Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3100 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2004 17:45:25 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
mina kah suhteliselt rahul kui oma softi probleem välja arvata aga see ei ole weel seganud icon_confused.gif

mida sa siis mõtled selle alls eda ava menyy verki jah?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.08.2004 16:48:40 vasta tsitaadiga

just seda sama asja icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2004 17:37:20 vasta tsitaadiga

mul pole see veel välja löönud igatahes...nii et jään huviga ootama..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 11.08.2004 17:52:29 vasta tsitaadiga

nu sul ei pruugigi see välja lüüa
teistel mu tuttavatel kellel kah 3100 on, neil pole küll sellist probleemi:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:42:35 vasta tsitaadiga

kas nokia 3100 taskulamp ja infrapuna on peal?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 20:43:04 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
kas nokia 3100 taskulamp ja infrapuna on peal?

äi ole tal kummagi
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.10.2004 09:16:57 vasta tsitaadiga

nüüd jälle mingi jama telefoniga:(
nimelt kui sisse lylitan ja pini ära panen... ytleb et pin õige aga edasi ei lähe.... jääbki ette pin kood õige
kas see on kah softi viga või mingi muu jama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2004 09:18:50 vasta tsitaadiga

See ikka softi viga.

Kui telefonil on garantii, siis vii ta sinna ja las teevad korda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.10.2004 17:27:41 vasta tsitaadiga

aga kas selline võimalus ei saa olla et see on mingit moodi lyhisesse läinud?icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 22.10.2004 18:40:58 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
aga kas selline võimalus ei saa olla et see on mingit moodi lyhisesse läinud?icon_sad.gif


Ei ole seal midagi lühises. Soft koos
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2004 14:52:27 vasta tsitaadiga

cannibal kirjutas:
menüü pildid on tõesti igavad.
aga see-eest on menüü väga kiire.
graafika on tal parem kui 7210, 6610 jne


graafika ei ole kohe kindlasti parem kui 6610 ja 7210 icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackwood
HV vaatleja
jackwood

liitunud: 24.07.2004




sõnum 25.10.2004 22:41:13 vasta tsitaadiga

Mul Nokia 3100 ja Smart. Ei õnnestu kuigi edukalt pilte ja värki moblasse tõmmata. Trükin Järjehoidjas mingi pildi aadressi sisse, salvestan selle ja siis avan. Mobla helistab numbrile +3725550007 ja õige pea tuleb teade "Andmekandja pole kättesaadav."

Milles probleem?

Ainuke pilt mille sain kätte oli http://tarvastu.vil.ee/~ivo/muu/earth.gif Teisi pilte sealt http://tarvastu.vil.ee/~ivo/frameset.htm ei saanud kätte. Ühendus kas katkes või tuli "Andmekandja pole kättesaadav." Teiste lehtedega ei ole niigi hästi läinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.10.2004 12:07:59 vasta tsitaadiga

proovi gprs-i kasutada mitte wapi--- äkki see aitab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 13:14:50 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
proovi gprs-i kasutada mitte wapi--- äkki see aitab...


1)
jackwood kirjutas:
/./ Smart /.../


2) tee selgeks, mis on wap...
.................
Kas seaded on muidu kõik üle kontrollitud? Turvaseaded peal ei ole? Või on ehk pildid liiga suured?
Kas suvalised wap-saidid avanevad? wap.aripaev.ee näiteks?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 13:29:47 vasta tsitaadiga

smartiga ei saagi gprsi kasutada
seda proovi http://www.mobinet.ee/backgrounds/Oudus/4668.jpg

või www.zedge.no seal saad pildid ylesse lasta ja siis teliga downloadida
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 14:37:54 vasta tsitaadiga

Samuti saab teha ka http://esato.com -iga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 28.10.2004 16:12:06 vasta tsitaadiga

ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 16:37:20 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
icon_neutral.gif
hknm,päris hästi sul,tavalisellt yritatakse mingi banann sokutada
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 23:36:35 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
kristo kirjutas:
ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
icon_neutral.gif
hknm,päris hästi sul,tavalisellt yritatakse mingi banann sokutada


meelega ei sokuta keegi mingit banaani, üldjuhul on paremad asendustelefonid lihtsalt otsas (kes ees, see mees). Rääkimata sellest, et mingeid tänavuseid mudeleid asendustelefonide hulgast tõenäoliselt niiehknaa ei leia.
See, et nädal läheb, on loomulik. Järgmisel või ülejärgmisel päeval jõuab telefon tlnasse, mõned päevad seal (järjekord on ju ka), päev-paar tagasi. Ei maksaks unustada, et nädalas on ka puhkepäevi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 08:41:13 vasta tsitaadiga

