Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:25:04 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
velsa kirjutas:
Ee, oota 3000mhz oli nüüd siis 1,35v stabiilne või 1,45v? Screen näitab et 1,35v, sinu jutt väidab aga, et 1,45v. icon_rolleyes.gif

prigo kirjutas:
http://www.zone.ee/prigo/3ghz@1.350%20prime%20stable.JPG?2
Def voldiga 3000mhz stabiilne!
Primet lasin mingi 10minti ja siis panin pii 1m peale.
EDIT:Vaatsin biosest.3000mhz stabiilne oli +0,1V ehk siis 1.450V


Kui 1,35v polnud 3000mhz stabiilne, kuidas ta siis primet ja värki sai lasta su screenil?

Ei tea see asi peksab seal segast!
Bioses oli +0.1V igatahes kui ta 3.0ghz peal stabiilne oli.Vb panin bios ka segast kuid usun ikka enne biossi kui mingit jama!
njaa icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 14:30:37 vasta tsitaadiga

No üks neist kahest kas bios või throttle watch pani segast!Eeldan pigem teist!
Suurema voldi puhul, kui 0.1V näitab throttle watch aga kenasti! thumbs_up.gif
Aga üldiselt mul täiesti pohhui mida mingi AHV usub või ei!
icon_wink.gif Praegu läks enda sassi,arvasin ennemuite, et on prime stable, tuli nüüd välja et ei olnud 3100mhz juures.
Nagunii jookseb enamus ajast@2.8ghz stock voldiga ja olen igati rahul!


viimati muutis prigo 25.07.2006 14:33:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:31:37 vasta tsitaadiga

ei selge selge icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 14:34:32 vasta tsitaadiga

Palju Sponge Bob enda San Diegost õhuga välja pigistas? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:46:45 vasta tsitaadiga

sponge bob vä?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:47:11 vasta tsitaadiga

kahtlane kahtlane ... smells like bullshit, see selleks, tegelikult on olemas sama häid sändieeegosi nagu minu opteron 144 icon_rolleyes.gif icon_wink.gif ise asi kas sinul see on , kuna sa veierdad, ja imho spii 1m pole mingi stabiilsus, ammugi mitte 10 min prime icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:49:14 vasta tsitaadiga

rääkimata sellest, et algul on prose 3000mhz 1,35v primestable, järgmiselhetkel on juba 1,45v 3000mhz primestable, kuigi screen koos primega on tehtud 3000mhz ja 1,35v peal, vahepeal vilksab üldsegi sisse mingisugune 2800mhz. Norm jap. Lase prime käima mõned tunnid ja tule siis lagedale ekraanitõmmistega.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:06:22 vasta tsitaadiga

Vähe pohhui.Usu siis seda mida räägib pilt.Võin panna tunniks-kaheks ka primet,enivei on stabiilne.Mõnel pole lihtsalt mõistust olla ja on vist liialt kade!
Uskuge siis skriini, et def voldiga oli 3000mhz,võin kunagi lasta kauem ka primet!
BIOSES OLI SIISKI 1,45V!
EKSISIN ALGUSES!ON RASKE ARU SAADA?
Mis bs siin siis on?
Tahtsid ju ennem kiiresti skriine!(velsa)
Poleks kiiresti teinud siis oleks siin nagunii 2lk olnud läbu, et oi prigo ikka on hea vend, et tegelt ei suuda midagi vms.
1,35V 2900mhz oli kaks kolm tundi primet lasknud ja stabiilne.3000mhz peale +0.1V olen lasknud varemgi primet ja on olnud stabiilne!
Praegu tahtsite 3100mhz peale saada prime stable skriini!
Mis teid nüüd see 3ghz kotib!
Sponge-sama häid sandieegoisd nagu sinu opteron 144!?
Saad aru sina oled enda arust mingi xtriimoverklokker kuid mina mitte.
Sina lased dice ja dry ise ja vesi jne!
Mul on aga sitt termopasta vahel(MX1)ja freezer 64pro!
Mäludeks on tavalised PQI pulgad.
Mida sa tahad nendest?
Mõni siin ei saa enda san dieegot üle 2800mhz-igi!
Olen ma öeldnud, et 1m on stabiilne?
Ma tegin teie jaoks tesit mitte enda!
Ise olen lasknud 32m ja prime!Stabiilne!Nii testin ma ise tavaliselt.Mõnikord panen veel kolmdeemargi kah käima.
Tra pooled vennad on ikka siin HV-s mõnusad arvutifriigid!Näita skriini, ma ei usu!Mina ju ei saanud nii äää.
OT:Mida sa Sponge ise ajad?Oi sul jookseb oblivion ma ei tea mis graafikaga jne.HUI!Velsa tegi ju testi ja enda x1800xt 512mb ja on see poole sitem kaart kui sinu x1800gto? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Lase enda Opty õhuga ja suvaliste pulkadega kurjaks!?Ütlesin ka varem, et ma ei benchi/OC kellegi jaoks!Teen seda ise selleks, et saada mängudes parem perf.Sul ju terve masin enam vähem OC jaoks ehitatud.Mul juba mobo epox 9npa7i.Olen ise rahul.Ei osta juppe selleks ,et praegu oleks saanud mäidata 3100mhz prime stable skriini.Oi ma oleks kõva mees olnud kohe icon_razz1.gif Okok wannabiid uskuge mida tahate, mul enivei pohhui!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 16:13:28 vasta tsitaadiga

