|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
10.08.2004 17:45:25
|
|
|
| kristo kirjutas: |
mina kah suhteliselt rahul kui oma softi probleem välja arvata aga see ei ole weel seganud  |
mida sa siis mõtled selle alls eda ava menyy verki jah?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
11.08.2004 16:48:40
|
|
|
just seda sama asja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
11.08.2004 17:37:20
|
|
|
| mul pole see veel välja löönud igatahes...nii et jään huviga ootama..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
11.08.2004 17:52:29
|
|
|
nu sul ei pruugigi see välja lüüa
teistel mu tuttavatel kellel kah 3100 on, neil pole küll sellist probleemi:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
25.08.2004 20:42:35
|
|
|
| kas nokia 3100 taskulamp ja infrapuna on peal?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.08.2004 20:43:04
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| kas nokia 3100 taskulamp ja infrapuna on peal? |
äi ole tal kummagi
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
22.10.2004 09:16:57
|
|
|
nüüd jälle mingi jama telefoniga:(
nimelt kui sisse lylitan ja pini ära panen... ytleb et pin õige aga edasi ei lähe.... jääbki ette pin kood õige
kas see on kah softi viga või mingi muu jama?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
22.10.2004 09:18:50
|
|
|
See ikka softi viga.
Kui telefonil on garantii, siis vii ta sinna ja las teevad korda.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
22.10.2004 17:27:41
|
|
|
aga kas selline võimalus ei saa olla et see on mingit moodi lyhisesse läinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
22.10.2004 18:40:58
|
|
|
| kristo kirjutas: |
aga kas selline võimalus ei saa olla et see on mingit moodi lyhisesse läinud? |
Ei ole seal midagi lühises. Soft koos
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
24.10.2004 14:52:27
|
|
|
| cannibal kirjutas: |
menüü pildid on tõesti igavad.
aga see-eest on menüü väga kiire.
graafika on tal parem kui 7210, 6610 jne |
graafika ei ole kohe kindlasti parem kui 6610 ja 7210
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackwood
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004
|
25.10.2004 22:41:13
|
|
|
Mul Nokia 3100 ja Smart. Ei õnnestu kuigi edukalt pilte ja värki moblasse tõmmata. Trükin Järjehoidjas mingi pildi aadressi sisse, salvestan selle ja siis avan. Mobla helistab numbrile +3725550007 ja õige pea tuleb teade "Andmekandja pole kättesaadav."
Milles probleem?
Ainuke pilt mille sain kätte oli http://tarvastu.vil.ee/~ivo/muu/earth.gif Teisi pilte sealt http://tarvastu.vil.ee/~ivo/frameset.htm ei saanud kätte. Ühendus kas katkes või tuli "Andmekandja pole kättesaadav." Teiste lehtedega ei ole niigi hästi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
26.10.2004 12:07:59
|
|
|
| proovi gprs-i kasutada mitte wapi--- äkki see aitab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
27.10.2004 13:14:50
|
|
|
| kristo kirjutas: |
| proovi gprs-i kasutada mitte wapi--- äkki see aitab... |
1)
| jackwood kirjutas: |
| /./ Smart /.../ |
2) tee selgeks, mis on wap...
.................
Kas seaded on muidu kõik üle kontrollitud? Turvaseaded peal ei ole? Või on ehk pildid liiga suured?
Kas suvalised wap-saidid avanevad? wap.aripaev.ee näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
28.10.2004 16:12:06
|
|
|
ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
28.10.2004 16:37:20
|
|
|
| kristo kirjutas: |
ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
 |
hknm,päris hästi sul,tavalisellt yritatakse mingi banann sokutada
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.10.2004 23:36:35
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| kristo kirjutas: |
ehhh.... lõpux ikka viisin garantiisse(võrru)
pettumusex osutus see et sellex kulub umbes nädal et korda saada:(
ja asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
 |
hknm,päris hästi sul,tavalisellt yritatakse mingi banann sokutada |
meelega ei sokuta keegi mingit banaani, üldjuhul on paremad asendustelefonid lihtsalt otsas (kes ees, see mees). Rääkimata sellest, et mingeid tänavuseid mudeleid asendustelefonide hulgast tõenäoliselt niiehknaa ei leia.
