Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2025 05:28:55 vasta tsitaadiga

Mul ka üks pakk oli sama casega....seda teksti kirjutatatkse siis kui tracking update tuleb.
Aga see pakk jõudis 2,5 kuuga kohale...ma olin juba lootuse kaotanud

Seni kõik pakid 2 nädalaga tulnud.
Samas see pakk oli ka vähe suurem kui tavapakid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 16.01.2025 18:30:45 vasta tsitaadiga

Seega olin ikkagi vähemasti õiges kohas selle case avamisega? Mismoodi siis edasi toimima peaks muidu, ootama veel?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2025 19:23:05 vasta tsitaadiga

Kui on tähtaeg möödas, ei ole oodata midagi. Variant on võtta müüjaga ühendust selle "message center" nimelise asja kaudu ja paluda ostukaitse pikendamist, kui arvad, et võib veel tulla.
Kui ei taha enam oodata, pead siiski dispuudi alustama.
Aga seda, et oled kauba kättesaanud, ei tohi küll valida, see müüja ajab sulle kärbseid pähe.
Kui kaupa pole saanud, siis nii kirjutadki.
Lähed: orders->order details->returns/refunds ja peaks avanema sarnane pilt:

Sealt "delivery status" noolega kastist hakkad valima neid variante ja nii edasi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 17.01.2025 03:18:31 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Kui on tähtaeg möödas, ei ole oodata midagi. Variant on võtta müüjaga ühendust selle "message center" nimelise asja kaudu ja paluda ostukaitse pikendamist, kui arvad, et võib veel tulla.
Kui ei taha enam oodata, pead siiski dispuudi alustama.
Aga seda, et oled kauba kättesaanud, ei tohi küll valida, see müüja ajab sulle kärbseid pähe.
Kui kaupa pole saanud, siis nii kirjutadki.
Lähed: orders->order details->returns/refunds ja peaks avanema sarnane pilt:

Sealt "delivery status" noolega kastist hakkad valima neid variante ja nii edasi.


Kui ma seal sinu pildil sarnaselt valin esimesest aknast "package not received", siis saan vastuseks "Refund can't be processed right now
Order in transit. If the tracking doesn't update, you can apply for a refund. " , kui selle tesie variandi valin sealt esimesest akna valikust "items received in part or in full", siis saan edasi liikuda, ent sealne valik pole justkui õige, kuna ma pole reaalselt pakki kätte saanud. Ja samalt müüjalt tellisin kaks pisividinat ühe tellimusega, kui see midagi peaks mõjutama.

Aga tegin hetkel nii nagu see müüja seal siis justkui soovitas, et valisin selle teise variandi ja valiku "ma ei vaja seda toodet enam" ja sealtkaudu tundub, et avas ka selle case-i, eks näis siis kas toimib või mis sedapidi saab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2025 07:26:46 vasta tsitaadiga

Siis ei oska midagi arvata, sellist olukorda pole endal esinenud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2025 21:58:18 vasta tsitaadiga

Kas Ali on autonaatselt tellimuse kättesaamise kinnitanud? Mida Order Details all näitab: The system automatically confirm receipt after ... days? Mul hetketellimustel 74 päeva ooteaega, on olnud ka 90.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 23.01.2025 02:28:43 vasta tsitaadiga

Täitsa toimis sedapidi nagu tegin siis seal, raha tuli tagasi arvele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 19:49:05 vasta tsitaadiga

Aliexpressi on ilmunud Free returns, tagasimakse 1–10 tööpäeva, tagastus 15 päeva kättesaamise hetkest. Eks näha ole, kuidas asi toimima hakkab. Huvitav, kas nüüd hakkavad ära kaduma vale kirjeldusega kaubad? Näiteks 120A laadija, mis tegelikult ilmselt 2-6A (metallitükk korpuses raskuseks): https://shorturl.at/OkIKS
Ostsin ühe lennuki mudeli just, millel kirjelduse järgi metallkorpus. Olen kindel, et see on plastik. No vaatame, kas saadame tagasi kui tuleb.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 21:08:19 vasta tsitaadiga

Mis ajast aliexpressist pakid unisendi tulevad? icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 21:11:17 vasta tsitaadiga

Mul siiani omniva olnud, just eile oli viimati.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 21:20:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, vb asi selles, et tegu oli aku-ga. Vaatan trackingust, et kenasti lennukiga euroopasse hollandisse saadetud ja sealt maadpidi eestisse. Vb omniva allergiline nende vastu.
Aga suht kiirelt jõudis, tellides näitas, et alles 18 juuni jõuab ja arvasin, et ju maad pidi saadetakse siis. icon_biggrin.gif
Oli küll omniva automaadi adre pandud aga õnneks pandi siis lähimasse unisendi. beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 22:24:04 vasta tsitaadiga