Aga lükka siis prime käima siin mõneks tunniks, kui taustal käib siis ei tohiks see midagi/kedagi segada...Sul lihtsalt selline jutt, et "käis", "käiks", "oleks", mis muudab asja väga kahtlaseks.

Ja keda sa siin arvutifriigiks sõimad ? Lihtsalt pole eriti igapäevane nähtus, et teeb def voldil 3ghz PRIMESTABIILSELT ÄRA. Kui õhtuks on ette näidata screen 3ghz peal ~3h primet teinud prosega siis usun. Praegu ei usu ikkagi, kuna su segane ja arusaamatu jutt tekitab kahtlusi. icon_razz1.gif

prigo, ennem sa ju ise näitasid screeni, kus 1,35v prose ja 3000mhz ning lasi primet ja nüüd räägid ju endale vastu, et teeb 01v primet. Miks siis asja kehvemaks muuta, kui tegelikult on parem?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:17:43 vasta tsitaadiga

OKOK!MA LASEN JUBA PRIMET JA OLEN ILGEL KÕVA MEES! 8)
3000mhz@1.350V jookseb. thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Throttle watch,winamp,prime96,msn,mozilla(hv) hookseb kui kedagi huviatam peaks. icon_lol.gif


viimati muutis prigo 25.07.2006 16:24:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 16:25:16 vasta tsitaadiga

Jällegi, lasen primet jne jne.

Mu pennu laseb hetkel kodus primet 2,66ghz@ 60omfgHz. Mida sa tühja sokid, näita pilte. icon_smile.gif


viimati muutis Anti 25.07.2006 16:26:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:30:29 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Kle sa ära hakka siin sõimaga ja targutama. Kui küsitakse screeni, siis miks mitte öelda, et oodake, lasen primet käia paar tundi ja siis annan, mitte et lased primet 10min ja siis ütled et näe 1337 stabiilne. Asi oleks kõik lihtsam olnud. icon_smile.gif

EDIT: Võid teha jah ühe pilid thumbs_up.gif

Panen super pii 32m ka veel käima?Või pole vaja!?
EDIT:Velsa nüüd am vist jätangi@3.0ghz 24/7! thumbs_up.gif Hea def. voldiga kah.Aga ennem ikka oli bioses +0.1V.Praegu panin cpu overvoltage off!Throttle watch näitab kah 1.350 niiet vast on kah.Igaljuhul temp on endam vähem sama mis pea def sagedusel. icon_confused.gifMõned kraadid on ikka kõrgemad eriti full lodasi aga idelis on sama. icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 16:33:26 vasta tsitaadiga

irww, hea mees oled ikka icon_lol.gif Btw su eelmisel screenil näitas ka 1,35v ju.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:42:06 vasta tsitaadiga

Mida iganes.Ma ei lase kunagi asjast max-i isegi mitte madalate tempide puhul välja.
Pohhui juurde nagunii sittagi ei anna.Panen pii 32m ka veel jooksma!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 16:48:55 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Mida iganes.Ma ei lase kunagi asjast max-i isegi mitte madalate tempide puhul välja.
ära lase jah.

