Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 13:49:33 vasta tsitaadiga

ModernMarx kirjutas:
Okei, sobib, üritan lähipäevil telefoni elisast kätte saada ja siis suhtleks edasi sel teemal, kui teile sobib. 159 euri ei tahaks kohe kindlasti maksta esindusele, kuna niigi maksan neile järelmaksu veel 6 kuud.
Kui sobib, siis lähipäevil helistan teile? icon_smile.gif


Võtke julgelt ühendust! thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sulev2078
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 18:10:38 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Sony Xperia Tablet Z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta , palju oleks uus ekraan vahetusega?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sharky
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 18:14:00 vasta tsitaadiga

Mudel: Lenovo yoga tablet 2 1050l
Värv: Hõbedane
Mure: klaasis mõra, puutetundlikus korras
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2016 00:14:04 vasta tsitaadiga

sulev2078 kirjutas:
Seadme mudel: Sony Xperia Tablet Z
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Puutetundlikus ei tööta , palju oleks uus ekraan vahetusega?


Tere,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 125€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - ca paari päeva-nädala jooksul saab valmis - 145€

Parimat,





Sharky kirjutas:
Mudel: Lenovo yoga tablet 2 1050l
Värv: Hõbedane
Mure: klaasis mõra, puutetundlikus korras

Hei.
Pigem oleks mõraga mõistlik kasutada edasi, kui toimib. Muidugi olenevalt mõra olemusest - hinnad üsna soolased sellel, kuna terve LCD mooduline vaja vahetada. Võimalus on ka, et võib proovida eraldi klaasi vahetada, kuid siis oleks vaja tab ette saata, õnnestumisel oleks töö koos klaasiga 65€ (tarne kuu kanti). Kui aga ei õnnestu, siis:

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2016 10:57:14 vasta tsitaadiga

Palju z3 compact esimese ekraani vahetus maksab? Võimalik et ka putepaneel vaja ära vahetada
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2016 11:04:55 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Palju z3 compact esimese ekraani vahetus maksab? Võimalik et ka putepaneel vaja ära vahetada

Tere, antud telefonil ekraan digiga koos. Mis värvi telefoniga tegu?
Hetkel pakkumine mustale.

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva töö teostus.


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2016 11:53:51 vasta tsitaadiga

Telefon on punane
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2016 15:39:11 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Telefon on punane

Panen täpsustuse järgi siis:

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€ (võimalus uus must raam koos tagakaanega(tagakaas +10€)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva töö teostus. Oranz/punase kohta võib umbes nädala ringis aega minna.

OEM versioonid on uue raamiga, seega sellest on värv oluline. Tavalised on ainult ekraanid ja raami värv ei loeks.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kenny91
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.02.2016 17:25:35 vasta tsitaadiga

Kui palju maksma läheks klaasi vahetus?
Telefoniks Nokia Lumia 735
Klaasis on mõrad, aga puutetundlikus toimib ning ekraan korras.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spork!
HV vaatleja
Spork!

liitunud: 15.09.2006




sõnum 26.02.2016 22:37:08 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z Ultra
Must
Digitizer ja ekraan
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 15:23:24 vasta tsitaadiga

kenny91 kirjutas:
Kui palju maksma läheks klaasi vahetus?
Telefoniks Nokia Lumia 735
Klaasis on mõrad, aga puutetundlikus toimib ning ekraan korras.


Hei,
Kuna antud telefonil on ekraan ja klaas ühes moodulis, siis peab arvestama võimaliku terve mooduli vahetusega. Loomulikult võib proovida eraldada klaasi, kuid kas õnnestub ja milline on lõpptulemus, selle eest jääb vastutus kliendi kanda. Kui õnnestub klaasi vahetus vaid, siis oleks töö koos klaasiga 60€, kuid et seda teha, tuleks esmalt telefon ette saata, et ei kaasneks klaasi tellimisel lisa kulusid, kui see ei õnnestu.
Kui õnnestub, siis umbes paar nädalat on klaasi tarne. Mitte õnnestumisel aga oleks hinnakiri koos uue ekraanimooduliga järgmine:

*LCD+digitizer+raam - tarne ca kuu - 85€
*A LCD+digitizer+raam - tarne ca kuu - 95€
*A LCD+digitizer+raam - tarne ca paar nädalat - 115€
*OEM LCD+digitizer+raam - tarne ca nädal-paar - 125€


Parimat,





Spork! kirjutas:
Sony Xperia Z Ultra
Must
Digitizer ja ekraan

Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 95€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 125€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 160€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 00:41:42 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S6 Edge
Kuldne

Kukkus kivipõrandale ja esiklaasil auk sees. Puutetundlikus ka vist jamab natu. (pole minu enda telefon)

Mis kordategemise hinnaks kujuneks?

