
22.02.2016 11:53:51
|
|
|
Telefon on punane
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.02.2016 15:39:11
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Telefon on punane |
Panen täpsustuse järgi siis:
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€ (võimalus uus must raam koos tagakaanega(tagakaas +10€)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva töö teostus. Oranz/punase kohta võib umbes nädala ringis aega minna.
OEM versioonid on uue raamiga, seega sellest on värv oluline. Tavalised on ainult ekraanid ja raami värv ei loeks.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kenny91
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2006
|
26.02.2016 17:25:35
|
|
|
Kui palju maksma läheks klaasi vahetus?
Telefoniks Nokia Lumia 735
Klaasis on mõrad, aga puutetundlikus toimib ning ekraan korras.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spork!
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006
|
26.02.2016 22:37:08
|
|
|
Sony Xperia Z Ultra
Must
Digitizer ja ekraan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.02.2016 15:23:24
|
|
|
| kenny91 kirjutas: |
Kui palju maksma läheks klaasi vahetus?
Telefoniks Nokia Lumia 735
Klaasis on mõrad, aga puutetundlikus toimib ning ekraan korras. |
Hei,
Kuna antud telefonil on ekraan ja klaas ühes moodulis, siis peab arvestama võimaliku terve mooduli vahetusega. Loomulikult võib proovida eraldada klaasi, kuid kas õnnestub ja milline on lõpptulemus, selle eest jääb vastutus kliendi kanda. Kui õnnestub klaasi vahetus vaid, siis oleks töö koos klaasiga 60€, kuid et seda teha, tuleks esmalt telefon ette saata, et ei kaasneks klaasi tellimisel lisa kulusid, kui see ei õnnestu.
Kui õnnestub, siis umbes paar nädalat on klaasi tarne. Mitte õnnestumisel aga oleks hinnakiri koos uue ekraanimooduliga järgmine:
*LCD+digitizer+raam - tarne ca kuu - 85€
*A LCD+digitizer+raam - tarne ca kuu - 95€
*A LCD+digitizer+raam - tarne ca paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+raam - tarne ca nädal-paar - 125€
Parimat,
| Spork! kirjutas: |
Sony Xperia Z Ultra
Must
Digitizer ja ekraan |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 125€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 160€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
28.02.2016 00:41:42
|
|
|
Samsung Galaxy S6 Edge
Kuldne
Kukkus kivipõrandale ja esiklaasil auk sees. Puutetundlikus ka vist jamab natu. (pole minu enda telefon)
Mis kordategemise hinnaks kujuneks?
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
28.02.2016 20:34:55
|
|
|
Nokia Lumia 925 vajaks klaasi+ekraani vahetust, mis see maksaks?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ssiret
HV vaatleja
liitunud: 29.02.2016
|
29.02.2016 18:01:54
|
|
|
| Huawei P7 mini, must, ekraani puutetundlikkus ei tööta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.02.2016 23:23:31
|
|
|
| lammas kirjutas: |
Samsung Galaxy S6 Edge
Kuldne
Kukkus kivipõrandale ja esiklaasil auk sees. Puutetundlikus ka vist jamab natu. (pole minu enda telefon)
Mis kordategemise hinnaks kujuneks? |
Tere,
*A LCD+klaas+vahetus - tarne ca kuu ringis - 184€
Parimat,
| hippokrates kirjutas: |
Nokia Lumia 925 vajaks klaasi+ekraani vahetust, mis see maksaks?  |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu ringis - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu ringis - 85€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paari nädala ringis - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paari nädala ringis - 97€
Parimat,
| ssiret kirjutas: |
| Huawei P7 mini, must, ekraani puutetundlikkus ei tööta |
Tere,
Kahjuks pole musta hetkel pakkuda. On ainult valge koos raamiga, kokku oleks 50€ ja tarne ca kuu.
Vajadusel, et tagakaas poleks tume/must, saaks silikon valge kesta ümber võtta paari euri eest.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
01.03.2016 13:36:36
|
|
|
Z3 compact ekraani vahetust sooviks. Tartus
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rannuman
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
01.03.2016 15:55:52
|
|
|
| Samsung s4 ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.03.2016 16:40:24
|
|
|
| kaspir kirjutas: |
| Z3 compact ekraani vahetust sooviks. Tartus |
Tere, mis värvi telefoniga tegu?
*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€ (valge)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€ (must)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva-nädal töö teostus.
Parimat,
| rannuman kirjutas: |
| Samsung s4 ekraani vahetus? |
Tere, mis värvi telefoniga tegu, kas katki on ekraan või pealmine klaas ainult. St kas telefon pilti kuvab ja puutetundlikus on korras?