Ma lihtsalt ei saa sellest aru, et ennem lasid 1,35v ja 3ghz peal primet ja nüüd sokid, et OH PROSE JOOKSEB KA 1,35V PEAL 3000MHZ, võiks 24/7 jooksutada. Mis avastus see on, kui sul ennem juba sama asja tegi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 16:56:04 vasta tsitaadiga

TRA SA MEES EI SAA IKKA ARU!MA ÜTLESIN ET VAREM MA EI OLEGI DEF VOLDIGA ÜLDSE NII KÕRGELE RONINUD!
Ma ütlesin et olen lasknud kui sed +0.1V ja sealt edasi.Olen ka pannud voldid kohe põhja +0.3Vja nta peale vist saab.Ja siis hakanud ronima.Olen lasknud juba mingi kuu aega tagasi 3000mhz priem stable +0.1V kus throttle watch näitab kah 1.450.Ei saa sa ikka aru?!
Praegu jookseb def voldiga@3000mhz primet.Siia maani on kõik ok olnud mingi 15minni.Varem lasin def voldiga 2900 peale sealt edasi panin ühe nõksu ja oli pang.See oli mingi alla 11 kordajaga.Kuid täpsemalt ei mäleta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 17:22:33 vasta tsitaadiga

Ok, ok, ok icon_biggrin.gif Las ta olla, ma ei viitsi enam seletada. Teeme siis nii, et sul on selline vinge 1337 prose siis. thumbs_up.gif

EDIT: sa muidu steppingut ei tea sellel prosel? Et äkki kui kunagi plaanin osta, siis vaataks taolis steppingut. thumbs_up.gif

EDIT2: ja võta asja rahulikult, pole vaja ärrituda
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 17:34:41 vasta tsitaadiga

Nonii käisin väljas vahepeal.Tagasi tulles oli asi lihtsalt pange pannud.Pilt seisid ja kõik. thumbs_down.gif icon_wink.gif
Tegin resa ja asi oli uuesti 3.0ghz peal.Ise lükkasin 2.8 peale tagasi.Ju siis asi ei ole ikka def voldiga 3.0ghz stabiilne.Aga noh mingi 30-40 minta lasi ikkagi primet def voldiga 3.0ghz peale. thumbs_up.gif
velsa-family on f model 7 stepping 1 ext. family f ext model 27 revision sh-e4!
Niiet mul ikka sitt prose. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 18:31:15 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Vähe pohhui.Usu siis seda mida räägib pilt.Võin panna tunniks-kaheks ka primet,enivei on stabiilne.Mõnel pole lihtsalt mõistust olla ja on vist liialt kade!
Uskuge siis skriini, et def voldiga oli 3000mhz,võin kunagi lasta kauem ka primet!
BIOSES OLI SIISKI 1,45V!
EKSISIN ALGUSES!ON RASKE ARU SAADA?
Mis bs siin siis on?
Tahtsid ju enne kiiresti skriine!(velsa)
Poleks kiiresti teinud siis oleks siin nagunii 2lk olnud läbu, et oi prigo ikka on hea vend, et tegelt ei suuda midagi vms.
1,35V 2900mhz oli kaks kolm tundi primet lasknud ja stabiilne.3000mhz peale +0.1V olen lasknud varemgi primet ja on olnud stabiilne!
Praegu tahtsite 3100mhz peale saada prime stable skriini!
Mis teid nüüd see 3ghz kotib!
Sponge-sama häid sandieegoisd nagu sinu opteron 144!?
Saad aru sina oled enda arust mingi xtriimoverklokker kuid mina mitte.
Sina lased dice ja dry ise ja vesi jne!
Mul on aga sitt termopasta vahel(MX1)ja freezer 64pro!
Mäludeks on tavalised PQI pulgad.
Mida sa tahad nendest?
Mõni siin ei saa enda san dieegot üle 2800mhz-igi!
Olen ma öeldnud, et 1m on stabiilne?
Ma tegin teie jaoks tesit mitte enda!
Ise olen lasknud 32m ja prime!Stabiilne!Nii testin ma ise tavaliselt.Mõnikord panen veel kolmdeemargi kah käima.
Tra pooled vennad on ikka siin HV-s mõnusad arvutifriigid!Näita skriini, ma ei usu!Mina ju ei saanud nii äää.
OT:Mida sa Sponge ise ajad?Oi sul jookseb oblivion ma ei tea mis graafikaga jne.HUI!Velsa tegi ju testi ja enda x1800xt 512mb ja on see poole sitem kaart kui sinu x1800gto? icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Lase enda Opty õhuga ja suvaliste pulkadega kurjaks!?Ütlesin ka varem, et ma ei benchi/OC kellegi jaoks!Teen seda ise selleks, et saada mängudes parem perf.Sul ju terve masin enam vähem OC jaoks ehitatud.Mul juba mobo epox 9npa7i.Olen ise rahul.Ei osta juppe selleks ,et praegu oleks saanud mäidata 3100mhz prime stable skriini.Oi ma oleks kõva mees olnud kohe icon_razz1.gif Okok wannabiid uskuge mida tahate, mul enivei pohhui!
kui sul kõigest nii pohui on siis mida sa tõmbled ma ei saa aru icon_rolleyes.gif ning mul on see GTO pmt samale tasemele klokitud mis velsal, aga tempa prose on hetkel ilmselt liiga nõrk võrreldes opteroniga, ning selliseid sandysi mis teevad def pinge 3 -3,1 GHz on küll ja küll, aga lihtsalt , ise asi kas sinul see on ...
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 18:59:42 vasta tsitaadiga