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 20:34:55 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 925 vajaks klaasi+ekraani vahetust, mis see maksaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssiret
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2016




sõnum 29.02.2016 18:01:54 vasta tsitaadiga

Huawei P7 mini, must, ekraani puutetundlikkus ei tööta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 23:23:31 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Samsung Galaxy S6 Edge
Kuldne

Kukkus kivipõrandale ja esiklaasil auk sees. Puutetundlikus ka vist jamab natu. (pole minu enda telefon)

Mis kordategemise hinnaks kujuneks?


Tere,
*A LCD+klaas+vahetus - tarne ca kuu ringis - 184€

Parimat,




hippokrates kirjutas:
Nokia Lumia 925 vajaks klaasi+ekraani vahetust, mis see maksaks? icon_smile.gif


Hei,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu ringis - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu ringis - 85€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paari nädala ringis - 85€
*A+ LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paari nädala ringis - 97€

Parimat,



ssiret kirjutas:
Huawei P7 mini, must, ekraani puutetundlikkus ei tööta


Tere,
Kahjuks pole musta hetkel pakkuda. On ainult valge koos raamiga, kokku oleks 50€ ja tarne ca kuu.
Vajadusel, et tagakaas poleks tume/must, saaks silikon valge kesta ümber võtta paari euri eest.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 01.03.2016 13:36:36 vasta tsitaadiga

Z3 compact ekraani vahetust sooviks. Tartus
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rannuman
Kreisi kasutaja
rannuman

liitunud: 23.12.2004




sõnum 01.03.2016 15:55:52 vasta tsitaadiga

Samsung s4 ekraani vahetus?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 16:40:24 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Z3 compact ekraani vahetust sooviks. Tartus

Tere, mis värvi telefoniga tegu?

*LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 80€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 85€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 95€ (valge)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 115€ (must)
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - 110€ - telefon vaja ette saata, umbes paar päeva-nädal töö teostus.


Parimat,



rannuman kirjutas:
Samsung s4 ekraani vahetus?

Tere, mis värvi telefoniga tegu, kas katki on ekraan või pealmine klaas ainult. St kas telefon pilti kuvab ja puutetundlikus on korras?

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rannuman
Kreisi kasutaja
rannuman

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.03.2016 09:36:55 vasta tsitaadiga

S4 ekraan on sodi ikka(pilt must), valget värvi
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 10:23:44 vasta tsitaadiga

rannuman kirjutas:
S4 ekraan on sodi ikka(pilt must), valget värvi

Hei,
Kahjuks paras krõbe sel telefonil see ekraan. A kvaliteet ekraani saan koos vahetusega pakkuda 75€ eest. Kena kuu on ooteaeg.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011




sõnum 06.03.2016 20:30:05 vasta tsitaadiga

Huawei P7 ekraan ja puutepaneel (koos raami ja taga kaanega ) .Huawei G6 puute ekraan ja LG L5 II E460 ekraan ja puutepaneel (võimalusel koos raamiga ) mis maksaksid
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 23:13:42 vasta tsitaadiga

Oneplus One ekraan koos digitizeriga?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 12:43:20 vasta tsitaadiga

gunn271 kirjutas:
Huawei P7 ekraan ja puutepaneel (koos raami ja taga kaanega ) .Huawei G6 puute ekraan ja LG L5 II E460 ekraan ja puutepaneel (võimalusel koos raamiga ) mis maksaksid

Tere, palun täpsusta värvid.

Parimat,





prtv kirjutas:
Oneplus One ekraan koos digitizeriga?


Hei,
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 70€
*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca kuu - 75€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - tarne ca paar nädalat - 85€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011




sõnum 08.03.2016 23:58:59 vasta tsitaadiga

Tervist jällegi Huawei P7 on valge G6 on must ja LG on samuti must .Minu jaoks pole väga oluline mis värvi sinu pakutavad on kui just hinnas muidugi väga suur vahe pole
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 23:31:29 vasta tsitaadiga

gunn271 kirjutas:
Tervist jällegi Huawei P7 on valge G6 on must ja LG on samuti must .Minu jaoks pole väga oluline mis värvi sinu pakutavad on kui just hinnas muidugi väga suur vahe pole


Hei,

Huawei P7
*LCD+digitizer+raam- tarne ca kuu - 67€
*A LCD+digitizer+raam- tarne ca kuu - 77€

Tagakaas
Odavam 8.5€
Kallim, kvaliteetsem 12.5€
Tarne kuu

Huawei G6
Kahjuks antud telefonil vajalik terve ekraanimoodul vahetada. Hind 45€ kokku. Tarne ca kuu.


