|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.07.2007 22:13:27
|
|
|
Oh jama...
Ma kunagi eemaldasin mõningate eranditega "command line tools"id
Kahjuks aga polnud eranditesse pannud tftp.exe-t. Tollel ajal polnud aimugi mida see teeb. Nüüd on seda aga vaja.
Kas selline asi töötaks:
Kopeerin tftp xp originaal cd-lt ning topin ta vastavasse süsteemi kausta. Või vajab ta ka mingeid muid faile või registris sisestusi millest mul aimugi pole?
tftp abil uuendan ruuteri firmwaret. Läbi veebi ei tohi...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.07.2007 22:15:20
|
|
|
proovida võid. Või netist uurida kas asja installida saab... kui ei siis pead uue WinXP plaadi tegema
Endal üldiselt suht: kui piixu läheb tee uus ja pane uuesti peale. Sellepärast ka osaline testimine käib virtual PC all enne ära kui installimiseks läheb.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.07.2007 22:24:30
|
|
|
Oh kes siis testida viitsib
Netist ei leidnud midagi. Nlite foorum ka tühi selle teema pealt.
Krt niisama nagu proovida ei tahaks. Äkki brickib ruuteri ära
Oleks mingi muu asi millega tftp-d testida. Et olla kindel et töötab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
01.08.2007 14:05:46
|
|
|
Avastasin ka siis selle teema siit
Sain 172MB iso ja install ise võtab kettal 1,2gb:P
Praegu VirtualPC-ga testitud.
Õhtul lükkan kodus läpakale peale (konf profiilis) ja vaatan kuidas toimib.
Igati väärt asjake tundub
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
20.08.2007 00:53:05
|
|
|
Selline mure et sai tuttavale nlitetud xp arvutile peale pandud aga kuna kasutasin samat installi ka enda masinal kus pole floppy drive siis sai ka see eemaltatud, samas tuli välja et tuttaval ikka vaja seda floppy niru (sündi jaoks) ja siit ka küsimus.
On kuidagi võimalus peale eemaldamist floppy supporti tagasi saada (originaal wini cd olemas)? näiteks mingi floppy.inf vms?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 01:04:23
|
|
|
hm selles ma kahtlen et sa seda tagasi saada.. üldiselt see mis nLite iga eemaldatud on kadunud.
aga võid üritada ja uurida ehk sama probleem nLite foorumis aga ma kardan et sa pead uuesti winni talle peale panema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
20.08.2007 14:53:51
|
|
|
| angel kirjutas: |
hm selles ma kahtlen et sa seda tagasi saada.. üldiselt see mis nLite iga eemaldatud on kadunud.
aga võid üritada ja uurida ehk sama probleem nLite foorumis aga ma kardan et sa pead uuesti winni talle peale panema. |
Tänud, seda ma kartsingi, google ja nLite foorum juba läbi vaadatud kiirelt aga abi ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 14:56:37
|
|
|
ise kasutan lihtsamat viisi: ehk siis plaadil on olemas floppy support AGA biosist keelan floppy värgi ära. Seega ei näe ma enam seda totakat floppy ikooni my comp. all (enne wini peale panekut keelan floppy biosist ära). Aga kui juhtub et floppy't vaja siis ühendan asja mobo külge ning biosist lülitan asja tagasi sisse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
22.08.2007 13:50:17
|
|
|
vLitega tehtud ISO mahub nüüd cd toorikule ja puhas vista install ise võttis aega 7 minutit.
Pole üldse paha.
Nädala nüüd töö juures vistaga toimetatud, seni pole kordagi tulnud hetke, kus midagi puudu oleks
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
02.10.2007 19:30:09
|
|
|
Kas 1.4 beta on proovitud
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mike
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
04.10.2007 01:21:35
|
|
|
oskab keegi öelda mille tõttu võib kalama hakata installer
ühesõnaga osad programmid ei lähe peale, jäävad poolikuks jne
või siis installib ära ja pärast ei lähe programm ikkagi tööle
vajutad exe-t ja tühjus...
mis komponendi ma olen kinni keeranud või maha võtnud
või panevad hoopis hotfixid pange?...
