Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  nLite ehk saadame Windowsi dieedile! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.07.2007 22:13:27 vasta tsitaadiga

Oh jama...
Ma kunagi eemaldasin mõningate eranditega "command line tools"id
Kahjuks aga polnud eranditesse pannud tftp.exe-t. Tollel ajal polnud aimugi mida see teeb. Nüüd on seda aga vaja.

Kas selline asi töötaks:
Kopeerin tftp xp originaal cd-lt ning topin ta vastavasse süsteemi kausta. Või vajab ta ka mingeid muid faile või registris sisestusi millest mul aimugi pole?

tftp abil uuendan ruuteri firmwaret. Läbi veebi ei tohi...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 22:15:20 vasta tsitaadiga

proovida võid. Või netist uurida kas asja installida saab... kui ei siis pead uue WinXP plaadi tegema icon_neutral.gif

Endal üldiselt suht: kui piixu läheb tee uus ja pane uuesti peale. Sellepärast ka osaline testimine käib virtual PC all enne ära kui installimiseks läheb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.07.2007 22:24:30 vasta tsitaadiga

Oh kes siis testida viitsib icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Netist ei leidnud midagi. Nlite foorum ka tühi selle teema pealt.

Krt niisama nagu proovida ei tahaks. Äkki brickib ruuteri ära icon_neutral.gif
Oleks mingi muu asi millega tftp-d testida. Et olla kindel et töötab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 14:05:46 vasta tsitaadiga

Avastasin ka siis selle teema siit icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Sain 172MB iso ja install ise võtab kettal 1,2gb:P
Praegu VirtualPC-ga testitud.
Õhtul lükkan kodus läpakale peale (konf profiilis) ja vaatan kuidas toimib.
Igati väärt asjake tundub
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 00:53:05 vasta tsitaadiga

Selline mure et sai tuttavale nlitetud xp arvutile peale pandud aga kuna kasutasin samat installi ka enda masinal kus pole floppy drive siis sai ka see eemaltatud, samas tuli välja et tuttaval ikka vaja seda floppy niru (sündi jaoks) ja siit ka küsimus.
On kuidagi võimalus peale eemaldamist floppy supporti tagasi saada (originaal wini cd olemas)? näiteks mingi floppy.inf vms?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 01:04:23 vasta tsitaadiga

hm selles ma kahtlen et sa seda tagasi saada.. üldiselt see mis nLite iga eemaldatud on kadunud.
aga võid üritada ja uurida ehk sama probleem nLite foorumis aga ma kardan et sa pead uuesti winni talle peale panema.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 14:53:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hm selles ma kahtlen et sa seda tagasi saada.. üldiselt see mis nLite iga eemaldatud on kadunud.
aga võid üritada ja uurida ehk sama probleem nLite foorumis aga ma kardan et sa pead uuesti winni talle peale panema.


Tänud, seda ma kartsingi, google ja nLite foorum juba läbi vaadatud kiirelt aga abi ei leidnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 14:56:37 vasta tsitaadiga

ise kasutan lihtsamat viisi: ehk siis plaadil on olemas floppy support AGA biosist keelan floppy värgi ära. Seega ei näe ma enam seda totakat floppy ikooni my comp. all (enne wini peale panekut keelan floppy biosist ära). Aga kui juhtub et floppy't vaja siis ühendan asja mobo külge ning biosist lülitan asja tagasi sisse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 22.08.2007 13:50:17 vasta tsitaadiga

vLitega tehtud ISO mahub nüüd cd toorikule ja puhas vista install ise võttis aega 7 minutit. thumbs_up.gif
Pole üldse paha.
Nädala nüüd töö juures vistaga toimetatud, seni pole kordagi tulnud hetke, kus midagi puudu oleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 19:30:09 vasta tsitaadiga

Kas 1.4 beta on proovitud icon_eek.gif
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mike
HV kasutaja
Mike

liitunud: 28.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 01:21:35 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda mille tõttu võib kalama hakata installer
ühesõnaga osad programmid ei lähe peale, jäävad poolikuks jne
või siis installib ära ja pärast ei lähe programm ikkagi tööle
vajutad exe-t ja tühjus...