LG L5 II E460
Paraku raami pole pakkuda, kuid uus ekraan koos klaasiga läheks kokku 40€

Kui kõik koos töösse panna, saab midagi alla ka teha.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011




sõnum 10.03.2016 01:49:33 vasta tsitaadiga

Tänud info eest .
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 16:48:19 vasta tsitaadiga

Nexus 7 (2013) digitizer mõraga ja ei tööta ülespoole mõra. Miks maksab korda tegemine?
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murukult
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2011




sõnum 10.03.2016 16:57:28 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Tablet Z must

Ekraan mõradega ja puutetundlikus ei tööta. Mis maksab korda tegemine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 17:00:02 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
Nexus 7 (2013) digitizer mõraga ja ei tööta ülespoole mõra. Miks maksab korda tegemine?

Tere,

*LCD +digitizer+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*A+ LCD + digitizer + vahetus - tarne umbes kaks nädalat - 81€

Parimat,





murukult kirjutas:
Sony Xperia Tablet Z must

Ekraan mõradega ja puutetundlikus ei tööta. Mis maksab korda tegemine?

Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 90€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 105€
*A LCD+digitizer+vahetus - KOHAPEAL - 115€
*A LCD+digitizer+raam+vahetus - KOHAPEAL - 125€
*OEM LCD+digitizer+raam+vahetus - ca paari päeva-nädala jooksul saab valmis - 145€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 18:52:07 vasta tsitaadiga

iPhone 5 valge tahab uut LCD + digitizerit saada (LCD teeb anomaaliaid ja digitizer ei tööta poolel ekraanil). Kui kaua võtaks aega? Kui üle nädala, siis jääb katki (tellin ise sellisel juhul ebayst ja vahetan ära, soov enne reisi korda saada).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 19:51:13 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
iPhone 5 valge tahab uut LCD + digitizerit saada (LCD teeb anomaaliaid ja digitizer ei tööta poolel ekraanil). Kui kaua võtaks aega? Kui üle nädala, siis jääb katki (tellin ise sellisel juhul ebayst ja vahetan ära, soov enne reisi korda saada).

Tere.
On olemas hiina ekraan kohapeal.
Ekraan ainult 55€, vahetusega koos 70€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 21:45:20 vasta tsitaadiga

Testides läks enda oma ka tuksi... Digitizer ei tööta äärtest. Seega, musta oleks ka?

E: Never mind, korra võtsin lahti raami ning töötab. Aga valge vastu oleks ikka huvi, kuid probleem on selles, et Tallinnas asun. Posti teel ei majanda kuidagi ära?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 22:26:54 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Testides läks enda oma ka tuksi... Digitizer ei tööta äärtest. Seega, musta oleks ka?

E: Never mind, korra võtsin lahti raami ning töötab. Aga valge vastu oleks ikka huvi, kuid probleem on selles, et Tallinnas asun. Posti teel ei majanda kuidagi ära?

Saab posti teel ka asjad aetud, pole probleemi. icon_smile.gif
Pane PS, kuhu saadan ja millega soov saada.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristik84
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2016




sõnum 11.03.2016 11:39:55 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 12:25:27 vasta tsitaadiga

kristik84 kirjutas:
Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?

Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristik84
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2016




sõnum 11.03.2016 13:27:26 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?

Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€


Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 13:58:21 vasta tsitaadiga

kristik84 kirjutas:
mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?

Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€


Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka?


Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristik84
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2016




sõnum 11.03.2016 17:16:42 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?

Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€


Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka?


Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.

Parimat,


Ok, nurgad saaksin ise ka tellida. Nurkade vahetamiseks ei oleks osanud ise telefoni lahti võtta, hea teada, et seda ei pea tegema. Kas siis katkine nurk tuleks lihtsalt "lahti kangutada", et uut panna saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 17:22:27 vasta tsitaadiga

kristik84 kirjutas:
mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
mteachx kirjutas:
kristik84 kirjutas:
Sony Xperia Z3 (D6603) ühel nurgal tükk väljas. Need nurgad plastmassist. Kas seda üksikut nurka võimalik vahetada?

Hei. Nurki võimalik vahetada küll. Peab vaid sobilikud värvid tellima. Tellides 4 kaupa. Hind 10€


Kas see 10€ sisaldab nurga vahetust ka?


Hei,
Ainult nurgad. Teoreetiliselt peaksite ise sellega hakkama saama. Klambrina läheb ta aasa, ehk telefoni pole vaja lahti võtta.
5€ oleks vahetus juurde.

Parimat,


Ok, nurgad saaksin ise ka tellida. Nurkade vahetamiseks ei oleks osanud ise telefoni lahti võtta, hea teada, et seda ei pea tegema. Kas siis katkine nurk tuleks lihtsalt "lahti kangutada", et uut panna saaks?