ja nii iga kord kui nLite-ga olen teinud
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
11.11.2007 00:25:00
|
|
|
nlite 1.4
Hmm... kas need komponendid on ohutu eemaldada:
CPU AMD
CPU Intel
Ramdisk
PCMCIA
Tänan juba ette.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.11.2007 00:33:24
|
|
|
ei usu eriti.. see mingi hardware support listis vms?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Donut
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2005
|
11.11.2007 00:35:05
|
|
|
| Täiesti ohutu, kui sul neid komponente ei ole või oma draiverid integreerid - AMD või Inteli CPU draiverid soovitan jätta igaljuhul.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.01.2008 18:30:24
|
|
|
| ega sul mingi kõvem heuristika pole antiviirusel sisselülitatud?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
16.01.2008 17:56:20
|
|
|
| Viirusetõrjetes peask olema sisse pandud ka nö blokitud/illegaalne tarkvara. Nt osade crackide puhul peask hakkama karjuma ja ei tohiks lasta arvutisse tõmmata või käivitada. Ju siis Microsoftile ei meeldi, et tema tarkvara moditakse nii ja on lasknud lisada tõrjetesse selle.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
14.02.2008 12:08:24
|
|
|
| Probleem selles, et ma ei näe teema esimeses postituses olevaid pilte. kuidas ma neid näha saaksin või polegi see võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.02.2008 12:10:28
|
|
|
Esimese pildi peal paremklõps ja view image, seejärel lehele tagasi suundudes olid kõik pildid olemas. Zone ei lase otse linkida..
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maadhause
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2008
|
02.03.2008 00:14:10
|
|
|
Tere
Mull tekkis selline probleem et tegin omale ka selle Nlite/iga windowsi plaadi ja k]ik toimib aga ei saa eestikeelset klaverit enam valida utleb et vota oma administraatoriga uhendust.On seda voimalik remontida voi pean koike otsast alustama.
Tanan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.03.2008 00:15:48
|
|
|
minuteada kui sa oma keele sealt välja koogid siis pead otsast peale tegema... võid proovida ja googeldada ehk mingi est language back vms on olemas aga ei usu
selleks tulebki enne win installi virtuaal masinas asi ära testida... säästad kõvasti aega.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
10.03.2008 15:06:48
nLite ja XP plaadi tegemine |
|
|
Tegin XP plaadi, integreerisin kõik läppari (antud juhul IBM T43) draiverid. Installisin läppari ära, kõik tore ja kohe töövalmis.
AGA. kui nüüd panen nt USB hiire järgi, siis mitte ei võta vaikides seda järgi vaid viskab akna ja pean panema "Search for Drivers" next, next, finish.
Ja kui hakkan XP-le eesti keele faili laskma, siis tahab, et paneksin XP plaadi sisse ja kopeerib sealt lisafaile omale.
Mida teha, et kõis süsteemifailid oleksid ka nLite-iga tehtud plaadil olemas ja sellist janti ei oleks?
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.03.2008 15:19:04
|
|
|
| keelefailide pealelaskmisel tahetakse igal juhul plaati minu meelest
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
10.03.2008 15:25:07
|
|
|
Keele faili lasen hiljem vastvalt kliendi soovile, seda ei taha integreerida. Ja siis ongi tobe, et küsib XP plaati. krt just nagu win98
Sama oli ka printeri lisamisel.
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.03.2008 15:27:24
|
|
|
| Aga las küsib, kliendil võib ju tulevikus suvalisel momendil originaalplaati vaja minna, seega nagunii pead selle kaasa andma.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
10.03.2008 15:39:14
|
|
|
kui mul oleks suva, et las küsib, siis ma ju ei oleks seda teemat teinud
Seega aidake leida lahendus probleemile, et kui installida orig plaadilt, ei küsi hiljem plaati.
Kui orig plaadist teen nLite abiga ka konkreetse masina installi cd, siis tahab hiljem plaati saada.
muud läbu pole mõtet kirjutada
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.03.2008 15:41:40
|
|
|
| Ja see on ju ka täiesti loogiline, et Lite-ga on paljud asjad puudu. Vastasel juhul - kui kõik oleks 100% olemas - muutuks selline Lite-lahendus täiesti mõttetuks ja liigseks tegevuseks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.03.2008 15:50:16
|
|
|
| matu21, siis hoolitse ise kõigepealt, et teema täiega läbuks ei kujuneks ja hoia oma pea ka töös. Kui sa mingit anti-nlite plaadi tegemise oled eesmärgiks seadnud, siis ilmselt pead täiendama installeeskirja, et näiteks kõik leiduvad keelepakid ja muu seonduv peale installitaks...............
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.03.2008 16:03:05
|
|
|
LIP-i install küll Windowsi installiplaati ei taha saada.
see USB jama võib olla seotud just draiveritega (SATA või chipset). vähemalt endal oli - integreerisin SATA draiverid XP plaadile ja hiljem USB hiirt ühendades hakkas näkku panema (ei võtnud automaatselt omaks ja tahtis "Next-> Next -> Finish" saada). kui jätsin SATA draiveri integreerimata, siis probleem kadus momentaanselt.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
07.05.2008 00:52:35
|
|
|
niih, sai kah siis üks install tehtud nlite abiga, xp install 15 minza , kettal võtab ruumi giga kantti nlite versiooniks siis 1.4.5.b2
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
01.06.2008 05:41:31
|
|
|
proovisin ka seda siis, tegi mul ilusti uued failid ära aga iso'ks ei teinud.. Kuidas ma need failid nüüd iso failiks saaksin, et siis plaadile lasta ? Kõrvetamiseks kasutan sellist asja nagu ashampoo burning studio.