See, et nädal läheb, on loomulik. Järgmisel või ülejärgmisel päeval jõuab telefon tlnasse, mõned päevad seal (järjekord on ju ka), päev-paar tagasi. Ei maksaks unustada, et nädalas on ka puhkepäevi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.10.2004 08:41:13
|
|
|
Asendustelefoni võite Te minu teada ükskõik millise saada (vähemalt Elionis), kuid selle eest tuleb natuke "nutsu" välja käia..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
29.10.2004 13:24:04
|
|
|
| tsitaat: |
a asendustelefonix sain kah mingi 3310-näru:(
|
Vedas sul
Ma sain Nokia 3110 asenduseks, vot see oli relv
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
29.10.2004 16:06:10
|
|
|
siis mul tõesti vedas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Loxxx
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2004
|
04.11.2004 00:49:03
3100 |
|
|
| Oman hetkel seda telefoni meeldib väga kalender saab sisse märkida kõik sünnipäevad ja nii edasi muidu ei jää rahule menüü ikoonidega nad ikka on igavad aga ostsin datakaabli ja lasin ühel vennal vahetada softi see mutis ikka kõvast huvitavamaks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
08.11.2004 18:24:49
|
|
|
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
08.11.2004 23:29:51
|
|
|
| kristo kirjutas: |
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...  |
ise helistama? Mis mõttega? Ju siis läheb 2 nädalat, pole sugugi haruldane. Kui su kontaktandmed, mis sa neile jätsid, on korrektsed, siis sulle helistatakse ka.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
09.11.2004 12:27:37
|
|
|
| kristo kirjutas: |
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...  |
Saada PS näiteks telefoni IMEI'ga, uurin asja
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warning
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2004
|
09.11.2004 23:08:49
|
|
|
Tele2`s langes telefoni hind:
uus hind: 1260
_________________ Bulli peab saama  |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
12.11.2004 13:15:02
|
|
|
| mairo22 kirjutas: |
| kristo kirjutas: |
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...  |
Saada PS näiteks telefoni IMEI'ga, uurin asja  |
eeem.... mis asi see PS on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
12.11.2004 14:15:41
|
|
|
saaatsin sinna esindusse kirja ja sian vastusex et see on seal olemas:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
12.11.2004 14:38:32
|
|
|
PS = privaatsõnum
Iga postituse all on ju ka nupp ps. Kas tõesti ei märganud
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atu1234
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.04.2003
|
19.11.2004 03:32:35
|
|
|
| kristo kirjutas: |
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...  |
Mul käis ükskord 2100 ka softiuuenduses kristiines
Esimene kord käisin, taheti paberit näha, ok polnd kaasas, öeldi et muidu poole h töö, ok.
Läksin järgmine päev pool 9, vend letitaga vaatab kella, teeb nägusid, et täna enam ei viitsi. Ma siis et ok, et jätan tel siia, et tulen homme järgi, "jaa jaa, homme lõunaks on kindlasti valmis". No siis ei viitsind kohe järgi minna lubatud ajal, läksin päev hiljem, krt ikka pole valmis, siis mingi tibi vabandab seal letitaga oi et jah panen kohe meistrile homseks esimesks tööks jne. Ma siis päris kuri ka juba et tel ju vaja ka jne... lõpuks jäi jutt, et a la jälle homme valmis ja helistame kui võib järgi tulla aga ikkagi läks mitu päeva, enne kui helistati
Kokku siis võis vist üle nädala minna see pooletunnine ootetöö, ja seda siis kui viisin telefoni neile otse kätte
_________________ Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
19.11.2004 09:05:45
|
|
|
| atu1234 kirjutas: |
| kristo kirjutas: |
ehh mul telefon ikka weel garantiis... ytlesid et kulub umbes nädal aga kolmapäeval saab juba teine nädal täis... nad lubasid helistada aga jah... ei ole keegi mulle helistanud...
kas ma peaxin midagi tegema... äkki neile ise helistama või midagi taolist...  |
Mul käis ükskord 2100 ka softiuuenduses kristiines
Esimene kord käisin, taheti paberit näha, ok polnd kaasas, öeldi et muidu poole h töö, ok.