Ta on justkui klamber effektiga. Enda vanal tuli ka nurk ära, uusi ei tellinud, kuna sain uue teõefoni aga vana nurk jäi logisevalt, kuna oli kasutatud. Kuidas uued jäävad, 100%ei tea, kuna pole ennemvahetanud aga jah, telefoni lahti kakkuma ei pea.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristik84
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2016




sõnum 11.03.2016 17:27:28 vasta tsitaadiga

Aitäh info eest! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Suslik_3
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2016




sõnum 13.03.2016 23:29:22 vasta tsitaadiga

Valge Sony Xperia M2 aqua LCD ja digitizer katkised, mis oleks vahetuse hind? Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blayze
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 21:56:28 vasta tsitaadiga

Sony Xperia Z1
Must
Puutetundlikus ei tööta, klaas puru. Palju maksma läheks?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 22:14:11 vasta tsitaadiga

Suslik_3 kirjutas:
Valge Sony Xperia M2 aqua LCD ja digitizer katkised, mis oleks vahetuse hind? Tänan!

Tere,

*LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 50€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca kuu - 60€
*A LCD+digitizer+vahetus - tarne ca paar nädalat - 65€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - umbes paari päeva kuni nädalaga saab valmis telefon - 75€

Parimat,




Blayze kirjutas:
Sony Xperia Z1
Must
Puutetundlikus ei tööta, klaas puru. Palju maksma läheks?


Tere,

*LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 60€
*LCD+digitizer+vahetus-KOHAPEAL - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus-tarne umbes kuu - 70€
*A LCD+digitizer+vahetus- KOHAPEAL - 85€
*OEM LCD+digitizer+vahetus - umbes paar päeva kuni nädal - 105€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 10:41:05 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas Fujitsu - Siemens Lifebook P 701 ekraaniga saaksid ka aidata?

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 11:33:09 vasta tsitaadiga

Andre kirjutas:
Tere.

Kas Fujitsu - Siemens Lifebook P 701 ekraaniga saaksid ka aidata?

Tere. Saan uurida kasutatud ekraanidele võimalikku hinda küll jah. Kirjutan Teile, kui midagi teada saan soovil.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 19:28:25 vasta tsitaadiga

Telefon: Z1 compact
viga: ekraanil mõnes kohas puutetundlikkus kadunud (niiskusest)
Palju vahetus jupi hind + vahetus oleks ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 19:47:15 vasta tsitaadiga

QLIMAX kirjutas:
Telefon: Z1 compact
viga: ekraanil mõnes kohas puutetundlikkus kadunud (niiskusest)
Palju vahetus jupi hind + vahetus oleks ?


Tere,

*A digitizer+LCD+vahetus - tarne umbes kuu - 65€
*digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 65€ (1-2 surnud pixlit)
*A digitizer+LCD+vahetus - KOHAPEAL - 75€
*OEM digitizer+LCD+vahetus - paari päeva kuni nädalaga saab korda. - 90€

Hetkel on pakkuda ka üks vähe kasutatud ekraan, millel puutetundlikus ülemise ääre pealt ei toimi (täpselt see teateriba, tuleks telefon külili panna, siis korras.) Antud ekraan koos tööga 50€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauno772
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2012




sõnum 18.03.2016 02:29:27 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung galaxy s5 SM-G900F
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: Klaas täiesti ribadeks, olin sellise telefoniga ligi 4 kuud,nüüd täna panin tööl kogemata rinnatasku ja kukkus sealt välja otse ekraanile ja enam pilti ette ei võta aga telefon on sisse lülitatud. Eeldan et ainult ekraan katki.
Võimalik, et oleks vaja järgmise nädala neljapäevaks, kui saab.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 11:17:38 vasta tsitaadiga

rauno772 kirjutas:
Seadme mudel: Samsung galaxy s5 SM-G900F
Seadme värv: Kuldne
Mure/Muu info: Klaas täiesti ribadeks, olin sellise telefoniga ligi 4 kuud,nüüd täna panin tööl kogemata rinnatasku ja kukkus sealt välja otse ekraanile ja enam pilti ette ei võta aga telefon on sisse lülitatud. Eeldan et ainult ekraan katki.
Võimalik, et oleks vaja järgmise nädala neljapäevaks, kui saab.
Spoiler Spoiler Spoiler


Tere, kahjuks oleks antud telefoni ekraanile ooteaeg ca kuu, varem pole saada.
Hind tuleks 120€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 12:48:01 vasta tsitaadiga

SIM pesa vahetamisega sa ei tegele?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.