Asendustelefoni võite Te minu teada ükskõik millise saada (vähemalt Elionis), kuid selle eest tuleb natuke "nutsu" välja käia.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 13:24:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(


Vedas sul icon_lol.gif

Ma sain Nokia 3110 asenduseks, vot see oli relv thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.10.2004 16:06:10 vasta tsitaadiga

siis mul tõesti vedas icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loxxx
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2004




sõnum 04.11.2004 00:49:03 3100 vasta tsitaadiga

Oman hetkel seda telefoni meeldib väga kalender saab sisse märkida kõik sünnipäevad ja nii edasi muidu ei jää rahule menüü ikoonidega nad ikka on igavad aga ostsin datakaabli ja lasin ühel vennal vahetada softi see mutis ikka kõvast huvitavamaks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 08.11.2004 18:24:49 vasta tsitaadiga

ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 23:29:51 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif


ise helistama? Mis mõttega? Ju siis läheb 2 nädalat, pole sugugi haruldane. Kui su kontaktandmed, mis sa neile jätsid, on korrektsed, siis sulle helistatakse ka.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 09.11.2004 12:27:37 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif


Saada PS näiteks telefoni IMEI'ga, uurin asja icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warning
HV vaatleja
warning

liitunud: 15.08.2004




sõnum 09.11.2004 23:08:49 vasta tsitaadiga

Tele2`s langes telefoni hind:
uus hind: 1260

_________________
Bulli peab saama icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.11.2004 13:15:02 vasta tsitaadiga

mairo22 kirjutas:
kristo kirjutas:
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif


Saada PS näiteks telefoni IMEI'ga, uurin asja icon_wink.gif


eeem.... mis asi see PS on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.11.2004 14:15:41 vasta tsitaadiga

saaatsin sinna esindusse kirja ja sian vastusex et see on seal olemas:)icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 12.11.2004 14:38:32 vasta tsitaadiga

PS = privaatsõnum

Iga postituse all on ju ka nupp ps. Kas tõesti ei märganud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 19.11.2004 03:32:35 vasta tsitaadiga

kristo kirjutas:
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif

Mul käis ükskord 2100 ka softiuuenduses kristiines
Esimene kord käisin, taheti paberit näha, ok polnd kaasas, öeldi et muidu poole h töö, ok.
Läksin järgmine päev pool 9, vend letitaga vaatab kella, teeb nägusid, et täna enam ei viitsi. Ma siis et ok, et jätan tel siia, et tulen homme järgi, "jaa jaa, homme lõunaks on kindlasti valmis". No siis ei viitsind kohe järgi minna lubatud ajal, läksin päev hiljem, krt ikka pole valmis, siis mingi tibi vabandab seal letitaga oi et jah panen kohe meistrile homseks esimesks tööks jne. Ma siis päris kuri ka juba icon_evil.gif et tel ju vaja ka jne... lõpuks jäi jutt, et a la jälle homme valmis ja helistame kui võib järgi tulla aga ikkagi läks mitu päeva, enne kui helistati
Kokku siis võis vist üle nädala minna see pooletunnine ootetöö, ja seda siis kui viisin telefoni neile otse kätte

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 19.11.2004 09:05:45 vasta tsitaadiga

atu1234 kirjutas:
kristo kirjutas:
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist... icon_sad.gif

Mul käis ükskord 2100 ka softiuuenduses kristiines
Esimene kord käisin, taheti paberit näha, ok polnd kaasas, öeldi et muidu poole h töö, ok.
Läksin järgmine päev pool 9, vend letitaga vaatab kella, teeb nägusid, et täna enam ei viitsi. Ma siis et ok, et jätan tel siia, et tulen homme järgi, "jaa jaa, homme lõunaks on kindlasti valmis". No siis ei viitsind kohe järgi minna lubatud ajal, läksin päev hiljem, krt ikka pole valmis, siis mingi tibi vabandab seal letitaga oi et jah panen kohe meistrile homseks esimesks tööks jne. Ma siis päris kuri ka juba icon_evil.gif et tel ju vaja ka jne... lõpuks jäi jutt, et a la jälle homme valmis ja helistame kui võib järgi tulla aga ikkagi läks mitu päeva, enne kui helistati
Kokku siis võis vist üle nädala minna see pooletunnine ootetöö, ja seda siis kui viisin telefoni neile otse kätte