Läksin järgmine päev pool 9, vend letitaga vaatab kella, teeb nägusid, et täna enam ei viitsi. Ma siis et ok, et jätan tel siia, et tulen homme järgi, "jaa jaa, homme lõunaks on kindlasti valmis". No siis ei viitsind kohe järgi minna lubatud ajal, läksin päev hiljem, krt ikka pole valmis, siis mingi tibi vabandab seal letitaga oi et jah panen kohe meistrile homseks esimesks tööks jne. Ma siis päris kuri ka juba et tel ju vaja ka jne... lõpuks jäi jutt, et a la jälle homme valmis ja helistame kui võib järgi tulla aga ikkagi läks mitu päeva, enne kui helistati
Kokku siis võis vist üle nädala minna see pooletunnine ootetöö, ja seda siis kui viisin telefoni neile otse kätte |
Äki räägid ka täpselt mis telefoni remondi kohal kirjas oli? Olenevalt töö raskusastmest ei saagi kõiki töid kohe valmis teha, mõelgu letiteenindajad mida tahes et oh see on lihtne töö.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
19.11.2004 10:30:35
|
|
|
Äkki see on see pood, mis seal keset kristiinet on selle hüppamise värgi kõrval
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atu1234
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.04.2003
|
19.11.2004 14:23:37
|
|
|
see läheb küll 3100 teemast välja aga tegemist oli kristiine hoolduskeskusega
Tel probleem oli selles, et laadimise ajal lülitas telefon end aeg-ajalt välja, sisselülitades unustas ka kellaaja. ja öeldi kohe, et softi uuendus tehakse, siis kõik ok. Ja nii oligi
_________________ Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2004
|
19.11.2004 17:51:02
|
|
|
| igasuguse softi-uuendusega peaks ju sama kaua aega minema või mis? kui just ei taheta midagi telefonil alles jätta (numbreid vms)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaspar_L
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2004
|
23.11.2004 23:16:11
|
|
|
| mõttetu psk oli 2 kuud sai nii kõrini sellest et ple raadiot ja infrapuna nüüd ei saa isegi aru et need olemas
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rollo
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2004
|
08.12.2004 00:07:56
|
|
|
3100- Ostsin kunagi jube kallilt. 2500 (järelmaksuga). Gprs-iga tõmbasin õiged taustad ja helinad... algul meeldis väga.
Siis kui hind 1000-ni jõudis läks meel ikka mõruks.
Kujunduse üle nurisen, pole nii mugav kui 6100. Räägin mõõdukalt, aku max nädal. kui odavalt osta siis kärab küll.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
31.12.2004 18:23:47
|
|
|
| kas on kuidagi võimalik läbi data kaabli nokia 3100´i pilte, helinaid jam stuffi tõmmata läbi usb data kaabli, kui on võimalik, siis mis progrega.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
31.12.2004 18:57:03
|
|
|
| Kas Nokia PC suite ei sobi, mis on alla laetav Nokia kodulehelt?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
01.01.2005 13:52:10
|
|
|
| ei leidnud küll sealt kuskilt midagi usb kohta
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
01.01.2005 17:26:40
|
|
|
| sellega on nii, et panen usb peale, aga ikka ütleb no supported phone connected
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
03.01.2005 15:45:33
|
|
|
Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
03.01.2005 16:03:10
|
|
|
| ardo112 kirjutas: |
Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb  |
vaevalt sellevastu garantiis midagi tehakse
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
03.01.2005 23:51:16
|
|
|
| janno89 kirjutas: |
| ardo112 kirjutas: |
Sain endale selle väiksekese jõuludeks...Seniajani olen rahul
kuid garantiisse läheb ta ikkagi - tagakorbus logiseb  |
vaevalt sellevastu garantiis midagi tehakse  |
...vahetatakse näiteks vahekorpus või tagakorpus ära kui viga ka tegelikult olemas.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
04.01.2005 00:16:02
|
|
|
| liigub enda telefonil ka see vähesel määral, aga garantiise küll sellepärast ei tiku, see ei sega ka nagu eriti
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.01.2005 22:44:08
|
|
|
| Ega ennastki väga sega ainult, et vahest viskab üle pisut...Hakkan juba kahtlema, et kas ikka minna, sest alguses logises nagu rohkem pisut...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Molotov51
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2004
|
06.02.2005 23:38:22
|
|
|
Ostsin ka sellise isendi... täitsa va. see et esimene telefon mille sain oli vigane, aga see ei puutu siia
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muda
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2002
|
26.03.2005 12:36:26
|
|
|
Nokia 3100 . ja asi selleset et see ostetud EMT st. kui telefoni käima paned siis tuleb see EMT Go kiri ette. Huvitav kas seda ära võtta ei saaks sealt ja näiteks asedada millegagi.Pilt ise on muidu kaustast kustutatud jne, arvatavasti istub se kuskil softis sees.
tänud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
02.08.2010 15:28:13
|
|
|
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kui palju on praegu, korraliku, hästi hoitud ja kasutatud Nokia 3100 turuväärtus?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|