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rannuman
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
02.03.2016 09:36:55
|
|
|
| S4 ekraan on sodi ikka(pilt must), valget värvi
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.03.2016 10:23:44
|
|
|
| rannuman kirjutas: |
| S4 ekraan on sodi ikka(pilt must), valget värvi |
Hei,
Kahjuks paras krõbe sel telefonil see ekraan. A kvaliteet ekraani saan koos vahetusega pakkuda 75€ eest. Kena kuu on ooteaeg.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
06.03.2016 20:30:05
|
|
|
Huawei P7 ekraan ja puutepaneel (koos raami ja taga kaanega ) .Huawei G6 puute ekraan ja LG L5 II E460 ekraan ja puutepaneel (võimalusel koos raamiga ) mis maksaksid
_________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
06.03.2016 23:13:42
|
|
|
Oneplus One ekraan koos digitizeriga?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.03.2016 12:43:20
|
|
|
| gunn271 kirjutas: |
| Huawei P7 ekraan ja puutepaneel (koos raami ja taga kaanega ) .Huawei G6 puute ekraan ja LG L5 II E460 ekraan ja puutepaneel (võimalusel koos raamiga ) mis maksaksid |
Tere, palun täpsusta värvid.
Parimat,
| prtv kirjutas: |
| Oneplus One ekraan koos digitizeriga? |
Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 70€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
08.03.2016 23:58:59
|
|
|
Tervist jällegi Huawei P7 on valge G6 on must ja LG on samuti must .Minu jaoks pole väga oluline mis värvi sinu pakutavad on kui just hinnas muidugi väga suur vahe pole
_________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.03.2016 23:31:29
|
|
|
| gunn271 kirjutas: |
| Tervist jällegi Huawei P7 on valge G6 on must ja LG on samuti must .Minu jaoks pole väga oluline mis värvi sinu pakutavad on kui just hinnas muidugi väga suur vahe pole |
Hei,
Huawei P7
*LCD+digitizer+raam- tarne ca kuu - 67€
*A LCD+digitizer+raam- tarne ca kuu - 77€
Tagakaas
Odavam 8.5€
Kallim, kvaliteetsem 12.5€
Tarne kuu
Huawei G6
Kahjuks antud telefonil vajalik terve ekraanimoodul vahetada. Hind 45€ kokku. Tarne ca kuu.
LG L5 II E460
Paraku raami pole pakkuda, kuid uus ekraan koos klaasiga läheks kokku 40€
Kui kõik koos töösse panna, saab midagi alla ka teha.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunn271
HV veteran

liitunud: 30.01.2011
|
10.03.2016 01:49:33
|
|
|
Tänud info eest .
_________________ (y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit  |
|
| Kommentaarid: 230 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murukult
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2011
|
10.03.2016 16:57:28
|
|
|
Sony Xperia Tablet Z must
Ekraan mõradega ja puutetundlikus ei tööta. Mis maksab korda tegemine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.03.2016 17:00:02
|
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
| Nexus 7 (2013) digitizer mõraga ja ei tööta ülespoole mõra. Miks maksab korda tegemine? |
Tere,
*LCD +digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A+ LCD + digitizer + vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 81€
Parimat,
| murukult kirjutas: |
Sony Xperia Tablet Z must
Ekraan mõradega ja puutetundlikus ei tööta. Mis maksab korda tegemine? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 125€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - ca paari päeva-nädala jooksul saab valmis - 145€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
10.03.2016 18:52:07
|
|
|
| iPhone 5 valge tahab uut LCD + digitizerit saada (LCD teeb anomaaliaid ja digitizer ei tööta poolel ekraanil). Kui kaua võtaks aega? Kui üle nädala, siis jääb katki (tellin ise sellisel juhul ebayst ja vahetan ära, soov enne reisi korda saada).
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.03.2016 19:51:13
|
|
|
| StanceW kirjutas: |
| iPhone 5 valge tahab uut LCD + digitizerit saada (LCD teeb anomaaliaid ja digitizer ei tööta poolel ekraanil). Kui kaua võtaks aega? Kui üle nädala, siis jääb katki (tellin ise sellisel juhul ebayst ja vahetan ära, soov enne reisi korda saada). |
Tere.
On olemas hiina ekraan kohapeal.
Ekraan ainult 55€, vahetusega koos 70€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
10.03.2016 21:45:20
|
|
|
Testides läks enda oma ka tuksi... Digitizer ei tööta äärtest. Seega, musta oleks ka?
E: Never mind, korra võtsin lahti raami ning töötab. Aga valge vastu oleks ikka huvi, kuid probleem on selles, et Tallinnas asun. Posti teel ei majanda kuidagi ära?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.03.2016 22:26:54
|
|
|
| StanceW kirjutas: |
Testides läks enda oma ka tuksi... Digitizer ei tööta äärtest. Seega, musta oleks ka?
E: Never mind, korra võtsin lahti raami ning töötab. Aga valge vastu oleks ikka huvi, kuid probleem on selles, et Tallinnas asun. Posti teel ei majanda kuidagi ära? |
Saab posti teel ka asjad aetud, pole probleemi.