mis komponendi ma olen kinni keeranud või maha võtnud icon_rolleyes.gif
või panevad hoopis hotfixid pange?...
ja nii iga kord kui nLite-ga olen teinud
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 00:25:00 vasta tsitaadiga

nlite 1.4

Hmm... kas need komponendid on ohutu eemaldada:
CPU AMD
CPU Intel
Ramdisk
PCMCIA

Tänan juba ette.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2007 00:33:24 vasta tsitaadiga

ei usu eriti.. see mingi hardware support listis vms?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Donut
HV vaatleja
Donut

liitunud: 21.01.2005




sõnum 11.11.2007 00:35:05 vasta tsitaadiga

Täiesti ohutu, kui sul neid komponente ei ole või oma draiverid integreerid - AMD või Inteli CPU draiverid soovitan jätta igaljuhul.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 18:26:59 vasta tsitaadiga

Hakkasin nLite'i kodulehelt seda programmijuppi alla tõmbama, aga avast! pistis kisama icon_eek.gif
Symanteciga masinasse alla laadides ei juhtunud midagi.

Keegi oskab kommenteerida?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 18:30:24 vasta tsitaadiga

ega sul mingi kõvem heuristika pole antiviirusel sisselülitatud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 18:42:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
- Heuristic sensitivity: medium

tsitaat:
- Heuristic sensitivity: low

Mõlemaga karjub. Ja just sel hetkel, kui salvestamist lõpetab. Ei usu, et seal viirus on, aga kõhedaks võttis see tuumapommi hoiatus icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 17:56:20 vasta tsitaadiga

Viirusetõrjetes peask olema sisse pandud ka nö blokitud/illegaalne tarkvara. Nt osade crackide puhul peask hakkama karjuma ja ei tohiks lasta arvutisse tõmmata või käivitada. Ju siis Microsoftile ei meeldi, et tema tarkvara moditakse nii ja on lasknud lisada tõrjetesse selle.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 21:45:51 vasta tsitaadiga

Huvitav vandenõuteooria sul icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 14.02.2008 12:08:24 vasta tsitaadiga

Probleem selles, et ma ei näe teema esimeses postituses olevaid pilte. kuidas ma neid näha saaksin või polegi see võimalik?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 14.02.2008 12:10:28 vasta tsitaadiga

Esimese pildi peal paremklõps ja view image, seejärel lehele tagasi suundudes olid kõik pildid olemas. Zone ei lase otse linkida..
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maadhause
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2008




sõnum 02.03.2008 00:14:10 vasta tsitaadiga

Tere
Mull tekkis selline probleem et tegin omale ka selle Nlite/iga windowsi plaadi ja k]ik toimib aga ei saa eestikeelset klaverit enam valida utleb et vota oma administraatoriga uhendust.On seda voimalik remontida voi pean koike otsast alustama.
Tanan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:15:48 vasta tsitaadiga

minuteada kui sa oma keele sealt välja koogid siis pead otsast peale tegema... võid proovida ja googeldada ehk mingi est language back vms on olemas aga ei usu

selleks tulebki enne win installi virtuaal masinas asi ära testida... säästad kõvasti aega.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 15:06:48 nLite ja XP plaadi tegemine vasta tsitaadiga

Tegin XP plaadi, integreerisin kõik läppari (antud juhul IBM T43) draiverid. Installisin läppari ära, kõik tore ja kohe töövalmis.
AGA. kui nüüd panen nt USB hiire järgi, siis mitte ei võta vaikides seda järgi vaid viskab akna ja pean panema "Search for Drivers" next, next, finish.

Ja kui hakkan XP-le eesti keele faili laskma, siis tahab, et paneksin XP plaadi sisse ja kopeerib sealt lisafaile omale.

Mida teha, et kõis süsteemifailid oleksid ka nLite-iga tehtud plaadil olemas ja sellist janti ei oleks?