Nojah minu prose igatahes see ei ole.
3ghz def pingega teeb primet kuskil 30minti siis kotis!Super pii laskmiseks käib kah!
Ok ma enam ei torgi seda teemat!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 17:20:30 vasta tsitaadiga

Keegi uusi ja odavaim X2 kah testinud on? Kas 4200+ ja 4600+ (peale hinna) ka tõsisem OC vahe on? Nii palju kui väljamaalt tulevaid lugusid uurida, on tulemused külllatki erinevad ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 17:11:22 vasta tsitaadiga

selline jama:

2700mhz (300x9, mälu 386mhz) on 1.45v stabiilne, aga mitte Prime95 stabiilne. (jookseb 5-10min siis error)
eesmärk on 2800mhz saada siis jookseks mälu ka 400mhz

aga ma ei saa kuidagi 2700mhz prime95 stable isegi 1.55v
HTT kordaja on 3x

süsteem:

AMD64 3000+ Winni
2x 512mb A-Data
Abit KN8 Ultra nForce 4 Ultra
350W Chiftec
hetkel ATI 4mb PCI

ise arvan et asi toites, kuna toitejuhe on 20pin aga emaplaat vajab 24pin ja toide suht n6rk ka icon_confused.gif
õhtul tuuakse 420W Colortec 24 pin toide ja 7900GT testimiseks.

palun jagage oma kogemusi & any ideas ? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.07.2006 17:12:33 vasta tsitaadiga

Mastersas, kas chipile andsid pinget juurde?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 17:29:49 vasta tsitaadiga

1.5 oli defult ma proovinud isegi 1.9v (2.0v max) ikka sama jama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.07.2006 17:33:28 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
1.5 oli defult ma proovinud isegi 1.9v (2.0v max) ikka sama jama icon_neutral.gif
Kuna sa juba ise oma mobot profiilis juustuks nimetad, siis ehk ta ei talu 300 MHz HTT-d icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 17:40:49 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
selline jama:

2700mhz (300x9, mälu 386mhz) on 1.45v stabiilne, aga mitte Prime95 stabiilne. (jookseb 5-10min siis error)
eesmärk on 2800mhz saada siis jookseks mälu ka 400mhz

aga ma ei saa kuidagi 2700mhz prime95 stable isegi 1.55v
HTT kordaja on 3x

süsteem:

AMD64 3000+ Winni
2x 512mb A-Data
Abit KN8 Ultra nForce 4 Ultra


Sul on hea winchester mis on nõus üle 2600 Mhz töötama!