Pane PS, kuhu saadan ja millega soov saada.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristik84
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2016
|
11.03.2016 11:39:55
|
|
|
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.03.2016 12:25:27
|
|
|
| kristik84 kirjutas: |
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada? |
Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristik84
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2016
|
11.03.2016 13:27:26
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada? |
Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€ |
Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.03.2016 13:58:21
|
|
|
| kristik84 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada? |
Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€ |
Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka? |
Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristik84
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2016
|
11.03.2016 17:16:42
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada? |
Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€ |
Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka? |
Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.
Parimat, |
Ok, nurgad saaksin ise ka tellida. Nurkade vahetamiseks ei oleks osanud ise telefoni lahti võtta, hea teada, et seda ei pea tegema. Kas siis katkine nurk tuleks lihtsalt "lahti kangutada", et uut panna saaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.03.2016 17:22:27
|
|
|
| kristik84 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| kristik84 kirjutas: |
| Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada? |
Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€ |
Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka? |
Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.
Parimat, |
Ok, nurgad saaksin ise ka tellida. Nurkade vahetamiseks ei oleks osanud ise telefoni lahti võtta, hea teada, et seda ei pea tegema. Kas siis katkine nurk tuleks lihtsalt "lahti kangutada", et uut panna saaks? |
Ta on justkui klamber effektiga. Enda vanal tuli ka nurk ära, uusi ei tellinud, kuna sain uue teõefoni aga vana nurk jäi logisevalt, kuna oli kasutatud. Kuidas uued jäävad, 100%ei tea, kuna pole ennemvahetanud aga jah, telefoni lahti kakkuma ei pea.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristik84
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2016
|
11.03.2016 17:27:28
|
|
|
Aitäh info eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Suslik_3
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2016
|
13.03.2016 23:29:22
|
|
|
| Valge Sony Xperia M2 aqua LCD ja digitizer katkised, mis oleks vahetuse hind? Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Blayze
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2009
|
14.03.2016 21:56:28
|
|
|
Sony Xperia Z1
Must
Puutetundlikus ei tööta, klaas puru. Palju maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.03.2016 22:14:11
|
|
|
| Suslik_3 kirjutas: |
| Valge Sony Xperia M2 aqua LCD ja digitizer katkised, mis oleks vahetuse hind? Tänan! |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - umbes paari päeva kuni nädalaga saab valmis telefon - 75€
Parimat,
| Blayze kirjutas: |
Sony Xperia Z1
Must
Puutetundlikus ei tööta, klaas puru. Palju maksma läheks? |
Tere,
*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-KOHAPEAL - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - umbes paar päeva kuni nädal - 105€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.03.2016 10:41:05
|
|
|
Tere.
Kas Fujitsu - Siemens Lifebook P 701 ekraaniga saaksid ka aidata?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.03.2016 11:33:09
|
|
|
| Andre kirjutas: |
Tere.
Kas Fujitsu - Siemens Lifebook P 701 ekraaniga saaksid ka aidata? |
Tere. Saan uurida kasutatud ekraanidele võimalikku hinda küll jah. Kirjutan Teile, kui midagi teada saan soovil.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QLIMAX
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2005
|
16.03.2016 19:28:25
|
|
|
Telefon: Z1 compact
viga: ekraanil mõnes kohas puutetundlikkus kadunud (niiskusest)
Palju vahetus jupi hind + vahetus oleks ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.03.2016 19:47:15
|
|
|
| QLIMAX kirjutas: |
Telefon: Z1 compact
viga: ekraanil mõnes kohas puutetundlikkus kadunud (niiskusest)
Palju vahetus jupi hind + vahetus oleks ? |
Tere,
*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 65€ (1-2 surnud pixlit)
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 90€
Hetkel on pakkuda ka üks vähe kasutatud ekraan, millel puutetundlikus ülemise ääre pealt ei toimi (täpselt see teateriba, tuleks telefon külili panna, siis korras.) Antud ekraan koos tööga 50€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno772
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2012
|
18.03.2016 02:29:27
|
|
|
Seadme mudel: Samsung galaxy s5 SM-G900F
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: Klaas täiesti ribadeks, olin sellise telefoniga ligi 4 kuud,nüüd täna panin tööl kogemata rinnatasku ja kukkus sealt välja otse ekraanile ja enam pilti ette ei võta aga telefon on sisse lülitatud. Eeldan et ainult ekraan katki.
Võimalik, et oleks vaja järgmise nädala neljapäevaks, kui saab.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.03.2016 11:17:38
|
|
|
| rauno772 kirjutas: |
Seadme mudel: Samsung galaxy s5 SM-G900F
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: Klaas täiesti ribadeks, olin sellise telefoniga ligi 4 kuud,nüüd täna panin tööl kogemata rinnatasku ja kukkus sealt välja otse ekraanile ja enam pilti ette ei võta aga telefon on sisse lülitatud. Eeldan et ainult ekraan katki.
Võimalik, et oleks vaja järgmise nädala neljapäevaks, kui saab.
Spoiler 
|
Tere, kahjuks oleks antud telefoni ekraanile ooteaeg ca kuu, varem pole saada.
Hind tuleks 120€
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
18.03.2016 12:48:01
|
|
|
| SIM pesa vahetamisega sa ei tegele?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|