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.03.2008 15:19:04 vasta tsitaadiga

keelefailide pealelaskmisel tahetakse igal juhul plaati minu meelest
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 10.03.2008 15:21:02 vasta tsitaadiga

kõik süsteemifailid on enabletud nlite's by default. Erinevad keeletoed ja softi saab ainult käsitsi linnukisi ette pannes eemaldada

äkki saad siit abi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=142925&highlight=unattended

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 15:25:07 vasta tsitaadiga

Keele faili lasen hiljem vastvalt kliendi soovile, seda ei taha integreerida. Ja siis ongi tobe, et küsib XP plaati. krt just nagu win98 icon_smile.gif
Sama oli ka printeri lisamisel.

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.03.2008 15:27:24 vasta tsitaadiga

Aga las küsib, kliendil võib ju tulevikus suvalisel momendil originaalplaati vaja minna, seega nagunii pead selle kaasa andma.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 15:39:14 vasta tsitaadiga

kui mul oleks suva, et las küsib, siis ma ju ei oleks seda teemat teinud icon_exclaim.gif

Seega aidake leida lahendus probleemile, et kui installida orig plaadilt, ei küsi hiljem plaati.
Kui orig plaadist teen nLite abiga ka konkreetse masina installi cd, siis tahab hiljem plaati saada.

muud läbu pole mõtet kirjutada

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.03.2008 15:41:40 vasta tsitaadiga

Ja see on ju ka täiesti loogiline, et Lite-ga on paljud asjad puudu. Vastasel juhul - kui kõik oleks 100% olemas - muutuks selline Lite-lahendus täiesti mõttetuks ja liigseks tegevuseks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.03.2008 15:50:16 vasta tsitaadiga

matu21, siis hoolitse ise kõigepealt, et teema täiega läbuks ei kujuneks ja hoia oma pea ka töös. Kui sa mingit anti-nlite plaadi tegemise oled eesmärgiks seadnud, siis ilmselt pead täiendama installeeskirja, et näiteks kõik leiduvad keelepakid ja muu seonduv peale installitaks...............
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 16:03:05 vasta tsitaadiga

LIP-i install küll Windowsi installiplaati ei taha saada.

see USB jama võib olla seotud just draiveritega (SATA või chipset). vähemalt endal oli - integreerisin SATA draiverid XP plaadile ja hiljem USB hiirt ühendades hakkas näkku panema (ei võtnud automaatselt omaks ja tahtis "Next-> Next -> Finish" saada). kui jätsin SATA draiveri integreerimata, siis probleem kadus momentaanselt.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 00:52:35 vasta tsitaadiga

niih, sai kah siis üks install tehtud nlite abiga, xp install 15 minza thumbs_up.gif , kettal võtab ruumi giga kantti icon_biggrin.gif nlite versiooniks siis 1.4.5.b2
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 01.06.2008 05:41:31 vasta tsitaadiga

proovisin ka seda siis, tegi mul ilusti uued failid ära aga iso'ks ei teinud.. Kuidas ma need failid nüüd iso failiks saaksin, et siis plaadile lasta ? Kõrvetamiseks kasutan sellist asja nagu ashampoo burning studio.
Ja viimast nlite versiooni kasutasin.
Tänud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 11:28:02 vasta tsitaadiga

aimar9999, lõpufaasis saad ju valida, et tehakse ISO image sulle ja kirjutatakse isegi plaadile nLite poolt icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 17.03.2009 20:22:51 vasta tsitaadiga

ma loodan, et mu küsimus ikka teemasse läheb- pole seotud nLite'ga, kuid Windows'i "dieedile saatmisega" küll icon_smile.gif Nimelt seda, et mida saaks/tohiks kustutada tavaliselt Windows XP Pro paigaldusplaadil, et võita ruumis 11MB? Et kui ütleme näiteks tavalise Windows XP Pro paigaldusplaadi maht on 650MB, siis mida sealt saaks ja oleks kõige tarbekam ära kustutada, et saaks mahu 639MB peale?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 17.03.2009 21:07:38 vasta tsitaadiga

Windowsi plaadil on mitmeid kaustu, põhimõtteliselt on ainult i386 vajalik.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 18.03.2009 12:12:23 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Windowsi plaadil on mitmeid kaustu, põhimõtteliselt on ainult i386 vajalik.

et näiteks kustutaks ära \SUPPORT\TOOLS kausta sisu? Oled kindel, et ilma selleta saab OS'i paigaldada?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 12:29:35 vasta tsitaadiga

Jah saab
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 18.03.2009 20:37:12 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Jah saab

tänud! Ma kustutasin ära SUPPORT ja DOTNETFX kaustad.