200 Mhz peaks mälud ikka töötama, isegi tihedate taimingutega, seega on prose see mis ei taha rohkem joosta ehk juu siis on füüsikaline piir saavutatud. Kõige lihtsam oleks SuperPI 32M kasutada stabiilsuse testimiseks. Juba suhteliselt alguses annab ta teate kui prose ei tööta 100% nii nagu vaja.

Endal on 1,520 V ja hetkel just testisin 32M ning 257x10 sain tulemuseks mis superpi läbi tegi. Jahedama toaga on masin ka 2600 Mhz peal jooksnud. Pinge tõstmine ilmselt aitaks need ekstra ~50 Mhz veel kätte saada aga lisasoojus ja suurem voolutarve ei tasu ennast ära.

Enda MSI Neo2 lubas 316 Mhz HT kasutada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 17:41:16 vasta tsitaadiga

Tõstataks selle vana probleemi SATA HDD + OverClock. On kellelgi mingi soovitus mida ma peaks tegema, et see vaking SATA lolliks ei läheks. Praegu lõppeb iga väike oc sellega, et masin ei lähe enam käima kuni biosis kõik jälle default pandud. Läbi olen proovind kõik sata pesad ja torkind kõikvõimalikke biosi sätteid aga mitte midagi ei mõju.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.07.2006 17:41:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sul on hea winchester mis on nõus üle 2600 MHz töötama!

Hea märkus jah. Ei pannud seda tähelegi. icon_redface.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 17:56:03 vasta tsitaadiga

lülita arvuti välja ja vaheta kaabli auku, siis peaks normaalselt yles buutima. endal oli sama jama mingi Epox nForce4 4x emaplaadiga.
see oli pidevalt siis kui arvuti käima panin ketas läks lihtsalt lolliks ja ei tahtnud buutida v6i vahest loadis WinXp sse mingi 15min.
aga see jama kadus pika peale, nagu ketas oleks harjunud Overclockitud setingutega.

Enda jamast:

2600mhz (9x290, mälu 472mhz @ 2.8v) oli stabiilne 1.38v, jahutuseks Zalman 9500CU idle 28c ja load 36c
nii et sina Le Inc arvad et asi ei ole toites ?
muidugi nüüd hakkas enda SATA ketas ka kummitama icon_rolleyes.gif

muide mis tähendab DDR ref voltage, ainult 4 valikut: -60mV, -30mV, Defult, +30mV.
kui bios reseti teen siis paneb alati -60mV icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.07.2006 17:59:14 vasta tsitaadiga

Nendel MSI mobodel ei pidavat PCI lukk töötama, seega lootusetu juhtum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:05:38 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Tõstataks selle vana probleemi SATA HDD + OverClock. On kellelgi mingi soovitus mida ma peaks tegema, et see vaking SATA lolliks ei läheks. Praegu lõppeb iga väike oc sellega, et masin ei lähe enam käima kuni biosis kõik jälle default pandud. Läbi olen proovind kõik sata pesad ja torkind kõikvõimalikke biosi sätteid aga mitte midagi ei mõju.


See s-ata kontroller mis on nVidia enda oma on HT suhtes lukus, teised (marvell vms.) jällegi ronivad HT kaasa. Endal on kaks s-ata porti kasutusel (port 3 ja 4) ning 1 ja 2 (mitte nVidia kivi) BIOS kinni keeratud. Ehk nForce 4 kivil on teised prodid kah juba HT suhtes lukus? icon_biggrin.gif Igatahes nii süsteem töötab.

Minu teada üle 220 Mhz HT ei saanud sättida kui s-ata ketta kaasa veab. Seega ei tohiks selles asi olla.

Varem kui endal olid püssid DDR566 mälud jooksis kah masin 289x9 (mälud HT 1:1), kuid näiteks 290x9 lõppes Prime95 või SuperPI 32M kokkujooksmisega. Ehk protsessori max. kiirus võib tulla väga äkki ette, eriti winchesteri puhul.