No aga miks mitte, kui varem tuli leetu ja sealt omnivasse, siis miks mitte leetu ja sealt nende pakiautomaati.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 22:28:57 vasta tsitaadiga

salatoimik, eelmisel nädalal sain ka AliExpressi paki kätte Unisendi pakiautomaadist, mitte Omniva. Mul oli ka Omniva pakiautomaadi aadress pandud.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 27.04.2025 22:39:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis ajast aliexpressist pakid unisendi tulevad? icon_eek.gif


Sama case, väike saadetis, ei midagi erilist (ei ole aku, tehnika ega midagi mis võiks olla "eriline"), vanasti samad asjad tulid omnivasse nüüd unisend icon_redface.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 23:38:31 vasta tsitaadiga

konkurents
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2025 23:46:37 vasta tsitaadiga

Kunagi oli häda, et hiina prügi kohaletoimetamisele peab eesti riik peale maksma, nüüd seda muret siis pole.

Vbl mingi aeg suudeti see ka kasumlikuks teha, tehti siin mingid ühisfirmas hiinlastega, post11, postikastidesse lõpetati toomine ära jne.


Mõistlik oleks sellistes kohtades äkki üldse panna oma päris aadress, mitte automaadi oma nagu alguses soovitus oli.
Omniva saadab niikui nii automaati ja kodulehel saad valida oma automaatide eelistused.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 08:15:25 vasta tsitaadiga

Unisendiga tulevad jah. Kusjuures tegin tellimuse ära ja paari päeva pärast tuli e-mail, et minu nimele on Unisendis pakk registreeritud. Rohkem mingit infot polnud. Korraks oli selline wtf moment, et mis skämm see nüüd on.
Mul õnneks on Omniva ja Unisendi automaadid kõrvuti samas asukohas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 08:32:46 vasta tsitaadiga

Üksikud tulevad ka postkasti ja vahel ka lähimasse postkontorisse.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 08:41:04 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal mingid super economy pakid on tulnud unisendi. Temu " mööda maad " transpordiga pakid ka.
Mulle see muidugi eriti ei sobi, automaat on tükk maad eemal.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 10:20:17 vasta tsitaadiga

Unisend mingi uus asi jah vist. Tegin ühe tellimuse ja see tehti kaheks, sest vedelikku koos tehnikaga ei tahetud ühes pakis saata. Mis on ka loogiline, sest kui lekkima hakkab vms..
Aga nö kuivkaup ehk tehnika läks omnivasse ja vedelik unisendi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 16:09:23 vasta tsitaadiga

Mul ka Unisendi värk. Kuigi tellisin otse koju. Pakk selline ka nii ja naa, et kas postkasti mahub.
Huvitav kui panna koju tavalise asemele suurem postkast, kas siis tuleks ka suuremad pakid koju postkasti?
Või see otsus et kas pakk tuleb koju või läheb automaatkappi tehakse paki suuruse järgi kuskil keskuses?
Kui nüüd dollar on väga nõrk siis on asjad kõik meile palju odavamad?
Võrreldes aasta algusega vahe 12%
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 16:35:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kui panna koju tavalise asemele suurem postkast, kas siis tuleks ka suuremad pakid koju postkasti?
Või see otsus et kas pakk tuleb koju või läheb automaatkappi tehakse paki suuruse järgi kuskil keskuses?

Ja see keskus või kesiganes siis teab, et sina panid endale suurema postkasti?
Või käib kuller lihtsalt proovimas, et kas mahub või mitte?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 17:01:56 vasta tsitaadiga

Keskus ei teagi aga kui Omniva kuller käibki proovimas, siis suurem kast aitaks ju küll.
Pakiautomaadi saaks ka koju paigaldada, aga sel tasu ~154€ aastas.
Aga DPD jaoks saaks küll ise kasti ehitada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 17:50:56 vasta tsitaadiga

mul 95% läheb paki automaati, isegi väiksed. vahest mõni väiksem poetatakse postkasti. alis aadressiks on valitud ikka kodune aadress.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 29.04.2025 23:59:34 vasta tsitaadiga

Kaua Unisend neid pakke hoiab? Omnival on saabumise päev + nädal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2025 07:33:50 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kaua Unisend neid pakke hoiab? Omnival on saabumise päev + nädal.

3p

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2025 09:15:02 vasta tsitaadiga

See on küll debiilselt lühike aeg! icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2025 14:58:39 vasta tsitaadiga

Tellisin temust mingeid hilpe maale, seekord tulid dpd-ga.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2025 21:08:05 vasta tsitaadiga

https://www.ezoom.top/ tellinud keegi siit ja kas on ustav? icon_rolleyes.gif
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2025 21:21:53 vasta tsitaadiga

Tõesti loodad, et sellise jabura hinnaga midagi saab?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2025 21:30:46 vasta tsitaadiga

Selliste hindadega võiks poe tühjaks osta, ametlikult maksud ära maksta ja siis rikkaks saada icon_cool.gif thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 11.05.2025 23:52:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Selliste hindadega võiks poe tühjaks osta, ametlikult maksud ära maksta ja siis rikkaks saada icon_cool.gif thumbs_up.gif