//yks vaikene kysimus veel. Kas Windows XP'd saab DVD pealt paigaldada? Ning DVD plaadi loomise protsess on sama(motlen just boot sector), mis CD puhul?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 20.03.2009 16:58:03 vasta tsitaadiga

mightythor, Jep , kõik on sama. Ainukene vahe, et cd'd sa ei raiska, dvd'd raiskad kui sinna xp peale paned ja eriti veel nii väikese icon_lol.gif ... Aga jah, kõik töötab nii nagu CD pealtki icon_smile.gif.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 21.03.2009 10:35:22 vasta tsitaadiga

Nuu, võibolla tahab sinna ka kõik vajalikud draiverid ja programmid panna, siis ei mahu ju CD peale ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 17:47:15 vasta tsitaadiga

Korduvkirjutatavad plaadid on ka veel olemas, kui keegi väga raiskamise üle muret peaks tundma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 18:19:45 vasta tsitaadiga

Sorri et teema üles kaevan, aga oleks üks küsimus. Nimelt oleks vaja XP koos SP3 plaadile juurde keevitada paar programmi koos driveritega. Driverid saan juurde keevitada aga kui panen programmid hotfixes,addons/updates aknasse on kõik korras. Kui hakkab protsess pihta, kus lisatakse driverid ja muu pahn ja võetakse ära, mille märkisin eelpool ära. Siis programme hakatakse installima selle protsessi käigus. Kuidas lisada programme nii, et neid ei hakataks kohe installima protsessi käigus. Veidike segane sai küll tekst aga ehk keegi mõikab ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2009 18:25:29 vasta tsitaadiga

mina kasutan programmide installiks RunOnceEx meetodit koos silent install parameetritega. tegelikult nLite ei kasuta ammu enam vaid teen ise kõik manuaalselt. puhtam ja kuivem tunne!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2009 04:00:42 vasta tsitaadiga

W7 jaoks ka miskit on? Oleks vaja see Asus Eee 901 4-gigasele SSD-le ajada, nii et sinna veel oma giga jagu ruumi üle ka jääks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 09.02.2010 12:16:14 vasta tsitaadiga

nlite teema pole ammu popp, kuid oleks vaja ühe vana rappe jaoks xp ära nudida.
kahjuks on siin teemas antud lingid kõik surnud.
Vajaksin just infot selle kohta, et mida võtta ja mida jätta progede ja servicete koha pealt.

kellelgi järsku netist mingit pädevat linki jagada?
Ise midagi head juhist siiani pole jõudnud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 09.02.2010 12:44:27 vasta tsitaadiga

uuri parem teemat "win xp ülekiirendamine", seal on asjalike soovitusi, mis muudavad XP päris nobedaks ja vähenõudlikuks. nLitega asjade kinnikeeramine on tänapäeval siiski liig minuarvates, kasutasin küll mitu aastat seda kuid lõpuks just sellest tingitult tekkis mitmeid lahendamatuid(?) ühilduvusprobleeme ja kurta polnud ka kellelegi tagantjärele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 12:25:10 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
uuri parem teemat "win xp ülekiirendamine", seal on asjalike soovitusi, mis muudavad XP päris nobedaks ja vähenõudlikuks...
Kus selline teema on icon_eek.gif
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tulema
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2010 14:40:50 vasta tsitaadiga

sakunne: http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Windows_XP_%C3%9Clekiirendamine
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  nLite ehk saadame Windowsi dieedile! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.