Ja viimast nlite versiooni kasutasin.
Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.06.2008 11:28:02
|
|
|
aimar9999, lõpufaasis saad ju valida, et tehakse ISO image sulle ja kirjutatakse isegi plaadile nLite poolt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
17.03.2009 20:22:51
|
|
|
ma loodan, et mu küsimus ikka teemasse läheb- pole seotud nLite'ga, kuid Windows'i "dieedile saatmisega" küll Nimelt seda, et mida saaks/tohiks kustutada tavaliselt Windows XP Pro paigaldusplaadil, et võita ruumis 11MB? Et kui ütleme näiteks tavalise Windows XP Pro paigaldusplaadi maht on 650MB, siis mida sealt saaks ja oleks kõige tarbekam ära kustutada, et saaks mahu 639MB peale?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
17.03.2009 21:07:38
|
|
|
| Windowsi plaadil on mitmeid kaustu, põhimõtteliselt on ainult i386 vajalik.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
18.03.2009 12:12:23
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Windowsi plaadil on mitmeid kaustu, põhimõtteliselt on ainult i386 vajalik. |
et näiteks kustutaks ära \SUPPORT\TOOLS kausta sisu? Oled kindel, et ilma selleta saab OS'i paigaldada?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
18.03.2009 20:37:12
|
|
|
tänud! Ma kustutasin ära SUPPORT ja DOTNETFX kaustad.
//yks vaikene kysimus veel. Kas Windows XP'd saab DVD pealt paigaldada? Ning DVD plaadi loomise protsess on sama(motlen just boot sector), mis CD puhul?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar9999
HV kasutaja

liitunud: 30.04.2006
|
20.03.2009 16:58:03
|
|
|
mightythor, Jep , kõik on sama. Ainukene vahe, et cd'd sa ei raiska, dvd'd raiskad kui sinna xp peale paned ja eriti veel nii väikese ... Aga jah, kõik töötab nii nagu CD pealtki .
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
21.03.2009 10:35:22
|
|
|
Nuu, võibolla tahab sinna ka kõik vajalikud draiverid ja programmid panna, siis ei mahu ju CD peale ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.04.2009 18:19:45
|
|
|
Sorri et teema üles kaevan, aga oleks üks küsimus. Nimelt oleks vaja XP koos SP3 plaadile juurde keevitada paar programmi koos driveritega. Driverid saan juurde keevitada aga kui panen programmid hotfixes,addons/updates aknasse on kõik korras. Kui hakkab protsess pihta, kus lisatakse driverid ja muu pahn ja võetakse ära, mille märkisin eelpool ära. Siis programme hakatakse installima selle protsessi käigus. Kuidas lisada programme nii, et neid ei hakataks kohe installima protsessi käigus. Veidike segane sai küll tekst aga ehk keegi mõikab ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.04.2009 18:25:29
|
|
|
| mina kasutan programmide installiks RunOnceEx meetodit koos silent install parameetritega. tegelikult nLite ei kasuta ammu enam vaid teen ise kõik manuaalselt. puhtam ja kuivem tunne!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.04.2009 04:00:42
|
|
|
| W7 jaoks ka miskit on? Oleks vaja see Asus Eee 901 4-gigasele SSD-le ajada, nii et sinna veel oma giga jagu ruumi üle ka jääks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
09.02.2010 12:16:14
|
|
|
nlite teema pole ammu popp, kuid oleks vaja ühe vana rappe jaoks xp ära nudida.
kahjuks on siin teemas antud lingid kõik surnud.
Vajaksin just infot selle kohta, et mida võtta ja mida jätta progede ja servicete koha pealt.
kellelgi järsku netist mingit pädevat linki jagada?
Ise midagi head juhist siiani pole jõudnud.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
09.02.2010 12:44:27
|
|
|
uuri parem teemat "win xp ülekiirendamine", seal on asjalike soovitusi, mis muudavad XP päris nobedaks ja vähenõudlikuks. nLitega asjade kinnikeeramine on tänapäeval siiski liig minuarvates, kasutasin küll mitu aastat seda kuid lõpuks just sellest tingitult tekkis mitmeid lahendamatuid(?) ühilduvusprobleeme ja kurta polnud ka kellelegi tagantjärele
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
24.04.2010 12:25:10
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| uuri parem teemat "win xp ülekiirendamine", seal on asjalike soovitusi, mis muudavad XP päris nobedaks ja vähenõudlikuks... |
Kus selline teema on
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tulema
HV kasutaja
liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|