Äki räägid ka täpselt mis telefoni remondi kohal kirjas oli? Olenevalt töö raskusastmest ei saagi kõiki töid kohe valmis teha, mõelgu letiteenindajad mida tahes et oh see on lihtne töö.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2004 10:30:35 vasta tsitaadiga

Äkki see on see pood, mis seal keset kristiinet on selle hüppamise värgi kõrval icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 19.11.2004 14:23:37 vasta tsitaadiga

see läheb küll 3100 teemast välja aga tegemist oli kristiine hoolduskeskusega
Tel probleem oli selles, et laadimise ajal lülitas telefon end aeg-ajalt välja, sisselülitades unustas ka kellaaja. ja öeldi kohe, et softi uuendus tehakse, siis kõik ok. Ja nii oligi

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.11.2004 17:51:02 vasta tsitaadiga

igasuguse softi-uuendusega peaks ju sama kaua aega minema või mis? kui just ei taheta midagi telefonil alles jätta (numbreid vms)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004




sõnum 23.11.2004 23:16:11 vasta tsitaadiga

mõttetu psk oli 2 kuud sai nii kõrini sellest et ple raadiot ja infrapuna nüüd ei saa isegi aru et need olemas
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rollo
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2004




sõnum 08.12.2004 00:07:56 vasta tsitaadiga

3100- Ostsin kunagi jube kallilt. 2500 (järelmaksuga). Gprs-iga tõmbasin õiged taustad ja helinad... algul meeldis väga.
Siis kui hind 1000-ni jõudis läks meel ikka mõruks.
Kujunduse üle nurisen, pole nii mugav kui 6100. Räägin mõõdukalt, aku max nädal. kui odavalt osta siis kärab küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 18:23:47 vasta tsitaadiga

kas on kuidagi võimalik läbi data kaabli nokia 3100´i pilte, helinaid jam stuffi tõmmata läbi usb data kaabli, kui on võimalik, siis mis progrega.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 18:57:03 vasta tsitaadiga

Kas Nokia PC suite ei sobi, mis on alla laetav Nokia kodulehelt?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 13:52:10 vasta tsitaadiga

ei leidnud küll sealt kuskilt midagi usb kohta
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 15:48:33 vasta tsitaadiga

http://www.nokia.ee/support/phones/n3100/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 17:26:40 vasta tsitaadiga

sellega on nii, et panen usb peale, aga ikka ütleb no supported phone connected
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 15:45:33 vasta tsitaadiga

Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul thumbs_up.gif
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb icon_evil.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 16:03:10 vasta tsitaadiga

ardo112 kirjutas:
Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul thumbs_up.gif
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb icon_evil.gif

vaevalt sellevastu garantiis midagi tehakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 03.01.2005 23:51:16 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
ardo112 kirjutas:
Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul thumbs_up.gif
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb icon_evil.gif

vaevalt sellevastu garantiis midagi tehakse icon_rolleyes.gif


...vahetatakse näiteks vahekorpus või tagakorpus ära kui viga ka tegelikult olemas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 00:16:02 vasta tsitaadiga

liigub enda telefonil ka see vähesel määral, aga garantiise küll sellepärast ei tiku, see ei sega ka nagu eriti
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 22:44:08 vasta tsitaadiga

Ega ennastki väga sega ainult, et vahest viskab üle pisut...Hakkan juba kahtlema, et kas ikka minna, sest alguses logises nagu rohkem pisut...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Molotov51
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2004




sõnum 06.02.2005 23:38:22 vasta tsitaadiga

Ostsin ka sellise isendi... täitsa thumbs_up.gif va. see et esimene telefon mille sain oli vigane, aga see ei puutu siia icon_mad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 26.03.2005 12:36:26 vasta tsitaadiga

Nokia 3100 . ja asi selleset et see ostetud EMT st. kui telefoni käima paned siis tuleb see EMT Go kiri ette. Huvitav kas seda ära võtta ei saaks sealt ja näiteks asedada millegagi.Pilt ise on muidu kaustast kustutatud jne, arvatavasti istub se kuskil softis sees.
tänud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 15:28:13 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi oskab öelda, kui palju on praegu, korraliku, hästi hoitud ja kasutatud Nokia 3100 turuväärtus?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 3100 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.