Lahedad hinnad icon_smile.gif
Jajahh, pood tasub tühjaks osta, rikkaks saab küll sellepeale keegi teine...
Ja muide, see on ikka maksuvaba ju. Ülekande tegemine vist ei lähe maksu alla, no oleneb muidugi panga lepingust...
icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2025 12:45:26 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
https://www.ezoom.top/ tellinud keegi siit ja kas on ustav? icon_rolleyes.gif

https://ie.trustpilot.com/review/ezoom.top
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2025 15:51:21 vasta tsitaadiga

5 ja 7 mail tellitud kola loeti täna leedus omniva koodiks. est del. oleks 23 ja 30 mai. 1 lenovo klaviatuur ja delli veebikaamera.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2025 17:04:22 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
https://www.ezoom.top/ tellinud keegi siit ja kas on ustav? icon_rolleyes.gif

Kui nad PayPali makset võtavad, siis midagi nad sulle saadavad. Lihtsalt mitte seda mis tellisid.
Ma olen huvi pärast kunagi proovinud ( mitte sellelt konkreetselt lehelt ).

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2025 12:59:08 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
salatoimik, eelmisel nädalal sain ka AliExpressi paki kätte Unisendi pakiautomaadist, mitte Omniva. Mul oli ka Omniva pakiautomaadi aadress pandud.

Tellisin uuesti sama asja, seekord tuleb Omnivaga - Omnivalt tuli pakiteatise e-mail.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 21.05.2025 23:05:56 vasta tsitaadiga

Kuradi hiinlased ei lisanud pakile IOSS koodi (Omniva väitel) ja pidin ise deklareerima hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 22.05.2025 00:42:06 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120378854/huvasti-odavkaubad-euroopa-liit-plaanib-kehtestada-temu-ja-sheini-vaikepakkidele-lisatasu

Ühesõnaga tundub, et ikkagi euroopa liidu tasandil on plaan hiinlane siit välja suretada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2025 11:26:30 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mainitakse konkreeselt Sheini ja Temu. Ilmselt muidugi ajakirjaniku omalooming, ei tahaks uskuda, et seadusesse nimeliselt need kaks kirjutatakse.
Aga ei sureta see 2€ pakitasu hiinlast veel välja. Võib-olla ainult selle kõige odavama sodi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2025 11:31:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Huvitav, et mainitakse konkreeselt Sheini ja Temu. Ilmselt muidugi ajakirjaniku omalooming, ei tahaks uskuda, et seadusesse nimeliselt need kaks kirjutatakse.

Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.reuters.com/business/retail-consumer/eu-eyes-2-euro-handling-fee-online-parcels-customs-reform-2025-05-21/

Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.euractiv.com/section/politics/news/eu-proposes-e2-package-fee-to-tackle-flood-of-chinese-low-cost-goods/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2025 12:26:36 vasta tsitaadiga

Test.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2025 21:57:36 vasta tsitaadiga

Aliexpressi pakid läbi omniva tulevad nüüd läbi soome.. midagi uut. Kui siin mingi aeg hakkasid läbi Leedu tulema siis sellest midagi isegi kuulnud, kuid nüüd Soomes ka transiitladu vms? Kood ikka sama omniva oma nagu alati..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2025 08:42:09 vasta tsitaadiga

Hiina pakid tulevad jah mõnda aega juba läbi Soome, ka Kaup24 vahendusel ostetud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2025 18:02:41 vasta tsitaadiga

vi.aliexpress.com
Kui aliexpress.com lehele lähen, siis viib lehele, kus ees see vi. Teises browseris ei olnud seda ees. Kas see mingi probleemne (kahtlane) koht?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2025 17:17:44 vasta tsitaadiga

Mul kõik viimased tellimused läksid nädal hiljem canceliks ja automaatne refund. Vahest harva mõni üksik asi on tühistatud ja nüüd terve tellimus.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 26.06.2025 23:44:10 vasta tsitaadiga

viimane tellimus unisendiga tuli ligi 3 nädalat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2025 00:22:01 vasta tsitaadiga

Temust ka nüüd kõik unisendiga viimasel ajal teele pandud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 23:46:40 vasta tsitaadiga

link
See on midagi uut. Hakkasin kommentaare vaatama ja valdav osa on 5 tärni ning tekst a la "kiire tarne, pole veel proovinud, aga loodetavasti töötab". Wtf? icon_lol.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 02:20:01 vasta tsitaadiga

5. September? icon_rolleyes.gif
Kiire tarne kui asi eus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 11:57:50 vasta tsitaadiga

See Max. 1 pcs/shopper on ka huvitav. Nagu vene ajal talongisüsteem icon_biggrin.gif
Teab kas on meelega skeemitatud, et toote hind odavamaks muuta ja transpordi eest rohkem küsida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.