Mul oli kah varem 350 W Chieftec ja kõik töötas nigu vaja, lihtsalt 410 W Chieftec'il on 120 mm vent, sellepärast otsustasin ümber vahetada.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 18:13:14 vasta tsitaadiga

Proovin saada mälu kuidagi 490mhz @ 2700mhz sellest peaks piisama ma arvan.
aga mälu ei taha samuti stabiilne olla yle 470mhz icon_neutral.gif

2x A-Data 512mb

defult 2.5-3-3-8 T1 400mhz @ 2.6v
hetkel funkavat 476mhz 2.5-4-4-8 T1 @ 2.9v ja siis mingi Ref Voltage -60mV

nüüd oleks vaja veel saada kuidagi 14mhz juurde icon_smile.gif
kui keegi teab midagi timingutes palun andke nõu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:46:07 vasta tsitaadiga

Pean vist siis OC loobuma või ATA kettad panema masinasse, sest tundub, et mul lähevad kõik sata pesad oc-ga kaasa. kunagi sai clokitud küll, aga jusiis oli vist sel ajal veel ata kettad küljes.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:51:20 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Pean vist siis OC loobuma või ATA kettad panema masinasse, sest tundub, et mul lähevad kõik sata pesad oc-ga kaasa. kunagi sai clokitud küll, aga jusiis oli vist sel ajal veel ata kettad küljes.
boodi ülesse 201 fsb, ja 101 pcie ja kloki clockgeniga, vaata mis siis teeb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 19:22:27 vasta tsitaadiga

Mis ikka. Restart kohe. Natuke saab fsb tõsta... niiumbes 10Hz ja peale seda kaputt. Mul siin korra juba õnnestus ketta filesystem täitsa piiksu keerata liiga "optimistliku" OC kui ma laksust 9x250 panin ja peale ketta taastamist hakkasin uurima ja selgus, et sataga ongi see jama. Selles samas teemas ka päris palju räägitud, aga lahendust justkui pole eriti.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 19:41:35 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Mis ikka. Restart kohe. Natuke saab fsb tõsta... niiumbes 10Hz ja peale seda kaputt. Mul siin korra juba õnnestus ketta filesystem täitsa piiksu keerata liiga "optimistliku" OC kui ma laksust 9x250 panin ja peale ketta taastamist hakkasin uurima ja selgus, et sataga ongi see jama. Selles samas teemas ka päris palju räägitud, aga lahendust justkui pole eriti.


BIOS uuendus ehk?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 20:09:08 vasta tsitaadiga

Kõikse uuem bios peal. Samuti kõik ülejäänd võimalikud draiverid.
Muide praegu tegin väikse testi. Muidu masinas jookseb paar ballistix mälusid dualis (2x512). Lisasin neile juurde ühe pulga 512 mb Kingstonit. kokku sai 1,5 Gb mälu. Dualis mäludega 3dmark03 8155p ja selle lisamäluga 7800p. See niisama näiteks dualis mälude eelisest.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 27.07.2006 22:50:40 vasta tsitaadiga

R0mm kirjutas:
Pean vist siis OC loobuma või ATA kettad panema masinasse, sest tundub, et mul lähevad kõik sata pesad oc-ga kaasa. kunagi sai clokitud küll, aga jusiis oli vist sel ajal veel ata kettad küljes.

aga äkki õnnestub sul leida ~5-10gb ATA ketas(ei maksa kasutatuna siin foorumis ka palju), pane xp peale ja vaata kas siis ka õnnestub..
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.07.2006 23:00:53 vasta tsitaadiga

R0mm, Tahad, võin sulle laenata ju ühte 4gb kõvakettast. Kuna sinna vaja ainult winnt ja paar programmi vaja peale panna, siis kõlbab kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 23:07:37 vasta tsitaadiga

Suur tänu pakkumast, aga pole vaja. Mul siin lauapeal lamab üks 80 GB ata ketas, millele ma oma OC käigus lolliks läinud sata ketta andmeid taastasin. Eks ma mõnipäev katsetan sellega kui viitsimist on windowsi installiga jamada jälle. Lihtsalt hea üllatusena tuli see sata probleem. Mul enne pold asjast õrna aimugi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 23:44:27 vasta tsitaadiga

väga kahtlane värk:

9x290 = 2600mhz @ 1.38v, mälu 370mhz (defult 400mhz)
oli Prime 95 stabiilne kui ainult prose testi teha,
aga nii kui panna mälu testi tegema 1-2min ja error, vahest tegin restarte,
viskas sinise pildi ette mis oli mingit texti täis jne.

kas SATA ketad ei kannata suurt FSB ?
kusagilt kunagi lugesin et sata ketaga läks fsb 285
aga tavalise ketaga üle 330 icon_rolleyes.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.07.2006 23:46:34 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
väga kahtlane värk:

9x290 = 2600mhz @ 1.38v, mälu 370mhz (defult 400mhz)
oli Prime 95 stabiilne kui ainult prose testi teha,
aga nii kui panna mälu testi tegema 1-2min ja error, vahest tegin restarte,
viskas sinise pildi ette mis oli mingit texti täis jne.

kas SATA ketad ei kannata suurt FSB ?
kusagilt kunagi lugesin et sata ketaga läks fsb 285
aga tavalise ketaga üle 330 icon_rolleyes.gif icon_question.gif


Proovi Memtesti mälu stabiilsuse testimiseks.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 00:15:24 vasta tsitaadiga

Mastersas,
Proovi vahetada Sata kanalit ja teine keela Bioses ära icon_idea.gif Juhul kui sul ikka 4 tükki ja kaks kanalit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 28.07.2006 00:35:40 vasta tsitaadiga

mul jah 4 sata kanalit, millised 2 tk ma kinni v6iks keerata, lambist panen sata1 ja sata2 kinni biosist ja ketta panen näiteks sata4 v6i sata3 ?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 28.07.2006 00:41:31 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
mul jah 4 sata kanalit, millised 2 tk ma kinni v6iks keerata, lambist panen sata1 ja sata2 kinni biosist ja ketta panen näiteks sata4 v6i sata3 ?
Seal peaks olema võimalus ära keelata terve kontroller, mitte kõigest sata1, sata2 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 28.07.2006 01:16:44 vasta tsitaadiga

seal lubab lylitada välja sata1/sata2 ja siis sata3/sata4 seega kaks kontrollerit, hetkel lylitasin sata1/sata2 välja.
eks kohe näeb mis saama hakkab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 08:52:09 vasta tsitaadiga

kui sul sataga 285 juba läheb siis on hästi läind. Mul sata taga on, siis OC võimatu nende katsete põhjal mis ma praegu olen teinud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 28.07.2006 09:07:08 vasta tsitaadiga

nii sain nüüd asja prime95 stabiilseks 9x300 = 2700mhz @ 1.46v, panin hypertranspordi voltage põhja ehk 16% 8)
max mis sellega stabiilne oli = 2754mhz, kui tahan rohkem saada siis pean oma sata ketale nägemist ütlema icon_neutral.gif
sata1/sata2 välja lülitamine ei andnud midagi juurde icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 11:55:27 vasta tsitaadiga

Mastersas kirjutas:
nii sain nüüd asja prime95 stabiilseks 9x300 = 2700mhz @ 1.46v, panin hypertranspordi voltage põhja ehk 16% 8)
max mis sellega stabiilne oli = 2754mhz, kui tahan rohkem saada siis pean oma sata ketale nägemist ütlema icon_neutral.gif
sata1/sata2 välja lülitamine ei andnud midagi juurde icon_rolleyes.gif


Selle 300 Mhz peale oleksid s-ata kettad ammu juba õhtul! Ehk kui s-ata on lukus siis lukus, vahepeal ta suuremaks ega väiksemaks ei lähe. Pigem on asi selles et emaplaat ei talu suuremat HT enam. Olenevalt plaadi tüübist ja prose mälu kontrollerist võivad tulemused samal partiil olla täitsa erinevad.

Hea saavutus vana winchesteriga!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R0mm
HV kasutaja
R0mm

liitunud: 14.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 12:35:02 vasta tsitaadiga

Panin nüüd siis Tavalise IDE HDD külge aga ikka sama jama icon_rolleyes.gif Sata sealjuures ühendasin üldse tagant ära. Võibolla keegi paneb siia kirja mida biosis peaks muutma võrreldes default settingutega....midagi jääb mul kahe silma vahele vist. kui juba fsb panna mingi 225 peale, siis masin küll läheb tööle, aga pilti ette ei tule üldse. Video ei lükka monitori isegi signaali sisse. Masina konf on profiilis.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.